Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn gru 10, 2018 9:32 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość

Low carder
Awatar użytkownika

Tag Timy moje i Radka

Mid carder
Awatar użytkownika

EJ WY

TAK DO WAS MÓWIĘ

ZAPAMIĘTAJCIE JEDNĄ PRAWDĘ

ŻAN KLOD VAN STOG WALCZY O WOLNĄ KATALONIĘ

A DOMISZUM SIGAL DAJE BANY I WYJEBUJE WRESTLEFANÓW Z IRCA

DOMISZUM SIGAL - ON SIĘ NIGDY NIE PODDAJE

DEBIUT WKRÓTCE, LICZĘ ŻE MAĆKO DA JAKIEGOŚ ŁAKA NA POCZĄTEK BO INACZEJ DONIOSĘ KOMU TRZEBA KTO SPRZEDAJE NAJTANIEJ ZIOŁO W CZECHACH :/
.
.
.
.
(jebłem z niusów XD)

Low carder
Awatar użytkownika

15:5 dla Eryka w starciu z Benuła

USER ROKU ZA PIERWSZE 3 MIESIĄCE 2017

#1 fan of AAW, Tetsuya Naito, Tomohiro Ishii, Penta

Obrazek

Star
Awatar użytkownika

Ej panie booker przecież ja dopiero grałem z Domiszumem ostatnio XD Nie żebym narzekał, rozumiem że łatwe zwycięstwo i potem mogę liczyć na title shota 8)

Cytuj:
- Gazeta "Mostki City Bitch" tęskni za Ramzesem w WFHF. Ludzie w Mostkach (jak podaje gazeta) czczą Ramzesa na równi z Bogiem. W sondzie przeprowadzonej wśród mieszkańców, 99% mieszkańców udzieliło pozytywnej odpowiedzi na pytanie: "Czy wielbisz Ramzesa i masz jego koszulkę w swej garderobie?". Jedynie dwuosobowy oddział Mostkowego Kodu odpowiedział na to pytanie przecząco. Ci ludzie zmarli w niewyjaśnionych okolicznościach dzień po opublikowaniu wyników sondy #RiseAboveWylew #PrayForRamzes

Nic a nic mnie to nie dziwi, ale cieszy bardzo że mój nowy mentor cieszy się taką popularnością i szacunkiem w swoim hometownie. Ramzes to wielki człowiek, wierzę iż przezwycięży on tą tragiczną kontuzję i wróci do gry #PrayForRamzes

Star

Stało się dokładnie to co miało się stać - drużyna Adasia z RSem niedługo zostanie mistrzami drużynowymi. Po miesiącach zwycięstw na live eventach postanowiliśmy odpowiedzieć na open challenge mistrzów. Cieszy mnie dobra postawa mojego tag-team partnera, bo dzięki temu jesteśmy pewni na jakieś 141 i 2/3 %, że to my zostaniemy nowymi mistrzami. Naszym rywalom natomiast dajemy jakieś 33 i 1/3%, ale musimy odjąć 21 % za to, że stosują oni nieczyste zagrywki. Wychodzi na to, że mają 12 i 1/3 % szans na zwycięstwo. Jesteśmy także pewni, że po gali nasi rywale na zapytanie: oh my God, what the fuck just happened odpowiedzą tak: WHAT DO YOU MEAN, "WHAT HAPPENED"?! WHAT ARE YOU, BLIND?! JEEZUS! THERE WAS TWO OF THEM, IT TOOK TWO OF THEM! ADAŚ... AUGHHH. TEAMOFKUJAWSKOPOMORSKIE. WHO-AH—THETEAMOFKUJAWSKOPOMORSKIE'S DEAD. RS, ADAŚ, WHO DO YOU THINK YOU ARE?! NOBODY DOES THIS TO CM STIGELONA! NOBODY DOES THIS TO THE CM MAĆKO! CM MAĆKO, STOG. WE ARE THE MOST ULTRAVIOLENT FORCE ON THE FACE OF THE EARTH! OHHH MA—AUUUUH...Y'ALL ARE GONNA DIE! YOU ARE GONNA DIE! I GUARANTEE IT! WE ARE GONNA KILL YOU! UM... ...DO-AH! YOU PEOPLE HAVE NOT SEEN ANYTHING! THIS IS JUST THE START OF FUCK-YOU-TV! WE ARE THE ULTRAVIOLENT ICONS!

A następnie zniszczę KL'a udowadniając, że tylko ja mogę mieć nick pochodzący od mojego imienia i nazwiska.

Superstar
Awatar użytkownika

CM Maćko pisze:
- Rodzice Domiszuma wiedzą, że gra w Haxball będąc już całkiem dorosłym
11,09% - Domiszum

Pierwszy "żart" to insynuacje. Moi rodzice nawet pewnie nie wiedzą, że jest coś takiego jak Haxball. Kto opłaca tych "dziennikarzy" od siedmiu boleści? A za drugi dowcip szanuję, dam takie 9/11.

Rainmaker, Bombel, mecz był wyrównany i równie dobrze sam mogłem wygrać więc szykuj dupsko na srogie lanie. Własna matka cię nie pozna nawet jak będzie świecić ostrym światłem prosto w twoje (taki cham ze mnie, że napisałem z małej) oczy!

Ale tak serio najwcześniej kiedy mogę zagrać to albo w niedziele rano, albo dopiero w przyszłym tygodniu, uczelnia...

Legenda
Awatar użytkownika

Dwóch gości z inicjałami w nickach się spotkało i mecz sobie rozegrało.
Jednak jeden ma inicjały w nicku 8,5 roku, zaś drugi niecały rok. I zapewne ta dysproporcja spowodowała, że Mr. ROH zwyciężył 9-1 (5-0 i 4-1).

Oglądajcie Ring of Honor (to pewnie też pomaga wygrać)

Star

KL niestety pokazał mi kto rządzi na tym forum i załatwił mnie 9-1. Sądzę jednak, że ten wynik nie jest przypadkowy, bo moje szanse zmalały po tym jak do pokoju weszło kilka osób, które zaczęły mnie obrażać i powodować moje rozproszenie. Musiałem przez to je wyrzucić co sprawiło, że KL zaczął mnie niszczyć. Mówi się trudno, ale chciałbym rewanżu w przyszłym czasie, bo czuję, że dałbym radę załatwić mojego rywala.

Teraz jednak moim a raczej naszym celem (mam na myśli mojego partnera drużynowego) są pasy drużynowe, ale jak dobrze wiemy wszystko zostało już wyliczone.

Low carder
Awatar użytkownika

Tak będzie panowie, tak będzie
Ja matematykiem kurwa nie jestem ale zdobywałem trzykrotnie pióro wójta więc napiszę literkami a nie cyferkami
Ja i Radek cisnęliśmy mocno naszych opponentów na live event'ach, dlatego teraz powalczymy o pasy Tag Team WFHF. Zasługujemy na to jak nikt inny.
Jeżeli zdobędziemy pasy (a tak się stanie) to zawiesimy je na bramkach na cześć najlepszego zawodnika w tej federacji czyli Forlana.
Co do mojego przeciwnika to Gudkę szanuję, ale mimo tego będę zmuszony go zneutralizować bo Gudson k Gudson s Gudson na straconej pozycji jest

Superstar
Awatar użytkownika

Pierwsza połowa to świetna gra Damiana i mój festiwal błędów który skończył się wynikiem 6-8, w drugiej połowie postawiłem na sprawdzoną taktykę mówiącą że najlepszym atakiem jest obrona, czy jakoś tak i skończyło się wynikiem 9-1.

Hubson vs Damian 15-9

Tak w ogóle to co to za newsy najgorszy gracz w historii wygrywa trzeci mecz z rzędu i żadna gazeta o tym nie piszę Skandal !!

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
3x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Low carder
Awatar użytkownika

Juz? Dzien dobry szanowne panstwo, Kononowicz Krzysztof z tej strony
wiecie co wam powiem
migacie sie od gry panowie caly czas, chwytacie sie wszystkiego czego mozna
ale jak ja i Radek pasy zdobedziemy to juz tak nie bedzie
nie bedzie migania sie od gry
nie bedzie przeciagania struny
nie bedzie niczego

cm stigelona szykuj sie

Rookie

wchodzę w to! Wszystko, albo nic :)

Low carder
Awatar użytkownika

No zbyt rozsądny to ty Patron nie jesteś. Ale dobrze, twój wybór, zwyczajnie zostaniesz z niczym.

Moje diary — WWE: The New Beginning

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Siwy 3:4 Stog

Dosłownie 7 sekund do końca spotkania i wtedy Stog strzelił zwycięską bramkę :/ Czuję pewien niedosyt, bo głupia strata bramki, ale i tak uważam, że gdzieś w moim zasięgu może być pas X-Division i w najbliższej przyszłości pewnie po ten pasek pójdę :D

Best Post 2015
Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x2: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016

Superstar
Awatar użytkownika

Moim zdaniem zasłużenie wygrałem. Więcej atakowałem i muszę przyznać ze Siwy nieźle się bronił, koniec końców najważniejsze że jeszcze umiem grać w haxa. Czekanko na ten tag teamowy mecz. I tak to prawda, brakuje mi rywalizacji z Forlanem w haxa. Tęsknie za tym.

Todo mierda significa - Dzimi Golf.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna