Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pt wrz 21, 2018 2:00 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość

Low carder
Awatar użytkownika

CenBoyz pisze:
lygrys pisze:
Jeżeli MZW będzie czuło się na siłach nadal trenować osoby od 15 roku życia, jak nie to postaram się ją namówić jak osiągnie pełnoletność.

W MZW można trenować od 16 roku życia.

W jakim wieku się teraz chodzi do pierwszej klasy liceum?
Możliwe, że ma już 16 lat

Siwy pisze:
Ogółem highlighty całkiem spoko. Oczywiście ciężko jest powiedzieć, czy publiczności się podobało bardziej lub mniej, ale zapewne kilku fanów na pewno federacja sobie pozyskała. Czekam na kolejny krok w przód i zrobienie biletowanego pokazu, to pozwoli bardziej stwierdzić jakie jest zainteresowanie wrestlingiem za 5 zeta.

Jak będę w tak dużym mieście jak Wrocław organizować treningi co miesiąc i biletowane pokazy (house showy w miejscu gdzie trenują, promowane wyłącznie na mediach społecznościowych) co dwa miesiące to spokojnie zbiorą pokaźny lokalny fanbase, tylko na to potrzeba czasu.

Ostatnio trochę gadałem z osobami, które przychodzą na DDW House Showy w Gdańsku i większość z nich mi mówiło, że "zawsze marzyli o tym by w ich mieście były gale wrestlingu na które będą mogli chodzić".

Myślę, że w każdym dużym mieście w Polsce jest dużo takich osób, tylko trzeba cierpliwie poczekać aż oni zaczną regularnie przychodzić i będę wracać ze znajomymi.

Atutem polskich federacji wrestlingowych oprócz dużo tańszych biletów niż na WWE, jest to że z wrestlerami można sobie swobodnie i częściej pogadać.
A jak wrestlerzy są otwarci na fanów, to fani chętnie będę wydawać kasę na bilety.

Low carder
Awatar użytkownika

lygrys pisze:
CenBoyz pisze:
lygrys pisze:
Jeżeli MZW będzie czuło się na siłach nadal trenować osoby od 15 roku życia, jak nie to postaram się ją namówić jak osiągnie pełnoletność.

W MZW można trenować od 16 roku życia.

W jakim wieku się teraz chodzi do pierwszej klasy liceum?
Możliwe, że ma już 16 lat

15/16. Zależy w jakim miesiącu się urodziła...

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2