Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn gru 10, 2018 9:25 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość

Tytuł: Re: BackHax
Superstar
Awatar użytkownika

Wrestlefans Catenaccio (Siwy/Fighter) vs CM Stigelona (Cm Maćko/Stog) - 2:10

Przypadkowa bramka na 1:0 dla faworytów ustawiła ten mecz XD Ale seryjnie, do tego czasu było catenaccio co się zowie. Jakbyśmy tylko skupili się na destrukcji to byłoby pewnie maks 5, bo połowa to przypadek, i że jeden poszedł do ofensywy. Są też plusy - nie ma jaja w wyniku po naszej stronie ;)

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Jak się okazuje te 8,3% szans starczyło na pokonanie WF Catenaccio. Ale to tylko oznacza, jak wielki cud to był, szczególnie, że mieliśmy o 133,3% większe szanse na wygraną! Przy rewanżu, a takowy na pewno się odbędzie, uwierzcie, nie będzie litości, ja i Fighter pokonamy Stigelone, nie pozwolimy sobie na tak proste błędy i tak jak miało być dzisiaj, będziemy bronić już nie tylko naszej bramki, ale także pasy tag team!

Best Post 2015
Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x2: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016

Superstar
Awatar użytkownika

Dzisiaj ja i Maciek pokazaliśmy że w ducie jesteśmy w stanie wygrać nawet z WF Catenaccio. Strzeliliśmy rywalom aż 10 bramek co mówi samo za siebie. Zasłużone mistrzostwo, pięknie razem broniliśmy i atakowaliśmy. Trudno cokolwiek pisać. Praktycznie idealnie nam to wyszło. Drugi raz zdobyliśmy ten tytuł i teraz udajemy się z kolegą Maciejem do szpitala by odwiedzić naszego przyjaciela Ramzesa który cierpi po ostatnich szokujących wydarzeniach. Mam nadzieje że nasz widok z pasami osłodzi mu trudy cierpienia z którymi się zmaga. Ten tytuł, ta gra na tak była tez dla niego.
Animo Ramzes i zostań z nami.

Todo mierda significa - Dzimi Golf.

Rookie

Zagraliśmy z KL. 11:6 dla mnie.

Dzięki za fajny meczyk i do kolejnego! Powo dalej KL :)

Legenda
Awatar użytkownika

Dwie jakże różne połowy z El_Patron.
Najpierw 0-5, potem 6-6.
W sumie El_Patron wygrywa 11-6. No cóż, mówi się trudno.

P.S. Bo w pierwszej połowie słońce mnie raziło, a po zmianie stron już zaszło

Legenda
Awatar użytkownika

Porażka z RS 9:2, pierwsza połowa była piękna ale w drugiej jak zawsze zjebałem sprawę i Radek wbił mi 6 goli.

Star

Ostateczny pojedynek Chrisa ze mną skończył się moją wygraną. Przedstawiam co się działo w poszczególnych rundach.

1 Runda: RS 3-2 Chris Benoit

Benoit zaskoczył mnie swoją agresywnością w stylu Daniela Bryana a ja - osoba, która grała tutaj aroganckiego heela, zostałem stłamszony jego atakami. Seria kopnięć nie pozwoliła mu na pinfall i szybko odpowiedziałem skutecznym Spearem. To jednak było dla mnie zgubne, bo tak jak Mick Foley, Benoit miał w zanadrzu drut kolczasty na brzuchu i moja broń była obusieczna. Trafił mnie mocny Diving Headbutt i mieliśmy 1-1. Szybko wziąłem się w garść zabierając pałkę z drutem kolczastym i uderzyłem zaskoczonego Chrisa w plecy dając sobie kolejny punkt. Benoit nie chciał przegrać i znikąd zapiął Crossface po którym zwijałem się z bólu i zmuszony byłem odklepać. Walka trwała i wydawało się, że będzie 2-2, ale udało mi się doprawdy ostatkiem sił wykonać Natural Selection na deskę z drutem, którą wrzucono do ringu i zakończyłem połowę wynikiem 3-2.

2 Runda: RS 6-0 Chris Benoit

Wiedziałem, że trzeba zmienić taktykę. Wiedziałem, że nie jest łatwo i miano tego groźnego nie jest dla mnie. Trzeba było postawić na coś naprawdę wielkiego. I tu z pomocą przyszedł BRIE MODE. Za pomocą tej mocy udało mi się szybko doprowadzić do stanu 3-0. Chris zbierał poszczególne Neckbreakery oraz Facebustery nie mogąc do niczego doprowadzić. Nawet płonący stół nie pozwolił mu na akt ofensywy. Szybko doprowadziłem stan do 5-0 dzięki magicznym mocom Brie Belli. Zaskoczyłem rywala firmowym kolanem. Na koniec wystarczył mi potężny Spear przez płonący stół i stan zakończył się na 6-0. Chowajcie się Charlotte i Sasha. To dopiero był iron man match.

Ostateczny wynik: RS 9-2 Chris Benoit

Wygrałem ten feud i celuję w mistrzostwo WFHF. Nikt mnie nie powstrzyma przed odebraniem pasa Petrosowi, który jest łakiem zrzucającym wszystko na lagi. My też je mieliśmy z Benoit a jednak udało nam się stworzyć pasjonujące widowisko. Niestety nagranie się nie zachowało przez siły Prezesa69.

Star
Awatar użytkownika

19:9 z Tupakiem, izi pizi limon skłizi, jak to mówił JP2.

Lecę na mistrza, szykuj dupsko Petros. Wygrałeś tylko dzięki keszinowi, w normalnej walce ze mną nie masz szans.

Superstar
Awatar użytkownika

Ja pierdole, za dwa tygodnie minął juz 4 lata (!) od powstania federacji [*]
Pamietam to jak dzis, z tej okazji chce walke o pas jakos w okolicach wigilii jak bede w domu i bede mial super neta, bo jestem najlepszy i jestem legendą wfhfi mi się to należy. Pozdro haksowe świry

Superstar
Awatar użytkownika

Forlan pisze:
Ja pierdole, za dwa tygodnie minął juz 4 lata (!) od powstania federacji [*]
Pamietam to jak dzis, z tej okazji chce walke o pas jakos w okolicach wigilii jak bede w domu i bede mial super neta, bo jestem najlepszy i jestem legendą wfhfi mi się to należy. Pozdro haksowe świry

Tak tak, pamiętasz to jak dziś. Szkoda, że pierwszy temat z galą pojawił się dokładnie 5 lat temu xDD

Superstar
Awatar użytkownika

? 31 grudnia 2012 zalozylem WFHF

jesli chodzi ci o wczesniejsze ktore tam prowadzil Wezuwiusz czy cos to sorry, ale chyba mogles pomyslec logicznie, ze ja mowie o swojej federacji takze ten śmieszek ci nie wyszedl, zapytaj rodzicow na drugi raz czy mozesz pisac smieszkowate posty byleby bledy nie walily po oczach.

#ROZJEBANE #ZAORANE #FORLAN_TY_KRULU

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2