Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pt wrz 21, 2018 2:48 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość

Star
Awatar użytkownika

Długi, obszerny, ale bardzo ciekawy wywiad. Dobrze, że lygra bardzo kompleksowo przedstawił swoje racje, które w wielu aspektach wypadają niegłupio. Z paroma kwestiami wręcz się zgadzam, zarówno jeśli chodzi o ogólny stan "pe es wu" (wg mnie nie ma czegoś takiego jak Polska Scena Wrestlingu, co najwyżej jakaś jej karykatura, dość miernej jakości), jak też pewne aspekty związane z MZW. Nie ukrywam, że wielką piętą achillesową tej fedki jest brak story-line'ów. Feud Shadow - JJ był prowadzony naprawdę sensownie i to był de facto jedyny feud na przestrzeni ostatnich lat. Samymi pokazami wrestlingowymi wiele się nie zwojuje. Trzeba tutaj zrobić krok do przodu. Podobnie ma się sprawa z kwestiami audio-wizualnymi. KPW pod tym kątem stoi na dużo wyższym poziomie od MZW. Mimo wszystko w MZW jest zdrowsze podejście do fanów, dlatego jestem nastawione do nich przychylniej, choć nie ukrywam, że chciałbym, aby obie fedki osiągnęły sukces. Oby tak się stało...

Obrazek

1x time WFF Polish Champion
1x time WFF Champion (current)

INTERCONTINENTAL WRESTLING COMPANY

Low carder
Awatar użytkownika

[p]Patryk_MW[/b] Jak to jest przejściowa sytuacja, to ok.

Kilgor Zależy, co rozumiesz przez słowo bardziej przychylne dla fanów? Jeżeli chodzi Ci o to, że osoby z KPW nie piszą na forach i grupach, to ja się cieszę, że sobie odpuścili i skupili na rozwijaniu swoich profili na facebooku i YouTube. Wole obejrzeć 20 filmów promujących gale niż czytać ich wypowiedzi na grupach i forach. Jeżeli Ci chodzi o to, że Kawaler nie pozwolił PJ Blake'owi trenować w KPW, to miał takie prawo jako trener.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2