Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn gru 10, 2018 9:22 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość

Star

Nie no, niesamowite propsy za Haxball News. Cieszę się, że dyrekcja stawia mnie tak wysoko myśląc o tym aby dać właśnie mnie jako numer 15 w Royal Haxball. Oczywiście to wygram i zniszczę łaka Petrosa jeśli jeszcze będzie mistrzem.

Bo w końcu jestem tutaj jedną z osób, które potrafią wywołać dobry heat i jako wspaniały mówca i średni zawodnik będę kimś pokroju Adama Basy - wielkim człowiekiem jak on.

Ostatnio zmieniony pt gru 16, 2016 9:59 pm przez RS, łącznie zmieniany 1 raz

Star
Awatar użytkownika

Bravo Haxball to największy szmatławiec w świecie Haxa. Kiedyś zapowiadali że Petros straci pas na rzecz Adama przez fingerpoke of doom. Ja już wiem kto będzie numerem 15, a ich dziennikarze mogą się jebać.

Drim mecz dochodzi do skutku, Hubson podejmuje Eryko. To będzie Match of the year.

Superstar
Awatar użytkownika

Jak zawsze La Gazzetta dello Haxball chujowe źródło informacji... Ostatnio czytałem u nich informacje jakoby miało dojść do rozłamu w WF Cattenaccio, a sam miałbym zasilić team Tupaka i KLa aby sformować ekipę kolorowych, którzy groziliby rywalom banom w razie braku podłożenia się. Oczywiście nie opuściłbym Fightera, co więcej, muszę z zawalczyć z Tupakiem i KLem. Pokażemy, że Moderatorzy > Admini

Best Post 2015
Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x2: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016

Low carder
Awatar użytkownika

Patron, nic do ciebie nie mam. Nie jesteś nieudacznikiem jak większość zer w tej organizacji, zdobyłeś pas(ten gorszy co prawda, ale zawsze pas), więc chociaż szczypta szacunku ci się należy. Ale dobrze ci radzę. Oddaj ten mecz walkowerem. Nie rób z siebie pośmiewiska, tylko odpuść. Tak będzie dla ciebie najlepiej.

Moje diary — WWE: The New Beginning

Obrazek

Low carder
Awatar użytkownika

Petros 1–1 El_Patron

Wiadomo, raz na parę miesięcy musi przyjść gorsza forma. Skutkiem mojej niedyspozycji jest szczęśliwy dla X-Division Championa remis. Ciesz się, że nie trafiłeś na mnie w mniej sprzyjających dla ciebie okolicznościach. Wczoraj pisałem, że nic do ciebie nie mam, jednak próbując mnie pokonać udowodniłeś, że w głowie masz dosyć pusto. Do tego zaraz po walce próbujesz mi wmówić, że to ja miałem fart? Proszę cię, Patron. Wracaj do swojej drugorzędnej dywizji i przestań pierdolić głupoty. A ja zajmę się swoją karierą, w której jestem wciąż niepokonanym, najwspanialszym w historii WFHF Championem.

Obrazek

Rookie

Remis zawdzięczasz tylko i wyłącznie dlatego, że w drugiej połowie było 1:0 (i domyślnie mecz się konczył moim zwyciestwem) i nie było overtime bo w 5:01 odliczyłbym Cię i zarazem skończył Twoją propagandę. Powo dalej, misiu :D

Edit: Masz rację. 4:01, zapędziłem się :)

Ostatnio zmieniony sob gru 17, 2016 6:00 pm przez El_Patron, łącznie zmieniany 2 razy

Low carder
Awatar użytkownika

El_Patron pisze:
Remis zawdzięczasz tylko i wyłącznie dlatego, że w drugiej połowie było 1:0 (i domyślnie mecz się konczył moim zwyciestwem) i nie było overtime bo w 5:01 odliczyłbym Cię i zarazem skończył Twoją propagandę. Powo dalej, misiu :D

Potwierdzasz jedynie, że jesteś niezbyt rozgarnięty. Primo, jedna połowa trwa cztery minuty, więc nie wiem co ty pierdolisz o jakimś 5:01. Secundo, mecz kończy się w ośmiu minutach i nie ma czegoś takiego jak ołwertajm, więc nawet jakby ta połowa zakończyla się wynikiem 0-0 i rozpocząłby się ten cały ołwertajm, to mecz byłby i tak zakończony. Tertio, co byś zakończył? Propagandę? To są FAKTY. Jestem niepokonany, nigdy nie przegrałem, rozumiesz to? Quarto, zaktualizuj sobie tego swojego „streaka” w podpisie, bo same zwycięstwa to to na pewno nie są. Quinto, nie potrzebuję żadnego „powodzenia”, a już na pewno nie od ciebie.

Obrazek

Rookie

Również jestem niepokonany, więc zaktualizuje streak dopiero po następnym zwycięstwie. W sumie, świetnie, że Cię on interesuje, jest to kolejna rzecz, której popsuć nie potrafiłeś. Budujesz swój mit na meczu, w którym poza nielicznymi wyprowadzeniami ciosów nie istniałeś. Na meczu, gdzie patrzyłeś błagalnie na kończący gong, na meczu, gdzie nigdy tak nie dłużył Ci się czas. Brawo, dotrwałeś do końca. I skoro nie chcesz, aby Ci życzyć powodzenia to Ci chociaż pogratuluje remisu ;)

Low carder
Awatar użytkownika

Dobra, to moja ostatnia odpowiedź, bo mam lepsze rzeczy do roboty niż odpisywanie na żale jakiegoś podrzędnego mistrza. Spojrzałem na twój super „streak” i zauważyłem, że brak tam remisu, który właśnie zaliczyłeś. Niepodanie go jest trochę kłamliwe, no ale czego mogłem się po tobie spodziewać. Kłamiesz na okrągło, posądzając mnie o jakąś grę na czas, błaganie o koniec. Proszę cię. Będąc bardzo kiepsko dysponowany musiałem zagrać mecz i jeszcze go zremisowałem, pozostając niepokonany. Ty natomiast będąc w doskonałej dyspozycji, napalony, pełen entuzjazmu, mając życiową szansę na jakiekolwiek zaistnienie, wybijając się na mojej sławie, tylko zremisowałeś. Zastanów się więc, kto tutaj jest moralnym przegranym. Kończę temat.

Obrazek

Rookie

Również moja ostatnia wypowiedź w tym wątku.

WFHF to federacja, gdzie możecie znaleźć piękny sport, dlaczego ? Bo nie ma w nim półśrodków, albo wygrywasz i jesteś na szczycie albo przegrywasz i możesz pakować walizki. Jestem zwolennikiem tej idei. Chciałem dogrywki w tym meczu, publika chciała poznać zwycięzce, wszyscy byli gotowi by kontynuować to i rozstrzygnąć to raz na zawsze, jednak tylko "niepokonany champion" postanowił odmówić i celebrować swój cenny remis razem z rodziną.

Ja jestem kłamcą ? Nie kolego, właśnie pokazuje prawdziwego Petrosa.

Słaby, mały i w dodatku żyjący we własnym świecie - wasz mistrz.

http://imgur.com/a/8h4BQ

Low carder
Awatar użytkownika

Jestem zmuszony odpowiedzieć na próby stawianie mnie w tak złym świetle. Oczywiście, tak było. Istotnie nie mam czasu dalej kopać sobie z drugorzędnym mistrzem. Nie celebruję tego remisu z rodziną, gdyż nie jest to dla mnie dobry wynik. Jednak w perspektywie tak złej formy i podejrzenia skrajnego przemęczenia, wynik ten jest pozytywny. Widzisz, masz takie parcie na tę „dogrywkę”, a wystarczyło pokonać mnie w czasie ośmiu minut. Nie udało się. No cóż. Odpuść już sobie i nie sil się więcej na tłumaczenia, bo odwracasz kota ogonem.

Obrazek

Star
Awatar użytkownika

9:6 i 6:8, czyli łącznie pokonuje Domiszuma 15:14

Superstar
Awatar użytkownika

No i Rainmaker wygrał 15-14. Choć mecz był otwarty to popełniłem dużo błędów nie mówiąc o samobójach, które dały wynik 2-0 dla rywala. Gdyby nie moje błędy wygrałbym to bez problemu :P.

Superstar
Awatar użytkownika

Eryko vs Hubson Bitw
1-14 i 7-6, czyli łącznie 8-20 dla mnie w meczu na szczycie.
History has been made XD

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
3x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Legenda
Awatar użytkownika

Porażka z Hubsonem, 14:4 (I połowa to 10:1, II to 4:3).

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna