Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest wt kwie 07, 2020 6:06 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

Elo goście, znowu się spotykamy i po raz kolejny czegoś ode mnie chcecie. Chcecie raportu z Raw i taki otrzymacie, ale musicie wiedzieć, że stan tego raportu będzie raczej opłakany. Na szczęście jesteście wyrozumiali i wiecie, że sprawianie problemów kończy się źle. No dobra, nie zawsze. W każdym razie pora zacząć pisać coś z sensem, bo na razie zajmujemy się przydługim wstępem. Mam nawet żart - ten raport z Raw będzie "shorty". Rozumiesz? Bo Chad Gable to od teraz Shorty Gable, inaczej Krótki Gable, to takie śmieszne. Możesz już się uspokoić śmieciu.

Draft dalej trwa i zobaczymy, czy Raw dalej będzie wychodzić zwycięsko w sportowej kategorii. Tak moi drodzy, to niby SmackDown miało nam oferować wrestling, a Raw rozrywkę, a póki co to wydaje mi się, że będzie na odwrót.

Show otworzyła Becky Lynch, która przyznała, że chciała skopać tyłek Sashy Banks, jednak jej rywalka nie może walczyć z powodu kontuzji, których doznała po pamiętnej walce w Hell in a Cell. W związku z tym obiecuje nam, że po raz kolejny wygra wojnę przeciwko Charlotte Flair i zrobi to wyrywając jej rękę. Do ringu weszła Charlotte, która zaczęła snuć dylemat na temat swojego możliwego przejścia na Raw. Być może będzie to oznaczać, iż panie będą walczyć ze sobą wiecznie, a to może być koszmarem dla nas wszystkich. Nie byłem gotowy na Owens vs Zayn w wersji żeńskiej i prawdopodobnie nigdy nie będę. Flair stwierdziła, że nawet nie chciała walczyć z Becky, bo chce być jej przyjaciółką. Tak naprawdę strasznie się stęskniła za Irlandką. Najpewniej tak właśnie było, jednak Charlotte postanowiła zaatakować niczego niespodziewającą się przeciwniczkę.

Walka Nr.1: Becky Lynch def. Charlotte Flair – 13.55 via Pinfall

Charly Caruso przeprowadzi wywiad z Sethem Rollinsem. Zawodnik powiedział, że nie ważne, czy przejdzie n SmackDown, czy na Raw, ponieważ The Fiend i tak próbuje za nim podążać. Seth wypowiedział się na temat zakończenia walki na Hell in a Cell. Słyszał głosy niezadowolenia, ale nie przejmuje się nimi. Zrobił co prawda coś, z czego wcale nie jest dumny, jednak jego przeciwnik prawdopodobnie nie jest nawet człowiekiem. Nie jest nim, gdyż przyjął sporo potężnych akcji, które właściwie nie zrobiły mu wielkiej krzywdy. Rollins obiecał, że jeszcze dzisiaj sprawy potoczą się inaczej, gdyż zamierza przeprowadzić polowanie na The Fienda. Znajdzie Wyatta i zakończy wszystko raz na dobrze.

Pora dowiedzieć się jakie zaplanowano przydziały dla rosterów. Na Raw wylądowali Seth Rollins, Charlotte Flair, Andrade i Zelina Vega. Matko, co ja Wam zrobiłem? Miałem nadzieję, że nie będę musiał wiecznie oglądać takiej samej od trzech lat Flair i w nagrodę będę teraz mógł sobie pooglądać walki Becky vs Charlotte po raz 69. Na SmackDown wylądowali Brock Lesnar i The New Day. Ten ostatni transfer trochę zaskakujący, ale ok, nie wnikam.

Walka Nr.2: Andrade def. Ali – 5.50 via Pinfall

Kolejne transfery. Asuka i Kairi Sane lądują na Raw. Do pań dołączyli Rusev i Aleister Black. Na SmackDown natomiast wylądowali Daniel Bryan i Bayley.

Walka Nr.3: WWE Raw Tag Team Championship Match – The Viking Raiders def. Robert Roode & Dolph Ziggler – 12.10 via Pinfall

Cedric Alexander, Humberto Carillo i Erick Rowan na Raw. Shinsuke Nakamura i Ali na SmackDown.

Walka Nr.4: Aleister Black def. Eric Young – 1.40 via Submission

Buddy Murphy, Jinder Mahal i R-Truth przywitają kolegów z Raw. Bobby Roode, Dolph Ziggler i Carmella będą się od teraz bawić na SmackDown. Jak to zauważył jeden z administratorów forum WrestleFans Siwy, Seth Rollins powinien obawiać się tylko Mahala, gdyż ten zdobył pas WWE właściwie od razu po tym jak zmienił roster i wylądował na SmackDown.

Na zapleczu doszło do bitki pomiędzy The O.C i członkami The Street Profits. Nic nadzwyczajnego.

Walka Nr.5: Ricochet def. Shelton Benjamin – 4.50 via Pinfall

Mogliśmy obejrzeć jak Lanę masuje Bobby Lashley. Myślę, iż był to ciekawy wstęp, ale mam nadzieję, że ta dwójka przejdzie do akcji. Jeśli powiesz, że nie chcesz zobaczyć nagiego Bobby'ego Lashleya, to na sto procent Tobie nie uwierzę. Przecież każdy chce.

Jerry Lawler będzie czuwał nad podpisaniem kontraktu na walkę Brauna Strowmana z Tysonem Fury'm. Zawodnicy usiedli przy stole, a Jerry poprosił ich o zachowanie profesjonalizmu. Strowman przyznał rywalowi jedno – Fury jest niepokonany i jest wspaniałym atletą. Problem jednak z nim jest taki. Jest też przy okazji człowiekiem posiadającym za duże ego. Tyson może się przygotować, gdyż na Crown Jewel odniesie swoją pierwszą porażkę i nic go przed tym nie uratuje. Braun podpisał kontrakt i teraz przyszła pora na Fury'ego. Bokser złożył jedynie podpis i dopiero po chwili postanowił coś powiedzieć. Jest fanem Strowmana i pojawił się na SmackDown, żeby kibicować właśnie jemu. Wielokrotnie słyszał opowieści od dzieci o tym jak Braun przeciągał ciężarówkę, czy jak załatwia złych gości. Niestety, Strowman nie jest w stanie przetrwać w ringu z Tysonem i to też powiedział bokser. Panowie potem wstali, spojrzeli na siebie i przeszli do czynów. Braun połamał stół rękoma, a Fury udawał, że nie potrafi złamać długopisu, co oczywiście mu się udało zrobić. I to właściwie tyle jeśli chodzi o ten segment.

Samoa Joe, Akira Tozawa i Shelton Benjamin będą od teraz wojować na Raw. Na SmackDown co ciekawe wylądowali King Corbin i The Miz. UMIEJĘTNOŚCI SPORTOWE.

Walka Nr.6: Buddy Murphy def. Cedric Alexander – 9.00 via Pinfall

Rey Mysterio, Titus O'Neil i Liv Morgan na Raw. Ma to tyle sensu, w końcu Rey wcale nie prowadzi małej rywalizacji z Brockiem Lesnarem. Na SmackDown wylądowali Shorty Gable (błagam) i Elias. Elias? Tak, Elias.

Walka Nr.7: The Kabuki Warriors def. Natalya & Lacey Evans – 16.00 via Pinfall

Bray Wyatt
powiedział, że widział Rollinsa i myśli, iż jest on silny, odważny i mądry. Ludzie mówią różne rzeczy o mistrzu, jednak Bray się z tym nie zgadza. Seth musi jednak zrozumieć jedno. On nigdy nie zapomina. Brayowi przerwał Królik, który ostrzegł gospodarza przed nadciągającym Rollinsem. Wyatt jednak obiecał, że wszystko będzie dobrze. Niestety, po tych słowach Seth zaatakował Braya. Wyatt zapytał dlaczego Rollins to robi, jednak mistrz był pod wpływem emocji i zdecydował, że podpali Firefly Funhouse. Dobra, to koniec, kolejny raport będzie już wyglądał jak należy.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ]