Logowanie | Rejestracja


Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest wt kwie 07, 2020 7:25 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość

Offline
Post: wt paź 22, 2019 9:27 pm 
Superstar
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt lut 16, 2016 4:27 pm
Posty: 2163
Lokalizacja: Bydgoszcz
Cześć. Do Ciebie piszę. Tak, do Ciebie, nie odwracaj wzroku. Wiem, że interesuje Cię to co mam do napisania, ponieważ czekałeś przez cały dzień na raport z Raw, a ten wrzucony został dopiero wieczorem. Powolutku zbliżamy się do Crown Jewel i wydaje mi się, że powinienem skontaktować się z Arabią Saudyjską. Potrzebuję kasy i nie będę miał oporów przed pochwaleniem nadchodzącej gali PPV. Wszystko jest kwestią pieniądza moi kochani.


Do ringu wszedł Ric Flair, który przekaże nam, kim jest ostatni członek jego drużyny. Nie ma co przedłużać, jest to Drew McIntyre. Ciężko zrozumieć Flaira. Ric obiecał, że jego ekipa załatwi ekipę Hogana. Hulk mówił na SmackDown o jakichś głupotach, jednak dobrze wie, że sobie nie poradzi. Flair przyznał, że w drużynie rywala można znaleźć wielu utalentowanych zawodników, którzy nie mają podjazdu do wrestlerów, których wybrał Flair. McIntyre powiedział, że Ric poprosił o przysługę i taką otrzyma. Drew obiecał pokazać do czego jest zdolny w kolejnych minutach, gdyż zmierzy się z jakimś zawodnikiem związanym z drużyną Hogana.


Walka Nr.1: Drew McIntyre vs Ricochet

Drew obronił się przed szarżą rywala i poczęstował go potężnym Chopem. Ricochet wziął się do roboty, jednak Clothesline zmusił go do wycofania się poza liny. Tak między nami to Szkot za sprawą tego ataku wyrzucił oponenta z ringu. Do kwadratowego pierścienia wróciliśmy praktycznie od razu, lecz sytuacja się nie zmieniła. McIntyre znęcał się nad swoim przeciwnikiem i kontrował każdą próbę odpowiedzi. Udało mu się nawet wykonać Back Body Drop. Po tym rzucie, Drew przeszedł do dźwigni na ramię. Ricochet oczywiście się uwolnił, a nawet potraktował kolanem swojego rywala. Niestety, kolejna próba spełzła na niczym i Szkot przygotował dla niego Tilt-A-Whirl Slam. McIntyre wykorzystał liny do ataku, a potem wykonał Suplex Toss. Były mistrz interkontynentalny wrócił do Arm Bara i jak to zwykle bywa – oponent stanął na nogach, gdyż w jego planach było uwolnić się. Plan może i fajny, ale nieskuteczny. Wszystkie ataki Ricocheta były kontrowane i zawodnik pożegnał się z ringiem, gdyż otrzymał cios łokciem. O dziwo udało mu się wymierzyć Low Dropkick, a do tego dorzucić ciekawą Somersault Planchę między linami.

Wracamy po reklamach. Drew trzymał rywala w dźwigni osłabiającej plecy, głowę, może też klatkę piersiową? Nie wiem. Ricochet wziął się do roboty, ale zarobił kopniaka, a potem wylądował w narożniku. Dobra próba. Tylko, że nie. Ric Flair w międzyczasie wyraził nadzieję na to, że Hulk Hogan ogląda tę walkę, gdyż jego podopieczni są zdolni do wszystkiego. Rico odbił się od lin, a potem pozwolił przeciwnikowi wejść na narożnik. Zrobił tak, ponieważ chciał trafić Szkota Dropkickiem, gdy ten leciał prosto na niego. McIntyre stracił kontrolę nad pojedynkiem i przyjął kolejnego kopniaka. Potem oberwał w narożniku i wylądował na ziemi, gdyż rywal przygotował dla niego Springboard Clothesline. Ricochet poprawił się i wymierzył również Standing Shooting Star Press. 1...Kick-out. Drew wstał, ale znowu poleciał na matę, gdyż oponent trafił go Springboard Kickiem i Springboard Moonsaultem. 1...2...Kick-out. Ricochet wspiął się na narożnik i poleciał na Szkota, jednak nadział się na kontrę. McIntyre wykonał potężny Buckle Bomb i dorzucił do tego Deadlift Powerbomb. 1...2...Kick-out. Drew chyba nie tego się spodziewał, ale zawodnik uznał, że zakończy tę walkę stawiając na Future Shock DDT. Tak się nie stało, bo Ricochet pokazał pazur. Enzuigiri rozwaliło Szkota, który odbił się od lin i otrzymał Death Valley Bomb! To nie koniec, gdyż czekał na niego Diving Shooting Star Press! 1...2...Kick-out. The Chosen One miał teraz przyjąć 630 Senton, jednak udało mu się znaleźć trochę werwy. Rico wylądował na nogach, a potem pożegnał się z ringiem. Brutalny rzut chyba pozbawił przytomności naszego wesołego łysola. McIntyre upewnił się, że Ricochet nic już nie zrobi i po chwili wymierzył Claymore Kick.

Po walce Drew wykonał rywalowi Future Shock DDT oraz rzucił go na schodki.

Zwycięzca: Drew McIntyre – 17.35 via Pinfall (Bardzo ciekawy opener, który mógłby być równie dobrze walką na galę PPV. Drew powraca i od razu wygrywa, a to dobra decyzja.)


Przypominam, że Street Profits znajdą sobie na dzisiaj jakiegoś kumpla, który pomoże im pokonać gości z The O.C. A skoro już o wilku mowa... Charly Caruso przeprowadzi wywiad z wilkami. Reporterka chciała poznać strategię Andersona i Gallowsa. Karl uznał, że jego przeciwnicy są żółtodziobami i nie mają podjazdu do prawdziwych legend dywizji drużynowej. Stylesowi nie spodobało się powiedzonko Dawkinsa i Forda, ponieważ jaranie jest nielegalne w Cleveland. Luke stwierdził, że Cleveland jest do bani, a z tym zgodził się AJ. Panowie obiecali, że ich oponenci nie przetrwają z nimi w ringu i to byłoby na tyle.


Walka Nr.2: Aleister Black vs jakiś typ

Jakiś typ nie miał szans z Aleisterem, który zdemolował go w niecałe dwie minuty. O dziwo gość zrobił więcej niż tacy wrestlerzy jak Eric Young, czy Sunil i Samir Singh. A ten Black Mass Kick to bardziej w gardło trafił.

Zwycięzca: Aleister Black – 1.40 via Pinfall


Po raz kolejny wyświetlono nam wypowiedź członków AOP, którzy obiecali, że będzie źle i napiszą swoją historię wykorzystując do tego krew swoich wrogów. Groźnie.


Jerry Lawler zaprosił do ringu Ruseva. Gospodarz zauważył, że to co dzieje się w małżeństwie powinno w tym małżeństwie pozostać, jednak sprawy związane z Rusevem, Laną i Lashleyem wymknęły się spod kontroli. Niepokoje związane ze związkiem Ruseva wypłynęły do świata publicznego. Jerry następnie poinformował nas o tym, co nie spodobało się Lanie i chodziło między innymi o to, że Bułgar zbyt ochoczo dzielił się hajsem ze swoją rodziną i na dodatek próbował wmieszać się w karierę Lany w modelingu. Rusev zwalił winę na Lashleya i obiecał, że zgniecie swojego przeciwnika. Potem dodał, że może jest głupcem, ale dalej nosi obrączkę mając nadzieję na to, że wszystko wróci do normy. Na ekranie pojawili się Lana z Lashleyem. Para spożywała kolację w restauracji. Bobby obiecał, że nie popełni tych samych błędów co Rusev, który nie chciał zabrać swojej żony do restauracji. Lana stwierdziła, że jej nowy kolo dba o nią i bardzo go kocha. Para wyznała sobie miłość, a to zdenerwowało Ruseva, który przekazał do wiadomości, że wypowie się na temat tego co widział za jakiś czas. Zrobi tak, ponieważ chce osobiście to powiedzieć Lashleyowi, a dobrze wie gdzie Lana i Bobby się teraz znajdują.


Walka Nr.3: Andrade vs Sin Cara

Matko, kiedy to ja ostatnio widziałem Sin Carę w telewizji? Panowie zaczęli od zwarcia i lepiej poradził sobie Sin, który poczęstował oponenta Dropkickiem i Suicide Dive'm. Potem wymierzył Diving Crossbody. Mogliśmy zajrzeć na zaplecze, a tam walkę oglądał Humberto Carillo. Zelina rozproszyła luchadora, który został sprowadzony do parteru. Andrade wykonał kombinację Backbreaker/Inverted DDT. Potem chyba chciał rzucić Sina na matę i tak właśnie zrobił, jednak wyglądało to blado. Cara wrócił do ofensywy dzięki Hurricanranie. Luchador przygotował dla oponenta także Diving Moonsault.

Wracamy po przerwie. Andrade przyjął dwa ciosy łokciem i wylądował w narożniku. Potem znowu oberwał w twarz i otrzymał Springboard Crossbody oraz Springboard Moonsault. 1...2...Kick-out. Andrade co prawda miał czas na atak, jednak zawiódł i załapał się na Samoan Drop. Sin skoczył na rywala – nie trafił i wylądował w narożniku. Uniknął Corner Meteory, jednak przeciwnik przygotował dla niego Bang-A-Rang. 1...2...Kick-out. Almas zdenerwował publikę wykonując Three Amigos. 1...2...Kick-out. Walka przenosi się do narożnika i tam ostatnie słowo należało do Sin Cary, który wykonał Sunset Flip Powerbomb. 1...2...Kick-out. Andrade zdążył wstać i uniknąć Swanton Bomba. Co więcej, zawodnik trafił oponenta Corner Meteorą. Meksykanie lądują poza ringiem, ponieważ Sin załatwił rywala ciekawą Springboard Hurricanraną. Andrade rozproszył sędziego i dzięki temu Zelina mogła wykonać typową dla niej Hurricanranę. Wracamy do ringu, a tam Cara otrzymuje Hammerlock DDT. 1...2...3.

Zwycięzca: Andrade – 10.45 via Pinfall (Solidne starcie, które mnie nie zaskoczyło poziomem, a raczej limitem czasowym. Andrade męczył się z jobberem przez dziesięć minut, lecz wydaje mi się, że warto czasem dać zawodnikom takim jak Sin Cara więcej czasu.)


Humberto Carillo
powiedział, że kiedy walczysz z Andrade to tak naprawdę walczysz nie tylko z nim, ale też Zeliną Vegą. Carillo następnie powiedział, że ma wiele do udowodnienia i chce zostać najlepszym mistrzem. Na pewno nie takim, który igra z ogniem.


Street Profits żartowali sobie z fryzury AJ Stylesa oraz gestu, który razem z ziomkami ten zawodnik wykonuje. Obaj znaleźli sobie partnera, o którym wiemy tylko jedno. Nie lubi Stylesa i jest taki jak Ford i Dawkins. Czyli nie ma to jak coś powiedzieć, ale tak naprawdę nic nie powiedzieć.


Doszło do zmiany na tronie, ponieważ R-Truth utracił swoje mistrzostwo na rzecz jednego z braci Singh. Którego? Sam nie wiem, ale czy ma to jakiekolwiek znaczenie?


Walka Nr.4: The Viking Raiders vs Zack Ryder & Curt Hawkins

Ivar i Erik mogli się poznęcać nad przeciwnikami. Panowie wykonali serię swoich akcji drużynowych, a Ivar poczęstował rywali Suicide Dive'm. Erik miał już trochę problemów i otrzymał Missile Dropkick. Potem przyjął kombinację STO/Russian Leg Sweep. Hawkins zaczął kręcić swoim oponentem po ringu, ale dobrze wiedział co się z nim za moment stanie. Na razie tylko przedłużał swoje oczekiwanie na śmierć. Zack otrzymał cios łokciem i po chwili do ringu wskoczył Ivar, który załatwił Hawkinsa kilkoma atakami z rozbiegu. Curt zrobił unik tylko po to, żeby trafić na Senton. Zack został wyeliminowany, potem to samo stało się z Hawkinsem, który został przygnieciony ciałem Ivara. Ryder przerwał pin w ostatnim momencie i dopiero po chwili zorientował się do czego doprowadził. Zack przyjął cios kolanem, a jego funkcje życiowe jego partnera zatrzymały się, gdyż Curt przyjął Thor's Hammer.

Zwycięzcy: The Viking Raiders – 3.40 via Pinfall


Lashley i Lana
dotykali się w miejscu publicznym, lecz jeden z pracowników poprosił ich o wyjście. Słyszał, że Rusev zmierza do restauracji i chciałby, żeby obyło się bez rękoczynów. Bobby nie uwierzył w to, a potem uznał, że poradzi sobie z tą sytuacją.


No i się zesrałeś Bobo. Rusev wpieprzył się do restauracji i zaczął demolować stoliki oraz Lashleya. Ochroniarze musieli zapanować nad sytuacją i to też uczynili. Bułgar został wyprowadzony, a Lashleyem zajęła się Lana, która przez cały ten czas darła się wniebogłosy.


Do ringu wszedł Rey Mysterio. Luchador powiedział, że trenuje od jakiegoś czasu z Cainem Velasquezem, gdyż chce, żeby ktoś w końcu dokopał Brockowi Lesnarowi. Chce też, żebyśmy wiedzieli, że jest nam wdzięczny. Rey podziękował w imieniu siebie i swojej rodziny. Robi to, ponieważ odwiedliśmy go od zakończenia kariery. Okazaliśmy mu wiele szacunku, a to dla niego wiele znaczy. Mysterio nazwał nas swoją rodziną i obiecał, że będziemy świętować sukces Velasqueza, który pokona Lesnara. Usłyszeliśmy słowa Paula Heymana, który pokazał się na ekranie. Paul zauważył, że Brock nie będzie w stanie odnieść się do słów Reya, gdyż od jakiegoś czasu jest członkiem rosteru SmackDown. Heyman poruszył potem temat Caina Velasqueza i stwierdził, że Lesnara nie da się teraz pokonać. Brock będzie chciał zemścić się za to co stało się w UFC i za to, co Cain zrobił mu w ostatnich tygodniach. Velasquez pożałuje tego co zrobił i w Arabii Saudyjskiej będzie błagał o litość. Doszło do kłótni, którą przerwał Shelton Benjamin. Shelton nie mógł uwierzyć w to, że Rey chowa się za spódnicą Velasqueza. I właśnie za to Cain dostał szansę walki o pas WWE? Może i jest to sprawa rodzinna, jednak Benjamin przyznał, że ma swojego kumpla i jest nim Brock Lesnar. Obaj trenowali ze sobą i Brock jest jego rodziną. Shelton dodał, że zna Lesnara jak własnego brata i jest ciekawy co się stanie, jeśli popchnie Reya. A może jeśli skopie tyłek Mysterio to dostanie walkę o pas WWE? Albo o pas interkontynentalny? Czy to tak teraz działa? Benjamin popychał Reya i zapytał gdzie jest jego kumpel. No cóż, Shelton popełnił błąd, gdyż Cain Velasquez wszedł do ringu. Benjamin został rzucony na matę i tam otrzymał kilkanaście ciosów w brzuch. Cain chciał przejść do duszenia, jednak Shelton wycofał się i już nie wrócił.


Seth Rollins przyznał, że The Fiend może wszedł w jego głowę. A może jest inaczej? Może to Seth jest teraz w głowie Fienda? The Fiend jest inny od innych i ciężko to wytłumaczyć. Rollins przyznał, że zmienił się nie do poznania po starciu ze swoim przeciwnikiem z Hell in a Cell. Seth spojrzał w inną stronę i zauważył tam Humberto Carillo. Słyszał co do niego mówił Humberto i musi mu powiedzieć, że zrobił dokładnie to co powinien. Spalił Firefly Funhouse i zrobiłby to jeszcze raz. Carillo mówił też o mistrzostwie i będzie mógł udowodnić jak dobry jest w pojedynku, który obaj stoczą jeszcze dzisiaj.


Walka Nr.5: Seth Rollins vs Humberto Carillo

Humberto od razu przeszedł do pinu, a to zaskoczyło mistrza Universal. Seth obronił się i potem sprowadził przeciwnika do parteru. Udało mu się przejść do Single Leg Boston Craba, jednak oponent od razu złapał linę. Carillo chciał trafić Rollinsa Shoulder Blockiem i tak zrobił, ale rywal nie położył się na macie. Humberto uznał, że odbije się od lin częstując Kingslayera Springboard Arm Dragiem. Zawodnik wykonał także Springboard Crossbody, jednak już po chwili wylądował poza ringiem i przyjął Suicide Dive. Potem uderzył ciałem w barierkę i wylądował na podłodze, ponieważ otrzymał Snap Suplex.

Po reklamie. Seth obijał oponenta w parterze i atakował go łokciami. Mistrz Universal chciał wykonać Back Suplex, lecz Carillo stanął na nogach. Były zawodnik 205 Live poczęstował przeciwnika Jawbreakerem, Flying Chuckiem, a potem postawił na Springboard Spanish Fly, Tope Con Hilo i Diving Dropkick. Nie trafił tylko z Dropkickiem i otrzymał Falcon Arrow. 1...2...Kick-out. Seth wymierzył po tym Springboard High Knee, a potem ogłuszył przeciwnika Forearmem. Carillo pomyślał o Hurricanranie z zaskoczenia, lecz został złapany i wysłany w narożnik. Buckle Bomb skutecznie osłabił plecy Meksykanina, ale Seth poprawił atak kopiąc oponenta w twarz. Humberto nie pozwolił mu na Blackout i to on miał teraz najwięcej do powiedzenia. Dwa kopniaki znokautowały Setha, jednak Carillo wykonał jeszcze DDT oraz Diving Moonsault. 1...2...Kick-out. Drugi Moonsault trafił na nogę Rollinsa, który poszedł za ciosem i zakończył walkę dzięki swojemu Blackout.

Po walce panowie podali sobie dłonie.

Zwycięzca: Seth Rollins – 12.10 via Pinfall (Kolejna dobra walka, która miała być pokazówką dla Carillo. Rollins zagrał trochę niczym heel, ale czy stanie się on heelem z krwi i kości? Humberto swoje zadanie wypełnił, jednak specjalnych sukcesów mu nie wróżę.)


R-Truth znalazł jednego z Singhów i go przypiął, ale okazało się, że to nie ten.


Walka Nr.6: The Street Profits vs Karl Anderson & Luke Gallows

Tak, moi drodzy. WWE zapowiadało od jakiegoś czasu wielką walkę drużynową i ostatecznie zdecydowali, że obejrzymy starcie dwóch na dwóch, ponieważ nie interesuj się. AJ zaczął się śmiać ze swoich oponentów, ponieważ myślał, że ci tylko kłamali na temat ich partnera. Styles potem uznał, iż ten gość musi być chyba niewidzialny, jednak nie uratuje Monteza i Angelo przez kłopotami, które na nich czekają.

Karl wysłał Forda do narożnika i mimo początkowych sukcesów dał się położyć i potem wyleciał z ringu. Wrócił i otrzymał Dropkick oraz serię ciosów w twarz. AJ zmotywował swojego kumpla, który przyjął kopniaka w brzuch. Mamy zmianę i Street Profits wykonują Assisted Back Suplex Moonsault. Do ringu wchodzi Gallows, który otrzymuje Shoulder Block. Luke obronił się przed ofensywą w narożniku i ogłuszył przeciwnika, trafiając go High Kickiem. Jeden z The O.C przeszedł do dźwigni, a potem zmienił się ze swoim partnerem. Angelo ich zatrzymał i do ringu wskoczył Montez, który załatwił Andersona dwoma Clothesline'ami. Styles rozproszył Forda i dzięki temu Karl mógł zająć się swoim przeciwnikiem. Montez wyleciał z ringu i otrzymał Big Boot oraz Running Knee Strike.

Wracamy. Montez walczył z Gallowsem, jednak za każdym razem był łapany. Ostatecznie to Luke wyszedł górą z wymiany ciosów, gdyż udało mu się wykonać Fallaway Slam. Po raz kolejny do ringu wchodzi Anderson i po raz kolejny przeszedł on do dźwigni. The O.C obijali swojego przeciwnika i spotkali się z kontrofensywą. Montez i Luke trafili siebie Clothesline'm, potem doszło do zmian w obu ekipach. Dawkins wymierzył serię Clothesline'ów oraz Running Bulldog. Karl i Luke otrzymali po Corner Splashu. Gallows uratował swojego partnera i wyciągnął z ringu Angelo. Styles mógł popchnął Monteza prosto w łapy Karla, który wykonał Spinebuster. 1...2...Kick-out. Sędzia zauważył w kolejnych minutach jak AJ trzyma Forda. Arbiter wyrzucił Stylesa na zaplecze, jednak mistrz nie chciał odejść. Pomógł mu w tym Kevin Owens. Kanadyjczyk poczęstował AJ'a Stunnerem i dzięki temu Street Profits mogli wygrać walkę. Panowie załatwili jednego z rywali kombinacją Sky High/Frog Splash.

Zwycięzcy: The Street Profits – 13.10 via Pinfall (Federacja chciała urządzić małą pokazówkę, jednak walka mało kogo interesowała. Pewnie przez to, że WWE promowało to jako drużynowe starcie z jakąś niespodzianką i tę niespodziankę dostaliśmy dopiero na sam koniec. Walka była solidna, jednak nic poza tym, ot taka sobie bitka dwóch drużyn. Chyba poznaliśmy kolejnego rywala AJ Stylesa i nie wiem, czy jestem zadowolony. Już obejrzałem kilka walk Owensa ze Stylesem, nie jestem gotowy na powrót do tej rywalizacji. No, a w ogóle to jestem przekonany, że za tydzień zobaczymy zaplanowany na dzisiaj mecz drużynowy.)

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  


Powered by phpBB © 2007 phpBB Group