Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest czw cze 21, 2018 2:20 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość

Mid carder
Awatar użytkownika

SĘDZIA MITRY#6 - Cm Maćko

"Nadchodzą huczne projekty na forum"

- czyli wywiad z Cm Maćko

Obrazek

Jessy: Sobota, 23 stycznia 2016 rok. Na forum pojawia się ankieta Twojego autorstwa, gdzie pytasz WrestleFanów o imię dla Twojego dziecka. Tego dnia dowiadujemy się - wraz z Tobą - będziesz Tatą. Twoje pierwsze wrażenia i myśli?

Cm Maćko: Nie wierzę, że ktoś jeszcze mnie o to pyta XD Oczywiście, był to dla mnie szok i niedowierzanie. Nie wierzyłem, że to dzieje się naprawdę. I w sumie dalej w to nie wierzę, jak to wszystko mogło się tak potoczyć. KL, Nessu i wielu innych użytkowników wielokrotnie mnie pytali na temat dziecka - odpowiem i Tobie. Spójrz proszę na imiona w ankiecie, na styl w jakim napisałem ten temat i pomyśl - czy jeśli faktycznie zostałbym ojcem, to czy pytałbym się na WF o imię dla dziecka?

Nie chcesz mi chyba powiedzieć, że to taki bezwzględny troll? XD

No oczywiście, że był - nie bez powodu Fighter umieścił mnie w ankiecie na najbardziej kontrowersyjnego usera WF.

A ja już chciałem ciuszki wysyłać... Nic straconego. Opchnę je Eryko. Ale z Twojej obecności na forum ostatnimi czasy mogłoby wynikać, że jesteś bardzo zalatany, niczym młody rodzic. Co jest powodem Twoich względnie rzadkich wizyt na WF?

Studia, życie na walizkach oraz życie prywatne - chcąc nie chcąc są ważniejsze rzeczy od pisania postów na WF.

Gdybyś był szarym userem jak ja, byłbyś zadowolony, że moderator forum tak mało razy się pojawia? Kolor do czegoś nie zobowiązuje?

Jeżeli miałbym 16-18 lat, chodziłbym sobie do szkoły średniej i miał duuużo czasu to oczywiście, że przeszkadzałoby mi to. Jednakże teraz szczerze mówiąc mam dużo innych spraw na głowie i wolę im poświecić czas niż np. odpowiadać na słabe zaczepki RS’a czy na inne pierdoły. Można powiedzieć, że moja obecna aktywność podobna jest do Domiszuma - czekam więc, aż znajdzie się odpowiednik Storma i mnie wypędzi z WF ;)

To co powiedzieć o KLu, którego można określać (pod względem wieku) jako zabytek?

No ja mu się dziwię, że on dalej się w takim stopniu poświęca WF. Widocznie praca i kobieta nie zabierają mu odpowiedniej ilości czasu ;)

Jesteś jeszcze w stanie zaoferować coś "więcej" forum?

Myślę, że nie.

Mówi się, że trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść...

Spokojnie, już niedługo. Mam jeszcze tylko jeden plan co do tego forum - 20.08 . Co z tego wyniknie? Nie wiem. Jak mówi pewien mądry człowiek: „Daj czasowi czas, a czas pokaże”.

Piękny cytat. Ta data, którą podałeś, wiąże się z tym, co zawarłeś w temacie "Wracamy do chuja"? Stworzyłeś go w lutym tego roku

Nie, to osobny projekt. Nie pytaj mnie o szczegóły, dowiecie się w swoim czasie.

Czyli mówimy tu o dwóch dużych rzeczach Twojego autorstwa, które jeszcze w tym roku i jest na co czekać?

Na pewno jedna rzecz i z pewnością będzie to huczny projekt na WF.
Będzie to coś nowego i świeżego.

Jak oceniasz swój dotychczasowy dorobek na forum?

Bardzo pozytywnie, myśle że zapisałem jakąś tam historię na WF. Fajnie wspominam 2013/2014 rok, najlepsze czasy na WF. Nie żałuję niczego (No może jakichś gównianych PPV lajw) i jestem forumowo spełniony.

Ale ambicja nadal jest u Ciebie, sądząc po przyszłych projektach, mimo ogólnego spełnienia? Niedługo pewnie Hall of Fame.

Zależy o jaką ambicję Ci chodzi - jeśli forumowa, to niezbyt. Mój czas już minął, ja też za niedługo odejdę w cień. A jeśli o życie pytasz, to standardowo - wybudować dom, posadzić drzewko, spłodzić syna. A z żółtym kolorem to bym nie szarżował - może za 10 lat się doczekam XD

Z czego jesteś najbardziej zadowolony, jeśli chodzi o kwestie forum? WBW, a może WFHF

Chyba z WBU - co jak co, siadła mi ta inicjatywa i sporo userów się w nią zaangażowało.WFHF to nie moje dzieło - ja przejąłem i wskrzesiłem federacje po Forlanie. Wtedy zależało mi na jakimś poruszeniu, większej aktywności na WF - jak widać opłaciło się, do dzisiaj (jeszcze) jestem modem Wrestlefans.

Twoją pracę jako moderator jak oceniasz? Podołałeś wyzwaniu?

Ani dobrze ani źle. Na początku dobrze, starałem się, byłem aktywny, miałem różne pomysły. Niestety brak czasu i najczęściej odmienne zdanie (poprzez bycie w mniejszości) niż reszta kolorowych sprawiły, że teraz rzadko kiedy zaglądam i na WF i do panelu. Coś jak końcówka moderowania Ramzesa na WF. I nie zrozum mnie źle - to nie przez to, ze ciężko mi się momentami było dogadać z ludźmi w panelu nie wbijam na WF. Po prostu nie mam na to czasu, a „niemożność” wpłynięcia na cokolwiek w panelu nie pomaga.

Jak więc wygląda obsada panelu od środka i w jakich sytuacjach byłeś w mniejszości?

Nie będę mówił tu o szczegółach - to sprawa między nami, kolorowymi. Powiem tak: Moja mentalność różni się od mentalności niektórych kolorowych, a co za tym idzie różnie patrzymy na niektóre sprawy. Myśle też, że kolorowi wiedzieli na co się piszą przyjmując mnie do grona kolorowych i tez chcieli takiej „odmiany”, innego spojrzenia na niektóre sprawy w panelu. Niestety bycie w mniejszości jest chujowe ;p A było takich sytuacji sporo: wybieranie moda, sprawy regulaminu WF, sprawy banów. Dużo tego, ale nie chcę też o tym za bardzo mówić. Prawda jest taka, że gdyby mi zależało jak na początku, to dalej bym darł nieraz koty - lecz nie chce mi się już, a i ostatnio tez nie ma o co się spierać (przynajmniej ja nic o tym nie wiem)

Czyli to dzikie zamieszanie po tym, jak Fighter przestał być moderatorem, zniknęło bezpowrotnie?

Najwidoczniej tak.

Jak oceniasz pracę RSa jako moderatora, gdy pełnił tę funkcję?

Jako moderatora? Całkiem pozytywnie, oprócz końcówki gdzie nie wytrzymywał już ciśnienia. Wiadome było, że jest rywalizacja pomiędzy Rainmakerem i RS-em już od samego początku. Od pierwszego posta, pierwszej ankiety na UM, pierwszej wygranej w UM. Pojawienie się ich na WF dało potężnego kopa dla Wrestlefans i wiadome było, ze któryś z nich dostanie w przyszłości awans na moda. Ja początkowo optowałem za RS-em, później zgłosiłem propozycję awansu ich obu na moda. RS zostal modem i na początku zdrowo to wyglądało. Niestety napięcia pomiędzy nim i Rainmakerem, zazdrość Kuby czy chęć odgryzienia się i pokazania, że jest lepszym od Radka spowodowała wielką aferę na WF. Problem z Radkiem jest taki, że nagle stwierdził, ze wszyscy są przeciwko niemu, między innymi ja też. Na tamtą chwilę nie znałem się jakoś dobrze z Rainmakerem, wiec była to obrzydliwa bzdura; mówienie, że trzymam stronę Kuby. RS zaczął przesadzać - jakieś z dupy zaczepki, czepianie się wszystkiego i bycie nieprzyjemnym sprawiły, że w odwecie dostał tym samym z zwiększoną siłą. Nie byłem motorem napędowym akcji Anty RS - ba, ja nawet uspokajałem moich kumpli i dałem bana Rainmakerowi. No ale jak widać dla Radka istnieje odpowiedzialność zbiorowa i każdy z G5 odpowiada za wszystko jednakowo. Dlatego dla mnie Radek powinien mi wszystko powiedzieć co ma do mnie prosto w twarz, a nie zachowywać się jak pizda. Nienawidzę tchórzostwa.

Ok. RS nie jest modem. Ale cały czas iskrzy między wami, co było widać w SB czy niektórych posatch. Potrzebne to jest? Te spiny?

Oczywiście, że nie. Ja oczekuję jednego - publicznie czy nie, jego sprawa - niech powie mi co ma do mnie, on wie co ja mam do niego, sprawa wyjaśniona, dziękuję dobranoc.

Ja jako user w miarę normalny nie lubię takich afer na forum. Aktualna sytuacja i kondycja forum podoba Ci się?

Szczerze to niezbyt jestem na bieżąco i skłamałbym, gdybym powiedział, że jest inaczej. Niestety już taki ze mnie part-timer na forum.

A co z wrestlingiem? Coś jeszcze kojarzysz z udawanych zapasów?

Skróty Raw i Smackdown, a PPV staram się całe oglądać. Nie jest tak źle :D

Jako, że rzadko kiedy dzielisz się swoją opinią, to powiedz - podoba Ci się obecne WWE? Jakie widzisz wady i zalety produktu Vince'a?

Tak średnio bym powiedział. Z WWE tak to już jest, że nawet jak jest mega chujowe i już nieraz sobie obiecujesz, ze ostatni raz oglądasz to i tak robisz to ponownie. Jeśli chodzi o zalety to z pewnością fakt, że obecnie WWE ma genialny roster (który dosyć średnio wykorzystuje) . Wady fedki Vince’a to oczywiście wciskanie wszędzie Romana, aż za duża rewolucja kobiet (chodzi mi o ME gal PPV czy RRM kobiet) czy pchanie do przodu kosztem uzdolnionych wrestlerow drewniaków typu Mahal, Mojo czy Corbin.

Ale gdyby takie Corbiny i Mahale przyjechały do Polski, to zlocik Wrestlefanów jak znalazł? Co sądzisz o takich zlotach, jak je wspominasz i czy chcesz je kiedyś powtórzyć?

Myślę, że wtedy to zupełnie inna sprawa. Zloty WF to jedna z lepszych rzeczy jakie mnie spotkały na Wrestlefans, gorąco polecam XD. A tak serio to naprawdę polecam - można tam poznać naprawdę świetne mordeczki. Z częścią zlotowiczów mam kontakt codziennie, można poznać naprawdę fajnych ludzi. Dobra koniec tego cukierkowego gadania, bo jeszcze się Storm czy Gudka za fajnie poczują :)

Gdybyś miał jeden czarodziejski bilet, bez którego - dajmy na to - nikt nie wjedzie na zlot, to komu go wręczysz?

Pewnie Stogowi. Piotrkowi jeszcze nigdy nie udało się być na zlocie, a to prawilna mordeczka jest.

A gdybyś musiał wybierać zlot WF, czy Puchar Świata w Skokach Narciarskich, którymi się interesujesz, w Jaworznie, to na jaką imprezę się udasz?

Zlot WF, bo w Jaworznie nie ma skoczni XD

To chyba robota dla prezesa 69 style ;) Trzeba coś z tym zrobić. Ostatnie pytanie: pozostając w strefie gdybania - możesz wrócić do dnia rejestracji na forum i zacząć wszystko od nowa. Zmieniasz coś w swoim postępowaniu?

Tak. Nie zepnę się do moderatora Tupaka jako świeżak i przeczytam regulamin XD

Regulamin ważna rzecz. Ale są ważniejsze. I tym pozytywnym akcentem chyba zakończymy wywiad. Chcesz coś powiedzieć przyszłym czytelnikom?

Starajcie się, bo za niedługo będzie trzeba nowego moda i żyjcie w erze wielkiego Roberta Kubicy. Dziękuję za uwagę :)

Klasycznie zapraszam na kolejne wywiady, które wkrótce będą. Ostatnio mam mniej czasu jeśli chodzi o tego typu rzeczy, ale pożyjemy zobaczymy. Zostawiam Was z powyższym Sędzią Mitry. Refleksje mile widziane. Pozdrawiam, Sarri w CFC, Strom w WWE

Obrazek

Obrazek

Mid carder
Awatar użytkownika

Kiedyś Maciek robił wywiady, a teraz to on był gościem :D Fajnie by było zobaczyć teraz wywiad z Volanem przeprowadzonym przez dzisiejszego gościa. Jak nie, to dawaj Jessy - zrób sam ze sobą! <3

Fajnie się czytało. Zlocik na MZW może się jakoś ogarnie, choć następna gala jakoś pod koniec roku ponoć (tak pisał jeden z tutejszych reslerów).

Superstar
Awatar użytkownika

Nie gadaj, temat dziecka kupiło dużo ludzi, zaryzykowałbym stwierdzenie że większość wtedy aktywnych userów XD

Wywiadzie spoko, choć jak się Maćka zna bardziej to większość odpowiedzi można było przewidzieć. Fajnie wspomniany był temat innego spojrzenia na niektóre sprawy, a teraz trochę tego może brakować, wiadomo zgoda w ważnych dla forum sprawach jest dobra, ale czasem trzeba nieszablonowego podejścia.

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
3x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Legenda
Awatar użytkownika

Wywiad jak zawsze spoko. Ja początkowo też się nabrałem na dziecko, ale chyba mi dość szybko powiedziałeś, że to kit xD Kolejny dobry user, który będzie rezygnował ze względu na brak wolnego czasu. Tak to jest w pewnym wieku. :D
O co się sapałeś na początku? :D Bo tego nie pamiętam :D Pamiętam, że z Fighterem miałem małą wymianę zdań, po której zaproponowałem go jako moda i wtedy zdobył tę funkcję. :D Czyli drodzy userzy jak chcecie mieć moda to musicie się ze mną wdać w ostrzejszą dyskusje :D

Moderator roku 2012 !
Administrator od 1.08.2013
Fan wrestlingu od 25.02.2005 !
http://total-nonstop-action.blogspot.com/

Superstar
Awatar użytkownika

Pisanie że Jessy trzyma wysoki poziom jest już trochę nudne, więc przyznam że to znowu kawał dobrej roboty.

Maćko to chyba najbardziej angażujący się w sprawy "rozrywkowe" moderator jakiego pamiętam. Oczywiście na forum powstawały różne ciekawe inicjatywy, ale Maćko ma ich na swoim koncie prawdopodobnie najwięcej. Co prawda w WFHF byłem bardzo krótko i to chyba jeszcze za Forlana (albo nawet w ogóle nie byłem i grałem rekreacyjnie, nie pamiętam :P ), ale trzeba przyznać, te wszystkie projekty generowały bardzo duży ruch na WF. Szkoda że jego przygoda z niebieskim kolorem powoli dobiega końca, ale kto wie, może nagle złapie wenę do pisania i zmieni decyzję.

Star
Awatar użytkownika

Kolejny dobry wywiad - brawo!

Tak dzieląc się sprawami zza kulis, to w szczególności w zeszłym roku ja i Maćko z Bogdańca ścieraliśmy się na wiele tematów. A to sprawa z RS'em, a to kwestia z Eryko... Mieliśmy po prostu inne wizje funkcjonowania całego tego interesu, ale to też jest świetne, gdyż źle by było, gdyby w panelu były osoby mające dokładnie ten sam punkt widzenia na funkcjonowanie foruma. Sześciu Kilgorów czy też sześciu Maćków by to forum nie wytrzymało :D Mam nadal nadzieję, że Cm jeszcze wróci do względnie wysokiej aktywności, bowiem nadal może dać temu cyrkowi sporo, sporo dobrego.

Obrazek

1x time WFF Polish Champion
1x time WFF Champion (current)

INTERCONTINENTAL WRESTLING COMPANY

Legenda
Awatar użytkownika

No, numer z dzieckiem to był niezły.... numer. Brawa się należą.

Wywiadzik spoko, dobrze się wpasował nie tylko prowadzący, ale i pytany.

Muciej powiedział też ważne zdanie o większości fanów WWE:
Cytuj:
Z WWE tak to już jest, że nawet jak jest mega chujowe i już nieraz sobie obiecujesz, ze ostatni raz oglądasz to i tak robisz to ponownie.

Teraz pomyślcie sobie ilu z was to dotyczy ;)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ]