Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest sob wrz 19, 2020 9:07 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2395 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 156, 157, 158, 159, 160
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

Lokalizacja: Państwo Izrael bezprawnie okupuje tereny należące do Palestyny ale opinia publiczna ma to w dupie
Ogólnie nadal śledzę mniej więcej to co dzieje się na Raw, ale po obejrzeniu SummerSlam, a raczej tego co mnie tam interesowało (co zabawne to wszystko to były walki czerwonego brandu) stwierdziłem, że dam im szansę, szczególnie że do oglądania przyciągnął mnie jeszcze Thunderdome. Serio dzięki niemu znacznie lepiej ogląda się gale WWE, bo o ile takie areny jak ta w Performance Center nie robi mi problemu wtedy gdy mówimy o wszelkich indysach, tak jednak w WWE coś tu kurwa nie pasuje, a ta inicjatywa jest bardzo fajnym kompromisem, choć odgłosy publiczności mogły być zrobione znacznie lepiej. Ale to już taki szczegół, który mnie przynajmniej jakoś mocno nie drażni.

Dzisiaj zobaczyłem fajną kontynuację tego co było na SummerSlam i parę nowych rzeczy, które też mnie intrygują. Po pierwsze Drew McIntyre, który ma najlepszy face'owy title run z pasem WWE od czasu pierwszej połowy runu CM Punka z 2012. Świetnie się go ogląda, zarówno na mikrofonie, jak i w ringu, no i szczególnie to co ma w sobie mega istotnego, to ma wokół siebie aurę gwiazdy. Zaczynając od budowy ciała, przez zarost, po schludny ubiór, od Szkota bije wręcz energia gwiazdy, co mu tylko pomaga. Atak Ortona jest ciekawą sprawą, szczególnie z tego względu co się działo później. Jeśli chodzi o przedłużenie tego feudu jestem na tak - Orton to obecnie największa gwiazda na Raw bez większych planów, Rollinsa już Drew odhaczył, a pan, o którym zaraz jeszcze nie jest gotowy.

Druga sprawa to pojawienie się Keitha Lee na Raw. Zmienili mu theme song na gorszy, ale chuj z tym, bo gościu będzie zwycięzcą Royal Rumble 2021 i to już teraz jest cholerny pewniak dla mnie. Dostał mocarny debiut, konfrontacja z Ortonem, walka na tej samej gali (gdzie w sumie skończyło się tak, żeby go też ochronić), od razu połączenie go w pewnym stopniu z Drew, rewanż z Ortonem na PPV (pewnie przegra albo skończy się podobnie jak tutaj, ale i tak). Dostaje bardzo konkretny start na Raw i widać, że chcą na niego postawić od zaraz. Dlatego mnie w ogóle nie zdziwi jak już teraz będą go budowali do wygranej w RR. Siada mi też jego nowy ring gear, te majty co miał wcześniej tak trochę śmiesznie dla mnie wyglądały.

Z kolejnych istotnych rzeczy, to potencjalny heel turn Aleistera Blacka, choć tu może nie tyle będzie z niego heel co skurwysyn rozwalający wszystko na swojej drodze. Zapewne teraz dostanie na pokonanie Owensa, a zaraz po nim czekać będzie Drew McIntyre (bądź Randy, w zależności jak to się dalej rozwinie). Co prawda Black był chroniony w main rosterze, ale do tej pory brakowało przyczepienia do niego rakiety z karteczką "push" co mogło się dzisiejszej nocy zmienić. Więc zajebiście.

Ogólnie Apollo jest okej mistrzem US, ale w końcu przydałaby się tutaj zmiana, szczególnie, że Hurt Bussiness jest mega spoko i imo mogą spokojnie dominować mid card na Raw na ten moment. MVP za mikrofonem to zawsze był ode mnie props w chuj (jeden z bardziej niedocenionych talkerów XXI wieku), Shelton umie fikołki, a Lashley jako destroyer też jest spoko. Oby tylko zmiana mistrza nie oznaczała tutaj całkowitego porzucenia Apollo.

W sumie to mam nadzieję na to, że skończą już feud Mysterio vs Seth Rollins, choć czuje, że to skończy się walką Rey vs. Seth w Hell in a Cell. W sumie to nie będę jakoś mocno na to narzekał, ale już powoli pora na to aby Rollins przerzucił się na coś innego i oby był to powrót do ringu Samoa Joe, co nam teasują i może mieć miejsce. A to byłoby piękne, nawet bardzo. Zaś jeśli chodzi o Retribution, to cóż, wciąż są dla mnie ubogą wersją tego czym miał być Nexus, ale dobrze, że przynajmniej zaczęli stwarzać poważne zagrożenie dla reszty rosteru, a nie bawią się nadal w jakieś pseudo rozróby.

Raw w 2020 jest najlepszym Raw od bardzo dawna, mimo braku publiki, change my mind. Pomyśleć, że wystarczyło trochę pomyśleć na storyline'ami, dać coś wszystkim do roboty i wprowadzić coś takiego, że każdy wie gdzie, kto, co i jak.

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x3: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016, Styczeń 2019
Moderator WrestleFans - 27.04.16-06.01.17
Administrator WrestleFans - 06.01.17-

Star
Awatar użytkownika

[2]

Dodaj do tego jeszcze RAW Underground. Wszyscy na początku toczyli z tego bekę (bowiem w sumie ten koncept wyglądał jak kompletnie z dupy), tymczasem to się serio fajnie ogląda. Zwłaszcza odkąd tam mocno Dolph zaczął się mocno udzielać. Paradoks polega na tym, że to wszystko urodziło się gigantycznego chaosu, który miał miejsce parę tygodni temu. Przecież dopiero co były informacje o totalnym burdelu na zapleczu. Z tego wszystkie coś pozytywnego się wykluło. Nawet SD! ostatnio nieco się przeobraziło, o czym wspomnę w stosownym temacie.

Obrazek

Rookie
Awatar użytkownika

Kilgor pisze:
[2]

Dodaj do tego jeszcze RAW Underground. Wszyscy na początku toczyli z tego bekę (bowiem w sumie ten koncept wyglądał jak kompletnie z dupy), tymczasem to się serio fajnie ogląda. Zwłaszcza odkąd tam mocno Dolph zaczął się mocno udzielać. Paradoks polega na tym, że to wszystko urodziło się gigantycznego chaosu, który miał miejsce parę tygodni temu. Przecież dopiero co były informacje o totalnym burdelu na zapleczu. Z tego wszystkie coś pozytywnego się wykluło. Nawet SD! ostatnio nieco się przeobraziło, o czym wspomnę w stosownym temacie.

Co by nie mówić to nawet był smaczek że Dolph używał takich typowych chwytów by położyć Lashleya, mały szczegół ale cieszy

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Nie oczekujcie ode mnie opowiadać ^_^

Raw w sumie ciekawe.
Keith prawidłowo wygrywa, inny wynik byłby zaskoczeniem.
Asuka z Mickie James może zrobić dobrą walkę, ale zmiany posiadacza pasa bym się nie doszukiwał.
Randy wygrywa dzięki "pomocy" Blacka. Cieszę się z pushu dla Aleistera, ale dlaczego kosztem Kevina?!
W końcu nadszedł rozpad The Iconics. W sumie szkoda, bo to chyba ostatni zespół, który nie był sklejeniem dwóch różnych zawodniczek. Miały swój moment na Wrestlemanii, gdzie zdobyły główne pasy. Nie przewiduję im jednak świetlanej przyszłości w solowych występach. Może Peyton gdzieś się tam koło głównego pasa zakręci i to tyle. Teraz się można zastanowić, po co są pasy tag team kobiet, skoro nie ma ani jednej drużyny xD
Ciężko było uwierzyć w to, że Dominic pokona Setha, ale walka przyjemna jak na tygodniówkę.
RAW Underground naprawdę mi się podoba! Fajne walki, w trochę innym stylu. Oby tylko nie przenosili feudów na te pojedynki... Nie mogę się doczekać, kiedy Babatunde wbije i rozwali całą grupę The Hurt Business :D I tylko szkoda, że nie może się tam pojawić taki Roman, Bray czy Braun :D
Main Event w ciekawym i silnym składzie. Wygrał ten, który miał wygrać, bo chodzą plotki o przejęciu przez niego pasa. Spodobała mi się końcówka, jak chronili Keith Lee przed odliczeniem i po RKO Randy prawie się zabił przeskakując go, żeby spinować Setha :D Przed Lee ciekawa przyszłość się rysuje w głównym rosterze.

Odnośnie newsa o Retribution. Jeśli jest to grupa, której nie podoba się funkcjonowanie WWE, to powinni oni występować na każdej gali, a nie tylko RAW. Dziwnie to wygląda, tak, jakby tylko RAW było złe, a reszta cacy. Chciałbym zobaczyć jak wbijają na SmackDown, kiedy Roman jest w ringu i pozwalają mu wyjść, bo się go boją, a resztę atakują :D

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Co tam na Raw? Gal nie była zła, ale SmackDown mi jednak lepiej podeszło.

Cedric dołącza do The Hurt Business. I dobrze. Może w końcu zacznie się dziać coś ciekawego wokół tego zawodnika. Szkoda tylko Ricocheta i nie wiem czy ten nie wróci do NXT.

Drew powraca i niszczy Ortona. Fajnie to wyglądało. Zemścił się. Ich pojedynek może mieć stypulację, Ambulance Match. Możliwe, że Orton przejmie pas, tylko co wtedy? A może Keith Lee dołączą? Coś się dzieje z pasem i to mnie cieszy.

Andrade chyba znowu pójdzie w solówkę i dobrze, bo był hamowany. Gościu, który powinien walczyć o główny pas, nie ma nawet midcardowego...

Dominic ładnie razem z rodzinką zlał Murphy'ege. Seth nie przyszedł na pomoc, Murphy pewnie będzie miał pretensje w przyszłym tygodniu i będą razem walczyli. Co dla Dominica? Może pójdzie na pas i przy pomocy taty nie będzie bez szans? Zobaczymy. Jednak nie chciałbym, żeby rodzinka walczyła między sobą, a przynajmniej nie na początku przygody.

No i na końcu. NASZ. POLAK RODAK. Rozwalający dwie gwiazdy jednocześnie. Vince lubi dużych chłopaków, a ten chłopczyk nooo jest wielki. Może będzie "awans" na Raw? Może jakaś walka na ppv? Oby! Tego mu życzę! Ale fajnie, że miał okazję się pokazać i mam nadzieję, że będzie dalej dominował. A może jakaś ingerencja już na głównej gali, w meczu Owensa z Blackiem?

Zapomniałem jeszcze dodać.
Nakamura i Cesaro na Raw. Nie przeszkadza mi to. Chciałbym, żeby było tak, jak kiedyś, że zawodnicy nie mogą przybywać na inną tygodniówkę, po za mistrzami. Mistrzowie mieli możliwość pojawiać się tu i tu.
Mam nadzieję, że to nie zwiastuje nam połączenia pasów (do tego powinny być jednak lepsze drużyny, jak już), a jedynie wczesną podbudowę do między brandowego Survivor Series.

Star
Awatar użytkownika

Co tam na RAW?

Niektórzy (zwłaszcza związani z inną stroną reslingu) strasznie pomstowali, że naszego rodaka w dablju nagle wycięto. Tymczasem dzisiaj zapowiedzieli starcie Dabba-Kato z samym Braunem Strowmanem. Znając życie wiele nie ugra, tym nie mniej już sam fakt rzucenia go na, było nie było, main-eventera jest godny uwagi. I raczej nie będzie potraktowany tak, jak reszta no-name'ów, którzy są na RAW Underground.

Finish walki Mickie James z Asuką był albo okrutnie zbotchowany, albo kryje się za tym drugie dno. Zapewne pierwotnie drugiego dna miało tu nie być, lecz jakoś muszą wybrnąć z tej wpadki, więc będą nam tworzyć story wokół tego. Jakoś nie chce mi się wierzyć, by ot tak przeszli nad tym do porządku dziennego.

Dominic przerżnął z Josephem Seedem kolejne starcie, tym razem Steel Cage Match i chyba w ten sposób zakończymy całą tę opowieść. Za chwilę Joseph uda się na przerwę, by towarzyszyć Becky, więc trza stworzyć jakieś nowe story, by bezproblemowo go zwolnić z obowiązków reslera. Może z Murphym? Wiele na to wskazuje.

Aleister Black jest największą ofiarą odejścia Heymana. Jako face był nijaki, jako heel (heel-satanista!) tyż jest nijaki...słabo widzę jego przyszłość na RAW, naprawdę słabo.

Retribution zaatakowało sobie na raz i Drew i Keitha. Odważnie, nie bowiem. Ale nie oni wyszli z całego tego zamieszania najlepiej, lecz nasze Nation Of Domination 2.0, czyli Hurt Business. To, jak oni wyszli z zaplecza niczym wkurwiona mafia, której ktoś bruździ na rewiże, to nie mam pytań. Ciekaw jestem, jak długo jeszcze nasza antifa będzie w takim limbo? Co by nie powiedzieć, story z nimi od dłuższego czasu stoi w miejscu i wypadałoby w końcu pchnąć to do przodu. Tymczasem oni sobie atakują, atakują, atakują i wiele z tego nie wynika...

A! No i Zelina Vega zacznie się kręcić chyba wokół głównego pasa. Jestem na tak, zawsze cuś nowego.

Nawet coś się działo na tym RAW.

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Co do Zeliny to w sumie spoko, że będzie się bić o pas, ale może dostanie ona kogoś do pokonania, bo w przeciwnym razie ciężko będzie uwierzyć w to, że uda jej się cokolwiek zrobić Asuce. Druga sprawa to to, że tam gdzieś na zapleczu siedzi sobie cudowna Bianca Belair i tylko tyle w zasadzie o tym napiszę.

Druga sprawa to Retribution. Już po ich mordach można było poznać Mię Yim lub Dijakovicia. W sumie beka, że Mia leje swojego męża, a ten jakby nie ogarnia, że żyje razem z osobą kryjącą się pod maską tajemniczego zespołu xD Ale jak na skład to ok, Domino i tak nic nie ugra na solowej karierze, Mia jest cool, Mercedes też jest spoko choć ona to akurat tam pasuje jak chuj do dupy. W sensie pasuje, ale niektórym to się może nie podobać. Ja to akurat do łóżek innym nie zaglądam, także nie oceniam. Shane Thorne to zagadka, a Dio Madden NFL dostał kiedyś wpierdol od Lesnara, a potem na RAW PODZIEMIA i od tego momentu jest poważnym graczem w Retribution. Wiadomo, to tylko pogłoski co do składu grupy, ale i tak można poznać parę osób. No i jest ich o wiele więcej. Nie spodziewam się niestety sukcesów, ot kolejna groźna grupa, która dostanie po dupie od Team WWE na Survivor Series. Wciąż odnoszę wrażenie, że mam do czynienia z bandą dzieciaków.

Cedric pasuje do Hurt Bussiness, Domino Mysterio wciąż przegrywa, ale umacnia swoją siłę poprzez bitki z trudnym rywalem. Chuj wie o co chodzi z Buddy Murphy. Chuj wie o co chodzi z Aleister Black xD Heel turn nie Heel turn, a tu już porażka z Owensem xD No szkoda typa, utalentowany jest i pewnie zniknie gdzieś w śmieciach. Interesuje mnie tylko kto lepiej wyjdzie na rozpadzie teamu z Zeliną. Angel czy Andrade? Ten pierwszy jest kryty przez McMahona, a drugi przez Charlotte. Nie wiem co lepsze. A reszta to już mnie nie obchodzi

Star
Awatar użytkownika

Sonny Krokiet pisze:
Interesuje mnie tylko kto lepiej wyjdzie na rozpadzie teamu z Zeliną. Angel czy Andrade? Ten pierwszy jest kryty przez McMahona, a drugi przez Charlotte. Nie wiem co lepsze.

Niestety krycie Flairowej (dosłownie i w przenośni ;) ) raczej niewiele da, gdy Vincent nie jest przekonany do byłego mistrza NXT. Ostatnio czytałem newsy, że po odejściu Heymana na SD to właśnie piękny Andrade oraz Black mają najbardziej dostać po dupie, gdyż do obu nie za bardzo jest przekonany Papa Vince i nici z ich pushu :/ dziwne to w chuj i niezrozumiałe, bo akurat obaj są "jacyś" i mogliby dużo ugrać w WWE. Nawet Garza pewnie nie będzie jakimś mega nazwiskiem na RAW, mimo "sympatii" McMahona... nie zaskoczy mnie scenariusz z jobbowaniem Andrade za pół roku. Podobnie w sumie jest z Blackiem, który do dzisiaj w MR chuja zrobił i był jakby wezwany na RAW z dupy- bo nie miał już nic do zrobienia w NXT. A i jeszcze przecież wjebali go do tagu z Ryśkiem, który jobbuje aż miło XD raczej nic dobrego w WWE ich nie czekam. Może nie głupim pomysłem byłby powrót do Złotego Brandu?

A Retribution to rzeczywiście taki chłam... przecież oni już teraz są spaleni. Totalnie nic nie robią, biją randomowych gości i nic z tego nie wynika, chuja zmienili na RAW- o ile jeszcze ten debiut i rozjebanie tego transformatora było ok, tak potem nic nie zrobili w podobnym stylu :/ skład przewidywany też nie napawa optymizmem, bo któż z tej grupy ma szansę zrobić karierę i pociągnąć całą stajnię? Jedynie szkoda mi tu Yim i ewentualnie Martinez, reszta na wyjebaniu.

UM:Grudzień 2018, Luty 2019, Marzec 2019, Sierpień 2019
Król Typerów NXT/IW za 2019 rok
Prawie Król Typera ROH za 2019 rok

User Roku 2019

Rookie
Awatar użytkownika

SpangeBoy pisze:
Sonny Krokiet pisze:
Interesuje mnie tylko kto lepiej wyjdzie na rozpadzie teamu z Zeliną. Angel czy Andrade? Ten pierwszy jest kryty przez McMahona, a drugi przez Charlotte. Nie wiem co lepsze.

Niestety krycie Flairowej (dosłownie i w przenośni ;) ) raczej niewiele da, gdy Vincent nie jest przekonany do byłego mistrza NXT. Ostatnio czytałem newsy, że po odejściu Heymana na SD to właśnie piękny Andrade oraz Black mają najbardziej dostać po dupie, gdyż do obu nie za bardzo jest przekonany Papa Vince i nici z ich pushu :/ dziwne to w chuj i niezrozumiałe, bo akurat obaj są "jacyś" i mogliby dużo ugrać w WWE. Nawet Garza pewnie nie będzie jakimś mega nazwiskiem na RAW, mimo "sympatii" McMahona... nie zaskoczy mnie scenariusz z jobbowaniem Andrade za pół roku. Podobnie w sumie jest z Blackiem, który do dzisiaj w MR chuja zrobił i był jakby wezwany na RAW z dupy- bo nie miał już nic do zrobienia w NXT. A i jeszcze przecież wjebali go do tagu z Ryśkiem, który jobbuje aż miło XD raczej nic dobrego w WWE ich nie czekam. Może nie głupim pomysłem byłby powrót do Złotego Brandu?

A Retribution to rzeczywiście taki chłam... przecież oni już teraz są spaleni. Totalnie nic nie robią, biją randomowych gości i nic z tego nie wynika, chuja zmienili na RAW- o ile jeszcze ten debiut i rozjebanie tego transformatora było ok, tak potem nic nie zrobili w podobnym stylu :/ skład przewidywany też nie napawa optymizmem, bo któż z tej grupy ma szansę zrobić karierę i pociągnąć całą stajnię? Jedynie szkoda mi tu Yim i ewentualnie Martinez, reszta na wyjebaniu.

Nie rozumiem czego oczekujesz od stajni która ma być wzorowana na totalnym rozpierdolu...
Serio myślisz że ci będą wbijać na RAW i napieprzać jakieś speeche że rozdupczą tego i tego na swojej drodze, wole żeby prowadzili ich pomału niż mieliby zrobić z tego kolejną sraczkę i tak pewnego razu zostaną zdemaskowani, z pewnością w ekipie będą też ludzie z rosteru, najprawdopodobniej Dijak nie będzie liderem tej grupy... Dużo się spekuluje że będzie to Kevin Owens dlatego wygrał ostatnią walkę bo Retribution zakucało sygnał, przy okazji pozycja Owensa nie jest najlepsza i coś w stylu zemsty na WWE jest bardzo potrzebne...
W tej stajni mogą dołączać osoby które zostały chujowo potraktowane i odpychane na boczny tor, przecież o to chodzi w tej stajni to nie Nexus, Evolution czy Ministry itd. tylko grupa która ma być wzorowana na antifie, początkowy debiut na Smackdown wyszedł im bardzo fajnie pownni wbijać właśnie z pałkami i różnymi gadżetami żeby siać rozpierdziel... Moim zdaniem Dijak jest tylko tam po to żeby wszystko kontrolować a wytyczne dostają od kogoś innego anonimowego...

Dijak jest duży a Vince takich lubi i ogólnie jakoś się wyróżnia, na pewno do totalnej jobberki nie zostanie zesłany bo nawet w promach na zapleczu dobrze się spisuje jako ten główny ze stajni...
Mia też jest bardzo fajna i ogólnie taka postać przyda się w głównym rosterze bo bądźmy szczerzy obecna dywizja kobieca nie powala zbytnio a przydałby się nowe twarze...

Ta grupa ma być liczna i to ma być coś na wzór antify dlatego wbijają raz w mniejszym składzie, a raz we większym bo są sterowani przez anonimową postać najprawdopodobniej Owensa jeśli to okaże się prawdą.

Co do Blacka to szkoda mi faceta bo to utalentowany gościu, teraz mogliby z niego zrobić na prawdę mocarną postać coś na wzór satanisty który wierzy w masonów, illuminatii mógłby nawet stworzyć jakąś stajnie czy tam sektę, a oni wolą inwestować w czarnę Evolution choć nie powiem stajnia wygląda na prawdę dobrze gdy dołączył do nich Cedric bo do nich pasuje...
Ale sekta z Blackiem na czele byłaby o wiele lepszą telewizją, takie małe odświeżone Ministry, ale jednak wolą spuścić Blacka w kiblu, Andrade też jest totalnie ze szmacony, moim zdaniem Cody to się tylko cieszy za biurkiem bo dobrze wiemy że pozyska tych panów w przyszłości, a Vince kompletny głupek za przeproszeniem wyrobi im jakoś nazwiska a oni odejdą do konkurencji, a AEW będzie w nich inwestować i przy okazji ratingi będą szły w górę bo to już można powiedzieć że legendy NXT są.

Moim zdaniem jedyny Murphy może zyskać teraz dużo dzięki programowi ze Seth'em, idealny moment na bardzo dobry Face Turn i bardzo możliwa koalicja z Dominikiem żeby dojebać Rollinsa i mu wyrządzić ostrą krzywdę nie zdziwię się jak mu Murphy oko załatwi finalnie, do tego ta córka Reya na ostatnim na RAW zaniepokojona czy Buddy'emu coś się stało... To może być na prawdę ciekawe, jedyne story które ma jakiś sens moim zdaniem... Buddy załatwi Seth'a, przy okazji przy pomocy Dominika i będzie git może i nawet jakiś Tag Team w przyszłości mogą stworzyć kto wie.

Obrazek

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Babatunde! Jaki to jest kozak :D Czy na tym Raw nie miał przypadkiem bić się z Owensem?
Strowman na Raw Underground to jest to, o czym ostatnio wspominałem. Pozamiatał wszystkich :D Dość czynko jednak skonfrontował się z Polakiem Rodakiem. Mam tylko nadzieję, że Babatunde nie zostanie pogrzebany...

The Hurt Business
Jak wy mi zaimponowaliście :D Kozak grupa! Powrót MVP to jedno z najlepszych rzeczy, jaka przytrafiła się WWE w ostatnim czasie. Gdyby nie to, że chodzą plotki, że Randy ma walczyć z Edgem o główny pas, to dałbym któremuś członkowi ich grupy chociaż krótki run. Są jednym z najjaśniejszych punktów każdego Raw.

Zelina Vega to żadna rywalka dla Asuki, ale kto w tym rosterze mógłby z nią jeszcze rywalizować, skoro Nia i Shayna mają pasy tag team? Jeśli nie Bianca, to przydałby się transfer Rhea Ripley.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2395 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 156, 157, 158, 159, 160