Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pt wrz 21, 2018 8:09 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 13 ] 

Najbardziej przemądrzały user to:
Czas głosowania minął pn lis 21, 2016 12:53 pm
Herkules 6%  6%  [ 1 ]
Johnny Cage 6%  6%  [ 1 ]
Kilgor 0%  0%  [ 0 ]
TLK 29%  29%  [ 5 ]
WeAreOneRM 59%  59%  [ 10 ]
Liczba głosów : 17
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

Kolejna na pierwszy rzut oka negatywna tematyka, ale nie jest tak do końca. Przy dobieraniu kandydatów staraliśmy się zahaczyć o każdy kąt forum i mogę stwierdzić już po wyborze, że nie każdy z tej piątki ma zbyt wysokie mniemanie o sobie, o czym świadczy temat ankiety, lecz może za takiego uchodzić z powodu swoich poglądów. Zresztą zobaczycie w uzasadnieniach o czym mowa. :D

Najbardziej przemądrzały user:

Herkules - Jeden z tych ludzi, którzy kierują się 'zasadą' - jestem starszy to automatycznie mam rację. Tak to się przynajmniej dało odczuć. Miał takie jakby poczucie wyższości i podczas konfliktowych sytuacji pisał jakby pozjadał wszystkie rozumy. Najlepsze jest to jego takie pisane z przekonaniem, podczas gdy na forum był co najwyżej part-timerem i rozeznanie o sytuacji miał... nie najlepsze delikatnie rzecz ujmując.

Johnny Cage - Syndrom pana powyżej ze wzmożoną siłą bym powiedział. Miałem z nim największy swój feud na forum ever, chociaż nigdy nie byłem tak naprawdę nawet aktywną stronę w sporze. Stało się tak jednak dlatego, że pan Jasiu Klatka - aka PAJAC strzelał ślepakami nie wiedząc kto, co, gdzie i jak. Nie chce już przypominać wydaje mi się zamkniętego tematu, więc kto chce się zapoznać to proszę kliknąć TUTAJ. Dodam tylko, że z taką determinacją bronił swoich racji, a szczególnie tego, że nie jeździ do KL'a po to, żeby trzaskać posty, podczas gdy przywitał się z forum w taki sposób:
Spoiler:

XD Nie, nie mogę go traktować poważnie :lol: Oczywiście przez te 4 lata mogło się sporo zmienić i nie mi osądzać czy tam jeździł specjalnie po to czy nie, bo to nie moja broszka, ale fakty, czyli niespełna 350 postów z tego samego IP co u KL'a mówią same za siebie(tak, wiem KL, że w przekroju kilku lat).

Kilgor - To jest właśnie ten inny typ hasła z ankiety. Kilgor ma dość tradycjonalistyczne podejście do wielu spraw, przez co kiedy broni swoich racji nawiązują się ciekawe i niekiedy zacięte dysputy czy to w tematach, czy to na ShoutBoxie tudzież teraźniejszym czatcie. W związku z tym może być odbierany jako osoba przemądrzała.

TLK - Ten user lubił upierać się przy swoim, bo tak i już nie patrząc przy tym na fakty. I tutaj przykład: "- Gonzalo Higuain jest najlepszym napastnikiem świata, a na pewno już lepszym od Suareza." Z uzasadnieniem tej tezy było już ciężej. Ogólnie lubił być w centrum uwagi i może nawet specjalnie sprawiał takie wrażenie wśród userów XD Po prostu Adam Basa. :)

WeAreOneRM - Uważał się za omnibusa w temacie piłki nożnej, a więc co za tym idzie wszechwiedzącego, podczas gdy tak naprawdę nie jeden błąd dałoby mu się wytknąć. W tym jednak lubował się on sam w związku z czym, bo cytowaniu najmniejszej pierdoły coraz mniej ludzi miało ochotę cokolwiek w tym temacie pisać. Był nawet do tego stopnia upierdliwy, że potrafił wysłać wiadomość prywatną z poprawką, więc nie dość, że był przemądrzały to jeszcze irytujący. Gdy zabrakło mu userów do dyskutowania o piłce w przeznaczonym do tego temacie, to przeniósł swoje mądrości na SB, gdzie był w stanie podczas weekendu relacjonować kilka spotkań pisząc nie tylko o wynikach, ale też o akcjach i bramkach XD Taki Paweł Zarzeczny wśród userów, bo przekonanie o własnej zajebistości i nieomylności to miał jak mało kto. Może i nawet megaloman. Do tego próbował być niekiedy kontrowersyjny na siłę wyrażając podobne frazesy jak to ma w swoim zwyczaju Pawełek i popierając to jakimiś banialukami ^^

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

z nominowanych mi tylko WAO pasuje wiec na niego glos :)

Superstar
Awatar użytkownika

Tak z tego co tu widzę to głos na WAO. A Kilgora do kategorii "przemądrzałych" to raczej bym nie dawał, zwłaszcza w takim towarzystwie.

Superstar
Awatar użytkownika

Z tego co ja pamiętam to ten tytuł najbardziej pasował by mi do TLK, ale z opisu WAO wybija się zdecydowanie ponad niego, reszty bym już tak nie określił, a szczególnie Kilgora.

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
3x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Superstar
Awatar użytkownika

Jedyny, którego nie znam to WAO i z tego co piszesz Fajt, to chyba on tu najbardziej pasuje na oddanie głosu :D

Best Post 2015
Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x2: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016

Superstar
Awatar użytkownika

Znam wszystkich nominowanych z forum. Jednak co tutaj mowić. Opis WAO mówi wszystko. Głos na niego.

Todo mierda significa - Dzimi Golf.

Star
Awatar użytkownika

Poznałem tylko Kilgora, ale nie uznałbym go za przemądrzałego więc po tych bardzo dobrych opisach mój głos poleciał na WeAreOneRM.

Legenda
Awatar użytkownika

Nie dziwię się, że na ten moment tylko dwaj ostatni mają głosy.
Pierwsza dwójka ma dość subiektywny opis. Może nie dziwi mnie że Fighter ich tu umieścił, ale widać że ... hmmm, nie wiem jak to nazwać..... osobiste odczucia odegrały tu rolę. Nie mówię że obaj czyści jak biała kartka, ale kontrargumenty by się znalazły. Nie żebym się czepiał, bo to tylko ankieta ;)
Zaskoczony jestem tym bardziej obecnością Kilgora w ankiecie. Ciekawe co na to sam zainteresowany :P

Głos na TLK. Ale pogadać się fajnie na prywatnym gruncie też się z nim da ;)

Superstar
Awatar użytkownika

KL pisze:
Nie dziwię się, że na ten moment tylko dwaj ostatni mają głosy.
Pierwsza dwójka ma dość subiektywny opis. Może nie dziwi mnie że Fighter ich tu umieścił, ale widać że ... hmmm, nie wiem jak to nazwać..... osobiste odczucia odegrały tu rolę. Nie mówię że obaj czyści jak biała kartka, ale kontrargumenty by się znalazły. Nie żebym się czepiał, bo to tylko ankieta ;)

Imputujesz subiektywizm? Może i w tym konkretnym przypadku nieco się jego wdarło, ale tylko i wyłącznie w przypadku pajaca :P Nic nie poradzę, że Twój zip na forum to istny człowiek paradoks. Nie mogłem więc sobie darować tego screenu, w którym ostatnie zdanie wobec wiadomej spiny mnie urzekło. Szkoda, że nie było mi dane tego wykorzystać w odpowiednim czasie ^^

KL pisze:
Zaskoczony jestem tym bardziej obecnością Kilgora w ankiecie. Ciekawe co na to sam zainteresowany :P

Dlatego też specjalnie zaznaczyłem, że może być tak odbierany z konkretnych powodów. A dlatego daliśmy taką kandydaturę, bo kilkoro userów mu to wytknęło i jakoś utkwiło mi i Stogowi to w pamięci.

Ode mnie głos na pajaca.

Obrazek

Star
Awatar użytkownika

Przemądrzały? Ja? Moi? Ben? I? Co jak co, ale nie spodziewałem się swojej osoby w tej ankiecie. Nie sądziłem, że umiejętność obrony swojego zdania i dobierania odpowiednich argumentów może kojarzyć się z byciem "przemądrzałym", który jest określeniem o charakterze raczej negatywnym. Już pomijając fakt, że tylko Stog w okresie spiny tak mnie nazwał. Ale never mind :D Głos na WAO, który swoimi wtrętami o piłce nożnej potrafił doprowadzać do irytacji, czasem faktycznie nazbyt obnosząc się swoją wiedzą.

Obrazek

1x time WFF Polish Champion
1x time WFF Champion (current)

INTERCONTINENTAL WRESTLING COMPANY

Legenda
Awatar użytkownika

Kilgor tu nie pasuje :D może i momentami jest specyficzny ale przemądrzałym - tudzież nadętym bufonem - bym go nie nazwał. Z opisu najbardziej pasuje WAO, pisanie PW do ludzi którym zdarzał się błąd (no bo jesteśmy ludźmi i błędy czasem robimy) to już przegięcie. Ale że piłki nożnej nie oglądam to nie oddałem głosu na niego a na naszego Szkota a więc TLK. Miałem z nim większą styczność pisząc o wrestlingu i mimo że sypał sporą dawką wiedzy to jednak blisko mu do miana przemądrzałego. Rainmaker też ma dużą wiedzę ale wiecie jaka jest różnica? Dla Adama jego opinia była faktem a Rainmaker wyraża opinię i nie pisze że tam musi być to on tak mówi.

Legenda
Awatar użytkownika

Myślałem nad dwoma: Cage i WAO. Ten pierwszy był przemądrzały, ale wydaje mi się, że tylko w tym okresie, o którym wspomina Fighter, a tak to był normalny. Dlatego głos na WAO, który potrafił sam do siebie pisać komentując mecz i jeszcze opieprzać na PW ludzi :D

Moderator roku 2012 !
Administrator od 1.08.2013
Fan wrestlingu od 25.02.2005 !
http://total-nonstop-action.blogspot.com/

Superstar
Awatar użytkownika

Najbardziej przemądrzały user to... WeAreOneRM!

Obrazek

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 13 ]