Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest śr lip 08, 2020 2:32 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość

Star
Awatar użytkownika

A mógłby mi ktoś naświetlić sytuację w dywizji Tag KPW? Oni mają jeszcze kogoś oprócz mistrzów i Grega/Chemika? Bo stricte nie widzę szans na title change i chyba nawet byłaby to lepsza opcja- budujemy mocno duo RoSaw+nie widzę Hunt na stałe w KPW. Znaczy...chciałbym ich, lecz pewnie są skupieni na NXT/scenie angielskiej. A znowu dając im paski trzeba będzie wypromować nową ekipę, która jednak musiałaby zrobić wielki impact w federacji. Czy KPW miałoby kogoś takiego do zaoferowania?

Plus za załatwienie takich nazwisk i mimo mojego wyjebania na The Hunt (nie leżą mi)- prestiż fedki idzie w górę :)

UM:Grudzień 2018, Luty 2019, Marzec 2019, Sierpień 2019
Król Typerów NXT/IW za 2019 rok
Prawie Król Typera ROH za 2019 rok

User Roku 2019

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Chuja mają nie dywizję Tag Team. Tak po krótce mówiąc.

Bardzo długi, merytoryczny i wiele wnoszący do dyskusji post. Warn.

Low carder
Awatar użytkownika

Dywizja drużyn KPW utworzyła się na turniej i po turnieju się zmyła. Jeżeli robi się gale raz na 2-3 miesiące (4 KPW Areny i 1 Godzina Zero + w połowie storylineowy KPW Oldtown w roku) więc trudno tu mówić o jakiejś budowie midcardowych pasów. Taki Progress może sobie budować wszystkie tytuły, bo ma minimum 12 gal w roku.

Pasy TT zostały w KPW wprowadzone nie tylko po to by wyróżnić i sprawdzić najbardziej pracowitych wrestlerów, ale też dla urozmaicenia gali i żeby walki drużynowe były bardziej atrakcyjne dla publiki.

Według mnie jedyny storyline na który KPW ma długo terminowy pomysł, to walka o pas główny na KPW Godzina Zero 2020.
Reszta story raczej jest pisana z gali na gale i gdyby KPW udało się załatwić np. Bandido dla Roberta, to Sawicki i Rosetti pewnie już by walczyli z Fynnem i jego ziomkiem.
A tak Sawicki i Rosetti zostali wyróżnieni i przy okazji pod promują siebie jako mistrzów TT i będzie większe zaskoczenie jak stracą pasy przed Godziną Zero albo Po - na pewno nie na Godzinie Zero.

Superstar
Awatar użytkownika

To trzeba przyznać że Rexie ma trochę racji co do dywizji tag team (ale i tak mogłeś coś bardziej merytorycznego skrobnąć niż post na pół linijki XD ). No ogólnie bida jest, a story wskazuje na rozpad mistrzów, choć też nie widzę tego żeby mieli przegrać z gośćmi zza granicy. No chyba że tak jak Siwy pisał przegrywają pasy, godzą się i wygrywają na godzinie zero, choć osobiście wolałbym rozpad i na godzinie zero finałowa walka w której widziałbym win Rosetiego.
A sama walka zapowiada się nieźle, oby reszta gali dowiozła.

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Low carder
Awatar użytkownika

Biega z pasami KPW Tag Team jest ale to według mnie wynika zbyt małej ilości gal w roku, tym bardziej, że KPW chce pasy podbudować takimi walkami jak ta na arenie 16 przed przerzuceniem ich na innych.

Prawdopodobnie Sawicki i Rosetti Stracą pasy na sobotę 25 kwietnia 2020 na gali KPW Arena 17 @ Szlamfest 4: Szlam Ostateczny albo na czerwcowej KPW Arena 18 - na sierpniowej Godzinie Zero 2020 spokojnie dostaniemy Sawicki vs Rosetti.

Wild Boar i Primate po KPW Arenie 16 raczej prędko nie wrócą do KPW, bo raczej nie biorą tyle co Corvus czy Fynn i dla KPW byłby to zbędny wydatek.
Powrót The Hunt do KPW wynika z tego, że oprócz solowych występów i drużyna jest jakąś marką i pas KPW Tag Team trochę słabo by wyglądał na tle innych pasów jakby o niego nie walczyło jakieś znane nazwisko.

Star
Awatar użytkownika

lygrys pisze:
Biega z pasami KPW Tag Team jest ale to według mnie wynika zbyt małej ilości gal w roku, tym bardziej, że KPW chce pasy podbudować takimi walkami jak ta na arenie 16 przed przerzuceniem ich na innych.

Bez urazy i z szacunkiem do Twojego zdania- bieda z pasami wynika z małego rosteru, a nie ilości gal w roku. Jeżeli nie ma drużyn z prawdziwego zdarzenia, to co zmienia ilość eventów? Kogo tam nagle wrzucą? Budując jakąkolwiek dywizję we wrestlingowej fedce, musisz mieć na uwadze pewne rzeczy i fundamenty leżące u podstaw- takim jest to, czy masz kim ów dywizję zapełnić. Jeśli to kuleje i nie robisz z tym za wiele...wynik jest jasny.

Jeżeli KPW serio uważa, że mogą mieć pasy Tag Team i JEDNĄ/DWIE drużyny, to coś tu jest nie tak :/ ściągnięcie ekip zagranicznych nadrabia te braki, ale nie na dłuższą metę. Chyba, że ogarną kogoś na "pełny" etat i będą mieli pierwszeństwo w takim przypadku. 4 ekipy z krwi i kości już lepiej wyglądają, a nawet bym powiedział więcej- dla KPW i federacji im podobnych taka liczba idealnie siada. W najgorszym wypadku można przecież zlepić solowych wrestlerów, na których nie ma planów/dać młodzików do ogarnięcia tematu.

UM:Grudzień 2018, Luty 2019, Marzec 2019, Sierpień 2019
Król Typerów NXT/IW za 2019 rok
Prawie Król Typera ROH za 2019 rok

User Roku 2019

Low carder
Awatar użytkownika

Gdyby KPW miało większy roster, to miało by problem by ich wszystkich zmieścić w karcie jak robi tylko 6-7 gal w roku, bo robienie częstrzych gal jest po prostu nieopłacalne.. Taki progress robi ich minimum 12 w roku, roh minimum 4 w miesiącu. Polski widz jest gotowy obejrzec max 5-7 walk na gali, kobiety też musza co jakis czas walczyć. Do tego KPW nie chce, by polacy bez podbudowy walczyli o pasy, bo chce by jakiś prestiż miały ich pasy.

Mnie to nie przeszkadza, że na jakiejś gali pas nie jest broniony. Akurat jako wyróżnienie i zapewnienie rozwoju wrestlerow się sprawdzają. Wątpię by solo i bez tytułu Sawicki i Rosetti dostawi walkę z wrestlerami z WWE NXT UK.

Superstar
Awatar użytkownika

Lokalizacja: Państwo Izrael bezprawnie okupuje tereny należące do Palestyny ale opinia publiczna ma to w dupie
Jak ktoś chce obejrzeć galę to niech poczyta sobie tylko oceny, bo tak to dużo spoilerów.

Galę otworzył bardzo fajny segment z udziałem Boskiego 2.0 i Krystiana Malinowskiego. Boski jeszcze zanim announcerka zdążyła zapowiedzieć wszystko wyszedł i powiedział, że należy mu się walka o pas Oldtown. Ogólnie jak takie obrażone dziecko co lizaka chce i mama mu nie kupi i dopóki jej nie dostanie nie wyjdzie z ringu, po czym wziął jednemu ochroniarzowi krzesło i sobie usiadł w ringu. Malinowski przyszedł, był lekki teaser tego, że może wykorzystać kontrakt jeszcze dzisiaj. Doszło do mocniejszych słów, prezes spoliczkował Ostrego, który go odepchnął. Boski się jeszcze do czegoś zabierał, ale Malinowski stwierdził, że jak zrobi jeszcze jeden krok to zabierze mu kontrakt Siedmiu Wspaniałych i ma wypierdalać. Dosłownie, kazał mu tak soczyście wypierdalać. Bardzo fajne otwarcie.

Eryk Lesak vs. Daniel Boza - ***1/2*

Serio bardzo fajny opener. Można było wyczuć tu trochę inspiracji Japonią, taka typowo męska walka o to kto jest lepszy. Trochę kopnięć, siłowania się, suplexów i kilka fajnych kontr. O tyle dobre starcie, że tak jak w przypadku Bozy jego dwa pierwsze występy już mocno pokazywały, że gościu ma spory potencjał, tak to starcie pokazało też, że Lesak w cale cieciem w ringu nie jest i też może być z niego coś mocniejszego. Fajnie swoją drogą, że obaj zawodnicy już dostali porządne reakcje od publiczności, bardziej over jest chyba mimo wszystko Eryk, ale to i tak takie 60/40 w najlepszym wypadku.

Diana Rega vs. Bianca - **1/4*

Dosyć spore meh, ze zbotchowanym finishem, ale szczerze to spodziewałem się czegoś słabego, a tu generalnie nie ma się do czego przyczepić, poza tym finishem, który był bardziej winą sędziego.

Martn Pain vs. Dawid Oliwa - **3/4*

Może miałem nadzieję na coś lepszego, ale źle nie było. Dało się wyczuć u Martna to, że sporo był w Japonii, bo pewnie walka byłaby dosyć over, gdyby właśnie tam się odbywała. Na plus finish z Wasteland z trzeciej liny i frog splashem. Fajny jeszcze motyw z tym aby Boski sobie posiedział przy ringu. Nic nie robił, po prostu obserwował.

GREG vs. Piotr Opolski

Znowu i zapewne na stałe, Greg zamiast walk robi bardziej segmenty. Tu mieliśmy doczynienia ze squshem, w którym Opolski nic ciekawego nawet nie zdążył pokazać. Chemik miał przy wejściu kadzidło i je palił, a potem brał pieniądze na ofiarę xD I chyba nawet niezła kwota mu tam wjechała. Po walce Greg stwierdził, że Opol będzie przykładem i odpuści mu grzechy, po czym Chemik zaczął go napierdalać pasem od spodni, a sam Grzesiu na sam koniec wykonał mu Piledrivera! Mimo tego, że pojawiła się opieka medyczna, Opolowi nic się nie stało, bo po gali wyszedł do ludzi.

The Hunt vs. Sawicki & Rosetti - ***1/2*

Bardzo fajny main event. Hunt świetnie zgrywało face'ów, bardzo fajnie sprzedawali, a także akcje jakie wykonywali to spore wow. Najlepszy przykład to gdy Sawicki był poza ringiem z sędzią i nagle Primate wyskakuje nad górną liną i sędzią na Sawickiego. A Sawicki i przede wszystkim Rosetti sporo heatu wywoływali. Kilka bardzo fajnych hot tagów i szybsza końcówka, gdzie w ogóle było parę sporo akcji jak podwójny Diving Headbutt i w końcu... Package Piledriver i The Hunt mistrzami tag team! Ależ publiczność wystrzeliła ze szczęścia, Primate i Wildboar świętowali z ludźmi w Gdyńskim Centrum Sportu. Gdy już emocje opadły i mieliśmy kończyć galę, wrócił Rosetti i zaatakował Sawickiego! Sawicki dosyć spory wpierdol zebrał, bo i dostał sporo kijem do kendo i chairshota w głowę bez asekuracji. Na koniec jeszcze Rosetti mu nogę umieścił między krzesełkami i wbił Robert Star, który całą galę siedział sobie na trybunach i oglądał. Mimo to Rosetti uderzył krzesłem w krzesło i szybko spierdolił. Znowu pojawiła się opieka medyczna, tym razem ciężej powiedzieć czy coś poważnego, bo Sawicki po gali się nie pojawił. Ale chyba nie, nie wyglądało na coś poważnego.

Powiem krótko - najlepsza gala KPW na jakiej byłem, a byłem na 7. W pierwszej chwili pomyślałem, że gdyby tak na koniec wbił jeszcze Boski i zaatakował Roberta po czym wygrywa pas to by już w ogóle było zajebiście, ale z drugiej strony stwierdziłem, że to byłoby jednak trochę za dużo jak na jeden wieczór i dobrze, że tak się nie stało. Frekwencja zdecydowanie lepsza niż na Arenie 15, choć na moje oko nieco gorzej niż Godzina Zero. Ale co istotne, po gali zrobić sobie zdjęcia z wrestlerami zostało bardzo dużo osób, kolejka do The Hunt była ogromna, a i do reszty trochę osób zostało. To o tyle istotne, że pokazuje, że ludzie serio zadowoleni poszli do domu i można śmiało przypuszczać, że przy zabookowaniu mocniejszego nazwiska na Szlamfest może być jeszcze lepiej pod tym względem.

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x3: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016, Styczeń 2019
Moderator WrestleFans - 27.04.16-06.01.17
Administrator WrestleFans - 06.01.17-

Low carder
Awatar użytkownika

Wjechało info na facebooku Kombat Pro Wrestling

KPW Arena 16: Polowanie
Premiera VOD
17.02.2020, godz. 20:00
https://kombatprowrestling.pivotshare.com/

KPW Arena 16 - VOD Teaser
Spoiler:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2