Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pt lut 28, 2020 11:34 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Dużo tego nie mam. Obiecałem, że zrobię podsumowanie, więc coś tam skleciłem.

Najlepsi w pytaniach standardowych:

1. SpangeBoy - 9/10
1. Siwy - 9/10
3. bezi50 - 8/10
3. Rexie - 8/10

Nagroda "Strzelec Wyborowa" imienia Jindera Mahala albo Kofiego Kingstona:
(najlepsi w pytaniu o wskazanie wrestlera)

1. Mr.Crusher - 8/8
1. Fighter - 8/8
3. Rexie - 7/8
3. Raptor - 7/8

Nagroda "Zbieracz" imienia R-Trutha:
(najlepsi w pytaniu 30-sekundowym)

1. Siwy - 11 pkt
2. Raptor - 10 pkt
3. KL - 9 pkt

Współtwórcy Wrestlekozaka:

1. SpangeBoy - 41 przysłanych pytań
2. Rexie - 12 przysłanych pytań + stworzenie pytań do odcinka z moim udziałem (również 12)
3. Slayer - 9 przysłanych pytań
4. Sloth - 6 przysłanych pytań
5. bezi50 - 2 przysłane pytania
6. Mr. Crusher - 1 przysłane pytanie

Tabela końcowa I sezonu Wrestlekozaka:

1. Siwy - 25
2. Rexie - 23
3. Raptor - 22
4. bezi50 - 21
4. KL - 21
6. Carrik - 20
7. SpangeBoy - 19
7. RS - 19
9. Slayer - 16
9. Mr. Crusher - 16
9. Kilgor - 16
9. Adaś - 16
13. Fighter - 15
13. CC - 15
15. Hubson - 10
16. Sloth - 8
17. Jessy Volan - 0

Dzięki za pozytywny odbiór programu i za wzięcie udziału wszystkim użytkownikom. Szczególne propsy kieruję w stronę tych, którzy wysyłali do mnie pytania, z których mogłem skorzystać. Brawo dla Rexiego, który podjął się wyzwania, jakim było poprowadzenia ostatniego odcinka. Drugi sezon, jak już wspomniałem, mam w planach, jednak dopiero za kilka miesięcy, bo trzeba trochę odpocząć od tych quizów. Nad formatem jeszcze się zastanawiam, mam kilka pomysłów na to, jak mogłoby to wyglądać.

a) zostaniemy przy obecnym formacie i co najwyżej pojawi się jakiś nowy rodzaj pytania za kilka punktów

b) wprowadzę coś na kształt serii "piłkarski poker" na yt - możliwość losowania pytań/kategorii z puli

c) format odcinków pozostanie zbliżony do obecnego, za to sezon zostanie poprowadzony w systemie pucharowym (tutaj trzeba będzie zebrać 16 uczestników, no i ja nie wezmę udziału)

Jeśli ktoś ma jakieś propozycje, to może je podrzucać. Nie trzeba, ale można. Jak mówię, to jest kwestia do przemyślenia, a czas nie goni. Jak ktoś chce coś powiedzieć, to też może coś powiedzieć. A galę Ring of Honor obejrzę w przeciągu kilku dni, tak jak obiecałem.

Star
Awatar użytkownika

Na propsie podsumowanie, gdzie nie trzeba było robić nie wiadomo jakiej analizy. Takie coś spokojnie wystarcza :)

Co do formatu następnego Kozaka- opcja C wygląda interesująco. Jakby jeszcze poszło to w parze ze starciami userów :D kupiłbym w ciemno. Nawet może to zrobić na podstawie wyników obecnych, czyli np: ostatnia osoba vs. lider, przedostatnia vs. wicelider i tak dalej. Z każdego pojedynku zwycięzca idzie dalej, znowu walka i tak do wielkiego finału. Nie licząc Ciebie, akurat wchodzi 16 osób i najwyżej można kogoś tam podmienić na inną osobę (Volan pewnie by odleciał na starcie XD). Bo o ile powtórka z dotychczasowego konceptu byłaby też niczego sobie, tak wpadłoby miłe urozmaicenie :) dużo czasu do dyskusji i wyjaśnienia sprawy, więc konsensus na pewno jest możliwy.

UM:Grudzień 2018, Luty 2019, Marzec 2019, Sierpień 2019
Król Typerów NXT/IW za 2019 rok
Prawie Król Typera ROH za 2019 rok

User Roku 2019

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ]