Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn gru 10, 2018 8:12 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość

Low carder
Awatar użytkownika

Nasz plan miał na celu atakowanie dopiero co zreperowanego kolana Ramzesa, ale okazało się, że ten rozpoczął mecz z metalową protezą zamiast nogi. Uniemożliwiło to mi i Radkowi skuteczny odbiór piłki, gdyż każda próba szarży kończyła się niebotycznie bolesnymi doznaniami. Potem to Ramzes zaczął używać swojej pirackiej kończyny do ciągłego napastowania nas, czterokrotnie schodziłem z boiska na noszach. Jakby tego było mało, Gudson przekupił sędziego i ten nakazał wznowienie gry, gdy Eres samotnie przebywał na boisku więc panowie nastukali sporo goli podczas mojej nieobecności. Gdy kolega z drużyny wciągnął mnie podłączonego do respiratora na plac gry, od razu mecz się wyrównał, ale nie starczyło czasu na pokonanie Luczas Boczas. Mam nadzieję, że prezes federacji wyciągnie konsekwencje dla sędziego jak i naszych przeciwników. Mimo wszystko gwarantuje wam, że kiedyś te pasy wejdą w posiadanie The Jobbers, a Kujawsko - Pomorskie będzie twierdzą nie do zdobycia. Miejcie się na baczności.

Superstar
Awatar użytkownika

Tak miałem protezę, ale inaczej się nie dało... 5 dni temu spotkałem się z lekarzami. Oto zdjęcie z prześwietlenia:

Obrazek

Na załączonym skanie widać jeszcze plamy powylewowe i lekarz powiedział, że nie będę mógł grać w takim stanie, chyba że nie boję się amputacji i jedynym ratunkiem jest proteza, która pozwoli mi chociaż wyjść na boisko. Do tego byłem zastraszany w trakcie meczu atakami na kolano. Nie wytrzymam tego dłużej psychicznie a tym bardziej fizycznie.

Star
Awatar użytkownika

Podziwiam Cię Ramzes, że grasz z wylewem kolana. Ostatnio zmagam się również z problemami kolana - wiem co czujesz, ale i tak pokazujesz wolę walki - Jak Gudka ze mną w Żabce, w decyzji kto kupuje hot-doga.

To może oznaczać tylko jedno, jestem nowym członkiem Luczas Boczas.

Jedyna taka drużyna, jedyni tacy zawodnicy. Nie odpuszczający, jak ja na #roadtops4. Silni, jak Michał Karmowski i przystojni jak Domi.

Maćko, daj mi jakiś mecz na tej karcie. Rozwalę jakiegoś jaglaka.

#polishboy #roadtops4 #luczasboczas

Star
Awatar użytkownika

Dokładnie było tak jak mówi Broken Grzesiek. Typy se grały po chamsku i mało brakowało żeby nas połamali, ale wtedy Ramzesowi wyjebało sejwa i się okazało, że jestem największym distrojerem w haxa xd Także sztos, kolejne płotki na naszej drodze pokonane because we are the Luczas Boczas and we gonna win the titles and fuck your mothers

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2