Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pt lis 16, 2018 12:06 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość

Adept
Awatar użytkownika

Zapraszamy serdecznie do typowania nadchodzącej gali
Maniac Zone Wrestling Champions War II

1. Zeritus z Hexią vs Dynamite Dave ( wybieramy zwycięzcę lub dyskwalifikację)

2. Franz Engel vs Robert Kaiser ( wybieramy zwycięzcę lub dyskwalifikację)

3. Battle Royal ( wybieramy:
-zawodnik z rosteru MZW
-zawodnik zagraniczny
-adept/ adeptka szkoły MZW )

4. Red Thunder vs Szymon SIWY Siwiec ( wybieramy zwycięzcę lub dyskwalifikację)

5. Zbójnicy vs Next Step Tag Team Champions Posse In Effect ( wybieramy zwycięzcę lub dyskwalifikację)

6. MZW Champions MATCH Shadow vs Justin Joy

Zwycięży ta osoba która zdobędzie najwięcej punktów. Przy takiej samej ilości wygra osoba która zrobiła najwcześniej. POWODZENIA.

Legenda
Awatar użytkownika

1. Dave
2. Engel
3. adept
4. Szymon
5. Zbójnicy via DQ
6. Shadow

Superstar
Awatar użytkownika

1. Dave
2. Engel
3. zawodnik z rosteru MZW
4. Szymon
5. Zbójnicy via DQ
6. Shadow

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

1. Dave
2. Engel
3. zawodnik z rosteru MZW
4. Szymon
5. Posse in Effect
6. Shadow

Best Post 2015
Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x2: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016

Mid carder
Awatar użytkownika

1. Dynamite Dave
2. Engel
3. zawodnik zagraniczny
4. Szymon
5. Posse In Effect
6. Shadow

Superstar
Awatar użytkownika

1. Dynamite Dave
2. Engel
3. Zawodnik zagraniczny
4. Szymon
5. Posse via DQ
6. Shadow

WWE Typer 2010 - 3 Miejsce
Indys Typer 2015 - 3 Miejsce
1x User Miesiąca (Luty 15')
Byly moderator Wrestlefans

Legenda
Awatar użytkownika

Wyniki gali:

Zeritus pokonał Dynamite Dave'a

Red Thunder pokonał Szymona Siwego Siwca

Franz "zero" Engel pokonał Roberta Kaisera

Zbójnicy pokonali Pose In Effect

Asmund wygrał 10-osobowy battle royal, eliminując na końcu Szymona Siwego Siwca

Justin Joy pokonał Shadowa i został pierwszym mistrzem MZW !

Przed rozpoczęciem gali minuta ciszy i 10 uderzeń w gong dla uczczenia pamięci Akiry.

Widzów ok. 350, myślę że blisko 400.

Więcej wkrótce ode mnie i Kilgora

Low carder

Justin Joy w pełni zasłużył na pas, bo jest najbardziej kompletnym wrestlrem w MZW - jest dobry ringowo i za mikrofonem.
Dobrze, też że żaden z adeptów nie wygrał Battle Royal.

E:

Justin Joy na swoim oficjalnym instagramie pochwalił się pasem MZW
https://www.instagram.com/p/BAX-5EeiAFB/

15 sekundowy fragment walki Justin Joy vs Shadow
https://www.instagram.com/p/BAXvR8wGYQ7/

Dzieciaki robią hałas jak w podstawówce na przerwie.

Legenda
Awatar użytkownika

Parę zdjęć z gali.
Video relacja wkrótce.

Spoiler:

Low carder
Awatar użytkownika

Cóż... Jesteśmy już po gali i pomimo przejechanych ok. 400 km, nie zawiodłem się i zdecydowanie warto było wybrać się na Champions War II.

Wyniki jak i ogólny przebieg gali możecie przeczytać na MW, więc nie będę się zbytnio tutaj rozpisywał nad każdą walką.

Wymienię Wam jednak walki w kolejności od najgorszych do najlepszych podczas CW2:

#6 Zbójnicy vs Posse in Effect
Niestety Tag Team Match zdecydowanie nie wyszedł tak jak miał wyjść.. Dużo botchy.. Zepsuta końcówka.. Szkoda, bo liczyłem na coś naprawdę fajnego. Co do końcówki to wyglądało to mniej więcej tak:
Jędruś wyrzuca z ringu Baxxtera, zmienia się ze Stanisławem i razem wykonują wspólną akcję po której następuje pin. Sędzia odliczył do dwóch po czym się zawahał, ale zaraz klepnął jeszcze raz i walka się zakończyła. Nie wiem o co tam chodziło.. Podejrzewam, że Baxxter miał interweniować, ale być może nie był w stanie (widziałem jak po gali trochę kulał, więc podejrzewam, że podczas jednej z akcji źle upadł). Tak czy siak nawet gdyby nie było tego zawahania to i tak walka ta wyszła najgorzej z wszystkich odbytych.

#5 Battle Royal
Wiadomo jakie są Battle Royal Matche... Dużo chaosu, mało konkretnych akcji... Tak też było w tym przypadku, aczkolwiek kilka akcji zasługuje na zapamiętanie. Walkę wygrał Asmund co dla mnie nie było zaskoczeniem.

#4 Zeritus vs Dynamite Dave
Krótka walka o której w sumie nic innego co napisałem w relacji na MW tutaj napisać nie mogę.

#3 Red Thunder vs Szymon "SIWY" Siwiec
Przed walką i po walce oznaka heel turnu Thundera, a więc mamy kolejnego heela w MZW, co w sumie jest dobrą informacją, bo tych czołowych face'ów było moim zdaniem za dużo. Sam pojedynek był całkiem niezły...

#2 Robert Kaiser vs Franz Engel
"Kaiser Sucks Army" nie zawiodło :D Świetna interakcja zawodników z fanami.. W walce Kaiser skupił się na osłabieniu nogi Engela, przez co mogliśmy mieć pewne zastoje, ale świetna reakcja fanów sprawiła, że uplasowałem tę walkę na drugim miejscu. Ze strony Engela pamiętam hurricanrany, jednak liczyłem, że pokaże coś więcej, bo wiem, że go na to stać. No ale tak jak mówiłem, Kaiser skupił się na osłabieniu nogi i musiało wyglądać to tak a nie inaczej.

#1 Shadow vs Justin Joy
Cytując fragment relacji z MW: "Zdecydowanie najlepsza walka na gali i z pewnością jedna z lepszych w historii polskiego pro-wrestlingu.". Najlepsze efektowne akcje jakie zdołałem zapamiętać to: Springboard Moonsault na zewnątrz ringu, Phoenix 450 Splash, Somersault Plancha oraz Jumping DDT. Sporym zaskoczeniem był fakt, iż pomimo wykonania dwóch Phoenix Splashów, Shadow nie odniósł zwycięstwa. Botchy nie było żadnych (zresztą tak samo jak w pozostałych walkach oprócz nieszczęsnego Tag Team Matchu).. Podczas walki nie raz wstawałem z miejsca, a po jej zakończeniu dosłownie złapałem się za głowę, gdyż byłem wręcz przekonany, że wygrana Shadowa to formalność. Niespodzianka spora, ale cieszę się, że Justin ma pas bo na to zasługuje. Jako fan Shadowa oczywiście byłem po jego stronie, aczkolwiek trzymanie tytułu przez Justina w żaden sposób mi nie przeszkadza.

Największy pop: Szymon "SIWY" Siwiec
Największy heat: Robert Kaiser

Frekwencja: 416 osób

Cieszy fakt, iż pojawiały się w niektórych momentach chanty.. Zdecydowanie jeśli chodzi o aktywność publiki było lepiej niż na poprzedniej edycji Champions War.

Tak jak pisałem na początku, jeśli kogoś interesuje przebieg gali, relację z niej można przeczytać na MW.

Chciałbym też podziękować KL'owi, Kilgorowi i Kowalowi za wspólne oglądanie gali. Zabawa była świetna :D

Wstępne plany były takie, aby całą galę wrzucić na YouTube, aczkolwiek po wczorajszym Tag Team Matchu nie wiem czy to wciąż aktualne ;>
Liczę jednak na to, że jeśli nie całość to pojedynek o MZW Title zostanie udostępniony.

Póki co w Internecie znalazłem taki oto fragment i tym akcentem kończąc pisać ten post chciałbym zaprosić wszystkich forumowiczów, którzy mają taką okazję, na kolejne gale spod szyldu MZW, bo naprawdę warto ! :)
https://www.youtube.com/watch?v=wM6lUrd9IJI

Legenda
Awatar użytkownika

Zapraszam na video relacje z gali MZW Champions War II w Głuchołazach.

Low carder

KL przed chwilą obejrzałem, ale nie liczyłem publiki bo mnie nie interesuje frekwencja na darmowych imprezach. 8)

Jak wyście wytrzymali te piski dziewczyn? Nie bolały was uszy?
Mnie bolały jak to oglądałem.

Jak będzie cała gala albo przynajmniej walka o pas MZW to sobie na pewno sprawdzę.
Dla bookingu, psychologi ringowej i chantów.

Superstar
Awatar użytkownika

Gala moim zdaniem wypadla bardzo pozytywnie jak na realia i mozliwosci Polskiej Sceny Wrestlingu takze gratki dla chlopakow ;) Co do piskow dziewczyn to racja troche wkurwiajace ale przynajmniej byla reakcja a jak wiadomo w wrestlingu nie ma nic gorszego od braku reakcji.

WWE Typer 2010 - 3 Miejsce
Indys Typer 2015 - 3 Miejsce
1x User Miesiąca (Luty 15')
Byly moderator Wrestlefans

Star
Awatar użytkownika

Zeritus vs Dynamite Dave - ** 1/4*
Red Thunder vs Szymon Siwy Siwiec - ** 1/4*
Franz "zero" Engel vs Robert Kaiser - ** 1/2*
Zbójnicy vs Pose In Effect - *
Battle Royal - ** 1/2*
Justin Joy vs Shadow - MZW Championship Match - *** 3/4*

Pierwsze trzy walki stały na bardzo zbliżonym poziomie. Różnica w ocenie odnosi się w zasadzie jedynie do czasu, albowiem gdyż starcie Franza z Cesarzem trwało nieco dłużej, przez co ocena wyższa. Pojawił się nowy element w MZW w postaci Zeritusa. Na oko - gimmick więźnia kontrolowanego przez Hexię. Taki męski monster heel, którego MZW jak do tej pory nie posiadało. Technicznie wyglądał poprawnie. Akcje wykonywał czysto, posiada też odpowiednio opanowany finisher, jakim jest Baldo Bomb. Zobaczymy co z tego wyjdzie. W tym akapicie muszę również pochwalić Siwego. Chłopak poprawił kardio, żwawiej porusza się po ringu. Nabrał też takiej pewności siebie, a i potrafi bardzo konkretny pop uzyskać. Tylko tak dalej! Również na uwagę zasługuje Robert Cesarz. Jak Siwy zebrał największy pop, tak Kaiser heat. Można powiedzieć, iż przez cały czas, dosłownie cały czas towarzyszyło mu buczenie. Doszło nawet do tego stopnia, iż wdał się w ostrą dyskusję z jakimś starszym widzem podczas samej walki. Generalnie te trzy walki nastroiły mnie pozytywnie. Pomyślałem sobie, że będzie tylko lepiej...

...aż nastąpiła walka tag-team'owa, którą można określić jednym słowem - BOTCHAMANIA. Botche skupiły się wokół Jędrusia jak wokół Sin Cary. I już nawet nie chodzi o ich liczbę, ale przede wszystkim o ich rodzaj. Dotyczyły spraw elementarnych, jak uniknięcie ataku rywala i przejście pod uchwyt a'la German Suplex, czy też dokonanie zmiany z Stanisławem. W moim odczuciu Jędrusia, jako jakby nie patrzeć jednego z ojców chrzestnych MZW, przeżarła trema związana z powrotem MZW na arenę. Być może popełniony pierwszy błąd pociągnął za sobą całą ich kaskadę, przez co walka wyglądała jak wyglądała. Również końcówka nie przebiegła poprawnie. Sędzia po wykonaniu finishera Zbójników zawahał się przy odliczaniu, jakby miało dojść do kick'outu, albo coś w tym guście. Jak się później okazało nic takiego nie było nawet planowane, więc po prostu doszło do pomyłki ze strony sędziego. Niestety, na tej walce mocno się zawiodłem, ale na szczęście to było już ostatnie rozczarowanie. Zaś jeśli chodzi o samego Jędrusia, to większym tego biznesu zdarzały się gorsze botche, więc nie ma co za bardzo psów na nim wieszać. Stres, wg mnie, zrobił swoje.

Battle Royal przebiegło bez przykrych przygód. Zwyciężył Asmund, dzięki czemu mamy kolejnego wypromowanego w miarę heel'a. I ponownie muszę pochwalić Siwego - wyniesienie Asmunda pod Powerbomb wypadło bardzo dobrze.

No i ME. Troszkę zbyt krótki - trwał około 13-14 minut. Spodziewałem się nieco dłuższego starcia. Ale to był jedyny mankament. Reszta zagrała tak, jak powinna zagrać. Wymiany dźwigni, akcji czysto wrestlingowych, kick'outy po finisherach...czego chcieć więcej? Niespodziewanego zakończenia...które tu miało miejsce. Zwycięstwo JJ'a było dla mnie ogromnym zaskoczeniem. Na 99.9% byłem pewien, że to Cień sięgnie po to, co dawno powinno być jego. Tymczasem oficjele mocno nas zaskoczyli. I to poczytuję sobie na duży, duży plus. Bo zwycięstwo Justina, wobec pewnych niedoborów heel'i w federacji otwiera spore pole manewru, jeśli chodzi o potencjalnych przeciwników. Jest Siwy, są obaj Zbójnicy, w tle przewijają się face'owi stranieri, więc jest w czym wybierać. Zaś jeśli chodzi o ocenę, to pierwotnie chciałem im dać *** 1/2*, ale biorąc pod uwagę element zaskoczenia, żywo reagującą publikę i w sumie fakt, iż to była pierwsza tego typu walka o takim wymiarze czasowym 1 vs 1, to podwyższam ocenę.

Obok spraw czysto wrestlingowych były i inne. Przed galą upamiętniono Akirę, co zresztą zrobiono ze smakiem. Nie było to nie wiadomo jak pompatyczne, nie zrobiono też tego na "odwal się". Dostosowano odpowiednią formę do odpowiedniej treści: minuta ciszy przeplatana 10 uderzeniami gongu. Dobrze to zostało zrobione. Oprócz tego było lepsze światło niż w maju zeszłego roku oraz wejście dla zawodników na arenę. Generalnie od strony technicznej gala ta wypadła lepiej niż w zeszłym roku. Od strony wrestlingowej również. Pomimo tego nieszczęsnego tag-team'u. Czy można powiedzieć, że było warto przyjechać do Głuchołaz? Odpowiadam - warto.

Obrazek

1x time WFF Polish Champion
1x time WFF Champion (current)

Low carder

Materiał video z gali Champions War II prawdopodobnie ukażę się w przyszłym tygodniu.

Kowal pisze:
Trafiłem na pełne nagranie Battle Royal. Jedna z gorszych walk na gali, ale zawsze coś :grin:
Spoiler:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna