Logowanie | Rejestracja


Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest czw cze 20, 2019 4:03 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość

Offline
Post: wt wrz 11, 2018 4:59 pm 
Star
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt lut 16, 2016 4:27 pm
Posty: 1914
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wtorek, Monday Night Raw, nie przedłużajmy.


Renee Young została komentatorką na stale i to bardzo miła informacja, choć nie będę ukrywał, że według mnie Coachman spisywał się dobrze. W każdym razie Raw ma najlepszy skład komentatorski od lat.


W ringu pojawili się Dolph Ziggler, Drew McIntyre i Braun Strowman. To jednak nie koniec, gdyż wokół ringu stanęli zawodnicy, którzy pomagali w ataku na The Shield, który odbył się tydzień temu. Ziggler stwierdził, że o tym nam mówili. Jest tylko jedno zdanie, które opisze to, co stało się z ich rywalami tydzień temu. Braun powiedział, że załatwili The Shield. Drew kazał nam spojrzeć na ekran i pokazano film z tej rywalizacji. Przecież ja to już widziałem, po co to oglądam? Nie mam pojęcia. Wróćmy do ringu. Strowman uznał, że Roman dalej jest mistrzem, gdyż jest tchórzem i nie potrafi zająć się sprawami na własną rękę. Reigns może i ma ekipę, ale on posiada swoje psy wojny. To wolne tłumaczenie, ale całkiem fajne. Braun potem dodał, że to jego paczka. Dolph skierował też parę słów do zawodników stojących poza ringiem i powiedział, że dokonali wyboru. Postanowili postawić się dominacji The Shield. McIntyre też chciał coś przekazać i uznał, że jeszcze dzisiaj pozbędą się B-Team w rewanżu, którego zażądali byli mistrzowie. Braun obiecał, że załatwi Romana w klatce i po tych słowach zjawili się członkowie The Shield. Dean, Roman i Seth ruszyli do walki i zaskoczę wszystkich – udało im się powstrzymać wszystkich wrestlerów stojących poza ringiem. Drew, Dolph i Braun nie chcieli pomóc swoim ziomeczkom i zdecydowali, że wycofają się na rampę. Aż dziwne, że nie ogłoszono walki The Shield przeciwko dwunastu przeciwników w walce wieczoru tego Raw, ale spokojnie, show jeszcze trwa.


Bliźniaczki Bella zauważyły, że ich prywatna szatnia została zniszczona przez członkinie Riott Squad. Nikki będzie mogła się zemścić, gdyż zmierzy się za chwilę z Ruby.


The Shield
kłócili się z policją. Baron Corbin kazał się wszystkim uspokoić i przypomniał, że policjanci zawiedli tydzień temu. Potem kazał Deanowi, Romanowi i Sethowi się ogarnąć, a nie niszczyć wszystko, co zostało tutaj zbudowane. Muszą stąd odejść i jeśli tego nie zrobią, to stracą tytuły oraz trafią do więzienia. Rollins, Ambrose i Reigns odeszli.


Walka Nr.1: Nikki Bella vs Ruby Riott

Nie wiem, czy jestem na to gotowy. Członkinie Riott Squad zostały potraktowane jak należy i mogły liczyć na wspaniałe wejście jobberów.

Panie zaczęły od wymiany sił, którą zdominowała Ruby. Trzymała ona rywalkę w Headlocku i nie chciała puścić chwytu. Bella zaczęła się stawiać, jednak Shoulder Block jej na to nie pozwolił. Riott straciła na chwilę rachubę i otrzymała atak od Nikki. Potem padła na matę po Jumping Snapmare i kazała przeciwniczce się zatrzymać, gdyż usiadła w okolicy lin. Bella wzięła się do roboty i zatrzymała oponentkę w narożniku, jednak jej ataki zostały zablokowane i Ruby wykonuje STO. Liderka Riott Squad planowała jakiś atak z rozbiegu, ale plan nie wypalił i Nikki zaskoczyła ją Spearem. Bella nie utrzymała przewagi i wypadła z ringu.

Po przerwie Riott trzymała rywalkę w dźwigni na głowę. W pewnym momencie próbowała coś przekazać Brie i za karę otrzymała Spinebuster od Nikki. Bella dorzuciła do tego Snapmare Knee Smash, dwa Clothesline'y i Dropkick. Potem ruszyła z szarżą do narożnika, jednak trafiła na kontrę. Nie zatrzymało to wielokrotnej mistrzyni div, która zablokowała atak Ruby i poczęstowała ją swoim Corner Enzuigiri. Sarah Logan rozproszyła oponentkę, a to pozwoliło Riott na Flatliner. 1...2...Kick-out. Liderka ekipy była zaskoczona i zaczęła lekceważyć przeciwniczkę. Jej Riott Kick został skontrowany i Nikki ją podniosła, żeby wykonać Rack Attack 2.0.

Zwyciężczyni: Nikki Bella – 9.13 via Pinfall (Lepsze, o wiele lepsze niż to coś, co widzieliśmy tydzień temu. Ruby ładnie poprowadziła Nikki i niestety przegrała, ale to było do przewidzenia.)


Big Show
powrócił do WWE, ale tylko po to, żeby wypromować akcję Conor's Cure.


Walka Nr.2: Authors of Pain vs dwóch gości, których czeka hospitalizacja

Drake Maverick próbował na zapleczu rozgrzać swoich podopiecznych. Akam i Rezar szybko rozwalili przeciwników, którzy w ogóle nie wyglądali, jakby mieli być zagrożeniem. AoP wykończyli ich Super Collidorem.

Zwycięzcy: Authors of Pain – 1.20 via Pinfall (Obiecujący squash dla AoP, którzy pewnie będą mogli spróbować zmierzyć się o tytuły za jakieś pół roku. Mogą podziękować za to członkom The Shield.)


W budynku zjawił się Triple H, który wszedł do ringu. Zaliczył on małe spóźnienie, tylko 40 minut, ale w sumie to jest szefem i każdy, kto chciałby mu zwrócić uwagę, może wylecieć z WWE w pięć sekund. Celebral Assassin przypomniał swój segment sprzed paru tygodni i dodał, że jego walka z Undertakerem jest skupiona na wzajemnym szacunku. Ludzie zastanawiają się, kto wygra starcie i nie dziwi go, że Undertaker według głosujących ma większe szanse. Zaskoczyło go, że Undertaker przejął się opinią Shawna Michaelsa. Nie rozumie tego – HBK może myśleć, że Triple H zwycięży. A Deadman pojawił się i groził Shawnowi. Widział tę przemowę i się zdenerwował, gdyż poczuł, że Undertaker stracił cały szacunek dla Michaelsa i dla niego. To jednak nie koniec, bo Deadman stracił szacunek do samego siebie. Może jego oponent będzie chciał zjawić się dzisiaj, żeby udowodnić, że się myli? Wielokrotnie spotkali się na Wrestlemanii i Undertaker nigdy nie znikał po ich walce w takim samym stanie, co przed pojedynkiem. Deadman obwinia HHH'a i Shawna za to, co z nim się stało. Teraz sprawa stała się osobista i on obiecuje, że zajmie się tą małą cząstką reputacji, która pozostała Undertakerowi i odbierze ją, pokonując rywala w Melbourne.


Walka Nr.3: WWE Raw Tag Team Championship Match – Drew McIntyre & Dolph Ziggler vs The B-Team

Rozpoczęli Dolph i Bo. Mistrz musiał ratować się złapaniem lin i wymierzył nieczysty atak, żeby potem poczęstować oponenta Dropkickiem. Dallas poleciał na liny i wykorzystał to, żeby zaskoczyć Zigglera Neckbreakerem. Sprowadził on rywala do swojego narożnika i pozwolił Curtisowi okładać Dolpha. B-Team zdecydowali, że postawią na serię Stompów w stylu New Day i po chwili wykonali przeciwnikowi Assisted DDT. Ziggler wziął się do roboty i zaskoczył Axela Superkickiem. Do ringu wszedł teraz Drew i udało mu się osłabić Curtisa Big Bootem.

Po przerwie Szkot trzymał oponenta w dźwigni na rękę. Axel wstał, jednak Back Suplex zatrzymał jego zamiary. Drew stanął na dłoni przeciwnika i ogłuszył go kopnięciem. Czy zmieni się on ze swoim partnerem? Axel chciał się bronić, ale nie dał rady i McIntyre złapał go pod Inverted Alabama Slam. Ziggler dorzucił do tego Superkick. 1...2...Kick-out. Dolph kazał przeciwnikowi wstać, jednak Superkick nie wypalił i mistrz został wysłany w narożnik. Powinniśmy teraz zobaczyć zmiany i tak się stało. Tylko Dallas mógł wejść do ringu i wymierzył on dwa Clothesline'y, Running Knee Strike i Running Crossbody. 1...2...Kick-out. Bo chciał wykonać Whiplash Neckbreaker, ale Drew na to nie pozwolił. Szkot pozbył się z ringu Curtisa, którego trafił Headbuttem, a Dolph zaatakował oczy Dallasa, co pozwoliło mistrzom wykończyć Bo kombinacją Claymore/Zig Zag.

Po walce zjawili się Dean Ambrose i Seth Rollins, którzy wyrzucili oponentów z ringu.

Zwycięzcy: Drew McIntyre & Dolph Ziggler – 8.50 via Pinfall (Całkiem ok, nie mogę się przyczepić. B-Team przegrali i możemy o nich zapomnieć. Obstawiam, że Dolph i Drew będą musieli bronić tytułów w walce z The Shield.)


Baron Corbin darł ryja na Rollinsa i Ambrose'a. Chciał wiedzieć, czego nie rozumieją w prostym poleceniu. Seth zauważył, że The Shield już nie ma i oni zjawili się jako Ambrose i Rollins. Corbin powiedział, że tak to nie działa i będzie musiał doprowadzić do aresztowania The Shield. Seth miał z tym problem i stwierdził, że areszt dla nich byłby na rękę Baronowi, który działa nie do końca legalnie. Panowie zawołali jakiegoś oficera policji i to Corbin miał być aresztowany. GM kazał im zwolnić i poprosił Rollinsa o prywatną rozmowę. Seth zgodził się i nie dowiedzieliśmy się o co biega. Po chwili wrócił i podziękował oficerowi za pomoc.


Mieliśmy zobaczyć starcie Kevina Owensa z Tylerem Breeze, ale Kevin wściekle rzucił się na rywala i zaczął go okładać. Breeze coś tam próbował i nawet pozbył się Owensa z ringu, ale nie trafił ze skokiem i otrzymał Superkick oraz Powerbomb na krawędź ringu. KO wszedł po tym wszystkim do ringu i powiedział, że dwa tygodnie temu odszedł z WWE. Corbin błagał go o powrót, ponieważ rozumie jaką wartość ma Kevin, który jest tutaj prawdziwym MVP. KO zgodził się na to, ale pod jednym warunkiem. Chce robić dokładnie to, co mu się podoba. Atak na Tylera to po prostu część jego pracy. Ma też dość The Shield i dołączył do ataku za nich, bo to jego praca. Jest osoba, którą musi obwiniać za wszystko i jest nią Bobby Lashley. To chory maniak, który kontuzjował jego przyjaciela, Sami'ego Zayna. Odszedł z powodu Lashleya, ale też z jego powodu powrócił. Atak na Lashleya to dopiero początek, a Kevin Owens Show musi trwać. Od teraz musimy się spodziewać anarchii, cierpienia i destrukcji.


Walka Nr.4: Bobby Roode & Chad Gable vs The Ascension

Chad od razu klepnął Roode'a i wszedł do ringu. Udało mu się załatwić Viktora kilkoma German Suplexami, a potem dorzucić T-Bone Suplex. Konnor wszedł do ringu i znokautował Gable'a Big Bootem. Udało mu się zmienić z partnerem i zapiąć Headlock. Potem przeszedł z przeciwnikiem do narożnika i The Ascension wykonali akcję łączoną – Corner Clothesline i Jumping High Knee. Viktor również pomyślał o Headlocku, który nie był skuteczny. Chad prawie zmienił się z Roode'm. Prawie, bo oponent go powstrzymał, jednak Viktor dość szybko poleciał na matę po Back Body Dropie. Bobby mógł wbiec do ringu i wymierzyć kilka typowych dla siebie akcji. Spinebuster miał być przygotowaniem do zakończenia walki za pomocą Glorious DDT, ale Gable go klepnął i wykończył rywala swoim Chaos Theory.

Zwycięzcy: Bobby Roode & Chad Gable – 3.10 via Pinfall


Ziggler wspomniał swoim kolegom o tym, że The Shield powrócili. Potem zapytał Corbina o sprawę z ich oponentami i GM stwierdził, że nie poszło mu najlepiej. Co więcej, przekazał mu, że Dolph i Drew będą bronić tytułów w walce z Rollinsem i Ambrose'm. Chce, żeby HiaC było epickie i właśnie dlatego zapowiedział takie starcie. Oprócz tego zobaczymy starcie Strowmana z Reignsem. Braun powiedział, że to dobrze, ale teraz idzie na polowanie, bo czuje, że musi dorwać dużego zwierza.


Walka Nr.5: Alexa Bliss & Mickie James vs Natalya & Ronda Rousey

Zaczynamy. Natalya próbowała dorwać Alexę, która chciała uciekać. Plan się powiódł, Bliss została rzucona na matę i otrzymała Russian Leg Sweep. Kanadyjka próbowała dorzucić jeszcze jakiś atak i był to Back Suplex na dupsko, który był przygotowaniem do przebiegnięcia się po rywalce i dorzuceniu Low Dropkicka. Mamy zmianę z Rondą i Bliss od razu klepnęła Mickie, co nie spodobało się legendzie kobiecego wrestlingu. James próbowała powstrzymać mistrzynię, ale ta trafiła ją Clothesline'm i pozwoliła Natalyi dopełnić formalności. Panie postawiły na Double Suplex i to dało kopa Kanadyjce, która pomyślała o Sharpshooterze. Niestety plan nie wypalił i James złapała linę, żeby potem znokautować oponentkę Superkickiem. Mickie zajęła się swoją przeciwniczką przechodząc do Headlocka. Potem trafiła Natalyę Clothesline'm i wpuściła Alexę. Panie rzuciły swoją rywalką na matę i po chwili Bliss postawiła na Insult to Injury. Po tej akcji, jej pomysłem na walkę było zapięcie Arm Bara, ale Kanadyjka na to nie pozwoliła. Alexa powaliła ją Clothesline'm i po chwili spoliczkowała Rondę. To bardzo zdenerwowało mistrzynię, która zaczęła gonić rywalkę i jej ofensywa pomogła drużynie Natalyi wykonać Hart Attack.

Po przerwie James trzymała Nattie w uścisku i nie pozwalała jej na żadną kontrofensywę. Kanadyjka została sprowadzona do narożnika rywalek i tam otrzymywała różne ataki. Natalya jednak zablokowała szarżę Bliss i wpuściła Rondę. Mistrzyni chciała zająć się Alexą, jednak Mickie ją rozproszyła i to pozwoliło byłej czempionce na rzucenie Rousey w barykadę. Bliss radziła sobie naprawdę dobrze poza ringiem i po chwili wrzuciła oponentkę do ringu. Zobaczyliśmy zmianę z Mickie, która załatwiła Rowdy serią Stompów. Alexa chciała dorzucić coś od siebie i postawiła na lekceważące kopnięcie, żeby następnie zapiąć dźwignię na plecy. Heelowe zawodniczki skupiły się na obijaniu żeber Rondy, która nie była w stanie odpowiedzieć. Rousey zupełnie nagle wzięła się w garść i trafiła James serią uderzeń. Potem wykonała Clothesline i otrzymała Low Superkick. Mickie jednak została rzucona kilka razy na matę, a potem Ronda zapięła Arm Bar.

Wydawało się, że Bliss ucieknie, ale Alexa wróciła do ringu i poczęstowała Rousey kopnięciem w żebra. Potem się wycofała i odeszła ze swoją ekipą.

Zwyciężczynie: Ronda Rousey & Mickie James – 13.50 via Submission (Solidne starcie, które daje teraz minimalne szanse Alexie, która doprowadziła do lekkiej kontuzji Rondy. Pewnie pojedynek będzie trochę bardziej wyrównany niż ostatnio, ale i tak wiemy jak to się skończy.)


Eliasowi
nie spodobała się woda, którą otrzymał od jakiegoś zioma i splunął mu napojem w twarz. Potem kazał ogarnąć mu lepszy napój i zauważył Brauna Strowmana, który napastował pracowników, gdyż chciał wiedzieć, gdzie może znaleźć Romana Reignsa. Dorwał jakiegoś typa, który był chyba bratem Nakamury i go skrzywdził.


W ringu siedział Elias, który chciał zagrać jakiś utwór. Gdy skończył, pocisnął po lokalnej ekipie sportowej. Przeszkodził mu Mick Foley, który przeprosił za to, że przerwał i pochwalił Eliasa za jego grę na gitarze. Potem jednak uznał, że gitarzyście brakuje prawdziwej szczerości. Elias powiedział, że jako dzieciak oglądał walkę Foleya z Undertakerem w klatce. Będzie teraz szczery – widział jak Mick spadał z klatki. Jego kariera już nigdy nie była taka sama, ale Foley wrócił do starcia i otrzymał Chokeslam z góry klatki. To był specjalny moment dla Micka, który stał się legendą. To jednak przeszłość. Teraz żyjemy teraźniejszością i on widzi w tym ringu człowieka złamanego, który śpiewa taką samą piosenkę od lat. Mick przyznał, że może i taki jest, ale jest tutaj, żeby pomówić o przyszłości. Elias może i ma wiele atutów, jednak musi go teraz posłuchać. Foley rozmawiał ze Stephanie i wpadł na pewien pomysł. Chce zagrać jakąś rolę na Hell in a Cell, ale nie wiedział jaką. Przypomniał jej swój moment z walki z Undertakerem. Chce poczuć to po raz kolejny i w związku z tym będzie sędzią specjalnym w walce Romana z Braunem. Elias uznał, że to był przełomowy moment, ale lepiej będzie jeśli Mick się zamknie i odejdzie, bo marnuje jego czas. Foley się wkurzył i to on kazał rywalowi się posłuchać. Stephanie pozwoliła mu ogłosić jeden pojedynek i pomyślał o starciu Eliasa z Finnem Balorem.


Walka Nr.6: Finn Balor vs Elias

Elias dość szybko objął kontrolę nad pojedynkiem i obalił oponenta przy pomocy swojego łokcia. Irlandczyk musiał liczyć się z tym, że rywal zapnie dźwignię, jednak w pewnym momencie udało mu się trafić gitarzystę Low Dropkickiem. Panowie przeszli do narożnika, a w nim Balor na chwilę stracił panowanie i wylądował w drugim narożniku. Drifter skupił się na karku oponenta i zastosował pewnego rodzaju ucisk na kontrolowane przed niego miejsce ciała. Scoop Slam od Eliasa nie wypalił i Finn odpowiedział Chopem. Potem dorzucił podobny cios, Dropkick oraz Jumping Boot Stomp. Udało mu się też wykonać Sling Blade, jednak jego próba Shotgun Dropkicka została skontrowana na Jumping High Knee.

Po przerwie Elias obijał rywala w okolicach lin. Chciał zaatakować Irlandczyka z rozbiegu, ale plan nie wypalił i Finn wyrzucił go z ringu. Niestety, Balor za długo zwlekał i Drifter wrócił do kwadratowego pierścienia, żeby znokautować rywala Clothesline'm. Po raz kolejny przeszliśmy do narożnika, a to miała być szansa dla Eliasa. Nie udało mu się wykonać Electric Chair Powerbomba i Balor zaskoczył go swoim Spinning Headlock Elbow Dropem. Drifter dość szybko wziął się w garść i prawie pokonał Finna po Electric Chair Powerbombie. Panowie po paru chwilach stanęli w narożniku. Elias zleciał, ale uniknął Coup de Grace. Roll-upa się nie spodziewał i po nim przegrał walkę.

Zwycięzca: Finn Balor – 10.20 via Pinfall (Nie był to wyjątkowy pojedynek, brakowało trochę tempa, a publika to już w ogóle miała wszystko gdzieś.)


Bobby Lashley
ćwiczył sobie na siłowni, ale obok niego stał Lio Rush, który go wychwalał. Bobby odłożył ciężary i zapytał Lio, czy ten widzi, że on jest zajęty. Potem klepnął Rusha, nazwał go swoim kumplem i zachęcił do motywowania go. Ciekawe połączenie, ciekawe co z tego wyniknie.


Braun Strowman posłuchał Charley Caruso, która nie wiedziała gdzie jest Roman i stwierdziła, że Braun mógłby zjawić się w ringu i tam wyzwać przeciwnika do walki. Strowman zgodził się z nią i po chwili stał już w kwadratowym pierścieniu. Braun miał już dość czekania i zaprosił Reignsa do siebie. Nie otrzymał odpowiedzi, więc nazwał oponenta tchórzem. Big Dog się go boi, ale niestety w klatce nie schowa się przed potworem. A chłopcy Romana nie będą mogli wejść do środka. Nie przeszkodzi mu też Foley, gdyż każda zagrywka ze strony Micka nie pozostanie bez odpowiedzi i Foley będzie wyglądał po tym co zrobi tak, jak wyglądał po walce z Undertakerem. Strowman obiecał, że zabierze Romana do piekła i odbierze mu pas, a po chwili już szukał mistrza Universal, którego muzykę usłyszał. Reigns zjawił się, ale w okolicy stołu komentatorskiego. Panowie zaczęli się okładać i lepiej poradził sobie pretendent do tytułu. Panowie stanęli na stole i zaczęli planować jakąś większą akcję. Strowman stracił kontrolę i Reigns wysłał go na kolejny stół, który stał na dole i zrobił to przy pomocy Samoan Dropa. Jeny, ale się wynudziłem.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  


Powered by phpBB © 2007 phpBB Group