Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest czw lis 15, 2018 6:14 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Wiadomość

Mid carder
Awatar użytkownika

Ja życzę MZW jak najlepiej po tej całej tragedii, dlatego ciągle mam nadzieję że uda im się podnieść z kolan. Przyczyna śmierci może za przeproszeniem zamknie niektórym japy nt. teorii które rozprzestrzeniają po internecie. Artykuł w fakcie - typowy rynsztok, komentarze adekwatne do poziomu tego brukowca. Niestety gównoburza będzie trwać ciągle, a dodatkowo to co mówi TLK - nie dość że dalej większość będzie uznawała wrestling za "udawane gówno" to jeszcze za coś co zabiło młodą dziewczynę. nawet jeśli oficjalnie się okaże że to nie przez akcje w ringu to i tak pierwszy przekaz poszedł. Oto jak media, ale też i los potrafią zniszczyć pracę parunastu ludzi. I niestety, mimo nadziei nie jestem takim optymistą jak Kilgor, bo WWF było wielką federacją ówcześnie, a MZW to jednak lokalny produkt i to w kraju który nie był i nadal nie jest przygotowany na wrestling. No i fakt - odbije się to na wizerunku całego pro wrestlingu w Polsce, tylko DDW i Atti zamiast (choćby na chwilę) połączyć się we wspólnej refleksji nad tym wszystkim, woli robić shitstorm i obwiniać wszystkich, a równocześnie widziałem jakieś już żarty z tego... Jak trzeba być bezczelnym. Jednak cytując "Nie sądźcie, abyście i wy nie byli sądzeni". Ekipie MZW z mojej strony pozostaje złożyć wyrazy współczucia z powodu śmierci Kingi i przede wszystkim siły, która przyda się przez długi czas.

Superstar
Awatar użytkownika

Smutna wiadomość. Mam nadzieję, iż MZW podniesie się i za parę miesięcy, po ustaleniu wszystkich rzeczy, powrócą ze stroną i działaniami. Jednak to będzie cholernie trudne. Lincz medialny jest potężny. Nie wierzę również to co wyprawiają niektórzy, bądź co bądź, znani i rzekomo wpływowi ludzie na atti (administracja itp). Rynsztok taki sam jak w fakcie. Zero kultury, niektórzy śmieją się ze śmierci, inni już obwiniają wszystkich na około i radzą raz na zawsze skończyć z wrestlingiem w Polsce. Tragedia. Nie wiem jak po tym wszystkim zareagują trenerzy - czy wróci im jeszcze kiedyś ten zapał do pracy z nowicjuszami? Chciałbym, aby federacja wróciła, bo odniosłem wrażenie, że dostaliśmy wreszcie kompetentnych ludzi na odpowiednim stanowisku, którzy nie oleją swojego produktu i będą go chcieli rozwijać oraz aktywnie prowadzić. Czy to jednak jest jeszcze możliwe? Najpierw trzeba wyjaśnić kwestię tego tragicznego zgonu...

Cieszę się, że społeczność na WrestleFans wypowiada się wstrzemięźliwie o zaistniałej sytuacji bazując jedynie na faktach.

Superstar
Awatar użytkownika

No i co? Sprawa troche ucichla , jak wyglada obecna sytuacja? Czy znane sa juz wyniki sekcji zwlok Akiry , wyglada na to ze media daly sobie spokoj z cala sprawa, bardziej jestem ciekaw jak tam z konsekwencjami dla chlopakow ktorzy organizowali event i zarzadzali MZW.

WWE Typer 2010 - 3 Miejsce
Indys Typer 2015 - 3 Miejsce
1x User Miesiąca (Luty 15')
Byly moderator Wrestlefans

Low carder
Awatar użytkownika

Jakby ktoś był zainteresowany, MZW opublikowało na swoim facebookowym profilu galerię zdjęć z Champions War ;>

Low carder

W tej fotorelacji są dobre ujęcia publiczności, więc jest szansa, że da się policzyć frekwencję.
Nadal nie mogę się przekonać do produktu MZW, ale z chęcią w przyszłości zobaczył bym wspólną gale MZW z DDW.

W ostatnim odcinku Attitude Mówi
https://www.youtube.com/watch?v=N9UesNry-J4

w którym Jędruś prawie przez 40 minut mówi o tym jakie były prawdziwe przyczyny śmierci Kingi Akiry, mówił też że podobało mu się to, że DDW nie wykorzystało tej sytuacji przeciwko MZW.

Asmud (postanowił skończyć z wrestlingiem, bo bardzo przeżył śmierć Kingi, która była jego bliską koleżanką) w wywiadzie dla Wrestlingowym Szlakiem, mówił że chciałby kiedyś stoczyć walkę z Kamilem Aleksandrem.

Z tego co widziałem, niektórzy wrestlerzy MZW na swoich prywatnych facebookowych profilach mają w znajomych wrestlerów z DDW, więc sprawa jest raczej otwarta.

Na razie jest za wcześnie na ewentualną wspólną gale MZW+DDW, bo obie federacje dopiero budują lokalny fanbase.
To głównie lokalna publika będzie podbijać frekwencję na biletowanych pokazach, bo z tego co MAXI4 napisał na twitterze wynika, że z Attitude na polską galę może przyjechać tylko od 10-20 osób.

Adept
Awatar użytkownika

W tej fotorelacji są dobre ujęcia publiczności, więc jest szansa, że da się policzyć frekwencję.
Nadal nie mogę się przekonać do produktu MZW, ale z chęcią w przyszłości zobaczył bym wspólną gale MZW z DDW.

Panie Krzysztofie, na jakiej podstawie ocena skoro nie był Pan na żadnym z pokazów. Nie mówmy tutaj o dojeździe, bo prawdziwi fani którzy byli obecni na pokazach przemierzyli setki kilometrów.

Low carder

1987Thomas19871987 pisze:
Panie Krzysztofie, na jakiej podstawie ocena skoro nie był Pan na żadnym z pokazów. Nie mówmy tutaj o dojeździe, bo prawdziwi fani którzy byli obecni na pokazach przemierzyli setki kilometrów.

Po obejrzeniu prom i walka wrestlerów MZW na youtube.
To mi przypomina AAA i Chikarę, czyli coś za czym nie przepadam... ale gdyby MZW było u mnie w mieście, to pewnie bym przyszedł na gale/pokaz.

Ja DDW "promuje" w na instagramie głównie dlatego, ze są w moim mieście, bo zależy mi na tym by byli lepiej rozpoznawalni Trójmieście i więcej osób z tego regionu przychodziło na gale/pokazy/house showy.

Jestem w stanie zrozumieć, że komuś się nie chce jechać pół Polski by obejrzeć wrestling na żywo, ale nie rozumiem jak można być fanem wrestlingu i nie chodzić na gale, które są organizowane w twoim mieście?

To jest dla mnie głupota, bo to od frekwencji na biletowanych galach polskich federacji zależy czy taki np. Vampiro wystąpi w naszym kraju.

Jak obie polskie federacje z czasem zbudują sobie lokalny fanbase to może będzie szansa na gale co dwa miesiące w klubie na 200-300 osób, a nie na jedną w roku na +/- 100.

Na polskich forach wrestlingowych fanbasu się nie zbuduje bo mają słaby zasięg promocyjny w sieci, mają małą frekwencję na zlotach, a większość userów prezentuje postawę anty-polski wrestling.

p.s. Na Champions War można było kupić piwo? tak z ciekawości pytam, bo dla większości fanów polskiego wrestlingu to ma znaczenie.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10