Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn gru 10, 2018 9:08 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Kto okażę się skuteczniejszy?
Kto wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko i zostanie pierwszym mistrzem Maniac Zone Wrestling?
Wszystko okażę się już 10 stycznia 2016...

https://www.youtube.com/watch?v=EPsfOjL ... e=youtu.be

Legenda
Awatar użytkownika

Promo przyznam że lepsze, niż się spodziewałem. Props.
Fajnie, że pod koniec mignął pas MZW. Pisałem wcześniej o rzuceniu obrazu na pas MZW, bo o niego tu przecież chodzi i teraz gdy w przypadku tego proma tak było, należy dać wyrazy uznania.

Superstar
Awatar użytkownika

Kolejna akcja polskiej partyzantki wrestlingowej zorganizowana w WOSP. Taki ruch byl juz robiony przez chlopakow z WKSW i jakims tam sukcesem sie okazal wiec mysle ze to dobry krok. Promo nawiazujece do eventu wyglada dosc dobrze i jestem mile zaskoczony.

WWE Typer 2010 - 3 Miejsce
Indys Typer 2015 - 3 Miejsce
1x User Miesiąca (Luty 15')
Byly moderator Wrestlefans

Superstar
Awatar użytkownika

Naprawdę dobre promo, może nie kozackie, ale już na dobrym poziomie :D
Czynicie regularne postępy pod każdym kątem i oby ta tendencja została zachowana!

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Wow, naprawdę dobre promo. Jedyna rzecz, której mi zabrakło to pas MZW migający nieco częściej. Tak tylko na koniec na pół sekundy to dla mnie trochę za mało, aczkolwiek się nie przyczepiam. No i naprawdę świetnie wyszły przemówienia zawodników. Naprawdę świetna robota.

Best Post 2015
Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x2: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016

Superstar
Awatar użytkownika

Cieszy szczegolnie to ze pomimo tragedii zwiazanej z smiercia Akiry chlopaki sie nie poddaja i dalej cos sie dziala. Daleko jednak do idealu, pop na wrestling w polsce nie bedzie mial miejsca (jezeli w ogole), jak to mowil Michal Probierz o polskiej pilce noznej - w polsce panuje partyzantka , dzialamy na fikcji i tak tez jest z Pro Wrestlingiem w polsce, Produkt jednak niezwykl odlegly i zbyt kontrowersyjny dla masci januszow. Do tego trzeba sporej inwestycji, promotorow, inwestorow ale nikt nie chce sie za to zabrac bo raczej profity nie beda zbyt wysokie.

WWE Typer 2010 - 3 Miejsce
Indys Typer 2015 - 3 Miejsce
1x User Miesiąca (Luty 15')
Byly moderator Wrestlefans

Low carder
Awatar użytkownika

Switzerland TLK pisze:
Cieszy szczegolnie to ze pomimo tragedii zwiazanej z smiercia Akiry chlopaki sie nie poddaja i dalej cos sie dziala. Daleko jednak do idealu, pop na wrestling w polsce nie bedzie mial miejsca (jezeli w ogole), jak to mowil Michal Probierz o polskiej pilce noznej - w polsce panuje partyzantka , dzialamy na fikcji i tak tez jest z Pro Wrestlingiem w polsce, Produkt jednak niezwykl odlegly i zbyt kontrowersyjny dla masci januszow. Do tego trzeba sporej inwestycji, promotorow, inwestorow ale nikt nie chce sie za to zabrac bo raczej profity nie beda zbyt wysokie.

Myślę, że taka scena jak w Szwecji, w Polsce jest realna.
Lokalne biletowana gala co dwa miesiące na 200 osób.
Polski wrestling, to indy wrestling, więc nie należy mieć zbyt dużych oczekiwań.

Rozwojówka

Ostatnie promo Justina Joy'a i Shadowa napawa optymizmem, jeżeli chodzi o sposób przygotowania tego video. Powiedziałbym nawet, że pod tym względem są lepsi od KPW.

Jak słusznie wyżej wspomniano, dobrym ruchem byłoby, aby chociaż Battle Royal w całości dać na Youtube, o ile MZW nie planuje całej gali dać online. Niech ludzie zaczną poznawać nowe osoby, zwłaszcza że przed federacją przenosiny do większego miasta.

Low carder
Awatar użytkownika

Herkules pisze:
Ostatnie promo Justina Joy'a i Shadowa napawa optymizmem, jeżeli chodzi o sposób przygotowania tego video. Powiedziałbym nawet, że pod tym względem są lepsi od KPW.

Ostatnie promo jest niezłe - w takich materiałach Shadow jest dla mnie znośny. MZW miało co pociąć, by taki zwiastun o pas zmontować - brawo dla tego, kto wpadł by coś takiego zrobić. Mnie cieszy, że powstanie KPW sprawiło, że MZW poprawiło swój produkt (nowe zdjęcia wrestlerów, nowy wygląd strony WWW i lepsze proma), bo to jest zawsze z korzyścią dla fanów polskiego wrestlingu.

Przeprowadzka do Wałbrzycha nie napawa mnie optymizmem, bo to miasto mniejsze niż Rzeszów (który jest w 20 największych miast polski), więc może być problem z frekwencją na treningach i na gala.
Już teraz niektórzy mówią mi otwarcie, że nie przyjadą na gale MZW w Wałbrzychu, bo interesują ich tylko gale we Wrocławiu - ewentualnie w Katowicach.

Jeżeli KPW przy mniejszym budżecie świetnie sobie radzi w Trójmieście, to MZW też by sobie poradziło we Wrocławiu czy Katowicach.
Jeżeli coś się sprawdza, to czemu z tego nie skorzystać?

Jeżeli chodzi o walkę MZW Championship, to kibicuje Justinowi, bo jest dla mnie ciekawszą postacią - dobry na mikrofonie i wygląda jak mistrz.

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Zapowiadamy kolejne starcie na Champions War II !
Obaj zawodnicy już raz mieli okazję stanąć na przeciw siebie w ringu Maniac Zone Wrestling. Pytanie tylko kto zejdzie z niego jako zwycięzca?

Obrazek

Low carder
Awatar użytkownika

Do gali zostały niecałe 3 tygodnie. Ktoś się wybiera z forum WF oprócz mnie ( i najprawdopodobniej KL'a i Kilgora ;) )?

Adept
Awatar użytkownika

https://www.youtube.com/watch?v=4pKZpMqrBBg

Rozwojówka
Awatar użytkownika

MANIACY!
Przedstawiamy Wam kolejny filmik promocyjny przed zbliżającą się wielkimi krokami galą Champions War II: WOŚP Głuchołazy.
Tym razem skupiamy się nad Naszym narodowym tag teamem ZBÓJNICY, którzy to będą mierzyć się z niemieckim Posse In Effect.
Wszystkiego dobrego w nowym roku i do zobaczenia !

https://www.youtube.com/watch?v=rT8JtTk ... e=youtu.be

Superstar
Awatar użytkownika

Osobiście bardziej spodobało mi się promo Joya i Shadowa, ale to jak najbardziej również pasuje. To co mi się jednak zbytnio nie podoba to, to że w zasadzie zrobiono teoretycznie to samo co w tamtym promie. Jednak ogółem nie przeszkadza mi to, bo rozumiem, że w takim klimacie robione jest CW2.

Best Post 2015
Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x2: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Już za 3 dni wielkie wydarzenie...czyli Champions War II - WOŚP Głuchołazy 10/01/16
A my rzutem na taśmę zapowiadamy ostatnią walkę, która odbędzie się właśnie tego dnia.
Nowa twarz na ringu MZW - Zeritus (z Hexią u boku) stanie na przeciw dobrze już nam znanego Dynamite Dave'a!
Widzimy się w niedziele!

Obrazek

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna