Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn gru 10, 2018 9:08 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 137 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

Obrazek

55 punktów co jest niezłym wynikiem biorąc pod uwagę fakt, że średnia punktów na tę kolejkę jest o pięć mniejsza. Tym bardziej zważywszy na to, że tych punktów powinno być o 4 więcej, ale znów zostałem okantowany na punktach bonusowych, a raczej ponownym ich braku dla Mo Salaha. Tym razem doszło do takiego paradoksu, że prowadzący grę sami sobie zaprzeczają, ponieważ:
Obrazek
tymczasem :arrow:
Obrazek
ostatnia rubryczka z bonusami jak była pusta, tak jest nadal, co jest jawną kpiną, jeśli popatrzy się na jego statsy. W trzech kolejkach pomocnik zdobywa dwa gole, notuje dwie asysty i wywalcza karnego, a tu nic. Po prostu brak słów, a to że nie dostał za tę właśnie kolejkę to już hit, skoro zaliczany w tej grze jako pomocnik zawodnik zdobywa jedyną bramkę w meczu, a asystuje napastnik, który akurat słusznie, mimo że go mam w swoich szeregach tych extra punktów nie dostał. Po prostu najwyższy czas zgłosić tę jawną dyskryminację rasową do prokuratury. Halo, Zbyszek? :)

Poza Momo kolejkę zrobił Mitrović. Dwa gole i asystę, co dało 16 punktów, jest kapitalnym rezultatem, jak na gracza, który kompletując skład kosztował bagatela 6,5 mln. A przypomnę, że i w poprzedniej kolejce ukuł. :D

Jeżeli chodzi o plany transferowe to jak ostatnio napisałem, tak też zrobiłem z jedną małą różnicą, o czym za chwilę. Z premedytacją odpuściłem sobie punkty za jednego zawodnika, bo wiedziałem, że Hudson-Odoi nie zagra, a każdy z rezerwowych Bednarek/Kenedy/Wan-Bissaka także z różnych powodów nie będzie mógł wystąpić, by tylko za tydzień przed przerwą sprowadzić Edena Hazarda. I tak też w odróżnieniu do Floro Pereza zrobię, z tym że poświęcę oprócz będącego w fatalnej wręcz dyspozycji Sane, bowiem ta jego ostatnia zmiana z Wolverhampton poza ostatnią indywidualną akcją była po prostu katastrofalna, Roberto Firmino. Dlaczego ostatecznie on, a nie Andy Robertson? Z dwóch powodów. Pierwszy to taki, że nie zabija się kury znoszącej złote jaja, a takim kimś jest do tej pory prawy obrońca Liverpoolu, którego średnia punktów wynosi na ten moment 9 i w odróżnieniu od klubowego kolegi z Egiptu za każdym razem dostaje bonusy, co jest akurat zrozumiałe, jeżeli trzy razy gra się na zero z tyłu i dużo daje zespołowi z przodu. Bobo z kolei zawodzi, bo dwie asysty w trzech meczach jak na napastnika za tę cenę to jest zdecydowanie za mało. Dodatkowo kalendarz nie będzie sprzyjał by się odblokować, bo przed przerwą reprezentacyjną starcie na wyjeździe z Leicester, a po niej na Wembley Tottenham, potem Southampton i na wyjeździe Chelsea i u siebie City. No co tu ukrywać - nie zanosi się, żeby taki rozkład jazdy miał się okazać kopalnią punktów... :) Wobec tego pewnie moje szeregi zasili Wilfried Zaha, który nie kosztuje dużo i otworzy nowe możliwości w dalszej perspektywie jak na przykład kupienie bramkarza, który gwarantuje czyste konta, a i kalendarz o wiele bardziej sympatyczny :]

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

City wy kurwy jebane. Ja tu daję dziką kartę, kupuję TRZECH piłkarzy City, a ci mi łącznie zrobili 7 punktów xD Jednak są też plusy i to duże, a dokładniej to obrońcy, którzy mi serio uratowali wynik. Mendy w miejscu TAA tylko 1 pkt mniej, zaś Monreal zrobił już w jednym meczu z WHU więcej punktów niż Ryan Sessegnon przez trzy kolejki. Do tego kolejny wspaniały występ pięknego Marcosa, któremu nawet chciałem dać opaskę na tą kolejkę, ale się obsrałem niepotrzebnie i zostałem przy Mane :( Ach, no i Tarkowski, który chyba wie, że mam go w składzie i zawsze jak Burnley traci bramkę to sam strzela, więc wychodzę na plus zawsze z nim :D Zaha asysta, więc może być, choć i tak mnie jak na razie zawodzi, chociaż nie tak bardzo jak PEA, któremu jednak dalej ufam i dalej go trzymam w drużynie, bo wiem, że jak go teraz bym sprzedał (czego bym i tak nie zrobił z dosyć oczywistego powodu) to Cardiff właduje hattricka xD

Dobra, co do transferów, to oczywistym wyborem na out jest Richarlison z czerwoną kartką. -2 punkty, wymuszona przerwa, no nie mogę go trzymać u siebie. W jego miejsce myślałem, żeby dać Mkhitaryana, ale z drugiej strony on ma tak, że jeden mecz fajnie zapunktuje, drugi chujowo, a poza tym mam Guendouziego na ławce xD Więc wybrałem innego Kanoniera, ale byłego - Theo Walcotta, który kosztuje tyle samo co Richarlison, a przy Marco Silvie wydaje się być w bardzo dobrej formie. A patrząc na to, że Richarlison wypada teraz na chwilę z Evertonu, to może na Theo przejdzie trochę więcej zadań w ofensywie i co za tym idzie, zrobi nieco więcej punktów :)

Best Post 2015
Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x2: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016

Superstar
Awatar użytkownika

Obrazek

52 punkty. Kolejka bez większej historii w sumie. Wszyscy zawodnicy zapunktowali w sobotę. No, prawie wszyscy patrząc na te jaja piłkarzy Crystal Palace. Zahe w ostatniej chwili wykluczył uraz, no i ponownie musiałem obejść się smakiem za punkty jednego zawodnika, bowiem z rezerwowymi wciąż niewesoło wobec dyskwalifikacji Richarlisona, którego zdecydowałem się nie sprzedawać. Wynik i tak ok, bo u większości szału nie było i jakby nie patrzeć podskoczyłem w zdecydowanej większości lig, w których biorę udział do góry. Zresztą nie ma co się dziwić, skoro średnia za tę kolejkę wynosiła ledwie 44 oczka. W WF, a raczej TS League wciąż lider i nie zamierzam go oddawać XD Najbliższe plany po przerwie reprezentacyjnej to sprowadzenie Edersona, na którego są już odłożone fundusze, ponieważ irytuje fakt, że mimo iż Watford wciąż wygrywa to tylko raz zachował czyste konto i Foster zbiera po 1/2 punkty. A Fabian to już w ogóle. Jednak potrzeba czasu żeby to wszystko się zgrało i zaczęło funkcjonować po tak dużej wymianie zawodników i West Ham jest tego najlepszym przykładem. Obydwaj kosztują tyle samo i zostawię polaka rodaka, gdyż w końcu "Młotom" zacznie żreć, a "Szerszenie" pewnie zaraz spuchną jak to zwykle zresztą bywa, gdy mają wystarczająco dużo punktów by nie martwić o ligowy byt. Natomiast Ederson jest gwarantem spokoju na tej pozycji, a i z punktami nie powinno być problemu, jeżeli najbliższy kalendarz "The Citizens" to Fulham, Cardiff i Brighton :D

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

No to w końcu mam lepszy wynik niż Fighter w tym sezonie xD 56 punktów, a mogło być więcej gdyby nie lekki uraz Walcotta, przez który zdobył tylko jedno oczko. No i gdyby Arsenal nie grał padaki w obronie przeciwko Cardiff, to Nacho Monreal też by jakieś punkty zrobił, a tak to nic :( Ogólnie - ci co mieli punktować, zapunktowali. W końcu Aubameyang strzelił i wierzę, że oznacza to jego odblokowanie się na dobre. Mane chciałem zabrać opaskę kapitana przed tą kolejką, ale zapomniałem w sumie o tym i jak już chciałem zmienić to było za późno. Jak się okazało, zrobił w mojej drużynie najwięcej punktów w tej kolejki nawet bez kapitana :) Aczkolwiek ogólnie bez szału, cieszy mnie to że cały czas jestem ponad średnią i raczej idę w górę tabeli ogólnoświatowej, aniżeli w dół. Obecnie jestem w pierwszych 700 tysiącach osób, więc nie ma tragedii, choć liczę, że do końca sezonu wskoczę znacznie wyżej.

Transfery? No właśnie, tu zaczyna się problem. Z jednej strony Zaha, z drugiej Walcott. Na szczęście mamy teraz przerwę reprezentacyjną i może obaj będą zdrowi na kolejną kolejkę. Albo chociaż jeden z nich. A jeśli nie będę musiał ich sprzedawać, to raczej ogarnę bramkarza za Pickforda. Ewentualnie wejdzie Free Hit.

Best Post 2015
Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015

Superstar
Awatar użytkownika

Obrazek

79 punktów, a więc kolejna już świetna kolejka w tym sezonie. Wszystko za sprawą świetnego trafienia z opaską kapitańską, bowiem sam niedoszły Galacticos zdobył większą połowę punktów. Spłacać zaczyna się już Ederson, a i duet "Orłów" ma za sobą bardzo dobrą rundę. Tym razem zawiódł z kolei duet Liverpoolu. Robertson w ostatniej chwili stracił czyste konto, a Salah wyraźnie jest pod formą w ostatnim czasie i będzie trzeba coś z tym zrobić, ale o tym za chwilę. Overall już top 30k, a w szczytowym momencie kolejki wyglądało to tak:
Obrazek

Chyba nie muszę pisać, że są to życiowe wyniki :D Cieszy to tym bardziej, że wszystkie twisty są wciąż w zanadrzu i po podwójnych kolejkach można będzie pokusić się przy dobrych wiatrach o top 10000 :]

Pora skrobnąć coś o transferach, a raczej ich braku, bo to bardziej długofalowe założenie. Jako że w tej edycji nie zwykłem oddawać punktów za darmo to ta kolejka będzie na przeczekanie, by w kolejnej zrobić dwa transfery za free. Tym bardziej, że wraca po dyskwalifikacji za czerwoną kartkę Richarlison i wreszcie jest szansa, że zapunktuje cała jedenastka. A po zbliżającej się rundzie myślę sprzedać zawodzącego w stosunku do ceny i nieskutecznego Salaha, a sprowadzić Kane'a, ponieważ jeśli ma się w kalendarzu w najbliższej przyszłości po kolei Huddersfield, Cardiff i West Ham, to ta machina musi odpalić :D Dodatkowo rykoszetem ucierpi Kun, a drugim transferem do TS Promigliore będzie Sadio Mane, bo jednak kogoś z przodu z Liverpoolu trzeba mieć. Po takich roszadach zostanie jeszcze 1,7 mln w budżecie, więc będzie z czego rzeźbić potem bez konieczności używania dzikiej karty, o ile oczywiście nie przytrafi się nagle jakaś egipska plaga kontuzji. A jak już jesteśmy przy Momo, to liczę, że sympatycznie pożegna się z kolegami z drużynami. Rywal i okoliczności też to tego zacne, bo Soton u siebie :)

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Obrazek
Obrazek

Jak widać na wyżej załączonych obrazkach kolejna porządna kolejka za mną i w generalce awans o ponad drugie tyle względem stanu przed tą kolejką. Tym razem już po, a nie w jej trakcie, gdzie w szczytowym momencie było 13000 z okładem. Top 10k jest już zatem bardzo bliski :D W tabeli WF ligi z kolei już wypracowana bezpieczna jak się wydaje 57 punktowa zaliczka. Układa się to więc znakomicie :)

Jeżeli chodzi o personalia z tej serii gier, to zmuszony byłem porzucić swoje plany dotyczące braku transferów na tę rundę, bowiem wszystko wskazuje na to, że na dłużej wypadł Mendy. W jego miejsce sprowadziłem innego "atrakcyjnego" bocznego defensora, Trippiera i blisko było już na przywitanie dwucyfrówki, ponieważ czyste konto Tottenhamowi uciekło w trzeciej minucie doliczonego czasu gry... A i pewnie wtedy dodatkowo wpadłyby punkty bonusowe biorąc pod uwagę fakt, że wywalczył karnego, no ale dobre i te cztery oczka :D Miłym akcentem swoją misję na ten moment w TS Promigliore zakończył Mohamed Salah. Oczywiście był nieskuteczny jak zwykle w ostatnim czasie, ale udało się dobić strzał Shaqiriego do pustej bramki i cenne punkty wpadły na konto. Ponad 100% w dalszym ciągu dają od siebie Wan-Bissaka i Mitrovic, zważywszy na to, ile są warci w tej grze. Ogólnie cała defensywa świetnie w tej kolejce :D

Na następną kolejkę nie zmieniam wcześniejszych planów transferowych, a więc po raz pierwszy uciekną za darmo cztery oczka, ale myślę, że będzie warto i Kane zrobi pożytek z kalendarza, jaki ma Tottenham w najbliższych kolejkach. Do tego Sadio Mane i niespełna 2 miliony w budżecie, bo i na tej wymianie Trippier - Mendy, wpadło dodatkowe 0.2 :]

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Obrazek

Fighter pisze:
Na następną kolejkę nie zmieniam wcześniejszych planów transferowych, a więc po raz pierwszy uciekną za darmo cztery oczka, ale myślę, że będzie warto i Kane zrobi pożytek z kalendarza, jaki ma Tottenham w najbliższych kolejkach.

No i zrobił :D A te cztery oczka było z czego tracić, bo tych punktów było ponownie bardzo dużo - 70. Można rzec -na Harry'm Kane do top 10k, a tego jest już naprawdę bardzo blisko:
Obrazek
Jest to więc znów nowa życiówka PO kolejce i awans o ponad 3,5k względem poprzedniej rundy. W dalszym ciągu więc żre XD Na przyszłą kolejkę raczej bez transferów, żeby zaoszczędzić dwa po przerwie reprezentacyjnej, gdyby tam nie daj boże coś się skontuzjowawiło :D

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Żeby tak Fighter nie był samotny coś skrobnę o Moim dramacie.

Zacznę od tego że w Naszej lidze spadłem pod Nessa, czyli [*] A od Fightera mam równo dwa razy mniej punktów XD W sumie jedyna osoba która Mi jakiekolwiek punkty robi to Hazard, reszta po 1-2, albo w ogóle...

Po zmianach z poprzedniej i tej kolejki wygląda to tak:
De Gea - Azpilicueta Monreal Stones Lovren - De Bruyne (do wywalenia w przyszłej kolejce ) Mané Hazard Billing - Rashford Firmino

Miał być Lingard w pomocy, ale może nie zagrać, więc poszedł na ławkę.

WALKA O PRZEDOSTATNIE MIEJSCE DALEJ TRWA !!!!

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
3x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Superstar
Awatar użytkownika

Hubson pisze:
Żeby tak Fighter nie był samotny coś skrobnę o Moim dramacie.

I to się ceni :D Poradzę Ci więc po obczajeniu Twojego składu, abyś skorzystał z dzikiej karty, ponieważ z różnych powodów ciężko o regularną grę w tym sezonie takich zawodników jak: Stones, Lovren, czy Rashford. Do tego dochodzi De Bruyne, no i trudno będzie się szybko odbić bez tego twistu, także polecam :)

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Obrazek

Jeżeli trio z ataku z kapitanem zdobywa bagatela 6 oczek, a mimo to osiąga się 54 punkty, to można być stosunkowo zadowolonym. Nie zmienia to jednak faktu, że ten wynik jak na tę kolejkę jest zwyczajnie przeciętny (średnia - 50 pkt) i wiąże się to ze spadkiem w każdej z lig poza naszą. Najkosztowniejszy w ogólnej, bo ponad dwa razy tyle, z 11k na 23k. Winę ponosi za to w głównej mierze Kane, który z outsiderami z Walii zdobył cały punkt, mimo że Tottenham przez większą część drugiej połowy grał w przewadze jednego zawodnika... Na pocieszenie pozostaje krótki epizod w top 10000
Obrazek, do którego nadal będę dążył po chociażby jednej kolejce :D

Teraz pora na przerwę reprezentacyjną, a po niej pasowałoby zrobić jakieś roszady, bo niespełna 2 miliony i 2 transfery za free w kieszeni. Kusi ponowne sprowadzenie Firmino, bowiem Liverpool ma teraz spotkania z Huddersfield i Cardiff, więc duża szansa, że będzie mocne punktowanie w tych meczach ze strony podopiecznych Jurgena Kloppa. Jeżeli już jesteśmy przy tym panu, to nieco obawiam się o rotacje z jego strony, chociaż teraz w LM będą dwa spotkania z Crveną, a więc nie będzie konieczności tak oszczędzania najlepszych grajków. Na pewno jest to jeszcze opcja do przemyślenia, no i jaki drugi ruch, gdyż chcąc sprowadzić Boba za Zahe, będzie trzeba zrobić drugi manewr, bo różnica między nimi jest 2,4 mln, a niespecjalnie uśmiecha mi się sprzedawanie np.: Richarlisona i zamienianie na tańszy model, a tym samym ograniczanie sobie kolejnych możliwości. Na razie więc spokój, bo i zawsze jakaś kontuzja może się w meczach kadry komuś przytrafić. W nieco dłuższej perspektywie niewykluczone, że znów dojdzie do wymiany Salah-Kane tym razem w drugą stronę, ale żeby tak się stało, to forma Momo musi pójść wyraźnie do góry, bo na razie obaj nie zachwycają. Myślę też o napastnikach Arsenalu, więc opcji jest dużo. Decydującym detalem zapewne okaże się jak zwykle w tego typu przypadkach - kalendarz :D

PS. Gratki Hubi, świetny wynik :D Wszystko zagrało, nawet Stones i Lovren wystąpili od pierwszej minuty w szlagierze i to z jakim skutkiem punktowym! :D

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

No właśnie patrze że najwyższy wynik w lidze, aż jest motywacja żeby częściej wchodzić, a nie jak do tej pory raz na 3 kolejki XD Oczywiście głównie zasługa Hazarda który ma teraz mega okres i świetne punkty robi, ale też cała obrona zrobiła niezłe punkty (Monreal - 5, Azpilicueta - 6, Stones - 8 i Lovren - 9). Na razie chyba zostawię obecny skład, trochę Mnie kusi wywalenie Rashforda, ale jeszcze poczekam z kolejkę.

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
3x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Superstar
Awatar użytkownika

Całkowicie zapomniałem w tym tygodniu o FPL, przez co zapomniałem zmienić Pickforda na kogoś innego. Kurwa nr 1. Zapomniałem też zmienić kapitana, bo miałem Aguero, a pewnie dałbym Aubameyanga. Kurwa nr 2. I jeszcze Holebas dostał czerwoną kartkę. Kurwa nr 3.

Po czwartej kolejce wpadłem w spory kryzys, bo od tamtego czasu zawsze kończę poniżej średniej punktów. Tak samo było tym razem. Dwa transfery - Holebas out, Mendy in i teraz mam nadzieję, że znowu odpali, a do tego Zaha out, Wilson in. Calum jest opcją chwilową, bo kombinuję właśnie jak włączyć do drużyny Alexa Lacazette, co może mi chwilę zająć, bo nie wystarczy mi środków, chyba że sprzedam Aguero, ale Sergio mi dostarcza regularnie solidne punkty, więc nie wchodzi to za bardzo w grę. A Auba pokazał, że go też nie powiniem sprzedawać, bo np. wczoraj z Fulham się odpalił mocno i szkoda, że teraz przerwa na reprezentacje, bo może to go lekko przyhamować. A, no i jakoś w końcu muszę Hazarda kupić i ostatecznie pewnie po następnej kolejce sprzedam Mane. Ogólnie punktów 415 co jet wynikiem bardzo średnim, ale teraz nie zapomnę zmienić kapitana i zrobię rozpierdol.

Best Post 2015
Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015

Superstar
Awatar użytkownika

Obrazek

Stanęło na Mane, Zaha out, gdyż ten pierwszy sam się wykluczył, oraz Oezil, Firmino in. Takie roszady przyniosły o 10 punktów więcej, niż gdybym zostawił stary duet, co jednak jest zasługą Niemca, bo Klopp tak jak się obawiałem - rotuje teraz składem ze słabszymi przeciwnikami i Bob dostał tylko ogony. Koniec końców dało to 49 punktów, a więc do tej granicy przyzwoitości jak zwykłem nazywać barierę 50 punktów zabrakło oczka i jest to zarazem pierwsza kolejka, w której nie udało się jej osiągnąć. Pomimo tego jest to dobry wynik jak na tę kolejkę, o czym świadczą awanse we wszystkich ligach, w których dało się podskoczyć, aż po generalkę i skok o 7k:
Obrazek

Wracamy zatem na poważnie do walki o top 10k :D Na przyszłą kolejkę niewykluczone, że zawodzącego Kane'a, który w ostatnich dwóch kolejkach jako kapitan dał całe 6 punktów zamienię na Aubameyanga. Tym bardziej, że teraz przed Tottenhamem potyczka z Manchesterem City, więc nie będzie łatwo o bramkę. Możliwe, że w dalszych kolejkach będę rotował na tę pozycję w zależności od kalendarza, bo wybór jest zacny - Kane, Aubameyang, Aguero, a nawet Lukaku :D Za Firmino docelowo wejdzie natomiast Vardy, ponieważ Leicester po następnej kolejce będzie miało arcysympatyczny kalendarz.

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

https://zapodaj.net/97a13437d00fc.png.html

BOOOOM

Zajebista kolejka w moim wykonaniu. Opłacało się być cierpliwym wobec Aubemeyanga, który i tak coś słabo z Crystal Palace zagrał. Ogólnie to skorzystałem z Free Hita i to jedna z lepszych decyzji moich w ostatnim czasie. Monreala wymieniłem na Bellerina który miał okazję zdobyć bramkę nawet. A Nacho nie zagrał nawet. Do tego widząc że Tarkowski gra z Chelsea, sprowadzilem Frasera na pomoc, bo z Fulham coś ugraja pewnie w ataku zawodnicy Bournemouth. I ugrali, idealnie ci których potrzebowałem :D A Tarkowski -1 pkt xD

Teraz zdecydowałem że sprzedaję Davida Silve, którego i tak sporo się trzymalem z jakiegoś powodu. W jego miejsce wchodzi Ross Barkley, a to oznacza że mam prawie 5 milionów na następną kolejkę. Jeszcze pomyślę co z tym zrobić

Best Post 2015
Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015

Superstar
Awatar użytkownika

Obrazek

Kontuzje, rotacje i dramat wrestlefana gotowy, a idealnym dopełnieniem tego był Firmino grający na ósemce jako tzw. rozgrywający z tylnego siedzenia z jebanym Cardiff XDD Pierwsza kolejka w tym sezonie, w której miałem wynik poniżej średniej i to wyraźny, co od razu skutkuje znacznymi spadkami w każdej z lig oprócz naszej:
Obrazek
Obrazek

Najkosztowniejszy oczywiście w tej ostatniej. Po sobocie to było nawet 98k, więc spadek rzędu sześć razy tyle z okładem :V A i WF lidze na ogonie siedzieli Rainmaker i Ramzes. Na szczęście dzięki sprowadzenemu przed tą serią gier Aubameyangowi dało się wyciągnąć przynajmniej te 46 punkty i jakaś zaliczka znów jest. Jedyne co mnie pociesza po takiej kolejce jak ta, to fakt, że nadal mam wszystkie twisty w zanadrzu, czego powiedzieć nie można chociażby o moich najgroźniejszych konkurentach w naszej lidze, a użycie ich w umiejętny sposób podczas podwójnych kolejek może okazać się tym decydującym detalem :P

Obrazek

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 137 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna