Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn gru 10, 2018 9:32 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość

Star

Żałosne obrażanie drugiego człowieka - potępiam to i nie pozdrawiam. Adamko taki cwany a dobrze wie, że głównie dzięki mojej zasłudze wygraliśmy ze Stormem i Ramzesem. Ta drużyna została już zniszczona ostatnim razem. Nie polecam tego tag-team partnera i polecam zastanowić się dwa razy zanim ktokolwiek do niego dołączy. Facet banuje bez powodu i jest prowokatorem. Proponuję pozbyć się tego zawodnika z federacji - będzie to dobre dla biznesu.

Star
Awatar użytkownika

Słuchaj mnie tu mały chujku. Jutro 20 czasu polskiego Adam kontra Rainkarme. Jak wygrasz - głosuje na Ciebie w UM'ie, jak ja wygram zmieniasz avatar na logo NJPW do końca miesiąca. Rozumiesz mnie mały chujku? Jutro 20 czasu polskiego. Cała Polska będzie patrzeć. Mały chujku.

Adamkoppl, eres un gatito y no un puente y en la próxima competición en la que se venció!

ADAMKOO - LA SEMANA DE LA IMAGEN USERA, ADEMÁS merecía

BAN DE ADAMKOO? BAN No sé lo que funciona

#anunciar fabricante de la lluvia

Low carder
Awatar użytkownika

Rainmaker pisze:
Słuchaj mnie tu mały chujku. Jutro 20 czasu polskiego Adam kontra Rainkarme. Jak wygrasz - głosuje na Ciebie w UM'ie, jak ja wygram zmieniasz avatar na logo NJPW do końca miesiąca. Rozumiesz mnie mały chujku? Jutro 20 czasu polskiego. Cała Polska będzie patrzeć. Mały chujku.

Adamkoppl, eres un gatito y no un puente y en la próxima competición en la que se venció!

ADAMKOO - LA SEMANA DE LA IMAGEN USERA, ADEMÁS merecía

BAN DE ADAMKOO? BAN No sé lo que funciona

#anunciar fabricante de la lluvia

no kurwa pod koniec miesiaca bedziesz musial znow odpalic tlumaczai wpisac tam "na Adama za pokonanie mnie w haxa" bo wszyscy wiedza ze z ta forma jaka mam teraz nie masz ze mna szans, dzisiaj juz to pokazalem jebany karakanie
si por favor

Star
Awatar użytkownika

Tłumacza? Nie używam tłumacza tylko głowy młody człowieku. Ale masz rację, w UM'ie będę musiał jebnąć porządne tłumaczenie dlaczego na Ciebie zagłosowałem, bo niezbyt na mój głos sobie zasłużyłeś.

Low carder
Awatar użytkownika

Rainmaker pisze:
Tłumacza? Nie używam tłumacza tylko głowy młody człowieku. Ale masz rację, w UM'ie będę musiał jebnąć porządne tłumaczenie dlaczego na Ciebie zagłosowałem, bo niezbyt na mój głos sobie zasłużyłeś.

A może nie? Może nie mecz o Uma tylko mecz Career vs Career match. Kto przegra opuszcza forum na 2 tygodnie. Co wy na to? Przynajmniej by się coś działo.

USER ROKU ZA PIERWSZE 3 MIESIĄCE 2017

#1 fan of AAW, Tetsuya Naito, Tomohiro Ishii, Penta

Obrazek

Star
Awatar użytkownika

Jak odejdzie Adam - nikt nawet nie zauważy

Jak odejdę ja - forum nagle upadnie, wszyscy umrą z głodu

Więc nie Eryku, nie będę tak ryzykował, zależy mi na tym żeby na forum było dobrze. Pozdrawiam chłodno, jak to mawia Fighter.

Low carder
Awatar użytkownika

Eryk dobry pomysl
Raimarek przeciez jestes debiutantem roku na atti, jak juz ci znokautuje dupsko to masz gdzie isc

Star
Awatar użytkownika

Skontaktowałem z władzami, stypulacja jest taka

Adam vs Rainmaker w konto, avatar i godność vs nic matchu. Czyli w zależności od tego w jakim stopniu Adam przegra musi usunąć konto, zmienić avatar na logo NJPW albo jedynie straci godność. Jeśli zaś przegram ja, to być może zagłosuje na Adama w ankiecie na Usera dnia 24 stycznia, jeśli taki zostanie wprowadzony. Jak nie to nie. Na takie warunki już przystałeś, RS jest świadkiem jak coś. Widzimy się o 21:37 dnia dzisiejszego.

Star

Rainmaker pisze:
Skontaktowałem z władzami, stypulacja jest taka

Adam vs Rainmaker w konto, avatar i godność vs nic matchu. Czyli w zależności od tego w jakim stopniu Adam przegra musi usunąć konto, zmienić avatar na logo NJPW albo jedynie straci godność. Jeśli zaś przegram ja, to być może zagłosuje na Adama w ankiecie na Usera dnia 24 stycznia, jeśli taki zostanie wprowadzony. Jak nie to nie. Na takie warunki już przystałeś, RS jest świadkiem jak coś. Widzimy się o 21:37 dnia dzisiejszego.

Nie potwierdzam tych słów. Adam jedynie uznał, że pan Rainmaker jest tchórzem i przekłada on starcie, bo się po prostu boi. Ten gimmick match także nie został potwierdzony, bo Adam nie zgodził się na coś takiego. Mimo tego, że nasza ekipa się poróżniła w pewnych kwestiach - jestem za moim byłym partnerem drużynowym całym sercem i wiem, że załatwi on swojego przeciwnika.

Superstar
Awatar użytkownika

W międzyczasie pokonałem sobie El_Patrona 6-5, przy czym mogło być wyżej gdyby nie moje rozluźnienie w końcówce. Co to oznacza? Mam nadzieję, że title shot na pas X-Division na kolejnej karcie :)

Best Post 2015
Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x2: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016

Rookie

To prawda, cale szczescie, ze to nie byl oficjalny mecz! Siwy zasluguje :)

Superstar
Awatar użytkownika

Gielu 14-3 Tupak
Pierwsza połowa tylko 3-0, a w drugiej Gielu grał dużo lepiej, a ja się napalałem, żeby odrobić. :D

Moderator roku 2012 !
Administrator od 1.08.2013
Fan wrestlingu od 25.02.2005 !
http://total-nonstop-action.blogspot.com/

Star
Awatar użytkownika

14-3 z Tupakiem, Maciek nie zapomnij o moim shocie :)

Rookie

4:0 wygrałem z Petrosem.

Brzydkie zachowanie rywala, ponieważ gdy było 20 sekund do końca to nie dograł tylko uciekł jak małe dziecko. Niegodne zachowanie "najbardziej dominującego mistrza WFHF" :D

Mimo wszystko dzięki za emocje. Powodzenia nie zycze, bo kiedyś pisałeś, że ode mnie nie chcesz :)

The Champ is HERE :)

Star
Awatar użytkownika

Podczas dzisiejszej gry pomiędzy mną, RS'em, Fajterem, Siwym i jeszcze paroma innymi osobami padł pomysł założenia mistrzostw Trójek. Myślę że byłoby to ciekawym dodatkiem, bo jak widać nowi zawodnicy zapisują się teraz na porządku dziennym, a zamiast grania 10 meczy singlowych o nic granie powiedzmy 8 I walka o pasy Trójek byłoby ciekawym urozmaiceniem.

Nie wiem sam jak to zrobić, to już zależy od Maćka. Można po prostu zebrać sześciu którzy nie kręcą się obecnie wokół żadnych pasów i zrobić z nich dwie drużyny i w taki sposób zadecydować o nowych mistrzach, można też nie iść na taką łatwiznę i zrobić jakiś dłuższy turniej. Padł po prostu taki pomysł dziś, mi się on podoba, zostawiam tu propozycję i czekam na odpowiedź ze strony pana GM'a ;)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna