Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest czw kwie 15, 2021 7:51 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 391 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 23, 24, 25, 26, 27  Następna
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

KL pisze:
Liczyłem po cichu że MZW do tego powróci po jednorazowej próbie w 2016 roku.

Sorry, ale jakieś pliki które wtedy wysłało MZW w mailu nie równa się VOD. Aż sobie sprawdziłem na mailu i wyglądało to serio słabo i lepiej że serio już nie próbują w ten sposób.

Mam nadzieję że KPW to dowiezie, bo jednak tu przydała by się osobna stronka, to żeby nagranie było dobrej jakości i nie trzeba było czekać pół roku. Z drugiej strony liczę że skoro KPW od kilku gal już miało naprawdę fajny sprzęt wideo i dopiero teraz startują z tym to oznacza że to dopracowali. No i wiadomo bardzo fajnie że pierwsza gala ze free żeby ludzi sobie sprawdzili jak to będzie działać.

6x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018, Lipiec 2019, Styczeń 2020, Październik 2020

Legenda
Awatar użytkownika

Nie no, mówiąc o powrocie mam na myśli rozwój pod tym względem, a nie robienie jeden do jednego to samo co te 3 lata temu ;)

Za free gala KPW Arena 15. Popatrzyłem sobie na opinie tutaj i na Facebookowej grupie; ciekaw jestem jaki będzie odbiór gdy ludzie niezapoznani mocno z produktem KPW trafią na pierwszy rzut na ten właśnie event. Z drugiej strony widząc danych zawodników "po raz pierwszy" może być ten efekt nowości, a potem na kolejnych galach będzie już kwestia jak to będzie wyglądało w ringu i w storylinach. A świadomość występowania 'na szerszą skalę' może podziałać motywująco.
Tak im dopomóż Bóg.

Low carder
Awatar użytkownika

Widocznie KPW wreszcie znalazło kogoś komu się chciało montować wszystkie gale (z tego co wiem stroną www kpw zajmował się Krzysztof Zasada w wolnym czasie) i dlatego dopiero teraz startują z VOD, tym bardziej, że mają już w miarę stabilną publikę i czym pochwalić jeżeli chodzi o organizację gal - dla mnie ocena walk, to mocno subiektywna rzecz.

VOD KPW poleciłem kilku polskim popkulturalnym podcasterom przyznającym się do wrestlingu i bardzo pozytywnie podeszli do tej informacji.

Według mnie mało osób to sprawdzi, a Ci co sprawdzą to w większości na piracie jak to było z pseudoVOD MZW - a do tej pory tego nie widziałem.

Myślę, że KPW zdaje sobie z tego sprawę, że polscy fani wrestlingu na to się nie rzucą i że będą latać piraty, a robią to głównie dla tego by ludzie zainteresowani produktem KPW, którzy nie mogą przyjechać na gale mieli możliwość ich obejrzenia w jakiś sposób.

Po za tym KPW ma już tyle materiału, część świetnego wizualnie (KPW Godziny Zero, KPW na Szlamfeście czy KPW Areny w klubie Atlantic), że trochę bez sensu trzymać to nadal w szufladzie, więc nawet lepiej to wypuścić w net, nawet jak mają latać piraty.

Decyzja o wrzuceniu najpierw ostatniej gali (szok, że to zmontowali w mniej niż miesiąc, bo gale DDW All Or Nothing II montowali pół roku?) zrozumiała, bo jak się promować to w miarę świeżymi rzeczami, niezależnie od tego czy to była ich najlepsza gala czy najgorsza i jest to podejście w porządku wobec potencjalnych fanów.

Mnie zastanawia czy na VOD będą wszystkie gale? Również te w salach gimnastycznych?y I tu wrzucenie ich jako płatnych vod jest świetnym rozwiązaniem, bo trochę ukrywamy wstydliwy dla polskiego wrestlingu początek, a z drugiej strony umożliwiamy zobaczenie ich ludziom, którym nie przeszkadza to, że gala jest w sali gimnastycznej, do tego mamy serial z wszystkimi sezonami.

1 luty 2020 KPW Arena 16!
https://www.facebook.com/events/560697841420090/

Fight Room #26: Piotr Panasz. "Wrestling to połączenie sportu oraz opowiadania".
Spoiler:

E:

Ktoś z forum będzie na gali?

Cytuj:
KPW - Kombat Pro Wrestling
30 stycznia o 21:06 ·

Do gali Gala Wrestlingu: KPW Arena 16 pozostały 2 dni. Fani którzy w najbliższą sobotę nie będą mogli pojawić się w hali Gdyńskiego Centrum Sportu mogą obejrzeć galę później w płatnym serwisie VOD. Przypominamy, że nie będzie to transmisja na żywo. Termin publikacji gali online podamy na naszym fanpejdżu i stronie internetowej.

https://kombatprowrestling.pivotshare.com/

https://www.facebook.com/kpwrestling/po ... 55?__xts__[0]=68.ARCDXEr3pRrFQOF1T7xsOhbTKR-fTRDXmVezqd3v5pUCVrybc-uFU6KUe7DahF3XtVanUZzwYOaGT-agUleK29DEFWIWzjPo8GJhrvcbwU0_XY1jeBWakLQSXyXf0kreZPLvn1Appe_Eb-UJsT4s2Qtl31MrulNcTNQDZqBjnJtIwKhbQ3WWGyJUdTSZTc4kzPulFrJSS6JC2LX76RwH4VP9VQFNepiZIEF8A-8CmwJId-nA8l9ZOvt_8sadgA_9-D_EWMOGu6KRLwTxAwk5YVfwF1eJExw8CcAaIrMpzWoa35i0RH-Jt9RYTPKNJCwYleSwYJoWR_EvF1IDI2MZW4EV6ViI&__tn__=-R

Karta

Spoiler:

E:

Diana Rega, wrestlerka z trójmiejskiego Kombat Pro Wrestling
w marcu wystąpi na mistrzostwach świata Arnold (Schwarzenegger) Classic w Ohio, gdzie będzie reprezentować Polskę w podnoszeniu ciężarów.

https://www.facebook.com/dianawrestling ... =3&theater

Legenda
Awatar użytkownika

Obrazek

Z jednej strony fajnie, żeby się udało 'odrodzić', z drugiej strony zastanawiam się czy to nie lekko za odważny krok. Termin za trochę ponad 3 miesiące - skąd wiemy czy w międzyczasie cała ta Koronawirusowa sytuacja znowu nie nakaże w naszym kraju lockdownu i przez to cały misterny plan w pizdu? Oczywiście wiem, że mówi się że do odważnych świat należy ;) Chyba że planują gale przy pustych trybunach i liczą na pieniąszki z VOD.
Tak czy inaczej, niechaj im się powiedzie.

Legenda
Awatar użytkownika

Nie wiem, mam wrażenie, że w najgorszym wypadku, jeśli faktycznie gala nie będzie mogła się odbyć (a taki scenariusz zakładam), to KPW na tym nic nie zyska, a także nic nie straci. Zagranicznych zawodników pewnie i tak nie będzie, bo to za dużo jebania się z tematem, jeśli hala będzie zamknięta z przymusu, to wątpię żeby KPW musiało płacić za wynajem. W najgorszym możliwym wypadku będzie trzeba na galę KPW poczekać jakoś do marca/kwietnia, a samo Kombat Pro Wrestling albo na tym zyska, albo nic nie straci. No chyba że gala się odbędzie, ale ludzie nie przyjdą w odpowiedniej ilości do tego aby gala się zwróciła, ale raczej w to wątpię

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x3: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016, Styczeń 2019
Moderator WrestleFans - 27.04.16-06.01.17
Administrator WrestleFans - 06.01.17-18.03.21

Legenda
Awatar użytkownika

Oczywiście bardzo fajnie że zaktualizowali swoje video odnośnie szkoły wrestlingu..... choć to konkretne jakoś do mnie nie przemawia. Jak słucham tego tekstu, to za bardzo trąci tu nienaturalnością. Wykuj tekst i wyrecytuj przed kamerą. Dla mnie to pójście na skróty, nie wiem czy bym to kupił jako "typowy Kowalski" nigdy nie oglądający wrestlingu.
Za same ujęcia i to co poza "dukaniem wyuczonego tekstu" łapka w górę.

Superstar
Awatar użytkownika

Dla mnie jest po prostu tak jak to miało wypaść, ładne przebitki, kilka ogólnych faktów, wszystko w przystępnej formie z atrakcyjnym montażem. No i co najważniejsze w krótkiej formie żeby zachęcić do zapoznania się z resztą informacji w dalszych miejscach, bo wiadomo jakby to trwało x razy tyle to by na starcie mogli ludzi odrzucić
No i fakt minus za ujęcia na wypowiedzi wrestlerów, nie siadło coś, można było puścić jako tło tak jak w reszcie materiału.
Ale no imo spełnia swoje zadanie, a to najważniejsze.

6x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018, Lipiec 2019, Styczeń 2020, Październik 2020

Legenda
Awatar użytkownika

A w komentarzach pod tym video taka sytuacja. Komentarz został usunięty.
Hej, no ale Shadow akurat zaczynał pro w ich "poprzednim wcieleniu", czyli DDW :D

Obrazek

Legenda
Awatar użytkownika

Niby trochę chujowe zachowanie, że usuwają komentarze, ale z drugiej strony po tym co napisał ten ostatni ziomek, to się w ogóle nie dziwię xD Ziomeczek pewnie nie był na żadnej gali, może poza MZW skoro pojawia się Shadow, o Killerze Kowalskim wie tylko tyle, że Triple Ha trenował, a że Babatunde w WWE, to musi być mega zajebisty z miejsca, bo w WWE nie ma miejsca na chujowych wrestlerów jak np. Nia Jax czy Baron Corbin (nie twierdzę tu, że Babs jest chujowy, a bardziej o samo to, że jeszcze nie miał okazji się szerzej pokazać, a już jest topowym polskim wrestlerem). No litości, jak naprawdę ktoś Kawalera nie uznaje za topkę polskich wrestlerów to coś z nim jest nie tak xD

Zaś ogólnie co do reklamy zgadzam się z przedmówcami, jest naprawdę spoko, ale dało się lepiej wykonać.

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015

Legenda
Awatar użytkownika

No i okazuje się że faktycznie gali KPW Arena 17 w Styczniu nie będzie z wiadomych powodów.
Tak jak Sheevy pisał - KPW nic nie zyskało i nic nie straciło. Może tylko parę zawiedzionych mordeczek.
Tak naprawdę chyba KPW (i MZW też) pozostaje czekać na pozytywne wieści odnośnie szczepionki na COVID i jej skuteczności ;)

Ostatnio zmieniony ndz gru 06, 2020 2:24 pm przez KL, łącznie zmieniany 1 raz

Legenda
Awatar użytkownika

Trochę szkoda, że KPW nie udało się w tym roku zorganizować Godziny Zero lub chociaż jakiejś Areny jeszcze we wrześniu - wtedy jeszcze dało się to zorganizować tak aby miało to ręce i nogi, a tak to faktycznie ten styczeń był takim terminem, gdzie raczej dało się przewidzieć, że gala się nie odbędzie.

No i tak jak KL mówi, tak naprawdę zapewne będziemy musieli kilka miesięcy i pewnie gala w najlepszym wypadku odbędzie się jakoś pod koniec marca.

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015

Legenda
Awatar użytkownika

Jedna z zapowiadanych nowych serii na kanale KPW, "Bianca Cafe".
Fajnie, że nie trzymają się postaci, tylko wychodzą "poza nią". Doczepić się lekko można o drętwość i 40 razy "jasne" od Bianki, ale może przy kolejnych gościach się to wyrobi. Sam pomysł zasługuje na pochwałę.

Boski mówi że docenia każdego kto odważył się wejść do ringu. Ciekawe czy dotyczy to również gości z MZW :D

Legenda
Awatar użytkownika

Kolejna nowość od KPW: Analiza sytuacji.
Trzeba powiedzieć, że wypadło to spoko. Na pewno bardziej niż Cafe Bianca ;)
Lekko zaskoczony jestem brakiem chęci do robienia gal bez widzów, ale też rozumiem że byłoby to trochę praco- i czasochłonne.

Legenda
Awatar użytkownika

"Wieczór kawalerski" czyli Piękny Kawaler bawi się w podcastera. Z tych trzech nowych pozycji od KPW, tu się zapowiada na najwięcej "strzałów".

Legenda
Awatar użytkownika

Cafe Bianca - odcinek 2. Gość: Mira.
Bianca już lepiej się spisała w roli prowadzącej. Natomiast Mira.... takie meh. Z tych 12 minut to poza fajnym challengem może ze 2 minuty ciekawe. Reszta do zapomnienia.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 391 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 23, 24, 25, 26, 27  Następna