Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pt paź 19, 2018 7:10 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 279 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Następna
Autor Wiadomość

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Witamy!
Zapraszamy do ogólnej dyskusji na tematy związane z organizacją Maniac Zone Wrestling.
Możecie tutaj również umieszczać swoje pytania jeśli macie jakieś wątpliwości, a my postaramy się w miarę możliwości na nie odpowiedzieć.
Ekipa MZW

Legenda
Awatar użytkownika

Najważniejsze pytanie, jak nazywa się pani sędzina i czy będzie w MZW na stałe? :D
Wszystkie gale będą odbywały się tam, gdzie nagrywaliście pierwsze dwie walki?
Podoba mi się to, że stawiacie na wyraziste gimmicki. Pozostali zawodnicy mają już gotowe gimmicki i ilu was ogólnie jest w rosterze?
Kto jest odpowiedzialny za rozpisywanie walk i przyszłej gali?

Moderator roku 2012 !
Administrator od 1.08.2013
Fan wrestlingu od 25.02.2005 !
http://total-nonstop-action.blogspot.com/

Legenda
Awatar użytkownika

Nie wiem, czy ci odpowiedzą na to ostatnie pytanie :P Albo odpowiedzą ci "nasz booker".
Ja z kolei ciekaw jestem, skąd pomysł na taką nazwę dla waszej organizacji :]

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Otóż co do pani sędziny i ogólnie sędziów to jest to na razie na etapie przygotowań i sprawdzenia poszczególnych osób, które musimy wyszkolić na sędziów z prawdziwego zdarzenia. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby Pani sędzina była stałym bywalcem.

W miejscu gdzie były nagrywane dwie walki i gdzie będzie nagrane show internetowe nie będą odbywały się gale ponieważ jest to głównie miejsce gdzie zawodnicy MZW trenują i nie ma tam na tyle miejsca by pomieścić większą publiczność.

Aktualnie w rosterze znajduje się 8 zawodników i należy się spodziewać, że w niedługim czasie ta liczba wzrośnie.

Pomysł na nazwę organizacji wziął się z bardzo prostego powodu - miała ona być niecodzienna i oryginalna oraz chcieliśmy, aby nasi fani mieli swoją nazwę tj. "Maniacy".
Większość fanów wrestlingu to właśnie tacy maniacy, którzy kochają ten cały biznes i otoczkę wokół niego.

Legenda
Awatar użytkownika

skoro jest to ogólna dyskusja, to może warto by było, aby ludziska wypowiedzieli się, co sądzą o koncepcji MZW które, jeśli coś nie pokręciłem, w głównej mierze celuje w rynek regionalny poprzez styl dla młodszych fanów, czyli swego rodzaju wyraziste gimmicki, jak Jędruś Bułecka czy Nuclear Kid (i pewnie Kowboj Luke też).

Low carder

Myślę, że w dużej mierze to zalezy od historii, jaką będą chcieli zaprezentować w ringu, chyba że ten styl będzie aż tak PG, że walić historię, dobro w postaci słodkopierdzacej osoby zawsze zwycięży nad złem i tyle w temacie.
MZW ma tą przewagę, że mają przykład DDW, co było nie tak i mogą świadomie tego uniknąć (czy im się to uda, to już zobaczymy). Wystarczy spojrzeć, ile osób zadeklarowało, że nabrało jednak mniej lub więcej kredytu zaufania dla MZW po występie Jędrusia w AM. Rzecz jasna mankamenty pozostają mankamentami, bo żaden wywiad nie sprawi, że wrestlerzy będą lepiej walczyć. Ale chodzi o to, że poszedł sygnał, iż MZW stoi frontem do fanów, czyli rzecz najważniejsza w każdej organizacji wrestlingowej na świecie. Należy też pamiętać, że jedna jaskółka wiosny nie czyni, dlatego mam nadzieję że będzie więcej takich aktów dostępności MZW dla fanów, zwłaszcza w takim kraju jak Polska, który średnio akceptuje wrestling.
Skoro chcą się skupiać na rynku lokalnym, to jak najbardziej OK; byleby faktycznie robili coś w tej kwestii, żeby nie było, że potencjalny fan mający na galę na dwa przystanki tramwajowe nawet nie ma pojęcia o istnieniu tego przedsięwzięcia.

Legenda
Awatar użytkownika

Według mnie celowanie w rynek regionalny to bardzo trafna decyzja. Nie mogą robić czegoś dla starszych fanów, którzy przyjadą z całej Polski, bo takich osób jest bardzo mało, a tak to wyrobią sobie markę u siebie na podwórku i być może uda im się dojść do tego, aby mieli stałych bywalców.
Johnny Cage pisze:
byleby faktycznie robili coś w tej kwestii, żeby nie było, że potencjalny fan mający na galę na dwa przystanki tramwajowe nawet nie ma pojęcia o istnieniu tego przedsięwzięcia.

Przydałyby się jakieś plakaty, które sami zawodnicy mogliby rozwiesić na słupach informacyjnych lub nawet w szkołach, gdzie znacznie więcej ludzi zobaczy. A wiadomo, że teraz jak dziecko chce to musi to dostać, więc siłą rzeczy rodzic musiałby pójść, bo samego dzieciaka nie puści. :D

Moderator roku 2012 !
Administrator od 1.08.2013
Fan wrestlingu od 25.02.2005 !
http://total-nonstop-action.blogspot.com/

Legenda
Awatar użytkownika

Jędruś Bułecka był gościem w podcaście Wrestlingowym Szlakiem Narciarskim :
KLIK

Całkiem OK wywiad. Jedno, co kłuje w uszy, to ta reklama biegania na koniec, która wątpię żeby kogokolwiek interesowała w czymś, co się nazywa Wrestling Podcast.
Dowiedzieliśmy się, że oprócz gali w Smolcu MZW planuje dwie gale w wakacje oraz już na wrzesień są plany. Ponadto w kwestii transportu podobnież są dojazdy do Smolca, więc jak ktoś ma ochotę, to spokojnie ma możliwość dostać się tam chociażby PKS'em z Wrocławia. Posłuchać sobie nie zaszkodzi ;)

Low carder
Awatar użytkownika

"Pragniemy poinformować, że Kid Nuclear odszedł z MZW na własną prośbę, jak i poprosił o usunięcie swojego wizerunku. Kidowi, życzymy wielu sukcesów oraz dziękujemy za współpracę." - wiadomość z fan page'a MZW.

Low carder
Awatar użytkownika

Na galę w Smolcu został zapowiedziany kolejny zagraniczny wrestler. Jest nim Niemiec - Robert Kaiser. Tu jego fan page: https://www.facebook.com/RobertKaiserWrestling

Legenda
Awatar użytkownika

Z pewnością nikomu nic to nie mówi, nawet po zerknięciu na fanpage, ale jeśli dobrze tam skumałem (Niemieckiego nie mam już od liceum, więc się zapomniało :P ) to zaliczał już występy w wXw, co z pewnością jest cennym doświadczeniem, w związku z czym ma szansę pokazać się z dobrej strony. W dodatku jako zagraniczny, ma lepszą szansę na bycie heelem, jeśli obierze taki kierunek, jak na przykład Rob Cage na DDW All or Nothing.

Legenda
Awatar użytkownika

Nie wiem czy widzieliście ale jak nie to coś podrzucę :D

http://www.cagematch.net/?id=8&nr=1343

Widać że MZW ma już własny profil (czy jakby to inaczej a trafnie nazwać) na Cagematch. Są też wyniki pierwszej gali. Niby mała pierdoła ale jak aktualizowałem wyniki to fajnie było zobaczyć że ktoś z Cagematch Was dojrzał :D

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Tupak pisze:
Najważniejsze pytanie, jak nazywa się pani sędzina i czy będzie w MZW na stałe? :D
Wszystkie gale będą odbywały się tam, gdzie nagrywaliście pierwsze dwie walki?
Podoba mi się to, że stawiacie na wyraziste gimmicki. Pozostali zawodnicy mają już gotowe gimmicki i ilu was ogólnie jest w rosterze?
Kto jest odpowiedzialny za rozpisywanie walk i przyszłej gali?

A mógłbyś mi dać zdjęcie tej sędziny?Byłbym bardzo wdzięczny.

EDIT:
Mam pytanie:kiedy i gdzie odbędzie się następna gala MZW?I kiedy będzie znana karta na tą galę.

Low carder
Awatar użytkownika

No Chance pisze:
Mam pytanie:kiedy i gdzie odbędzie się następna gala MZW?I kiedy będzie znana karta na tą galę.

Następna gala MZW odbędzie się 30 sierpnia w Opawie k/Lubawki.

Legenda
Awatar użytkownika

Ciekaw jestem, czy na tym Wakacyjnym Slamie ukształtuje się coś w kwestii pasa MZW, bo jak wiemy, Shadow zapewnił sobie miano pretendenta na gali w Smolcu. Ciekawe, czy planują walki kwalifikacyjne do turnieju, czy Gauntlet Matchu, czy też - co może ja osobiście bym proponował - żeby wyłonić nowego mistrza, jak już przyjdzie na to pora, w Fatal Four Way Elimination Matchu.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 279 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Następna