Logowanie | Rejestracja


Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest wt kwie 07, 2020 6:40 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość

Online
Post: czw wrz 26, 2019 5:56 pm 
Rozwojówka
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob lip 20, 2019 10:24 am
Posty: 129
Galę rozpoczynamy od pojawienia się Undisputed Ery, która celebrowała skompletowanie wszystkich tytułów mistrzowskich na balkonie nad głowami komentatorów. Czas już jednak na pierwsze starcie.Walka nr 1: Keith Lee vs Dominik Dijakovic


Przed rozpoczęciem walki ukazano porównanie zawodników w stylu zbliżonym do sportów walki (wzrost, waga, zasięg i styl walki zawodników). Brawo, to rzadkość w tym biznesie, a tutaj jak najbardziej to pasuje. Zawodnicy po wymianie spojrzeń weszli w klincz. Lee uniknął kopnięcia, po czym sam chciał wyprowadzić Jumping Heel Kick, jednak również nie trafił. Następnie przechwycił nogę rywala i zepchnął go do narożnika. Dijakovic zatrzymał szarżę, po czym odepchnął przeciwnika. Po chwili znalazł się na jego barkach, jednak udało mu się zeskoczyć. Lee posłał Dominika w liny, popisał się nadzwyczajną jak na swoje gabaryty zwinnością, po czym wykonał Crossbody. Publika nagrodziła tę akcję owacją, a Keith rozpędził się i wykonał potężny Shoulder Block, po którym Dominik wylądował za linami. Limitless spróbował wykonać Suplex przez liny, jednak został zablokowany. Dijakovic również podjął próbę, jednak z takim samym skutkiem. Dominikowi udało się uwolnić z chwytu, jednak zainkasował Headbutt, który zwalił go z nóg. Keith również przeszedł na apron, gdzie otrzymał Chokeslam od Dijaka! Reklamy.

Po reklamach zawodnicy wrócili do ringu. Lee wymierzył potężnego Forearma. Następnie wykonał One-hand Spinebuster. Dijakovic przesunął się znów na krawędź i chciał uderzyć głową rywala o narożnik, jednak został powstrzymany. Wymierzył za to kilka Chopów i za drugim razem głowa Keitha wylądowała w narożniku. Nie zrobiło to jednak na nim wrażenia, po chwili Lee zrzucił rywala poza ring, po czym wykonał mu Corkscrew Planchę! Publice bardzo spodobał się ten ruch. Zawodnicy następnie wrócili do ringu, gdzie Lee kontynuował ofensywę, rozpędzając przeciwnika, jednak temu udało się założyć Guillotine Choke. Dźwignia nie trwała jednak długo, gdyż Keith przechwycił głowę rywala i starał się wykonać Suplex, jednak Dominik skontrował to na Small Package. Liczenia nie było, bo zawodnicy oparli się o liny. Powrót do stójki i wymiana ciosów. Lee zapakował dwa łokcie i Headbutt, posyłając rywala na matę. Następnie przesunął go bliżej narożnika i wdrapał się na górę, po czym wykonał Moonsault z drugiej liny! Sędzia doliczył do dwóch. Wyraźnie dominujący Keith podniósł przeciwnika i posadził go na narożniku, z którego sam chwilę wcześniej skakał. Próba wykonania Superplexu zablokowana, natomiast Dijak wykonał Avalanche Canadian Destroyer! 1...2...kickout! Dominik na tym nie poprzestał - chwilę później był już na trzeciej linie i wykonał Moonsault. Lee mało, że poderwał się - chwycił on rywala, jakby te dwie akcje w ogóle nie zrobiły na nim wrażenia. Podniósł się z rywalem na barkach, po czym zaaplikował mu Ground Zero! Koniec.

Zwycięzca - Keith Lee via pinfall (znakomite otwarcie gali. Zdecydowane zwycięstwo Keitha, który został tutaj zabookowany wyjątkowo mocarnie, szczególnie w samej końcówce, a Dijakovic dobrze tę ofensywę rywala sprzedał. Zawodnicy nie forsowali co prawda jakiegoś zawrotnego tempa, jednak nadrobili to kilkoma bardzo efektownymi spotami, szczególnie ten Destroyer z narożnika zasługuje na wyróżnienie. Nie wiem, czy to Small Package nie było w rzeczywistości botchem, jednak jeśli tak, to całkiem nieźle to zamaskowali. Ciekawe, czy ta rywalizacja będzie jeszcze kontynuowana. Ja z chęcią obejrzałbym starcie tych panów na TakeOver.)Po przypomnieniu zeszłotygodniowej konfrontacji między Shayną Baszler a Candice LeRae, pokazano analogiczną do poprzedniego pojedynku grafikę porównującą zawodniczki. Samo starcie odbędzie się w przyszłym tygodniu. Przypomniano także wydarzenia z ostatniego odcinka z udziałem Matta Riddle'a oraz Killiana Daina, którzy zmierzą się w rewanżowym pojedynku już tej nocy.Walka nr 2: Dakota Kai vs Taynara


Taynara utraciła nazwisko Conti ze swojego ringname'u. Na początku Brazylijka prowokowałą rywalkę, która odpowiedziała Bicycle Kickiem. Następnie wdrapała się na narożnik, jednak została strącona najpierw na liny, a potem na matę za pomocą High Kicka. Próba przypięcia, jednak nieudana. Następnie Taynara wykonała Judo Toss i Heel Kick w plecy rywalki. 1 count. Conti chciała kontynuować ofensywę, jednak Kai uwolniła się, wymierzyła Heel Kick, Irish Whip i Forearm po przejściu na apron. Następnie wyciągnęła głowę oponentki poza liny i wykonała jej Big Boot. Po powrocie na ring Kai wykonała Axe Kick w plecy podnoszącej się rywalki, po czym zaaplikowała kilka kopnięć w jej głowę. Taynara podniosła się z pomocą narożnika i od razu otrzymała Kaio Kick. Następnie Dakota wyniosła ją na barki, wykonała GTK i zakończyła sprawę.

Zwyciężczyni - Dakota Kai via pinfall (Przyzwoity sprint, bez większych fajerwerków. Szumnie zapowiadany powrót Dakoty Kai musiał zakończyć się jej zwycięstwem. Kto wie, może jeszcze będzie ona znaczyć coś więcej w NXT, bo póki co zbyt wiele tu nie zawojowała.)Cathy Kelley ogłosiła, że jeszcze dziś zobaczymy 6 man Tag Team Match między The Imperium a KUSHIDĄ i jego nieznanymi partnerami. Przy okazji Cathy pomyliła nazwę WWE Network. Pokazano także Killiana Daina, który szykował się do swojego pojedynku. Oprócz tego wyświetlono krótki film promujący Johnny'ego Gargano.

Już za tydzień odbędzie się walka o pasy NXT Tag Team pomiędzy Undisputed Era a Street Profits.Walka nr 3: NXT Championship #1 Contender Match - Street Fight
Matt Riddle vs Killian Dain


Zawodnicy rozpoczęli od wymiany ciosów, po której Dain pozbył się rywala z ringu. Riddle jednak szybko wrócił, powalił Killiana i przeszedł do Armbaru. Dain skontrował jednak próbą przypięcia. 2 count. Bestia z Belfastu wyprowadziła Gut Kick, jednak Bro odpowiedział Wristlockiem i Pele Kickiem. Następnie wykonał German Suplex. 1 count. Killian opuścił ring, jednak Riddle poszedł za nim i wykonał Leaping Forearm. Reklamy.

Po reklamach widzimy Avalanche od Daina, który następnie przydusił Matta w narożniku. Pokazano skrót wydarzeń z przerwy, gdzie Riddle uderzył Daina kijem do kendo, a sam otrzymał Running Dropkick. Tymczasem w ringu Riddle wymierzył Knee Strike, a następnie wykonał dwa razy Running Forearm Smash, po czym dołożył Exploder Suplex. Na tym nie koniec, bo Original Bro wykonał także dwa razy Senton Bomb oraz Soccerball Kick. 2 count. Matt próbował następnie wdrapać się na narożnik, jednak został przechwycony na barki Daina. Udało mu się jednak wykonać Victory Roll - 2 count. Następnie kolejny Knee Strike od Riddle'a, który odbił się od lin, po czym Killian go przechwycił i wykonał Fireman's Carry Slam i Senton Bomb. Następnie podniósł przeciwnika i wymierzył Powerbomb, po czym dołożył Elbow Drop - 2 count. Zamroczony Riddle znów trafił w Piledriver Clutch, jednak udało mu się podnieść rywala i wykonać Alabama Slam, po czym wdrapał się na narożnik i wykonał Floating Bro! Ponownie sędzia doliczył do dwóch. Obaj rywale wstali i Matt chciał zaatakować Killiana z rozbiegu, jednak po uniku znalazł się poza ringiem. Dain skorzystał z okazji i wykonał Suicide Dive! Następnie Dain chwycił krzesło i rzucił nim w Matta. To samo krzesło umieścił w ringu, po czym sięgnął po drugie i uderzył nim Riddle'a w plecy. Potem zawodnicy zaczęli kierować się w stronę zaplecza. Riddle'owi udało się wykonać kilka Soccerball Kicków w tors rywala, a także obić jego głową wszystko, co było pod ręką. Dain odepchnął jednak rywala i po chwili Riddle'a czekało bliskie spotkanie ze skrzynią. Dain poszedł w trash talk, dając do zrozumienia, że przeszłość Riddle'a w UFC nic dla niego nie znaczy. Następnie rozpędził się i wykonał Crossbody na Riddle'u, po którym zniszczeniu uległ fragment ściany wykonanej z jakiegoś niezbyt trwałego tworzywa. Reklamy.

Po przerwie ujrzeliśmy Riddle'a stojącego na ławce i kopiącego Daina, który wylądował na stole. Kilka sekund później Original Bro wykonał Killianowi Senton Bomb, demolując przy tym drewniany stół. Po chwili przerwy zawodnicy powrócili w okolice kwadratowego pierścienia, gdzie Riddle obijał Daina ciosami i kopnięciami. Po powrocie do ringu zaaplikował jeszcze Slingshot Elbow Drop, jednak to nie wystarczyło. Matt podniósł leżące na macie krzesło, jednak wtedy otrzymał Running Crossbody od Daina. Beast of Belfast wdrapał się na drugą linę i wykonał Corner Slingshot Splash. Tę samą akcją powtórzył jeszcze dwukrotnie. 2 count. Killian chwycił stalowe krzesło i położył je na torsie przeciwnika, po czym uderzył w nie kijem do kendo! Krzesło znów znalazło się na klatce piersiowej surfera, a Dain szykował się do kolejnego Splasha. Riddle jednak podniósł się i wymierzył Chairshota, a następnie wykonał Powerbomb, po czym rzucił Dainowi krzesełko i wymierzył Knee Strike! Znów 2 count! Riddle postanowił powtórzyć akcję, którą sam chwilę wcześniej otrzymał - położył krzesło na klatce piersiowej rywala i uderzył w nie kijem do kendo. Po chwili raz jeszcze trafił Daina kijem, po czym zaczął okładać go pięściami w parterze. Na tym nie koniec, bo Matt starał się zapiąć Bromission, jednak Dainowi udało się stanąć na nogi. Chwycił krzesło, jednak sam nim oberwał po uderzeniu od Matta. Dain znalazł się na kolanach, jednak po wymianie ciosów udało mu się znów wstać. Próbę Forearm Smashu Riddle jednak skontrował na Fujiwara Armbar. Dain nie mając wyjścia musiał odklepać, co oznacza, że to Matt Riddle już za tydzień zmierzy się z Adamem Colem o pas NXT Championship.

Zwycięzca - Matt Riddle via submission (Dobre widowisko. Zawodnicy skupili się bardziej na akcji w ringu niż na wykorzystaniu gimmicku tego starcia, ale to w sumie dobrze, bo obaj sporo potrafią. Mimo dość długiego czasu udało się uniknąć dłuższych przestojów, a przeniesienie akcji w pobliże zaplecza nie zamieniło tej walki w totalny chaos, jak miało to miejsce przed tygodniem. Riddle jako pretendent powinien wycisnąć z Cole'a całkiem sporo, więc nuda nie powinna nam grozić w tym title matchu. Czy przejmie pas? Szczerze wątpię, nie wykluczam, że Dain mu w tym przeszkodzi. Poza tym dominacja Undisputed Ery nie powinna skończyć się po dwóch tygodniach.)

Tuż po zwycięstwie Matta na arenie pojawił się mistrz NXT Adam Cole we własnej osobie. Pokazał on tytuł mistrzowski przed Riddlem i pogadał głupoty, jednak Riddle postanowił założyć mu Fujiwara Armbar! Cole natychmiast odklepał, jednak po chwili na ring wbiegli członkowie Undisputed Era, przeganiając Riddle'a z ringu.Przypomniano wydarzenia z udziałem KUSHIDY oraz członków Imperium.Walka nr 4: Rhea Ripley vs Kayden Carter


Kayden Carter wygląda trochę jak kobieca wersja CJ Parkera. Wcześniej była znana jako Lacey Lane. Początkowo ruszyła ona z ofensywą na Ripley, ta jednak wymierzyła jej Running Dropkick. 2 count. Rhea następnie wbiła rywalkę w narożnik, gdzie wykonała jej kilka punchy, po czym ujrzeliśmy Delayed Vertical Suplex. Ponownie 2 count. Była mistrzyni kobiet UK zaczęła okładać swoją przeciwniczkę w parterze. Następnie była gotowa do Pop-up Powerbomb, jednak Carter skontrowała, wykonując Hurricanranę. Rhea otrzymała dwa Chopy, po czym Kayden wykonała jej drugą Hurricanranę, tym razem z użyciem trzeciej liny. Następnie ujrzeliśmy kolejne przerolowanie i Back Kick - 2 count. Kayden kontynuowała ofensywę, jednak została złapana przez Ripley i rzucona na matę. Rhea następnie wykonała Riptide i zakończyła sprawę.

Zwyciężczyni - Rhea Ripley via pinfall (Krótki pojedynek z oczywistym rezultatem. Kayden Carter zadebiutowała w NXT, zobaczymy jak rozwinie się jej kariera.)Walka nr 5: Danny Burch & Oney Lorcan vs Ever-Rise (Matt Martel & Chase Parker)


Martel to ten z brodą, a Parker to ten bez brody. Prawie na pewno tak jest. Pojedynek rozpoczęli Martel oraz Lorcan. Po chwili zwarcia Kanadyjczyk wykręcił rękę rywala. Oney po kilku próbach uwolnił się i wykonał zmianę. Wraz z Burchem wykonali Double Chop. Burch wykręcił rękę Martela, który jednak uwolnił się, po czym wprowadził do ringu Martela. Ten jednak został złapany w Headlock Takedown przez Danny'ego. Panowie po chwili wrócili do stójki, Chase odepchnął Burcha, jednak zainkasował Flapjack. Martel próbował interweniować, jednak nadział się na European Uppercut. Danny zmienił się z Lorcanem i ujrzeliśmy Double Russian Legsweep. Lorcan próbował pinować, jednak został usunięty z ringu przez Martela, który po chwili dokonał zmiany ze swoim partnerem. Następnie przeszedł do Ground & Pound, po czym ponownie zmienił się z Parkerem, który wykonał Lorcanowi Snap Suplex. 2 count. Chase raz jeszcze zmienił się z Martelem, po czym posłał Lorcana na Big Boot od Matta. Ten wykonał Pendulum Backbreaker, jednak sędzia znów doliczył tylko do dwóch. Następnie Kanadyjczycy znów się zmienili, po czym wykonali kombinację Backbreaker/Knee Strike. 2 count. Parker wymierzył kilka ciosów w parterze Lorcanowi, jednak wciąż nie uzyskał pinfalla. Kolejna zmiana, teraz Martel wykręcił rękę Lorcana i powalił go na matę. Jeszcze jedna zmiana. Matt ponownie chciał nadziać Lorcana na but swojego kolegi z zespołu, jednak ten skontrował i to sam Martel oberwał. Następnie Oney dokonał zmiany, a Burch rozpoczął okładanie obu przeciwników. Turnbuckle Clothesline i Missile Dropkick dla Parkera. Martel zainkasował Headbutt. Brytyjski weteran ponownie wpuścił do ringu nakręconego Lorcana i razem wykonali swoją akcję kończącą - Assisted Spike DDT.

Zwycięzcy - Oney Lorcan & Danny Burch (Przerywnik oparty na klasycznym tag teamowym wrestlingu. Nie było tutaj zbyt wielu efektownych spotów. Walka miała pokazać światu dwóch Kanadyjczyków, a także przypomnieć o tym, że Oney Lorcan i Danny Burch nadal pracują jako tag team.)Po walce na ekranie pokazały się stojące przy ringu i obserwujące galę Deonna Purrazzo oraz Chelsea Green.Walka nr 6: Cameron Grimes vs Raul Mendoza


Grimes od razu po gongu chciał wykonać The Grimey Stomp jak przed tygodniem, jednak Mendoza uniknął ataku. Następnie Mendoza wszedł w Wristlock, jednak Grimes uwolnił się i wykonał Back Body Drop. Po chwili znów jednak wpadł w Wristlock, który sprawił mu nieco większe problemy. Udało mu się jednak uwolnić. Próba przypięcia nieudana, następnie Mendoza wykonał Sunset Flip, 2 count. Irish Whip od Grimesa, Mendoza uniknął ataku, po czym wykonał Hurricanranę. Następnie rozpędził się, wskoczył na liny i wykonał Springboard Side Headlock. Utrzymał Grimesa w parterze przez kilkanaście sekund, po czym panowie wrócili na nogi, a Grimes uwolnił się wymierzając ciosy w tors rywala. Następnie wykonał Irish Whip, co Mendoza chciał wykorzystać, jednak jego atak z użyciem lin nie trafił do celu. Następnie obaj się rozpędzili i wykonali sobie nawzajem Running Crossbody, po którym Cameron odliczał. 2 count. Następnie wjechał w rywala dwukrotnie kolanem, wykonał Jumping Stomp, po czym podniósł rywala i zaaplikował mu Backhand Chop. Po tej akcji posłał Irish Whipem Raula w narożnik. Kolejny raz sędzia doliczyła do dwóch. Następnie Grimes założył Armbar, Mendoza uwolnił się, po czym wykonał Rolling Crucifix. 2 count. Zawodnicy wstali i Grimes zaaplikował Superman punch, znów jednak nie udało się odliczyć. Ponownie zaczął osłabiać rękę Mendozy. Mendoza uwolnił się, po czym udało mu się wykonać Step-up Enzuigiri. Mendoza wymierzył jeszcze kilka ciosów, po czym raz jeszcze wykonał Enzuirigi, a następnie Springboard Dropkick. Po tej akcji rozpędził się, trafił na łokieć Grimesa, jednak udało mu się wykonać jeszcze jedno Enzuigiri. Następnie wykonał Avalanche Frankensteiner - 2 count. Mendoza szybko podniósł Camerona, ten jednak przerolował go, a następnie wykonał The Grimey Stomp. Koniec.

Zwycięzca - Cameron Grimes via pinfall (Tym razem Grimes zmęczył się nieco bardziej niż przed tygodniem. Całkiem dobre widowisko, Raul znów dostał kilka minut, jednak wciąż przegrywa.)Przed walką wieczoru pokazano zapowiedź najbliższego Raw, gdzie odbędzie się specjalne MizTV z udziałem Rica Flaira i Hulka Hogana, do tego pojedynek Sashy Banks z Alexą Bliss, a także pojedynek o Universal Championship między Sethem Rollinsem a Reyem Mysterio. Pojawi się także Brock Lesnar.Walka wieczoru: 6 Man Tag Team Match
The Imperium (Alexander Wolfe, Marcel Barthel & Fabian Aichner) vs KUSHIDA & Breezango


A więc partnerami Japończyka okazali się być Fandango oraz Tyler Breeze. Walkę rozpoczęli Aichner i KUSHIDA. Klincz wygrał Włoch, który rzucił rywalem o matę, po czym obił go w narożniku. Publika domagała się WALTERA już na początku. Aichner po chwili zlekceważenia rywala otrzymał Cartwheel Basement Dropkick, po czym Japończyk wszedł z nim w Wristlock. Fabian zmienił się z Barthelem, a na odchodne wykonał jeszcze Spinebuster. Marcel wymierzył za to Soccerball Kick, a następnie Gutwrench Facebuster. W międzyczasie Wolfe dokonał zmiany i zapakował Japończykowi German Suplex. Pin przerwali Breezango. KUSHIDA zmienił się z Fandango, który od razu chciał wykonać Slingshot Sunset Flip. 2 count. Następnie powalił Wolfe'a Dropkickiem, po czym położył go na linach. Po zmianie z Breezem obaj członkowie Fashion Police wykonali Big Boot. Breeze próbował pinu, jednak nie udało się. Następnie wykonał Snap Suplex i Leg Drop. Po kolejnym nieudanym pinie Wolfe wbił Tylera do swojego narożnika i zmienił się z Aichnerem. udało mu się jednak uwolnić, jednak Imperium wykorzystali nieuwagę sędziego i udało im się pozbyć Tylera z ringu. Barthel, który w międzyczasie zmienił się z Aichnerem, wykonał poza ringiem Running European Uppercut. Następnie wrzuci Breeze'a do ringu, obił go w parterze i dokonał zmiany z drugim Niemcem. Wolfe sprowadził Breeze'a do parteru, zakładając Headlock. Po kilkunastu sekundach Breeze wstał, jednak Wolfe wykonał mu Backbreaker. Znów 2 count. Zmiana z Aichnerem. Fabian zakleszczył Tylera w Tree of Woe i wraz z Marcelem wykonali Dropkick. Do ringu wraca Wolfe, który nadepnął na twarz Tylera. Teraz powraca Aichner. Chwila duszenia Breeze'a na linach przerwana przez sędziego. Fabianowi udało się jednak wykonać Back Suplex. Kolejna zmiana, teraz z Barthelem. Powalił on Tylera i wykonał mu kolejny stomp, a także European Uppercut. 2 count. Następnie rozpoczął osłabianie ręki rywala. Breeze wstał, trafił do narożnika rywali, jednak udało mu się strącić obydwu oczekujących na zmianę, a także wykonać Barthelowi Back Body Drop, po którym ten znalazł się poza ringiem. Tyler prawie doczołgał się do swojego narożnika, jednak powstrzymał go Marcel. Przerolował go, ten uniknął Clothesline'u i skoczył do zmiany, jednak w tym momencie obaj jego partnerzy zostali strąceni z apronu. Barthel ponownie sprowadził Breeze'a do narożnika The Imperium, po czym cała trójka zaczęła obijać byłego FCW Championa, czego sędzia nie zauważył. Niemiec przydusił jeszcze Breeze'a w narożniku, po czym wprowadził do ringu Aichnera. Ten lekceważąco zaczął kopać Tylera, po czym pozbył się jego partnerów, jednak z szansy skorzystał Tyler, który wykonał Step-up Enzuigiri! Podwójna zmiana, do ringu wskoczyli Fandango i Wolfe. Pogromca Chrisa Jericho sprzed lat najpierw pozbył się z apronu Barthela, a następnie wykonał kilka Backhand Chopów Wolfe'owi i powalił go na matę Clotheslinem. Po chwili to samo wykonał Aichnerowi, który otrzymał jeszcze Falcon Arrow. Fandango wykonał jeszcze Tornado DDT i pozbył się Barthela z ringu. Odbił się od lin, co wykorzystał KUSHIDA robiąc zmianę, a Fandango rozpędził się i wykonał Suicide Dive na całej trójce rywali! Umieścił następnie w ringu Barthela, który oberwał od Japończyka Springboard Missile Dropkickiem, po którym Japończyk założył Cross Armbreaker. Akcję przerwał jednak Aichner, a po chwili cała szóstka okładała się w ringu. Breezango szybko jednak usunęli intruzów z ringu, a KUSHIDA zaaplikował punch Marcelowi. Następnie wykonał Handspring i nadział się na cios łokciem. Udało mu się jednak przerolować rywala za pomocą lin i odnieść zwycięstwo.

Zwycięzcy - KUSHIDA & Breezango via pinfall (Porządny pojedynek, chociaż częste zmiany między zawodnikami The Imperium wprowadzały nieco chaosu. Jest jeden problem z tym starciem - jesli KUSHIDA wygrywa z Barthelem po roll-upie, to w jaki sposób miałby pokonać WALTERA? Dobrze, że Breezango trafili do NXT, mogą się tutaj do czegoś przydać, skoro w głównym rosterze nie ma dla nich miejsca.)

Po walce KUSHIDA zwiał z ringu przed członkami The Imperium, jednak zatrzymał go WALTER, który wykonał Big Boot.OGÓLNA OCENA: Kolejny solidny epizod NXT, może trochę za dużo tych przerywników, ale to zrozumiałe, skoro jest to gala służąca przede wszystkim promowaniu nowych zawodników. Brakło jakiegoś segmentu mówionego, chociaż jednego. Przy dwugodzinnym show można pomyśleć o czymś, co da chwilę wytchnienia od akcji ringowej.


PS. Nie wiem, czy będę miał siłę i chęci, by dodawać raporty w trakcie roku akademickiego, zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
Post: czw wrz 26, 2019 6:09 pm 
Star
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr cze 21, 2017 3:48 pm
Posty: 1624
Lokalizacja: Sosnowiec
Nic na siłę i jeżeli nie dasz rady, to nie twórz raportów-każdy zrozumie taką decyzję. Ale byłaby to wielka szkoda, bo naprawdę świetnie się czyta te teksty od Ciebie :) mógłbyś nawet dawać je w sobotę/późny piątkowy wieczór, chociaż cały czas nie ma ciśnienia. Ale jeszcze raz-super robota :D

_________________
Obrazek

UM:Grudzień 2018, Luty 2019, Marzec 2019, Sierpień 2019
Król Typerów NXT/IW za 2019 rok
Prawie Król Typera ROH za 2019 rok


User Roku 2019


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
Post: pt wrz 27, 2019 3:56 pm 
Adept
Awatar użytkownika

Rejestracja: pn sie 26, 2019 9:57 am
Posty: 52
Bardzo fajny raport. Czekam na więcej. :)

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  


Powered by phpBB © 2007 phpBB Group