Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest śr sie 22, 2018 8:57 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 250 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

Buddy Murphy vs. Cedric Alexander - ****1/4*

Ładnie polecieli. Widać tutaj rękę Trypla, bo żeby jeszcze niedawno cruiserzy dostali prawie 20 minut to cud by musiał się zdarzyć. Walka bardzo fajna, trzymano przyjemne tempo całą walkę. To do czego mogę się przyczepić to fakt, że tylko na krótkie momenty walka jeszcze przyspieszała w końcówce, zamiast zrobić mocniejszy rozpierdol na sam koniec. No i mam wrażenie, że wygrała tutaj zła osoba. Widać, że Murphy jest znacznie lepszą i bardziej wyrazistą postacią niż Cedric, który mam wrażenie, że po prostu jest. I tak jego wygrana nie wzbudziła we mnie żadnych emocji, za to wygrana Buddy'ego na pewno by jakoś mną poruszyła. O ile to pierwsze to takie uczepienie się trochę na siłę, tak to drugie to dla mnie już rzeczywiście istotniejsza sprawa.

Best Post 2015
Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x2: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016

Rozwojówka

Tag Team Match - ** - znowu ten Gulak musi się mieszać... Kendrick i Gallagher nie prezentują się jakoś fajnie jako drużyna. Szczególnie Jack dużo traci na charakterze heela, bo mocno go to w ringu ogranicza. Walka taka sobie, ale w dzisiejszym odcinku chodzi o coś innego.

Cruiserweight Title - **** i 1/2 - świetna walka, wyczuwanie rywala od początku, bardzo mocne wymiany ciosów i kopnięć, dobra gra aktorska, zasłużone chanty This Is Awesome. Murphy jest świetnym zawodnikiem i jestem pewien, że jeszcze dostanie swoją szansę na pas. Ta walka zjadła całe Raw i SmackDown w tym tygodniu.

Star
Awatar użytkownika

Cedric Alexander(c) vs. Buddy Murphy - WWE Cruiserweight Championship
Uffff najprawdopodobniej najlepsza walka w całej historii 205 Live i z pewnością najlepsza walka o ten tytuł. Czułem się jakbym oglądał jakiś Main Event któregoś dnia Best of the Super Junior. Oboje wypadli tu genialnie, tempo było niesamowite i spokojne zakończenie to perełka na tle tych wszystkich orgii finisherów w dużych walkach. Wynik też w porządku. Cedric zaliczył pierwszą obronę w swoim hometown, a Murphy raczej na koniec roku będzie zgarniać większość nagród za postęp roku. Dajcie rewanż. (20:06) (**** ¼)

Obrazek

4 miejsce w typerze WWE 2017
-
6 miejsce w typerze ROH, NJPW 2017

Progres roku 2017
2x User Miesiąca: Marzec 2017, Październik 2017

Superstar
Awatar użytkownika

Pierwsza walka take se, niestety najlepszy z trójki Gulak, Kendrick i Gallagher nie walczył, w ogóle walcząca dwójka nie prezentuje Sobą nic, od dłuższego czasu.

Cedric Alexander vs. Buddy Murphy - ****
Jak dla Mnie najlepsza singlowa walka w historii 205, bo jakieś 6 osobówki o pretendenctwo mogły być lepsze, to singlowo raczej nic lepszego nie było. Sam czas walki bardzo na plus, bo serio myślałem że będzie jakieś 12-15 minut, a tu 20 minut i do tego utrzymali niezłe tempo przez całe to starcie. I w sumie to zgodzę się że Buddy, bo Cedric od WMki tak naprawdę nic nie zrobił, a Murphy jest obecnie jedną z ciekawszych, jak nie najciekawszych postaci na 205.

Ale bym obejrzał takie Murphy vs Gulak :D W sumie to pasowałoby teraz jakby zawalczyli o to kto będzie następnym pretendentem.

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
3x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Mid carder
Awatar użytkownika

Kurde dobry, a nawet bardzo dobry epizod 205 Live!

Walka Kendricka z Dorado okej była, ale nic więcej.

TJP za to zaskoczył pozytywnie, bo w trakcie squashu nad jakimś typem wziął mikrofon i gadał, że naprawdę to jest jego wyzwaniem. Powiedział, że może przecież pogadać z Paige, Kurtem, czy Regalem. Po tym jednak doszło do dźwigni i kolejnego wielkiego zwycięstwa ̶p̶o̶l̶s̶k̶i̶e̶j̶ ̶p̶r̶a̶w̶i̶c̶y̶ Perkinsa.

Ciekawiej było po tym, bo otrzymaliśmy promo Lio Rusha, który będzie miał gimmick bogatego murzyna i w sumie nie wiem, czy tego Babsa mu też dadzą, ale na to się zanosi, bo przecież bogactwo skurwysyny!
Ogólnie to dobrze, że na 205 się on pojawi, bo w NXT przy jego wzroście to jednak no nie za bardzo.

Mustafa Ali vs. Buddy Murphy - ***1/2*
W sumie miesiąc temu już walczyli ze sobą, ale wiedziałem, że tu musi się więc coś stać i tak też było.
Hideo Itami zepchnął z narożnika Mustafę, a później jeszcze zabił dropkickiem Buddy'ego. Jasny sygnał, że to Japończyk teraz ma zamiar pójść na Cedrica i najlepiej to w ogóle walnąć Fatal 4-Waya takiego, ale jeśli normalne 1v1, to też dobra decyzja. Sama walka naprawdę świetna i miała szansę przebić tamtą, ale no jednak DQ przeszkodziło w tym, ale dalej jednak ocena wysoka, co tylko pokazuje, że panowie odwalili kawał roboty.
Rolling Facecrusher na krawędź ringu cudowny tak samo, jak Kolanko od Murphy'ego w locie.

Dużo ciekawych rzeczy dostaliśmy, a za tydzień 6-Man Tag Team Match pomiędzy Lucha House Party, a Gulakiem, Kendrickiem i Gallagherem. Odcinek z oceną 3+ :)

Superstar
Awatar użytkownika

Opener spoko,a el w sumie nic więcej, TJP zerżnął z Young Bucksów i Omegi, ale w sumie nie spodziewałem się że coś takiego kiedyś w WWE zobaczymy także propsy.

Ciekawe promo Lio Rusha, wiadomo od razu zastanawia czy dadzą Mu Babsa, co jest możliwe, jak to napisał Robinson Cruzoe "bogactwo skurwysyny" i trudno się z Tym nie zgodzić :D

Mustafa Ali vs. Buddy Murphy - *** i 1/2 *
Trochę z dupy tak walka, ale za to w ringu dali niezły pokaz, tak naprawdę zabrakło tu tylko dobrego zakończenia, znaczy wiem promocja Hideo i w ogóle, ale dal dobra tej walki lepsze byłoby czyste zakończenie. No i też liczyłbym na taki 4-Waya, lub walkę o pretendenctwo, między ta trójką, lub z Gulakiem w pakiecie.

Kolejny naprawdę dobry epizod, brawo :D

User Roku 2017

Rozwojówka

Dorado vs Kendrick - ** - Brian to średniak straszny, nadaje się tylko do promocji innych, przeciętna walka. Niestety znowu drewniaka trzeba było słuchać, ale w gadaniu jest jednak o niebo lepszy niż w ringu. Jak się można było spodziewać czeka nas 6-Men Tag i niestety obawiam się wygranej Drewno Gulaka i jego kumpli.

Rush w dywizji to bardzo dobra decyzja, w NXT jest przesyt dobrych gwiazd, a tutaj na pewno będzie wzmocnieniem.

TJ odwalił świetną rzecz, znowu pewność siebie, pokaz techniki, gadanie w czasie walki to bardzo dobry ruch i czekam na rozwój, bo ogląda się go z zainteresowaniem

Mustafa vs Murphy - *** i 1/2* - kolejna świetna walka tej dwójki, dałbym ponad 4* gdyby nie było interwencji z zewnątrz. Starcie mocno fizyczne, piękne akcje. Itami chce się wmieszać w obrazek mistrzowski co jest dobrą decyzją, ale nikogo więcej niż pretendenta na raz w nim nie widzę. A Buddy i Mustafa mogą chwilę od pasa odpocząć.

Rookie
Awatar użytkownika

Luchadorzy vs. Gulak, Kendrick i Gallagher - ***
Walkę zapamiętałem jako dość wolną. A to w sumie dzięki temu, że przez większość walki obijano Dorado/Kalisto (mam problem z odróżnieniem jednego od drugiego). Gdy nadeszła ta chwila, kiedy luchadorzy zrobili taga, tempo i ogólnie jakość pojedynku się polepszyła. Luchadorzy wygrywają roll-upem i mam nadzieję, że to koniec ich feudu.

Akira Tozawa vs. Lokalny wrestler
Kurde, niezłe to było nawet. Walka miała nawet niezłe tempo. Tbh Steve Irby jest najlepszym lokalnym wrestlerem, który ukazał się w WWE.

Tony Nese vs. Mustafa Ali - ***1/4*
Jeden z najgorszych ME odświeżonego 205 live, ale nie zmienia to faktu, że stał na wysokim poziomie. Nese wypadł naprawdę spoko, a Mustafa jeszcze bardziej spoko. Nie było może dużo fajerwerków w tym meczu, ale co tam. Ważne, że wszystko wypadło naprawdę solidnie. Mecz wygrywa właściwa osoba, co mnie cieszy, bo przydałaby mu się lekka podbudowa.

Po walce Maverick zapowiada na następny tydzień walkę pomiędzy Itamim, Murphym i Alim i liczę na niesamowite widowisko.

Dzisiejszy odcinek 205 Live może nie był jakiś wystrzałowy, ale nadal trzymał poziom. Mocna 7 w skali od 1 do 10, 3 w skali od 1 do 5 i 3+ w skali szkolnej.

Rozwojówka

6-Men Tag Team - ** i 1/2* - przeciętnie, niestety za dużo dominacji heeli, którzy wyglądają słabo. Gulak to drewno, Kendrick z wiekiem robi się coraz gorszy (mocnego botcha zaliczył), a Gallagherowi nie dają się wykazać w ringu, gdy jest heelem. Dobrze, że wygrali luchadorzy, choć jednak nieczysto i pewnie będzie kontynuacja feudu.

Tozawa sobie wygrał z jobberem i w sumie mógłby pofeudować z TJ'em, no chyba, że dla Perkinsa jest szykowane coś innego, jego proma są bardzo intrygujące.

Ali vs Nese - *** - mam wrażenie, że obecność ich kumpli zmniejszyła atrakcyjność widowiska, walka dobra, ale mogła być dużo lepsza, bo obaj są bardzo dobrzy. Za tydzień starcie 3 rywali i może wyjść świetnie, powinien je raczej wygrać Itami, jeśli ma być kolejnym rywalem Cedrica. No i oczywiście czekam na debiut Rusha.

Superstar
Awatar użytkownika

Pierwsza walka niby niezła, ale w sumie nic szczególnego, trochę wolne tempo, nawet jak na team Gulaków i co gorsza zakończenie tylko na siłę przedłuża Ich feud.

Tony Nese vs. Mustafa Ali - *** i 1/4 *
Dobra walka której jednak zabrakło tak z 4-5 minut, szczególnie że zakończyła się w momencie gdy wchodzili na najwyższe obroty. Trochę szkoda Nese'a, bo nawet jak dostaje szanse to nie pokazuje 100% umiejętności.

Solidnie, ale nic więcej. Na szczęście na przyszły tydzień zapowiedzieli ME które może wyjść swietnie, jak dla Mnie zapowiada się na ****+.

User Roku 2017

Mid carder
Awatar użytkownika

Dość nudnawy odcinek, choć miał szansę być fajny.
Opener taki sobie, a Lucha Lucha Lucha wygrywa, choć nie w czysty sposób, to i tak dziwne, bo oni już tyle razy wygrali, że mogliby poprzegrywać.

Tozawa zesquashował jakiegoś randoma i w sumie co tydzień te squashe są i chyba tylko po to, by polec z kimś, kto jest wyżej w hierarchii. Idealnym przykładem jest Tony Nese, który zmierzył się z Mustafą i przegrał.
Tony w sumie nic nie wygrał ważnego od... Dawna? Przy okazji też w walce tej zawiódł, ale nic mu nie pomagało, by było inaczej. Sama walka była po prostu niezła (***1/4*), a mogło być lepiej :/

Za tydzień jednak mamy kolejnego kandydata do walki na ****+. Itami vs. Murphy vs. Ali o miano pretendenta.
To musi się udać, a tak wspomnę, że mega mi się podoba brak Cruiserów na galach rosteru, bo tak patrzę, to w sumie zawsze tam są upychani i kończą w kick-offach. Na tygodniówce za to więcej czasu i oglądają to tylko osoby, które chcą to oglądać, a nie jakieś 1000 osób, bo dopiero otworzono wejścia na halę.

Star
Awatar użytkownika

Hideo Itami vs. Buddy Murphy vs. Mustafa Ali - WWE Cruiserweight Championship #1 Contender match
Miałem tutaj dość spore oczekiwania które ostatecznie spełniono połowicznie. Poza kilkoma świetnymi spotami zabrakło mi tu trochę tempa i większych szaleństw w pierwszej połowie. Wynik raczej oczywisty i możliwe że Itami idzie po tytuł. Jego program Cedriciem może być ciekawy. Lekkie rozczarowanie, ale i tak ok. (15:53) (*** ½)

Obrazek

4 miejsce w typerze WWE 2017
-
6 miejsce w typerze ROH, NJPW 2017

Progres roku 2017
2x User Miesiąca: Marzec 2017, Październik 2017

Rookie
Awatar użytkownika

Lince Dorado vs. Drew Gulak - **1/2*
Niestety przyszło nam obejrzeć jeszcze jeden pojedynek z ich strony. Starcie było w typowym Gulakowym tempie, a przy okazji nudno i nic ciekawego się nie stało. Za tydzień dostaniemy kolejny 6 osobowy tag team match, który pewnie zakończy ten feud

Teraz miała odbyć się walka, ale tak się nie stało. TJP zniszczył przed walką swojego rywala, a wcześniej wygłosił niezle promo. Postać TJP-IEGO już jakiś czas jest ciekawa i nieźle napisana, dzięki czemu stał się jedną z ciekawszych postaci 205 live.

Buddy Murphy vs. Mustafa Ali vs. Hideo Itami - ***3/4*
Początek był wolny, ale panowie z każdą chwilą się rozkręcali. Był to typowy Triple Threat Match, z dobrze rozpisanym początkiem, gdzie Buddy i Ali próbowali dowalić Itamiemu. Buddy dzisiaj wypadł naprawdę mocarnie. Ciągle przyjmował ciosy, a i tak walczył dalej. W samej walce były naprawdę kozackie momenty. Panom należy również pogratulować tego, że potrafili rozbudzić martwą publikę.

Dzisiejszy poziom 205 live był niewiele lepszy niż tydzień temu. Za tydzień debiutuje Lio Rush i jestem ciekaw, kogo dostanie.

Mid carder
Awatar użytkownika

Gulak i Dorado dali niezły opener, ale szczerze, to rzygam tą rywalizacją niesamowicie... Niech jeszcze zlepią kolejną trójkę zawodników i jeszcze kolejnych, to pierdolną 6-Man Tag Team Championship :D
Lepsze to od zwyczajnych Tag Teamowych tytułów, a 205 Live i tak już się kompletnie (raczej) odłączyło od RAW, czy SD, więc czemu mają być gorsi od NXT, albo nowo powstałego NXT UK?

TJP to w sumie serio najciekawsza obok Buddy'ego i Mustafy postać. Szkoda, że wszystko idzie ku temu, by ten za tydzień jobbnął debiutującemu Lio Rushowi (choć on raczej będzie heelem). Znaczy się nic nie zwiastuje na to, by to Perkins był pierwszym przeciwnikiem Lio, ale jakoś tak coś czuję, że tak będzie... Obym się mylił!

#1 Contender Match o WWE Cruiserweight Championship
Hideo Itami vs. Buddy Murphy vs. Mustafa Ali
- ***1/2*
Hmm... No mogło być o wiele lepiej, ale mówi się trudno i teraz tylko poczekać na walkę Hideo z Cedriciem i raczej ujrzymy nowego mistrza, ale oby to było tylko "raczej". Walka miała jakieś spoty, ale to dalej jednak nie tyle, czego bym oczekiwał.

Epizod dobry, a za tydzień Lio Rush zadebiutuje wraz z Babatunde, albo i bez Babatunde.

Superstar
Awatar użytkownika

Kolejna walka z serii Team Gulak vs Team Lucha, no ile można XD Samo starcie niby ok,a el raczej mało kogo Ono obchodziło.

TJP znowu na propsie, aż szkoda że nie dają Mu teraz nawet powąchać pasa.

Hideo Itami vs. Buddy Murphy vs. Mustafa Ali - *** i 1/2*
Takie walki przyzwyczaiły Nas już do pewnego poziomu, a tu Niby było dobrze, ale poniżej oczekiwań. Po pierwsze było za krótko, te 5 minut więcej dużo dałoby tej walce, a po drugie sama końcówka było totalnie bez emocji, a szkoda, teoretycznie to każdy mógł tu wygrać. Samo zwycięstwo Itamiego może być dobrą decyzją i liczę że w końcu będzie jakiś ciekawy program z Cedricem i nie zdziwiłbym się jakby był nowym mistrzem.

User Roku 2017

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 250 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna