Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest czw lis 15, 2018 5:55 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość

Star
Awatar użytkownika

Skullevil vs Stanisława Van Dobroniak vs Christopher Anthony - ***
Sebastien vs Demon - ** 3/4*
Hexia i Mr.B vs Amisz - *
Asmund vs Justin Joy vs Franz Engel - *** 1/2*
Matt Buckna i Rick Baxxter vs Apollo i Bartosz Borowsky - ** 1/2*
10-osobowy battle royal - * 3/4*
Laurence Roman vs Shadow - *** 1/2*

Pierwsze dwie walki oceniłem podobnie, gdyż ich jakość była mocno zbliżona. Dobre tempo, sporo akcji, finishery się posypały. Generalnie dobrze zrobiona robota. Tej pierwszej dałem trzy gwiazdeczki za Stasia, który tradycyjnie bardzo dobrze współgrał z publiką. W drugą walkę ciężko było jakoś się wciągnąć. Po raz pierwszy tych zawodników widziałem na oczy i wrażenia mam całkiem pozytywne. Może coś z nich być.

Hexia i Mr B zrobili sobie squasha, który był przedłużeniem segmentu. Nic specjalnego. Na plus dobry Chokeslam ze strony Hexii.

Zaskoczyło mnie to, że walka o pas MZW jest w środku gali. Był to typowy układ a'la dablju, które ma w zwyczaju wstawianie na środek gali walki, która ma mieć (w teorii) wysoką jakość ringową. Tak tutaj było. Sporo czasu jak na polskie warunki (kwadrans), Superkicki posypały się jak z rogu obfitości, w zasadzie ani jednego botcha (może ten Big Boot Asmunda nieco chybiony), zwycięzca zaś wiadomy od samego początku. Dobrze, że tak mocno promują Asmunda. Takiego tweenerowego destrojera nasza scena potrzebuje, który też jest jakąś gwarancją jakości ringowej. Fajnie też, że ma niezłą interakcję z publiką. JJ wrócił w dobrym stylu, bardzo mocno podkręcał tempo. Zaś Franz grał rolę takiego cwaniaka, który starał się od tyłu ukraść zwycięstwo. Dobra robota, nawet nadspodziewanie dobra.

Nim przejdę do tag-team matchu to jedna rzecz: przed rozpoczęciem pojawili się jacyś bieda-asasyni z plastikowymi szabelkami i strojami malowanymi czarnym flamastrem, który byli tylko po to...by dostać wpierdol od rodzimego tag-teamu. Później się w ogóle nie pojawili...WTF?! XD

Jeśli chodzi o samą walkę, to ogólnie była w miarę ok. Bardziej over z fanami byli stranieri, którzy mają w tym aspekcie dużo większe wrażenie. Zakończenie trochę z dupy. Końcowy podryw face'ów zakończył się może po minucie? Ale Spear Matta dobry. Można śmiało go porównywać ze Spearem Goldberga.

Battle Royal był jak to battle royal. Po prostu się odbył. Wygrał Lambert, którego promo rozjebali widzowie. Może w tym jakiś story-line się chowa. Dobrze by było.

ME naprawdę dobry. Tempo bardzo szybkie, przewagi przechodziły z jednej strony na drugą, bez botchy, widzowie byli zaangażowani w walkę...wszystko zagrało. I podobnie jak w wypadku walki o pas MZW, tak samo tutaj zwycięstwo Romana było w zasadzie wiadome z góry. Do niczego nie można się przyczepić. Dobra robota, naprawdę dobra.

Ringowo najlepsza gala, jaką MZW wydało. Obawiałem się, że po manianie ze strony KPW tutaj będzie podobna i całość będzie można jedynie pogrzebać ziemią i wapnem. Na szczęście stało się inaczej. Połowa polskiego wrestlingu żyje i ma się całkiem dobrze. Druga połowa wpadła w paraliż wywołanym popełnianiem dokładnie tych samych błędów. Szkoda, naprawdę szkoda. Wracając do MZW - idźcie tą drogą. Dodajcie jednak jakieś story-line'y. Brakuje tego bardzo mocno.

Obrazek

1x time WFF Polish Champion
1x time WFF Champion (current)

Legenda
Awatar użytkownika

Zapraszam na krótkie video z naszej wizyty na MZW Freak Show.

Legenda
Awatar użytkownika

Skrót gali od MZW

Mówiąc szczerze, wygląda to słabiutko. Takie coś to i ja mogłem wstawić (co zresztą ze swojego materiału uczyniłem, tyle że znacznie szybciej). Zresztą widać że sporo jest od fanów, ale bez podkładu wygląda to na oficjalnym kanale nie najlepiej.

Superstar
Awatar użytkownika

Braki w reakcjach można by spokojnie uzupełnić jakąś muzyczką dającą chociaż trochę mocy materiałowi. Ogólnie widać, że Justin w Anglii naumiał się mocno rasslingu i wyrasta ponad resztę chłopaków z MZW znacznie (poza Shadowem). No i na oko Main Event rzeczywiście najlepsza walka, nie wiem jak reszta, ale ja bym ze skrótu sugerował jakieś ****.

Best Post 2015
Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x2: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016

Superstar
Awatar użytkownika

Nie będę oceniał gali po skrócie, zgodzę się z Swiym że Main Event wyglądał najlepiej i chyba jedyny był dobrze zmontowany, a reszta trochę słabo.

No, ale o samym skrócie:

KTO TO ROBIŁ??????
Ja nie chce porównywać tego do PWG, ale serio w podstawówce na informatyce robiliśmy filmy w windows movie makerze które wyglądały lepiej XD Po pierwsze publika nie tak dobra jak w lutym (no wiadomo dlaczego XD ) i brak jakiegoś podkładu muzycznego jest słabym pomysłem, po drugie to jest SKRÓT, czyli najlepsze momenty, czyli montaż powinien być szybki i agresywny, dodawać dynamizmu, no a tu odwrotnie. Do tego jakość nagrać XDD No i Van Dobroniak nie jest śmieszny....

No to pozostaje pogratulować tylko KLowi że zrobił lepsze wideo... o miesiąc szybciej i w 100% amatorsko XD

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
3x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2