Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pt wrz 21, 2018 2:28 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość

Legenda
Awatar użytkownika

Obrazek

Obrazek

KARTA GALI

MZW Championship No DQ Match
Shadow © vs Asmund

MZW Tag Team Championship Match
Storm Riders © vs Catch Connection

SkullEvil vs Szymon 'Siwy' Siwiec

Handicap Match
House of Horror vs Stanisłav Van Dobroniak

Christopher Anthony vs Dynamite Dave

Matt Buckna vs ?

Kilka raptem dni do gali, a tematu nie ma, więc założyłem.

Champions War to do tej pory gala wyjątkowa.
Champions War I w Maju 2015 było wyjątkowe z dwóch powodów. Pierwsza biletowana gala oraz, niestety, wypadek z Akirą. Champions War II to wyłonienie pierwszego mistrza, Justina Joy'a. Ciekawe zatem, czym odznaczy się Champions War III; oby czymś pozytywnym.
Myślę że Champions War III może się odznaczyć wyłonieniem nowego mistrza. Shadow ma już pas od roku, a Asmund już po raz drugi podchodzi do title matchu, tym razem w No DQ. Jak pan pretendent przegra, powinien być daleko od kręgu mistrzowskiego.

Tym razem nie będzie reprezentacji WF na gali. Na 'jedynce' był Kilgor (mnie nie było, bo miałem egzamin na studiach), na 'dwójce' ja i Kilgor, lecz tym razem się nie wybieramy. Swoje się najeździliśmy ;) Poza tym taki wyjazd to są zawsze koszta. Czekamy na Wrocław.

Nie wiem też, czy MZW traktuje to jako poważną galę w ich hierarchii w tym roku. Co prawda jeszcze parę dni, ale jak dotąd żadnego proma na Youtube, czy Facebooku. ^^

Zauważyłem, że bilety kosztują tym razem 15 zł. Wcześniej były 10 zł.
Ciekawe czy koszta wzrosły i trzeba to jakoś pokryć, czy też MZW postanowiło zrobić podwyżkę cen, aby więcej mieć w budżecie i dzięki temu sprawniej przygotowywać się do powrotu do Wrocławia. Ludzie z Głuchołaz produkt już znają i myślę że ta setka ludzi się uzbiera. Plus, w ich mieście nie ma aż takiego szerokiego wachlarza rozrywek :P a 15 zł to wciąż nie majątek.

Potem letni kurs, potem może jakaś mała wieś (Opawa czy Smolec), a potem - miejmy nadzieję - znów Wrocław :]

Low carder
Awatar użytkownika

według mnie na plus są walki w których występują Polacy, chociaż Hexia jest zbędna według mnie. Na minus walka niemiecko-niemiecka i jak Matt Buckna nie zawalczy z polakiem to też będzie dla mnie duży minus. Walki zagraniczno-zagraniczne w polskiej federacji odbywają się zawsze kosztem polskich wrestlerów np. Lidera i Prince Victora. Jeżeli przynajmniej jeden z nich jest gotowy do walki (nie mają kontuzji i może przyjechać na gale), to nie widzę sensu by zamiast niego jakieś Niemiec walczy z drugim Niemcem, do tego za hajs. Skrócenie karty do pięciu walk też by dało dodatkowe oszczędności - jeżeli KPW jest w stanie zrobić 2 godziną galę z 5 walkami w karcie, to MZW też powinno - wystarczy wydłużyć czas walk. Skoro polskie federacje pracą za występ zagranicznym wrestlerom, to oni powinni ich robić dobrze, a nie my im. Kolejny duży minus za brak programu prowadzonego na galach i w materiałach wideo. Taki Siwy jest najpopularniejszych wrestlerem w MZW (patrzą po subach na fb) i nie pamiętam kiedy nagrał ostatnie promo. Przecież to nie muszą być nie wiadomo jakie proma. wystarczy że wrestlerzy MZW powiedzą coś w nie cała minutę. Niech coś się storyline'owo dzieje na galach MZW, a nie "ty walczysz z ty, a na następnej ty będziesz walczył z tamtym". Mieć w odbycie krytyką, nagrywać, nagrywać i jeszcze raz nagrywać, byśmy mogli zobaczyć czy robicie postępy, jak to można ocenić po materiałach KPW.

KL pisze:
Nie wiem też, czy MZW traktuje to jako poważną galę w ich hierarchii w tym roku. Co prawda jeszcze parę dni, ale jak dotąd żadnego proma na Youtube, czy Facebooku. ^^

Zauważyłem, że bilety kosztują tym razem 15 zł. Wcześniej były 10 zł.
Ciekawe czy koszta wzrosły i trzeba to jakoś pokryć, czy też MZW postanowiło zrobić podwyżkę cen, aby więcej mieć w budżecie i dzięki temu sprawniej przygotowywać się do powrotu do Wrocławia. Ludzie z Głuchołaz produkt już znają i myślę że ta setka ludzi się uzbiera. Plus, w ich mieście nie ma aż takiego szerokiego wachlarza rozrywek :P a 15 zł to wciąż nie majątek.

Potem letni kurs, potem może jakaś mała wieś (Opawa czy Smolec), a potem - miejmy nadzieję - znów Wrocław :]

Najbardziej przepakowana i dopracowana gala powinna być ta we Wrocławiu, bo to ich największa gala w roku.

W KPW masz 4 mini gale KPW Areny (2 godzinne z 5 walkami w karcie) w roku, które są drogą do ich największej gali (3 godzinnej KPW Godziny Zero), które kończy Sezon.

Czy tak jest w MZW? Trudno powiedzieć.

Asmund w ostatnim wywiadzie na żywo, nie był stanie powiedzieć ile gal w roku dostaniemy od MZW - W ogóle nie wspomniał o Revolution, które teoretycznie powinno być.

Powiedział, tylko "Zależy od tego czy znajdziemy sponsorów i ile dadzą kasy".
Problem w tym, że MZW w przeciwieństwie do KPW nie organizuje swoich gal samodzielnie - Jędruś to nawet powiedział w wywiadzie dla MyCast.

Asmund w tym wywiadzie też mówił, że cały czas pracują nad przeniesieniem szkółki i federacji do większego miasta, ale to jest na razie dla nich nieosiągalne - pewnie ich nie stać by organizować treningi w sali gimnastycznej albo w klubie Bakara, pewnie nikt też jest wstanie im użyczyć garażu do przechowania ringu.

Jeżeli, chodzi o występy na festynach, to Asmund mówił, że organizator może im zaoferować określoną stawkę za występ u niego - możliwe, że to nie pokrywa wszystkich kosztów.

Jeżeli chodzi o kurs letni, to wątpię w dużą frekwencję, bo miejsce i plan zajęć jest mało atrakcyjny w porównaniu z obozem letnim KPW.
Jeżeli szkoła MZW ma przynosić "większe dochody", to niestety trzeba przenieść szkółkę do Wrocławia. Tylko w tak dużym mieście jest szans na frekwencję taką jaką ma KPW na swoich treningach w Trójmieście, to to już są w miarę konkretne pieniądze.

Myślę, że jak MZW zrobi w roku jedna dużą gale we wrocławskim klubie/pabie i mniejsze biletowane gale w Głuchołazach to będzie dobrze - oczywiście, wobec KPW ma dużo większe oczekiwania, bo udowodnili, że stać ich na więcej.

Podwyżka biletów jest dla mnie na plus i nie jest zbyt wygórowana, w porównaniu z KPW Arenami (15zł ulgowy, 25 normalny).

Superstar
Awatar użytkownika

Generalnie to zacznę że fajnie jakby wypuścili tą galę do obejrzenia, szkoda ze nie zrobili tego z galą z Wrocławia, bo karta według Mnie była lepsza niż ta tutaj, choć dwie walki chętnie bym obejrzał.

Po pierwsze walkę Christopher Anthony vs Dynamite Dave, głównie dlatego że Anthony we Wrocławiu był wepchnięty w bardziej komediową walkę, a tu będzie miał okazje się pokazać z naprawdę dobrym rywalem, choć zgodzę się z Lygrysem że można było w to wepchnąć Lidera i Prince Victora i zrobić z tego wieloosobową walkę lub dwie osobne. Walka o pasy tag team powinna też być niezła, ale to starcie o Pas Mistrzowski Mnie ciekawi najbardziej, głównie przez stypulację NO DQ, do tego Panowie mieli już jedna walkę i wyszła Ona naprawdę dobrze.

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
3x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Omówienie Karty

https://www.youtube.com/watch?v=0bZRSEW_CT8

Low carder
Awatar użytkownika

1987Thomas19871987 pisze:
Omówienie Karty

Spoiler:

Tomek w podcaście powiedział, że w tym roku jest szansa na jeszcze jedną galę MZW we Wrocławiu.
Jeżeli się uda, to jest to dobra wiadomość, nawet jakby to był znowu dom kultury Bakara.

W 5 gal biletowanych ( 4 w dużym mieście i jedną w Głuchołazach) od MZW raczej trudno jest mi uwierzyć - przynajmniej w tym roku.

Jakby w 2018 udało się zrobić 4 biletowane gale we Wrocławiu (nie ma sensu każdą gale robić innym mieście bo to zbyt duże koszta) i jedną w Głuchołazach (najlepiej najlepiej pokaz dla WOŚP), bo byłą by to kolejna świetna wiadomość.

Z Głuchołazów nic już MZW nie wyciśnie, do tego robienie gal tam od 2015 nie zwiększyło znacznie frekwencji na treningach (nie pozwoliło im zbudować rosteru wystarczająco dużego, by byli wstanie sami zrobić galę z 5 walkami w karcie) i nie pozwoliło odłożyć kasy (lub znaleźć takich sponsorów) by byli stanie zrobić choć jedną gale w roku w jakimś wrocławskim klubie/pubie.

Gale i treningi w Głuchołazach mają tylko sens jako cięcie kosztów - innych plusów tych gal nie widzę.

Jeżeli w Polsce gale wrestlingowe w końcu mają kiedyś ruszyć po Polsce, to nie ma innego wyjścia.
Trzeba po prostu robić je w klubach/pubach.

Przeciętny laik bardziej zaakceptuje polski wrestling jako rozrywkę na poziomie wizualnym koncertu rockowego czy hiphopowego niż jako teatrzyk w sali gimnastycznej.

Legenda
Awatar użytkownika

Wyniki.

Spoiler:

Frekwencja ponoć słaba.
Nie dziwne, skoro wczoraj był finał ligi mistrzów. W Głuchołazach też są na pewno fani piłki nożnej :P

Low carder
Awatar użytkownika

Obszerniej na temat wyników i frekwencji wypowiedziałem się na grupie facebookowej MyWrestling, bo tam dyskusja jest żywsza i bardziej wygodna.

W tej dyskusji Tomek aka Wrestlingowym Szlakiem napisał, że to ostatnia biletowana gala MZW w Głuchołazach i będę tam robić tylko pokaz na WOŚP.

Jeżeli to prawda, to jest to świetna wiadomość.

Superstar
Awatar użytkownika

Spoiler:

User Roku 2017

Low carder
Awatar użytkownika

Tylko, że nawet jakby było 160 osób jak zwykle, to dochód i tak by był nie wielki, oraz MZW nie miałoby się czym pochwalić w materiałach wideo, bo gala wizualnie prezentuje się bardzo słabo.

Co z tego, że na przeciętnej gali MZW jest większa frekwencja niż na galach KPW, skoro MZW nie jest wstanie zrobić galę na poziomie gal KPW z 2017 roku.

Jak MZW chce mieć sponsorów z większą kasą, niż producent mebli to musi się bardziej przyłożyć do swoich gal.

KPW jest teraz w tak dobrej sytuacji, że niezależnie od frekwencji zawsze zrobi kolejną gale w klubie Atlantic.

Legenda
Awatar użytkownika

Dostałem info, że liczba widzów to 54.
Jeżeli wszyscy płacili 15 zł za bilety, to zarobek 810 zł.

Oczywiście trzeba wziąć pod uwagę że w tym czasie był finał ligi mistrzów, a na pewno również i w Głuchołazach piłka nożna >wrestling. Mają zresztą też swój orlik i jak tam byłem z Kilgorem, to akurat jakiś turniej tam był :P
Ale ogółem ciężko oczekiwać, by w Głuchołazach mieli coś więcej wyciągać.

Nie ma się co powtarzać po raz kolejny o lepszości, jaką niesie ze sobą Wrocław, bo to też i oni sami wiedzą. Po prostu trzymajmy kciuki aby się udało :]

Low carder
Awatar użytkownika

KL pisze:
Dostałem info, że liczba widzów to 54.

Podobna frekwencja była na KPW Arena 3 (11 czerwca 2016) i możliwe, że taka sama będzie w sobotę na KPW Arena 7.
Przekonamy się czy gala w klubie, pubie bardziej zmobilizuje trójmiejskich fanów do przyjścia na wszystkie gale co 2 miesiące.

Legenda
Awatar użytkownika

Skrót z gali.

Trochę za dużo slow motion moim zdaniem.
Przykro patrzeć na tak nikłą liczbę widzów. Ciekawe czy obecna publika była dobra w kibicowaniu.
We Wrocławiu pokażemy, jak to się robi ;)

Rozwojówka
Awatar użytkownika

I to jest w tym w zasadzie najlepsze że publika dopingowała głośno mimo małej ilości

Superstar
Awatar użytkownika

Skrót nawet fajny, zrobiony trochę w stylu PWG XD Wiadomo do Nich dużo MZW brakuje, ale propsy za starania, jedynie można się przyczepić że gdy był zwolniony obraz to muzyka leciała tak samo, co brzmiało trochę słabo. Skrót był tak krótki że ciężko ocenić poziom gali. A i na plus że tak szybko wrzucony :D

User Roku 2017

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]