Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest śr wrz 18, 2019 3:33 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 329 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następna
Autor Wiadomość

Legenda
Awatar użytkownika

Obrazek

Cytuj:
Podczas wczorajszej gali Next Step Wrestling: Hellway to Heaven 2019 wystąpiło czterech zawodników z naszej organizacji. Justin Joy pokonał czterech przeciwników w starciu 5-cio osobowym i został nowym mistrzem National! Gratulujemy Justinowi jego pierwszego tytułu zdobytego w Niemczech.
Shadow uległ w pojedynku solowym Otto Stahlowi a Jacob Crane i Apollo Anderson wystąpili w Battle Royale w którym nie udało im się odnieść zwycięstwa.

Fot. Shadowsmoonlight Photography

Star
Awatar użytkownika

Gratki dla Justina :)

W sumie przy okazji mam takie pytanko-czy oprócz Joy'a, inny polski wrestler ma jakiś pas zagranicznej organizacji obecnie? Jak też przy okazji to wygląda "historycznie" i czy polski wrestling ma w tej materii jakiś bardziej znaczący i prestiżowy łup? Jest to dosyć spory wyznacznik tego, kim na większej scenie są nasi rodacy i który z nich ma największy star power obecnie.

UM:Grudzień 2018, Luty 2019, Marzec 2019, Sierpień 2019

Low carder
Awatar użytkownika

SpangeBoy pisze:
Gratki dla Justina :)

W sumie przy okazji mam takie pytanko-czy oprócz Joy'a, inny polski wrestler ma jakiś pas zagranicznej organizacji obecnie? Jak też przy okazji to wygląda "historycznie" i czy polski wrestling ma w tej materii jakiś bardziej znaczący i prestiżowy łup? Jest to dosyć spory wyznacznik tego, kim na większej scenie są nasi rodacy i który z nich ma największy star power obecnie.

Nikt obecnie nie ma i oprócz Justina oraz Miki The Polish Punishera (jakiś tytuł Kamikaze Pro Wrestling) nigdy nie miał. Na siłę można wymienić jeszcze Krobara, który mocno działa na scenie UK (miał pasy mistrzowskie Tag Team), tyle że on ma z Polską związane jedynie to, że jego ojciec był Polakiem. W sumie tak samo można pod to podciągnąć Beth Phoenix i wielu innych :D No, ale koniec końców z Polaków z krwi i kości to tylko Justin i Mika. Dawno, dawno temu także Ivan Putski coś tam zdobywał w Stanach, ale raczej nie było to nic prestiżowego.

Legenda
Awatar użytkownika

Justin Joy podczas swojego bodajże 2-letniego pobytu w UK w organizacji Coventry Pro Wrestling zdobył pasy tag teamowe z Craigiem Westem.

Star
Awatar użytkownika

Dosyć przypadkowo natknąłem się na info, że Justin Joy wystąpił ostatnio na gali wXw :jupi:

Na wXw Academy Scouting The Next Generation 38 wystąpił aż dwukrotnie-najpierw przerżnął w Battle Royal, ale później na gali odbył się tag match i tam już odniósł zwycięstwo :) może to oznacza, że za jakiś czas wXw się nim bardziej zainteresuje...

Low carder
Awatar użytkownika

SpangeBoy pisze:
Dosyć przypadkowo natknąłem się na info, że Justin Joy wystąpił ostatnio na gali wXw :jupi:

Na wXw Academy Scouting The Next Generation 38 wystąpił aż dwukrotnie-najpierw przerżnął w Battle Royal, ale później na gali odbył się tag match i tam już odniósł zwycięstwo :) może to oznacza, że za jakiś czas wXw się nim bardziej zainteresuje...

Bardziej na gali wXw Academy, niż typowo na wXw. To taka jakby ich rozwojówka ;)
A, wystąpił tam jako reprezentant Next Step Wrestling, które chyba z nimi współpracuje.

Warto też odnotować, że na treningi wXw Academy jeździ co jakiś czas obecny mistrz MZW Damien Rothschild.

Low carder
Awatar użytkownika

Jak chcą mieszkać w Polsce, to uderzanie na treningi do wXw jest najlepszą opcją. W wXw trenował/trenuje eż Polak Fynn Freyhart, który co jakiś czas walczy w KPW i też w Next Step Wrestling

Adept
Awatar użytkownika

OK. Nie widziałem żeby ten temat był poruszany, więc ja go poruszę.
Info jest już od kilku tygodni ale jakby ktoś nie wiedział:

Gala Next Step Wrestling, Bier & Fritten była ostatnią galą Next Step.

2 Listopada startuje federacja Pro Wrestling Deutschland (PWD).
Nie wiem tylko czy to jest zupełnie nowa federacja, czy po prostu Next Step pod inną nazwą. Wiem za to, że z Next Step odeszli Laurence Roman, Fabius Titus, i jeżeli dobrze zrozumiałem (bo mój niemiecki ogranicza się raczej tylko do tekstów piosenek Rammsteina) Rick Baxxter.

Może to oznaczać, że MZW straciło właśnie dobrego partnera, jeżeli chodzi o występy zagraniczne, co niewątpliwie byłoby dla nich wielkim ciosem.

Ale jest też nadzieja, że zarząd pomimo zmiany nazwy został ten sam, i współpraca Polsko-Niemiecka się nie skończy. Jeżeli by tak było, to południe Polski może się okazać o wiele ciekawsze niż dotychczas, bo na pierwszą galę PWD zostali już zapowiedzeni znani z WXW Lucky Kid, Robert "Avalanche" Dreissker, czy Julian Peace. Gdyby takie nazwiska w ramach ewentualnej współpracy MZW-PWD pojawiłyby się w Polsce, mogłoby to zachęcić publiczność "czysto wrestlingową" z większego obszaru niż Wrocław i okolice (bo raczej 90% takiej publiczności jest z tych rejonów) do pojawienia się na galach MZW, co z kolei pomogło by MZW w osiągnięciu 400-500 osób w publiczności, i doścignięciu KPW jeżeli chodzi o frekwencję.

Zapraszam do dyskusji.

Star
Awatar użytkownika

Odniosę się tylko....w sumie nie wiem do czego :)

Jeżeli takie nazwiska z wXw by wbiły do naszego kraju (nieważne, czy do KPW/MZW), to na pewno by to zrobiło wiele dobrego-to już duża federacja i nawet jeśli Niemcy są wrestlingowo trochę za Wyspami Brytyjskimi, to i tak nazwiska robiłyby wrażenie. Szczególnie Lucky Kid, jako zwycięzca ostatniego Carata i choćby gość z występami w PROGRESS/obecnie zapowiedziane nazwisko w PWG BOLA.

No i zawsze lepiej mieć jakiegoś pobratymca za granicą, gdzie ten wrestling jest jest jednak bardziej rozwinięty-skoro swego czasu Justin był w tej rozwojowej części wXw, to zapewne znaleźli go raczej właśnie u siebie w kraju, niż u nas. Dlatego mam nadzieję na dalszą współpracę MZW z Germanami, bo to zwyczajnie im się opłaci :) chociaż też niech mają swój rozum, aby za bardzo nie liczyli na "przyjaciół" i nie zaniedbali przy tym swojej roboty.

Superstar
Awatar użytkownika

Taka strata może być dla nich ciosem, też z uwagi na to że teraz ciężko będzie drugą taką fedkę znaleźć, w sumie jak przeczytałem o tym wXw to mało z krzesła nie spadłem. Mamy fedkę która jakby nie brać pod uwagę Wysp jest na pierwszym miejscu w Europie, gdzie występują naprawdę ciekawe nazwiska i robią już niezłe liczby na galach. Jaką korzyść mieliby z współpracy z MZW, bo wiecie współpraca powinna działać w dwie strony.

Jakiś czas temu jechaliśmy że MXW nie potrafią wykorzystywać takich sposobów dotarcia do widza jak YoutTube i Insta i aż tak z ciekawości sprawdziłem MZW w tym roku na YouTube opublikowało 2 materiały, w tym nie było nawet skrótu ostatniej gali. O IG to już nie wspominam, bo tu obie Polskie fedki dają wiadomo co.

No i sorry nawet taki WALTER nie sprawi że nagle pojawi się 5 razy więcej ludzi, nawet wystarczy popatrzeć na KPW, 200 ludzi na gali, kolejna 250, potem 300, 400, step by step i powolny ciągły rozwój, bo na sprawie sorry, ale MZW pod tym względem to tylko stanie w miejscu.

#WrestleFansOpelFanbase

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
4x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018, Lipiec 2019

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Adept
Awatar użytkownika

Hubson żle mnie zrozumiałeś. To nie WXW miałoby nawiązać współpracę z MZW, tylko Pro Wrsetling Deutschland. Nowa federacja zastępująca dawniej współpracujące z MZW Next Step Wrestling, a na ich pierwszą galę zostało tylko zapowiedzianych kilka nazwisk występujących w WXW.

Adept
Awatar użytkownika

Sorry, jeżeli napisałem coś niejasno.

A tak odnosząc się jeszcze do frekwencji, to nie mówię że z gali na galę ma przybyć o 400-500 osób więcej. Ale mogłoby to pomóc MZW dobić podobnych liczb co wbija KPW trochę szybciej. Bo gdyby ciągle wyglądałoby to jak wygląda teraz, to 300-400 osób to MZW mogłoby odnotować za jakieś 3-4 lata (mniej-więcej tyle zajęło to KPW od pierwszej areny w 2016), a z pomocą większych nazwisk z Europy mogłoby to się udać w 2-3 lata.

Superstar
Awatar użytkownika

Rexie pisze:
Hubson żle mnie zrozumiałeś. To nie WXW miałoby nawiązać współpracę z MZW, tylko Pro Wrsetling Deutschland. Nowa federacja zastępująca dawniej współpracujące z MZW Next Step Wrestling, a na ich pierwszą galę zostało tylko zapowiedzianych kilka nazwisk występujących w WXW.

Znczy bardziej odnosiłem sie do tego co napisał Spange, ale On odnosił sie do twojego to tak czy inaczej zwracam honor.

Rexie pisze:
Sorry, jeżeli napisałem coś niejasno.

A tak odnosząc się jeszcze do frekwencji, to nie mówię że z gali na galę ma przybyć o 400-500 osób więcej. Ale mogłoby to pomóc MZW dobić podobnych liczb co wbija KPW trochę szybciej. Bo gdyby ciągle wyglądałoby to jak wygląda teraz, to 300-400 osób to MZW mogłoby odnotować za jakieś 3-4 lata (mniej-więcej tyle zajęło to KPW od pierwszej areny w 2016), a z pomocą większych nazwisk z Europy mogłoby to się udać w 2-3 lata.
To tak, byliśmy na gali MZW podczas zlotu w lutym 2017 roku i tamta gala miała bardzo porównywalną frekwencję do obecnych gal. Co wskazuję że na przestrzeni ostatnich dwóch i pół roku progres był żaden lub niewielki. Z drugiej strony byłem na KPW Godzina Zero 2017, Godzina Zero 2018 i KPW Arena na początku tego roku (sorry nie pamietam numerka i zwiększającą sie liczbe ludzi widać zdecydowanie.

I życzę MZW powodzenia, niech robią dobre gale, nabijają liczby, ale wydaje mi sie że do tego trzeba czegoś więcej niż zaproszenie kilku nazwisk. Szczególnie w kwesti marketingowej, promocji gali czy z pozoru głupiej działalności na socialach która obecnie jest ważna w kontekście dotarcia do potencjalnego widza.

#WrestleFansOpelFanbase

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
4x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018, Lipiec 2019

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Low carder
Awatar użytkownika

Jeżeli nikogo w Polsce nikogo nie interesował Tom La Ruffa, Tristan Archer czy Mark Haskins to dlaczego miałoby kogoś interesować nołnajmy z wXw?

Jakby KPW zabookowało kogoś z NJPW to większość osób też by to olało, bo ich interesuje, tylko powrót WWE.

Low carder
Awatar użytkownika

To ja napiszę tylko, że tak - MZW będzie współpracowało z Pro Wrestling Deutschland.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 329 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następna