Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn gru 10, 2018 8:55 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość

Star
Awatar użytkownika

No powiem Ramzes że sztos, nieźle się uśmiałem. Szkoda że nie byłem Kampanem ale w sumie ostatecznie wyszło na to że jestem najbardziej atrakcyjnym & najlepiej zbudowanym zawodnikiem, czyli realistyczna rozrywka. Szkoda że akurat gruby mnie wyeliminował, ale trudno, gratulacje dla Andrzeja. Goldberg pokonał Borka dla syna, on tak samo wygrał Rumble dla Pawełka.

Robię edit bo wcześniej na szybko oglądałem przed wyjściem z domu, więc przewijałem byle tylko zdążyć. Teraz luknąłem całe i muszę powiedzieć że za drugim razem jeszcze lepsze, kilka postaci naprawdę kapitalnie zrobionych, przy Fajterze, Lygrysie, RS'ie czy DM Lee się prawie popłakałem. Dopiero Siwy mi uświadomił o co z Lee chodziło tak naprawdę, to jest jakiś kurwa next level storytelling XDDD No cóż, brawa za kreatywność i wykonanie, wypada liczyć na to że dostaniemy jeszcze kiedyś kolejną część bo ta była kapitalna. Tylko tam muszę się na Petrosie odegrać już jako Kamil Kampanowski. Pozdrawiam.

Ostatnio zmieniony ndz sty 01, 2017 5:25 pm przez Rainmaker, łącznie zmieniany 1 raz

Superstar
Awatar użytkownika

Spodziewałem się jaką postacią będę i w sumie zajebiście wyszło. Od razu bomba w postaci KLa, a potem Gudki. Przez całe RR było trochę postaci, które po prostu były, a jednym z lepszych story był DM Lee wchodzący z multikont xD Najlepsze postacie: KL, Storm, Fighter, TLK, Berbel, Andrzej Supron, EL LIGRE (czemu on nie wygrał? :( ) Jan Paweł 2 i Iron Man Paweł Zarzeczny, który chyba 15-17 minut wytrzymał. Propsy i oby kiedyś w przyszłości powtórzyć coś takiego :D

Best Post 2015
Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x2: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016

Superstar
Awatar użytkownika

Mój ulubiony moment to 0:00 do 47:24.
Adaś Basa, na następnym WRESTLEFANS ROYAL RUMBLE Cię pokonam.
Co tu pisać więcej, po prostu rozpierdol i to juz musi dostać oskara w kategorii wydarzenie roku. Nigdy nie widziałem lepszego RR xD

Todo mierda significa - Dzimi Golf.

Superstar
Awatar użytkownika

Świetna robota, wiele momentów w których się można było nieźle prychnąć, szczególnie z świetnie zrobionych postaci jak TLK, Siwy czy Fighter. Przy mojej postaci też nieźle śmiechłem pół Hitman pół Wyatt.

To co jak dobijemy sto tysięcy łapek w góre będzie kolejna część :P

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
3x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Star

Popieram poprzedników - świetnie zostało to zrobione. Po prostu rozwalało mnie jak DM Lee wchodził co chwilę do ringu. xD Moja postać została zrobiona świetnie, co tu dużo mówić. :D No i pamiętajmy o doskonałym odtworzeniu Fightera, Petrosa, El Ligre, Suprona czy Berbela. Brawo. :) Co jak co, ale nie da się napisać o najlepszych momentach skoro cała walka to jeden wielki moment.

Low carder
Awatar użytkownika

Nie wiem co powiedzieć... kapitalne :D Zajebiście się uśmiałem przy niektórych postaciach, do tego cały czas wchodzący DM Lee, Iron Man Rogalik Zarzeczny, no a zwycięzca mógł być tylko jeden XD XD Andrzej, Andrzej, Andrzej! Andrzej Supron to jest wielki mistrz! Zaraz suplexa na stół zrobi ci! Komentuje walki na samym extreme! Nie śmiej się z niego, bo dostaniesz w ryj!

Moja postać to zupgrade'owany Kevin Owens z mapką haxballa na plecach XD Do tego wyjebałem Rainmakera i Berbela, co daje mi nad nimi przewagę moralną w następnych shoutboxowych beefach. Mnie wyrzucił Basa, a to żaden wstyd — to w końcu zawodowy wrestler, który był tylko o krok od WWE.

Nie będę mówił, które postaci były najlepsze, bo każda była na swój sposób zajebista :D Dożywotni props.

Moje diary — WWE: The New Beginning

Obrazek

Legenda
Awatar użytkownika

Widać że Ramzes widzi mnie jako #1 tego forum, dlatego umieścił mnie jako #1 w Royal Rumble Matchu. Fajnie zaprojektowana moja postać. Wyróżnia się z tłumu.
Wiele innych postaci też fajnie wykreowanych. W sumie wyszło z tego naprawdę fajne dzieło.
Dzięki ci za twą robotę :]

Superstar
Awatar użytkownika

Andrzej Supron - jesteś pizda a nie skoczek, na następnych zawodach Cię pokonam.

Eryko - Twoja matka daję dupy za biedronką!

To tak w temacie mojej postaci :lol2: Co tu dużo pisać Ramzi, po prostu rozwaliłeś system. Mistrzostwo! :D

A no i kto by pomyślał, że Pablo Zarzeczny okaże się największym distrojerem w rosterze 8)

Obrazek

Star
Awatar użytkownika

Genialne, doprawdy genialne :D Ja jako Steve Austin <3, multikonta DMLee, pojawienie się legendy PSW - Andrzeja Suprona, obecność Pawła Zarzecznego, Fighter jako skoczek narciarski...coś pięknego. Wygrała ten, kto miał wygrać. Coś czuję, że na zakończenie kariery Supron uzyska upragniony i w pełni zasłużony tytuł mistrzowski :D

Obrazek

1x time WFF Polish Champion
1x time WFF Champion (current)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2