Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pt lut 28, 2020 10:10 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 260 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Następna
Autor Wiadomość

Star
Awatar użytkownika

AEW Dynamite #13

Cody (w/Arn Anderson) vs. Darby Allin ***3/4

AEW Women's World Title Four Way Match
Riho (c) vs. Dr. Britt Baker DMD vs. Hikaru Shida vs. Nyla Rose NIE WIEM

Jon Moxley vs. Trent (w/Chuck Taylor & Orange Cassidy) ***1/4

Dustin Rhodes vs. Sammy Guevara ***

The Elite (Kenny Omega, Matt Jackson & Nick Jackson) vs. The Lucha Brothers (Pentagon Jr. & Rey Fenix) & PAC ****

Bardzo fajne wprowadzenie do show, w którym ładnie wspomnieli o chujowym roku dla Elity. Czyżby 2020 miał być ich powrotem na szczyt?

Opener w sumie jakoś nie zachwycił i przez długi czas toczył się w dobrym tempie, ale bez błysku- dopiero końcówka dała większego kopa i ładnie zamknęła całą walkę. Ogólnie na duży plus wprowadzenie Arna, który przechylił szalę na stronę Rhodesa. I też dobrze ringowo walka wypadła pod względem psychologii, z wieloma nawiązaniami do walki z Fyter Fest.

Pań nie widziałem, zaś później dwie walki na takim sobie levelu- pojedynki z cyklu „momenty były”. Bardziej pod segment z Moxley’em i Jericho, który wyszedł spoko, chociaż chamsko olali „odpowiedź” Jona i wyszła trochę na siłę przeciągana historia. Oby za tydzień już wszystko się wyjaśniło.

ME w stylu czystego PWG, czyli szybkie tempo i wiele spotów. Parę kombinacji wyszło zajebiście, no i ogólnie panowie nie zawiedli. Także tu Elita wychodzi górą, więc chyba idą w dobrą stronę :) ale nadal Page trzyma się poza grupą i powoli oddala się coraz bardziej.

A tak jeszcze warto zerknąć na segment MJF’a, chociaż mi podszedł chyba najsłabiej z jego wszystkich w AEW. Dosyć logiczne punkty stypulacji, ale chyba lekko przesadził z tym biczowaniem XD czekam na te prztyczki w stronę Rhodesa i jego walkę z ochroniarzem Maxa w klatce.

Jeszcze dwie rzeczy- Taz wyszedł dobrze w debiucie za stolikiem komentatorskim i przyjąłbym go tam na stałe (najlepiej za JR, aby został Excalibur i Schiavone). Bardzo dobrze także wyszły proma za kulisami, a bardziej to, że w ogóle były :D daje to spoko przerywnik na show oraz łatwy sposób na rozpoczęcie storyline’ów. Oby więcej tego na Dynamite.

PS. Ktoś zauważył te luki w produkcji, gdy dawali ludzi na trybunach i słychać było rozmowy „poza anteną”? Bo wyszło to mega słabo, a i jak dawali widoki niektórych plakatów…. Ciężko po czymś takim nie mówić, że AEW ma kompleks na punkcie WWE.

UM:Grudzień 2018, Luty 2019, Marzec 2019, Sierpień 2019
Król Typerów NXT/IW za 2019 rok
Prawie Król Typera ROH za 2019 rok

User Roku 2019

Legenda
Awatar użytkownika

Cody vs. Darby Allin - ***3/4
Riho vs. Britt Baker vs. Hikaru Shida vs. Nyla Rose - ***1/4
Jon Moxley vs. Trent - ***1/2
Dustin Rhodes vs. Sammy Guevara - ***
Kenny Omega, Matt Jackson i Nick Jackson vs. Pentagon, Rey Fenix i Pac - ****

Pierwsza tygodniówka AEW w nowym roku wypadła całkiem dobrze, szału nie było, ale pchnięto kilka feudów (albo tak mi się tylko wydaje) i dostaliśmy niezłe walki. Szczególnie wyróżnić można opener gdzie Cody i Darby dobrze współpracowali jednak na trzecią walkę raczej nie ma co liczyć skoro MJF postawił kilka warunków odnośnie jego walki z Cody'm. I o ile Steel Cage Match oraz zakaz fizycznego kontaktu to warunki, które Cody raczej spełni, tak 10 razy pasem (o ile dobrze zrozumiałem) to coś, na co Cody może mieć raczej średnią ochotę. Ale MJF promo piękne dał, mnie się spodobało i trochę to przypomniało czasy jak EC3 chodził po galach TNA i walił proma o swoich rywalach. Wracając do Dynamite, trochę przeciągają motyw z Moxley'em w stajni Jericho ale dlaczego mam wrażenie, że to właśnie ta dwójka będzie walczyła o złoto na Revolution?

Jak pomyśleć nad tym, co teraz widziałem, i to sugeruję taką kartę:
+Jericho/Moxley o pas
+Hager/Rhodes
+Cody/MJF (?)
+o pasy WTT zestawiłbym SCU z Bucksami ale zamiast Scorpio by był Christopher Daniels, ta czwórka doskonale się w ringu rozumie i jeszcze jakby dać drabiny :D
+Omega/Pac (?).

Dalej już nie wymyślam, bo im dalej, tym gorzej :D tygodniówka to mocne 7/10 i przepraszam za tak żałosny post, ale do formy mi daleko :P

Star
Awatar użytkownika

Wraca chyba AEW do robienie promocyjnych filmików na większe eventy, bo znowu mamy taką oto reklamę.

Proma Lucha Bros-Rhodes Bros, Statlander-Riho o pas, a także Jurassic Express-Best Friends. Szczególnie mocno skupili się nad tym ostatnim starciem, gdzie dali się bardziej wypowiedzieć każdemu z członków JE.

Tyle :)

User Roku 2019

Star
Awatar użytkownika

AEW Dynamite #14 - Anniversary Edition

Hangman Page & Kenny Omega vs. Private Party (Isiah Kassidy & Marq Quen) ***3/4

AEW Women's World Title Match
Riho (c) vs. Kris Statlander NIE WIEM

Christopher Daniels vs. Sammy Guevara **1/2

The Brotherhood (Cody & Dustin Rhodes) (w/Arn Anderson) vs. The Lucha Brothers (Pentagon Jr. & Rey Fenix) ***

The Best Friends (Chuck Taylor & Trent) & Orange Cassidy vs. The Jurassic Express (Jungle Boy, Luchasaurus & Marko Stunt) **1/2

Najgorszy dotychczas epizod Dynamite, gdzie ringowo tylko opener prezentował porządny poziom.

U pań nie wiem co się odjebało na koniec, ale XD kim jest ten typek XD ? Totalnie wywalone i jak nawet fajnie zapowiadała się ta stajnia Brandi, tak teraz straciłem jakikolwiek hype na nią. Ogólnie dywizja pań wygląda blado i daleko jej do wysokiego poziomu- tylko Japonki jakoś to trzymają/Statlander.

Potem bardziej walka pod pokazanie Dark Order, która niewiele dała. Guevara wygrał, Daniels nie dołączył do do Orderów, nic się nie dzieje, Daniels jeszcze to ma.

Tag braci taki bez ładu i składu- style obu drużyn jednak są zbyt "daleko" od siebie. Ale też złe to nie było :)

Segment z DDP znowu przeciętny i bardziej była to reklama dla byłego champa WCW, niż coś ciekawego. MJF to ratował jak mógł, ale nadal mocno naciągany punkt show- za tydzień 6-Man, w którym wystąpi właśnie Dallas Page...nie wiem po co :/ w ogóle ten skład drużyn taki nielogiczny XD oby MJF zgarnął pin, bo tylko on ma przyszłość w AEW.

Main Event do pominięcia, szkoda czasu na to.

Gwóźdź programu, czyli decyzja Moxa. Ogólnie za szybko Jon ogłosił "dołączenie" do IC, co tylko potęgowało odczucie tego, że wyrucha zaraz Jericho i jednak nie będzie w ekipie- finalnie mocno przeciągnięty segment. Oficjalnie już zaczynamy drogę do Jericho vs. Moxley na Revolution PPV, z pewnie nowym champem AEW.

Można ogarnąć opener, może od biedy MJF/ostatni segment. Bida tym razem i to mocna.

User Roku 2019

Superstar
Awatar użytkownika

Lokalizacja: Państwo Izrael bezprawnie okupuje tereny należące do Palestyny ale opinia publiczna ma to w dupie
Po Hard to Kill Impactu wyszła nowina, jakoby AEW miał zasilić... Brian Cage! I jeśli to prawda, to jest to mega zajebiste wzmocnienie dla All Elite. Cage ma na czole napisane "gwiazda" w ringu jest dobry, więc na pewno nie przepadnie. Imo spokojnie mógłby momentalnie wbić do main eventu AEW. A nie ma co, grono Omega, Jericho, Moxley, Cage, MJF, PAC wygląda już naprawdę fajnie i spokojnie można wokół tego budować całą federację.

No i pewnie w końcu dostaniemy dream match Omegi i Cage'a, który Brian już od jakiegoś czasu teasował, więc tym bardziej wygląda na to, że jego przejście do AEW to nie fake.

Newsman Roku '15
Progres Roku '15
UM x3: 09.2015, 04.2016, 01.2019
Moderator WrestleFans - 27.04.16-06.01.17
Administrator WrestleFans - 06.01.17-

Star
Awatar użytkownika

Melissa (żona Briana) wszystkiemu zaprzeczyła, ale może być tu dużo prawdy i jest to tylko zasłona dymna przed potencjalnym debiutem na Revolution PPV/jakimś Dynamite. Szkoda by było kolejnego nazwiska odchodzącego z IW, ale co zrobić :|

Mi osobiście Cage bardziej by siadł jednak w mid-cardzie, bo jak lubię gościa, tak nadal jego mic skill pozostawia sporo do życzenia :/ na plus jego "rozmiary" ;), bo brakuje dużych typów w AEW. Jak dadzą mu swobodę w ringu i mocny start=może pokręci się wysoko w karcie. Ale czy to Main Eventer na fedkę Elity? Dyskutowałbym. Ale wzmocnienie AE by było spore, nie ma co :)

User Roku 2019

Legenda
Awatar użytkownika

Hangman Page i Kenny Omega vs. Isiah Kassidy i Marq Quen - ***1/2
Riho vs. Kris Statlander - **1/2
Christopher Daniels vs. Sammy Guevara - ***
Cody i Dustin Rhodes vs. Pentagon i Rey Fenix - ***1/2
Chuck Taylor, Trent i Orange Cassidy vs. Jungle Boy, Luchasaurus i Marko Stunt - ***1/4

Walki niby niezłe, ale jakoś żadna nie potrafiła mnie wkręcić na dłużej i jak teraz o tym piszę to wiem tylko tyle że opener był najlepszy, Omega i Page ładnie razem współpracowali. Główną atrakcją była jednak odpowiedź Jona Moxley'a i mam takie wrażenie, że Moxley dołączył do ekipy Chrisa Jericho tylko po to, żeby dostać walkę o AEW World Title na Revolution. Ewentualnie na samym PPV zrobi pierwszy krok ku temu, by wystąpić z Inner Circle a przy okazji wkurzy Krzyśka.

Siwy pisze:
Po Hard to Kill Impactu wyszła nowina, jakoby AEW miał zasilić... Brian Cage! I jeśli to prawda, to jest to mega zajebiste wzmocnienie dla All Elite. Cage ma na czole napisane "gwiazda" w ringu jest dobry, więc na pewno nie przepadnie. Imo spokojnie mógłby momentalnie wbić do main eventu AEW. A nie ma co, grono Omega, Jericho, Moxley, Cage, MJF, PAC wygląda już naprawdę fajnie i spokojnie można wokół tego budować całą federację.

Cage to gwarancja bardzo dobrej walki szczególnie z zawodnikami, których wymieniłeś, ale jestem zdania, że każdy dobrze wypromowany zawodnik (którego zaraz można wrzucić do walk o główny tytuł) jest na wagę złota. Brian niby ma ten kontrakt z IW, jego żona to potwierdziła, ale przypadek Marty'ego Scurlla pokazał, że można mieć kontrakt z federacją (tu akurat RoH) i mieć szansę na walkę w ringu AEW. Bo myślę, że Brian Cage mógłby spokojnie sobie walczyć w All Elite, ale to wiadomo, obie federacje musiałyby się dogadać :D

Star
Awatar użytkownika

Chris pisze:
Główną atrakcją była jednak odpowiedź Jona Moxley'a i mam takie wrażenie, że Moxley dołączył do ekipy Chrisa Jericho tylko po to, żeby dostać walkę o AEW World Title na Revolution. Ewentualnie na samym PPV zrobi pierwszy krok ku temu, by wystąpić z Inner Circle a przy okazji wkurzy Krzyśka.

Znaczy...nie żebym coś, ale przecież na koniec Mox powiedział, że żartuje z dołączeniem do IC oraz wyjebał Jericho DDT XD to chyba oznacza finalny brak Moxley'a w ekipie mistrza. Chociaż może się nie znam, może oglądałem inną wersję ostatniego Dynamite ;)

User Roku 2019

Legenda
Awatar użytkownika

SpangeBoy pisze:
Chris pisze:
Główną atrakcją była jednak odpowiedź Jona Moxley'a i mam takie wrażenie, że Moxley dołączył do ekipy Chrisa Jericho tylko po to, żeby dostać walkę o AEW World Title na Revolution. Ewentualnie na samym PPV zrobi pierwszy krok ku temu, by wystąpić z Inner Circle a przy okazji wkurzy Krzyśka.

Znaczy...nie żebym coś, ale przecież na koniec Mox powiedział, że żartuje z dołączeniem do IC oraz wyjebał Jericho DDT XD to chyba oznacza finalny brak Moxley'a w ekipie mistrza. Chociaż może się nie znam, może oglądałem inną wersję ostatniego Dynamite ;)

Na Dailymotion był epizod gdzie urwało mi chwilkę po tym jak Moxley powiedział że chce dołączyć do Jericho tak że samego DDT i tego że to wszystko "fucking joke" to jednak nie widziałem :/ XD ten epizod który oglądałem skończył się na tym że Moxley wziął kluczyki a ludzie go pocisneli i serio myślałem że on do Y2J'a dołączył :D

Star
Awatar użytkownika

Odcinek promujący dzisiejsze (dla Nas jutrzejsze :) ) Dynamite.

Hype na Guevara-Moxley, gdzie Sammy opowiada o zemście na Jonie za zrobienie w chuja całego Innera.

Hype na Statlander/Shida-Kong/Mel, gdzie Kris chce zemsty za zrujnowanie jej walki o pas kobiet.

Hype na MJF/Butcher/Blade-Marshall/Dustin/DDP. Tu ten ostatni chce zemścić się na Maxie za zdradzenie Codiego, a także ostatni raz pokazać coś w ringu. Nawet dobrze to wyszło.

Na plus wszystko, więc powrót Bash at the Beach powinien wyjść całkiem nieźle :D

User Roku 2019

Star
Awatar użytkownika

AEW Dynamite #15 - Bash At The Beach

AEW World Tag Team Title #1 Contendership Four Way Match
Adam Page & Kenny Omega vs. The Young Bucks vs. Proud-N-Powerful vs. Best Friends (w/Orange Cassidy) ***1/2

Hikaru Shida & Kris Statlander vs. The Nightmare Collective (Brandi Rhodes & Mel) (w/Luther) NIE WIEM

Jon Moxley vs. Sammy Guevara ***1/4

Diamond Dallas Page, Dustin Rhodes & QT Marshall vs. The Butcher And The Blade & MJF (w/The Bunny & Wardlow) **3/4

PAC vs. Darby Allin ***3/4

Bash At The Beach wyszło spoko, chociaż czuję lekki niedosyt.

Ringowo opener i szczególnie ME zjadły resztę- pierwsza walka na show to taki spokojny spotfest, w którym każda drużyna dała coś od siebie. Może lekko zaniżyłem ocenkę, lecz ogólnie czułem, że dużo rzeczy widziałem już wcześniej. Nie da się ukryć, że dużo akcji/momentów w AEW jest zaczerpniętych z PWG i innych indyków, co trochę wpływa na całokształt oraz odbiór walki. A gdy jeszcze ktoś widział dane elementy pojedynków wcześniej...rezultat ok, za tydzień walka o pasy i pewnie końcowy myk z turnem Hangmana. Nie ma co tego przedłużać, a i przydałaby mu się walka z Omegą na Revolution.

W ME dobry poziom, choć rezultat dość prosty do wykminienia :) mimo tego naprawdę można starcie zaliczyć na plus. Te Powerbomby od PAC'a...

Reszta walk już słabsza- Guevara dosyć dużo dostał ofensywy z Moxem, ale i tak poległ (plus za sub Jona, którym może kończyć swoje walki). Panie zlane, chociaż czego się spodziewać po starciu z Brandi w składzie :P ? 6-Man może być, ale zdziwił mnie bardzo mały udział tutaj DDP. Boję się, że chcą pociągnąć to do pojedynku singlowego z Maxem :( forma widać bez szału, co tym bardziej obniża chęć oglądania go w ringu.

A tak poza tym: dobre promo od Rhodesa (co za nowość :D ), przeciętniak od Janeli. Spoczko segment z atakiem na Moxa, a także jego zryw po walce wieczoru.

Całościowo naprawdę ok show, lecz jednak czegoś mi zabrakło...

User Roku 2019

Star
Awatar użytkownika

Hype videło na najbliższy odcinek Dynamite, który odbędzie się na evencie Chrisa Jericho na stateczku (chyba ;) ).

Promo rywalizacji MJF vs. Cody i przyjęcie "warunków" przez Rhodesa, KAPITALNE PROMO OD PACA (Must see zdecydowanie), Jungle Boy o ojcu i chęci bycia najlepszym. Do tego przedstawienie walk na Dynamite.

Przyjemne bardzo 10 minut, ale to promo exNeville'a :D teraz przyszła mi na myśl potencjalna drużyna PAC & Villain Scurll :D

User Roku 2019

Star
Awatar użytkownika

AEW Dynamite #16

AEW World Tag Team Title Match
SCU (Frankie Kazarian & Scorpio Sky) (c) vs. Adam Page & Kenny Omega ***3/4

Britt Baker vs. Priscilla Kelly NIE WIEM

The Jurassic Express (Jungle Boy, Luchasaurus & Marko Stunt) vs. The Inner Circle (Chris Jericho, Ortiz & Santana) (w/Jake Hager) **3/4

Joey Janela vs. MJF **3/4

AEW World Title #1 Contendership Match
PAC vs. Jon Moxley ***1/2

Walki w tym tygodniu znowu na połowę- jedna lepsza i warta uwagi, druga słabsza i raczej pod promocję programów (Hager vs. Luchasaurus, ciąg dalszy Jungle Boy vs. Jericho, Sabian vs. Janela). Tagi trochę na pół gwizdka, ale nadal dobre meczycho, zaś ME z mocnym skupieniem się na ataku oka ;), co po części zwolniło tempo.

Z segmentów/prom: baaaaardzo słaby wywiad z Britt Baker, w którym wyszła ona tak sztucznie :/ jej heel turn na razie bardzo zawodzi, a ona sama (na szczęście) poszła w odstawkę u pań. Cody-MJF ok, lecz bez szału. Wywiadzik z nowymi mistrzami spoko, no i dalej promują Page vs. Elita. Reszta to powtórki z Road To Bahamas (to, co wrzucałem post wcześniej :) ).

Najważniejsza sprawa odcinka to zdecydowanie pierwszy title change w historii AEW, gdzie nowymi mistrzami Tag zostali Omega/Page. IMO spoko decyzja, z której mogą fajnie pociągnąć dalsze niesnaski u mistrzów i dać za jakiś czas ten pełny turn Hangmana. Dobrze też, że Omega ma jakieś złoto. No i Moxley nowym pretendentem, co pewnie zwiastuje walkę na Revolution i (oby) nowego mistrza :D

Cały odcinek ok, chociaż chyba największy plus to sama otoczka i niecodzienna miejscówka gali.

User Roku 2019

Legenda
Awatar użytkownika

Dynamite #15 - Bash at the Beach

Adam Page i Kenny Omega vs. Matt Jackson i Nick Jackson vs. Ortiz i Santana vs. Chuck Taylor i Trent - ****1/4
Hikaru Shida i Kris Statlander vs. Brandi Rhodes i Mel - **
Jon Moxley vs. Sammy Guevara - ***1/2
Diamond Dallas Page, Dustin Rhodes i QT Marshall vs. The Blade, The Butcher i MJF - ***1/4
Pac vs. Darby Allin - ****

Tygodniówka stała dwoma bardzo fajnymi walkami :D opener o shota na pasy World Tag Team to spotfest jakiego by się w PWG nie wstydzili :D niektóre numery to (no pewności nie mam) chyba żywcem zaczerpnięte z gal PWG ale też plus za to, że Adam i Kenny wygrali. Bo z całej czwórki drużyn oni wyglądali na najmniej zgraną ekipę (Bucksi to wiadomo, solowo walczą od święta, ex-LAX też tagowo stoją a Taylor i Trent lepiej działają w drużynie). Dobry też motyw z tym mini turniejem o miano pretendenta do AEW World Title, co prawda zrobiony po to, żeby Moxley z dupy nie dostał shota na Revolution, ale doceniam, że nie zrobili Four Way Matchu tylko nieco kreatywniej to dali. Pac i Darby elegancko się pokazali w walce wieczoru, cieszy, że Pac poszedł dalej, a Darby miał okazję pokazać, że warto na niego czasami postawić.

Dynamite #16

Frankie Kazarian i Scorpio Sky vs. Adam Page i Kenny Omega - ****
Britt Baker vs. Priscilla Kelly - **1/4
Jungle Boy, Luchasaurus i Marko Stunt vs. Chris Jericho, Ortiz i Santana - ***1/2
Joey Janela vs. MJF - ***
Pac vs. Jon Moxley - ****

Napiszę Wam na początek, że nieco się martwiłem jak, to będzie wyglądało w telewizji, ale taka zmiana i otoczka gali dodała jej uroku i zajebistości :D co do gali to znowu mieliśmy dwie bardzo dobre walki i historyczna chwila, gdy pierwsi mistrzowie w historii AEW tracą tytuły. Padło na pasy World Tag Team no i szkoda, że Kazarian i Sky nie dobili do magicznych 100 dni, ale wrestling bywa okrutny (bardziej booking). Finał mini turnieju o title shota na pas AEW wypadł bardzo dobrze, zacząłem żałować, że Pac przegrał walkę, ale myślę, że i tak w najbliższej przyszłości dostaniemy raz jeszcze Pac/Moxley tym razem o pas.

Star
Awatar użytkownika

Hype video przed najbliższym odcinkiem Dynamite, gdzie dostaliśmy wspomnienie walki braci Rhodes z DoN+Riho opowiada o zdobyciu tytułu i swoich rywalkach w dywizji pań+Arn Anderson o współpracy i historii z Codym oraz jego walce z Maxwellem.

W porządku to było :) miło, że wrócili do konceptu robienia takich promocyjnych materiałów.

User Roku 2019

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 260 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Następna