Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pt wrz 21, 2018 7:48 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 14 ] 

Najgłupszy user to:
Czas głosowania minął śr lis 16, 2016 12:40 pm
Cm c&g . 6%  6%  [ 1 ]
david lee 35%  35%  [ 6 ]
Głos rozsądku 0%  0%  [ 0 ]
NML 53%  53%  [ 9 ]
MR. Snaki 6%  6%  [ 1 ]
Liczba głosów : 17
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

Kategoria być może bolesna, ale po uzasadnieniach zobaczycie, że nie ma w niej grama przesadyzmu i tylko tak dobitnie można określić tego typu użytkowników. ^^

Najgłupszy user:

Cm c&g . - od razu zaczynamy od mocnego uderzenia. Początkowo zaszczycał nas postami, które już nie tyle nic nie wnosiły do dyskusji, co nawet nie można było ich zrozumieć. Brak ortografii, baa - jakiejkolwiek stylistyki w zdaniu było znakiem rozpoznawczym tego pana. Aż raziło w oczy niczym światło mamę Domiszuma w nocy. Wkrótce po lekkiej bece, która zdążyła się już wytworzyć na tamtejszym ShoutBoxie, zaczął pisać jednozdaniowe posty oczywiście nawet nie na dany temat. Nie trzeba więc było długo czekać na pierwszego warna. Najlepsze miało jednak dopiero nadejść :lol: Zaczął tworzyć masę "artykułów" na temat Deana Ambrose'a i jego przyszłego panowania w WWE. Wyczekiwał go przed każdym PPV, przed każdą tygodniówką. No i jedno trzeba mu oddać - start Ambrose w WWE miał na pełnej kurwie. Niestety Cm c&g tego momentu nie było już dane przeżyć na forum WrestleFans. Poza Ambrose'm lubował się w pisaniu o wielkim comebacku Goldberga, który dosłownie miał nastąpić przed każdym następnym PPV: "@ Cm c&g . - sob wrz 15, 2012 3:36 pm
No to nara boże jedyna . Goldberg wróci zrobi na mnie spear i będę leżał przez 20 min w ringu . "

Z tematu - "Najlepsze teksty z SB i IRCa i całego forum :)" Pisownia oryginalna co pewnie nietrudno zauważyć ;)

Wobec tego beka z tego usera rozpowszechniła się na jeszcze większą skale i można powiedzieć, że był już pośmiewiskiem całego forum. W pewnym momencie zaczęło mu to ciążyć, bo na swój sposób zaczął się odgrażać, szantażować ( XD ) i ogólnie wyzywać userów forum. A że nadal pisał głupoty popełniając przy tym jeszcze masę błędów oraz nie wyrażał chęci jakiejkolwiek poprawy, to wkrótce doczekał się kolejnych dwóch warnów co skutkowało banem na miesiąc. Cm c&g . nie wytrzymał tej próby i już za kilka dni stworzył multikonto co zostało wyłapane przez specjalistę w tej dziedzinie - Rock'ego i dostał bana na stałe. W następnym roku sytuacja również się powtórzyła i to dwukrotnie, ale że ten user był tak specyficzny, to naprawdę ciężko byłoby go pominąć. Więcej tego usera nie widziano.

david lee - trochę inna historia, bo w odróżnieniu od pana wyżej miał potencjał by coś na tym forum osiągnąć. Został zauważony po tym jak konsekwentnie pisał raporty z Superstars, które jest tygodniówką dla 'koneserów', a że był to naprawdę ciężki okres na forum to każda taka inicjatywa była przyjmowana pozytywnie. Na końcu swoich raportów obdarowywał czytelników 'niespodziankami' w postaci seksownych zdjęć div. Dodatkowo zaczął pisać jeszcze newsy. No i dobrze, wszystko było w porządku - doczekał się pierwszej nominacji w ankietach na usera miesiąca lecz bez powodzenia. W kolejnej miesiąc później postanowił już wziąć sprawy w swoje ręce i to dosłownie odwalając taką akcją, która jeszcze długo będzie wspominana. Stworzył 7 multikont i celu pewnie by dopiął, gdyby nie dwójka - ja i Ramzes XD Rozszyfrowaliśmy tą zagwozdkę, że z każdym nowo zarejestrowanym użytkownikiem rośnie liczba głosów mr. lee(wtedy jeszcze ankiety były zamknięte). Po sprawdzeniu okazało się, że to samo IP; no i lee został zbanowany na stałe. Próby powrotu nie było, ale nawet gdyby do takowej doszło to wątpię czy dalibyśmy się przekonać. Postanowił pójść na łatwiznę, a więc do konkurencji. Tam po dziś dzień piszę raporty z superstars. Dobra wiadomość jest taka, że tam nie organizują ankiet na usera miesiąca :lol2: Mimo to w podpisie jako swój największy sukces podaje - "User dnia - 16 Kwietnia 2016 Dzięki wszystkim za głosy!" Rzeczywiście ma się czym chełpić XD XD XD

Głos rozsądku - dokładne zaprzeczenie znaczenia słów z nicku. Także jakiś tam potencjał prezentował pisząc nie najgorszej jakości diary, ale co z tego skoro był trollem. Inaczej nie da się nazwać osoby, która uważa Rowana za najlepszego wrestlera a Rollinsa za najgorszego, podczas gdy jeszcze dwa miesiące wcześniej można się było doszukać postów, w których pisał "oglądam raw tylko dla Rollinsa i Ambrose'a" ^^ Przede wszystkim lubował się jednak w pisaniu, że 'Postać X się skończył/a' i tak w koło Macieju. Po jakimś czasie zaczęło się to robić naprawdę niestrawne. Do tego zaczął na SB nie dość, że irytować to jeszcze prowokować userów, więc jego finisz nie mógł być inny jak ban na stałe za ciągły trolling mimo, że otrzymał wcześniej wiele ostrzeżeń.

NML - czyli Najmądrzejszy Młody Lew. To dopiero był ewenement :D Twierdził, że pomimo 12 lat, ma rozum przynajmniej jak u 20 latka, a jego IQ jest większe niż u wszystkich pozostałych userów. Uważał się po prostu za geniusza. Wobec takiej postawy trudno więc było przejść obojętnie. Tutaj próbka jego możliwości ( :D ):
Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

A to był tylko standardzik XD Mimo wielkiej irytacji wielu userów jakimś trafem udawało mu się na forum przez dłuższy czas pozostać aż założył stronę internetową:
Spoiler:

Spoiler:

i odwalał takie oto akcje:
Spoiler:

XD XD XD

Niedługo jednak potem Ramzes, którego NML zwykł nazywać 'Śmierdzącą pokrywą od śmietnika' - zakończył jego jakże twórczą przygodę z forum. W tym czasie zaczął mocno już przeginać obrażając całe forum. Najmądrzejszy Młody Lew nie omieszkał jednak przedstawić jak to wyglądało z jego perspektywy:
Spoiler:

Spoiler:

Potem można było go jeszcze przed długi okres czasu widzieć na głównej, gdzie oprócz komentowania newsów szkalował forum XD

Mr. Snaki - na koniec prawdziwa wisienka na forum :D Przygoda z forum zaczęła się niepozornie, bo od warna za marnej jakości posty i ogólnie spam. Ot, nie on pierwszy, nie ostatni - po prostu u nowicjusza to nic dziwnego. Snaki ani myślał jednak pisać bardziej roztropniej i spamował postami "dzięki' w downloadzie co doprowadziło do przypadkowego bana. Przypadkowego, bo wtedy jednemu z kolorowych przypadkowo dało się warna o warności 2 co skutkowało banem. Snaki ani myślał poczekać na wyjaśnienie lub po prostu napisać do admina na maila co się wydarzyło, tylko wolał założyć multikonto za co dostał perma, bo jest to surowo zakazane. No i wtedy się dopiero zaczęło. Już nawet nie wiadomo czy Snaki czuł się pokrzywdzony, czy nie, ale zaczął tworzyć masę multikont tylko po to by powyzywać userów w SB. Nie było metody na niego, żeby go skutecznie zablokować, bowiem miał zmienne IP. Taki stan rzeczy utrzymywał się około 2 lat w trakcie których stworzył pewnie bliżej niż dalej 100 multikont zgarniając po drodze WresteOskara za WTF Roku. Wreszcie dał sobie na wstrzymanie pojawiając się już potem sporadycznie i dzieląc się takimi oto mądrościami:
Obrazek

Taki oto zestawik. Aż strach pomyśleć co by było, gdyby ich pobyty na forum zbiegły się w tym samym czasie [*]. XD

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Ciężki wybór bo zestawienie faktycznie wyjątkowych zjebów. Ale mój głos idzie na NML'a bo naprawdę nie znoszę takich małych gówniarzy którzy tak się wymądrzają. Na forum aktywnie jestem od kilku miesięcy, ale o nim i jego głupocie słyszałem już wieki temu. Akcja z Lee faktycznie śmieszna ale chociaż coś próbował, więc go oszczędzę :D

Ostatnio zmieniony pt lis 11, 2016 1:03 pm przez Rainmaker, łącznie zmieniany 1 raz

Superstar
Awatar użytkownika

Dzięki Fajt za taką piękną dawkę wspomnień. Aż łezka się w oku kręci. Mimo, że każdy zasłużył tutaj na specjalne wyróżnienie to ja muszę zagłosować na NML'a. Jedno z moich największych osiągnięć jako mod (wyjebanie go z forum) nie pozwala mi na inny głos.

Superstar
Awatar użytkownika

david lee. Właśnie przez to, że miał jakąś przyszłość na forum, ale postanowił to zjebać w tak głupi sposób xD

Best Post 2015
Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x2: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016

Superstar
Awatar użytkownika

Osobiście pamiętam tylko sytuacje z davidem lee, niby szkoda gościa, ale niezłą akcję odwalił i ban mu się należał, co do reszty opieram się na opisach Fighty przy których się niźle uśmiałem - dobra robota. Głos idzie na NML'a, choć można powiedzieć że każdy z nich miał coś w sobie XD

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
3x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Star
Awatar użytkownika

Niezłe nominacje, nie powiem. :D Zagłosowałbym na wszystkich szczerze powiedziawszy. Nie mogę jednak tego zrobić więc mój cenny głos leci na pajaca davida lee. Jest to podręcznikowy przypadek jak zjebać sobie całą reputację na forum po niezłym początku. Przypadek Mr.Snaki'ego coś mi przypomina. Tylko co to może być?

A to NML nie był przypadkiem tym wielkim fanem Romana Reignsa? Bo coś mi świta. Tak czy siak zawsze miałem z niego polewkę więc odpuszczę mu tym razem.

Superstar
Awatar użytkownika

Nie pamiętałem, że jestem frajerem z dupy. Aż smutno mi się zrobiło :/. Skoro tytuł ankiety to "najgłupszy" to głos na NMLa. Trudno snakiego nazwać głupim, skoro był to zwykły trolling w najpiękniejszej postaci. david lee miał tak naprawdę akcję tylko z userem miesiąca. A pozostała dwójka była nawet śmieszna w tym co robili. A NML był chyba po prostu głupi. Skoro co roku jest mądrzejszy o 2, 3 lata, to strach pomyśleć przy takiej matematyce jakby się zachowywał gdyby był pod 30-stkę. Przecież miałby wtedy rozum jakiegoś siedemdziesięciolatka xD.

RS, dokładnie to był on. Przez jakiś czas się potem udzielał na głównej jako Król NML. Potem też jakieś zmiany nicku były aż poszedł na atti, gdzie też chyba długo nie pobawił.

Star
Awatar użytkownika

Domiszum pisze:
Nie pamiętałem, że jestem frajerem z dupy. Aż smutno mi się zrobiło :/. Skoro tytuł ankiety to "najgłupszy" to głos na NMLa. Trudno snakiego nazwać głupim, skoro był to zwykły trolling w najpiękniejszej postaci. david lee miał tak naprawdę akcję tylko z userem miesiąca. A pozostała dwójka była nawet śmieszna w tym co robili. A NML był chyba po prostu głupi. Skoro co roku jest mądrzejszy o 2, 3 lata, to strach pomyśleć przy takiej matematyce jakby się zachowywał gdyby był pod 30-stkę. Przecież miałby wtedy rozum jakiegoś siedemdziesięciolatka xD.

RS, dokładnie to był on. Przez jakiś czas się potem udział na głównej jako Król NML. Potem też jakieś zmiany nicku były aż poszedł na atti, gdzie też chyba długo nie pobawił.

Tak coś czułem. :D Bo pamiętam typa. Z tego co wiem to aktualnie udziela się on na WWEPolska, bo jakiś czas temu tam wszedłem i zobaczyłem jego komentarz. Ale nie zmienia to faktu, że to ameba.

Legenda
Awatar użytkownika

Pięknie wyczerpany temat. Props dla Fightera. Będzie mógł napisać pracę magisterską z historii tego forum.
Każdy ma swój "wkład" żeby móc otrzymać głos. Ode mnie głos pójdzie na Snakiego. Śmiać mi się chciało, widząc jego zawziętość w tworzeniu multikont. On musiał najpierw zmienić IP, potem nowego maila (bo na to też dostawał blokadę) i założyć konto; na pewno parę minut mu to zajmowało. Mnie potem zablokowanie usunięcie go zajmowało najwyżej 10 sekund. I tak w kółko - parę minut vs max. 10 sekund.

Star
Awatar użytkownika

Łoooooooo panie, to żeś dowalił z ankietą... Ciężki wybór, w zasadzie każdy zasługuje na to miano. Cm c&g. miał ten kłopot, że w zasadzie nikt nie potrafił go zrozumieć, ale jakieś tam swoje racje miał. Głos rozsądku był zwykłym trollem, NML z kolei...to był NML, ale tyż prawdą jest, że masowy najazd na jego "forum" zbyt dobrą inicjatywą nie było. Snaki zaś chyba miał po prostu coś z deklem. Dlatego głos na dmlee. Co jak co, ale tworzenie multikont tylko po to, by zdobyć UM'a jest głupotą w czystej formie. Głos na niego.

Obrazek

1x time WFF Polish Champion
1x time WFF Champion (current)

INTERCONTINENTAL WRESTLING COMPANY

Superstar
Awatar użytkownika

Głos na davida lee, chyba najgłupszy wyczyn jaki tutaj widziałem xD Reszta to lepsi lub gorsi trolle, miałem okazję porozmawiać trochę ze Snakim i jest to naprawdę inteligenty koleś, który błąd jednego z administratorów przerodził w irytowanie każdego, kto się napatoczy xD Świetna ankieta, swoją drogą.

Legenda
Awatar użytkownika

Pierwszy głos w ankiecie jaki padł na Cm c&g . jest mój! Kochałem tego małego brzdąca, popierdolony to on był piękny, do dzisiaj wspominam beke z niego :D

Świetnie wyczerpałeś temat, masz PIWO!

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Po naprawdę długich rozważaniach zdecydowałem się zagłosować na Davida Lee.
Koleś przeszedł samego siebie z zakładaniem multikont tylko po to by wygrać UM XDD a głos rozsądku trololo robił nie tylko tutaj. Czesto i tam pisał ze coś się skonczyło. Tęsknie.

Todo mierda significa - Dzimi Golf.

Superstar
Awatar użytkownika

Najgłupszy user to... NML! Cóż za paradoks nicku następny XD

Obrazek

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 14 ]