Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pt lis 16, 2018 12:26 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość

Nowy

Obrazek

15 marca 2015 o godz. 14:30, Hala GOSiR widzimy się ponownie w Głuchołazach!
Jak już wspominaliśmy wcześniej Maniac Zone Wrestling będzie częścią corocznej imprezy Wyciskania Sztangi, gdzie oprócz samego wyciskania zobaczymy 3 pojedynki zawodników z MZW!

Jak myślicie kim będzie tajemniczy przeciwnik Shadowa?

Superstar
Awatar użytkownika

Rywal Shadowa? Stanisław Van Dobraniak wydaje mi się być tym rywalem. Dopiero co podpisał kontrakt z MZW, to się pojawi przed nieco mniejszą widownią i zaprezentuje swój arsenał. Ja jednak chciałbym zobaczyć Stasia w walce z Polish Hammerem. To mogłoby być świetne :D Coś jak Sting vs. The Undertaker, tylko że polskie wydanie :D Rewanż Polish Hammera z Asmundem? Ciekawi mnie tylko czy Asmund wygra. Raczej powinien, chociaż jego gimmick jakoś do mnie nie trafia. No i oczywiście Szymon Siwiec, który ma u mnie dożywotni props. Szkoda, że prawdopodobnie będzie musiał się podłożyć Joy'owi.

Best Post 2015
Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x2: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016

Legenda
Awatar użytkownika

Ciekawe, czemu z tego konta został założony temat, a nie z konta "ManiacZone", jak zazwyczaj. Jeśli zapomnieliście hasło, to dajcie znać; admin może zmienić ;)
Szymonek i Dżastinek. Ciekawe połączenie. Ciekaw jestem, co z tego starcia wyjdzie. Co do tajemniczego rywala Shadowa, niezłym pomysłem według mnie byłaby Hexia, ale myślę że dla niej na razie za wcześnie na tak wysoką półkę, jaką jest Shadow.

Legenda
Awatar użytkownika

Wyniki prezentują się następująco:
* Asmund pokonał Polish Hammera
* Justin Joy pokonał Szymona "Siwego" Siwca
* Red Thunder pokonał Shadowa (pod koniec Justin Joy zdekoncentrował Shadowa, robiąc sobie w pobliżu ringu selfie)

Kolejny już dla mnie przykład, że oglądanie wrestlingu na komputerze to jedna rzecz, a obserwowanie tego na własne oczy, dosłownie parę metrów przed faktyczną akcją, to inna sprawa. Przyzwoicie się to obserwowało i cieszy też, że widzowie byli aktywni; jedynie w pierwszej walce dość bierni, ale potem już to konkretnie wyglądało. Osób znacznie mniej, niż przy gali podczas WOŚP, bo tym razem gala nie była w mieście promowana; jedynie plakaty przed samą halą, a jednak wystarczyło to, by 130-150 osób się pojawiło.

Jeśli chodzi o same starcia - mimo iż był to tylko pokaz, to negatywną niespodzianką był dla mnie czas trwania walki Asmunda z Polish Hammerem. 3-4 minuty i po sprawie. Przy walce dwóch gości stawiających raczej na siłę, nie jest to moim zdaniem najlepsze rozwiązanie; tym bardziej że przegrał face i to jeszcze o takim gimmicku. Lipa trochę, że człowiek motywowany miłością do ojczyzny tak szybko zostaje poskładany :J W takim wypadku Asmund w najbliższym czasie powinien być mocno promowany, żeby faktycznie okazał się być twardym orzechem do zgryzienia [ale walę kolokwializm, co ? ;)]
Walka Dżastinka z Siwiutkim była dla mnie intrygująca. Ciekaw byłem, jak ta dwójka będzie ze sobą współpracować i ile można z tego wyciągnąć. Wyszło moim zdaniem dobrze i pokazuje to, że z Justinem idzie dobrze współpracować. Może być takim Roderickiem Strongiem - trzeba kogoś przetestować ? Dajemy mu Stronga; i tutaj, w MZW, może być podobnie. Za to Szymon w Głuchołazach to istny People's Champion. Niesamowity pop od publiczności.
Shadow i Red Thunder, podobnie jak poprzednicy, również zrobili przyzwoitą walkę. Mam nadzieję, że obecność Justina nie będzie oznaczać kolejnego Justin vs Shadow, bo trochę się z tego zaczyna robić gruby tom, jak Hogan vs Flair, czy Orton vs Cena. Chyba że miałoby to doprowadzić do one more matchu w jakiejś stypulacji, to wtedy..... zobaczymy. Red Thunder ma fajny strój; podoba mi się.

W ciągu najbliższych dni zrobię z tego wydarzenia video relację ;)

Rozwojówka

Takim oto zdjęciem MZW chwali się na swym Facebooku w kwestii tego pokazu.

Obrazek

Low carder
Awatar użytkownika

Dzięki KL za relację i szacun dla Ciebie za to, że chciało ci się jechać taki kawał na zwykły pokaz :)
130-150 osób to ładny wynik.
Co do rezultatów dwóch pierwszych walk to takich właśnie się spodziewałem. 3-4 minuty walki to rzeczywiście bardzo mało, jednak z drugiej strony MZW miało tylko 30 minut na te show, więc musieli zorganizować sobie jakoś ten czas. Ja osobiście chciałbym zobaczyć ich trzeci pojedynek z odpowiednim nakręceniem (proma itp), bo wg mnie można stworzyć ciekawy feud pomiędzy Polish Hammerem jako wojownikiem z Polski, a Asmundem jako wojownikiem z Północy. Tyle, że obaj muszą dostać odpowiednio dużo czasu, aby pokazali na co ich stać ;) Ciekawi mnie Red Thunder i z niecierpliwością czekam na video, aby go zobaczyć. A, feud Shadowa z Justinem? Hmm... Myślę, że MZW może chcieć to jeszcze podciągnąć do jakieś większej gali, tak aby więcej ludzi ze środowiska wrestlingowego zobaczyło ten pojedynek. Ciekawym rozwiązaniem byłby 2 out of 3 Falls Match.

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Skrótowy zapis wideo z Pokazu w Głuchołazach
https://www.youtube.com/watch?v=mx0u_9TuQAI

Low carder
Awatar użytkownika

Wnioskując po skrócie to jest to kolejny udany pokaz MZW. Jeśli chodzi o akcje ringowe to z pokazu na pokaz , z gali na galę jest coraz lepiej. W walce Siwego z Justinem podobał mi się Clothesline oraz Powerbomb w wykonaniu tego pierwszego.. widać, że Siwy robi postępy. Natomiast co do Shadowa i Red Thundera... świetnie! To musi się podobać :) Jeśli chodzi o Thundera to tak.. fajny ring name, strój też ok no i akcje na duży plus.
Montaż skrótu jak zawsze - świetna robota.
Jeszcze co do miejsca pokazu to hala GOSiR w Głuchołazach jest wręcz stworzona dla MZW :grin: Zielone ściany, zielone zasłony, zielone krzesełka na trybunach .. fajnie to wygląda, jak kolory się zgrywają.

Cóż... MZW nabiera tempa.. niedługo pierwsza rocznica powstania.. czekamy na kolejne gale! :)

Adept
Awatar użytkownika

CenBoyz pisze:
Wnioskując po skrócie to jest to kolejny udany pokaz MZW. Jeśli chodzi o akcje ringowe to z pokazu na pokaz , z gali na galę jest coraz lepiej. W walce Siwego z Justinem podobał mi się Clothesline oraz Powerbomb w wykonaniu tego pierwszego.. widać, że Siwy robi postępy. Natomiast co do Shadowa i Red Thundera... świetnie! To musi się podobać :) Jeśli chodzi o Thundera to tak.. fajny ring name, strój też ok no i akcje na duży plus.
Montaż skrótu jak zawsze - świetna robota.
Jeszcze co do miejsca pokazu to hala GOSiR w Głuchołazach jest wręcz stworzona dla MZW :grin: Zielone ściany, zielone zasłony, zielone krzesełka na trybunach .. fajnie to wygląda, jak kolory się zgrywają.

Cóż... MZW nabiera tempa.. niedługo pierwsza rocznica powstania.. czekamy na kolejne gale! :)

Mamy dla Was krótki Preshow i back stage pass. Bardzo przepraszamy za jakość dzwięku. Niestety sprzęt też kiedyś umiera...

https://youtu.be/jyZe8EumyMM

Legenda
Awatar użytkownika

A tutaj mamy coś bardzo fajniusiego. KLowa relacja z pokazu wrestlingu Maniac Zone Wrestling w Głuchołazach, 15 Marca.
Oglądamy i oceniamy, proszę szanownego państwa.

https://www.youtube.com/watch?v=Do0SfStmov4

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ]