Logowanie | Rejestracja


Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest wt kwie 07, 2020 6:51 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość

Offline
Post: wt lis 26, 2019 3:00 pm 
Superstar
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt lut 16, 2016 4:27 pm
Posty: 2163
Lokalizacja: Bydgoszcz
Siemanko pędraki. Wybaczcie za to spóźnienie, ale wczoraj byłem zbyt leniwy na to, żeby obejrzeć Survivor Series w całości. Dzisiaj już nie mam wyjścia i się nie wykręcę. W tym roku rywalizować ze sobą będą aż trzy brandy, gdyż do walki dołączyło także NXT. Wiesz już o tym, ale dla pewności wolę napisać, bo nie przygotowałem sobie wstępu. Zobaczymy również trzy walki mistrzowskie i stawką w nich będą tytuły, które posiadają Adam Cole, Brock Lesnar i Bray Wyatt. Zaczynajmy.


KICK-OFF:


Cross Branded Battle Royal Match – wygrali Robert Roode i Dolph Ziggler w czasie 8.25

NXT Cruiserweight Championship Match – Lio Rush def. Akira Tozawa & Kalisto – 8.20 via Pinfall

Viking Raiders def. The New Day & Undisputed Era – 14.40 via Pinfall


GŁÓWNA KARTA:


Walka Nr.1: Team SmackDown (Sasha Banks, Dana Brooke, Carmella, Nikki Cross & Lacey Evans) vs Team RAW (Charlotte, Asuka, Kairi Sane, Sarah Logan & Natalya) vs Team NXT (Rhea Ripley, Io Shirai, Toni Storm, Candice LeRae & Bianca Belair)

Niestety, ale nie będzie nam dane usłyszeć głosu Mauro Ranallo, który po raz kolejny musi mierzyć się z krzykaczem. Tym razem problemy sprawiał mu Corey Graves i jakoś mnie to nie dziwi. Chyba właśnie tego można spodziewać się po gościu, który zdradza swoją żonę.

Czy ja dobrze widzę? Aż trzy panie zaczną walkę? Lacey kopnęła Logan, a potem rzuciła się na Toni. Był to spory błąd, gdyż Storm załatwiła ją Flapjackiem. Mamy zmianę i teraz to Nikki będzie dominować. Czy aby na pewno? Toni zgasiła ją uderzeniem, lecz zawodniczka otrzymała od Sary Northern Lights Suplex i Kentucky Knee. Cross rzuciła się na Logan i przeszła do duszenia. Wilczyca nie dała się zaskoczyć, choć ze Szkotką nie radziła sobie najlepiej. Ostatecznie najwięcej do zrobienia miała Storm, która wykonała rywalkom podwójny German Suplex. We wszystkich drużynach doszło do zmiany i co ciekawe – w ringu naprzeciwko siebie stanęły Shirai i Sane. Japonki uznały, że najlepiej będzie uderzyć Carmellę, która zmieniła się z Daną. Kairi i Io zaczęły ze sobą walczyć i była to całkiem ciekawa wymiana akcji. Shirai została rzucona na ziemię i leżąc przyjęła brutalny Low Dropkick. Shirai kontruje jeden z rzutów przeciwniczki, a to dało sygnał Danie do ataku. Nie wiedzieć czemu zawodniczka przerwała pin. Brooke przygotowała dla Io Handspring Corner Clothesline i Swanton Bomb. 1...2...Kick-out. Do ringu wchodzi Lacey, która chciała współpracować z Daną. Evans miała jednak przechlapane, gdyż walczyć z nią będzie Candice. LeRae przy okazji zaatakowała Asukę. Lacey otrzymała Tornado Flatliner. Do ringu wchodzi Ripley, która daje się złapać w dźwignię od Asuki. Swojej koleżance pomóc chciała Bianca i od tego momentu w ringu zapanował chaos. Zawodniczki po kolei wskakiwały do kwadratowego pierścienia i wykonywały swoje akcje firmowe. Myślę, że odpuszczę sobie opisywanie tych wydarzeń. Warte uwagi było to, że Sarah przygotowała dla Dany jakiś dziwaczny Facebuster. Na samym końcu do ringu weszła Sasha, która osłabiła plecy Logan za pomocą Backstabbera. Drużyna NXT wycofała się i wychodzi na to, że dwie zawodniczki będą mogły pożegnać się z walką. Io i Candice złapały jakąś kontuzję, dziwne to było. Panie zostały odprowadzone na zaplecze i Rhea znowu musi walczyć w Handicapie. Australijka była gotowa na starcie z Sashą i Charlotte. Albo i nie. Do ringu wchodzą Belair, Cross i Logan. Szkotka zrobiła właściwie najwięcej, bo wykonała Neckbreaker jednej z przeciwniczek. Nikki zaatakowała przy okazji Storm i Ripley. To się nie spodobało Biance, która wykorzystała sytuację i odliczyła wkurzoną na Rheę Cross.

Nikki Cross wyeliminowana

Walczyć będzie teraz Carmella, która przygotowała dla Belair Hurricanranę. Sarah przyjęła Superkick, lecz była mistrzyni kobiet odwróciła się prosto na KOD. Nie wiem jakim cudem, ale Carmella zdążyła uciec przed próbą pinu. Dominować zaczęła Sarah i zawodniczka załatwiła rywalki z NXT uderzając je kolanem. Belair nie dała się zatrzymać i Bianca trafiła ją Moonsaultem, przy okazji też trafiając Asukę ładnym kopniakiem. Logan przyjmuje potem ostre uderzenie w twarz, a także 450 Splash. Do widzenia.

Sarah Logan wyeliminowana

Flair cały czas cieszyła bułę, a to mnie strasznie irytowało. Panie ze SmackDown uznały, że na razie nie będą musiały interweniować. Pomyłka. Carmella wskoczyła do ringu i od razu zabrała się za ofensywę. Charlotte przyjęła dwa Superkicki, lecz atak ten jej nie zatrzymał. Flair kopnęła oponentkę w twarz, lecz potem spotkała się z atakiem ze strony Bianci. Belair za wiele nie zrobiła, gdyż czekał na nią Backbreaker i Big Boot. Flair wspięła się na trzecią linę i zleciała z niej za sprawą Super Hurricanrany od Carmelli. Charlotte wylądowała na ciele Bianci. The Est of NXT została trafiona dwoma Superkickami. Mella zaczęła narzekać na to, że jej rywalki radzą sobie z tymi kopniakami i nie zauważyła biegnącej Charlotte. Królowa wykonała Natural Selection, które wyrzuciło Carmellę z udziału w walce.

Carmella wyeliminowana

Zobaczymy teraz walkę Sashy, Kairi i Toni. Sane poradziła sobie najlepiej, gdyż mistrzyni drużynowa zgniotła Storm swoim Insane Elbow. Banks jest kolejną osobą, której brakuje pomyślunku, gdyż zawodniczka przerwała pin za pomocą Meteory dla Japonki. Do ringu wchodzi wściekła Asuka. The Empress of Tommorow zaczęła kopać przeciwniczki po głowie. Japonka wykonała kombinację Hip Press/Bulldog/Clothesline, a potem załatwiła Danę Spin Kickiem.

Dana Brooke wyeliminowana

Szanse się wyrównały. Doszło do spięcia pomiędzy Charlotte i Asuką, a to na pewno nie podobało się Natalyi. Lacey chciała wykorzystać sytuację, jednak za dobrze to to jej nie poszło. The Sassy Southern Belle otrzymała Exploder Suplex od Flair. Asuka wróciła do ringu i zdecydowała, że opluje Charlotte. Królowa pokryta była w zielonej mazi i nie widziała pięści Evans. Japonka zdecydowała, że odpuści sobie dalszą walkę.

Charlotte i Asuka wyeliminowane

Nattie wzięła sprawy w swoje ręce. Kanadyjka przygotowała dla Evans Back Suplex na dupę, a dla Toni Discuss Clothesline. Lacey wstała, jednak Roll-up od Natalyi pozbawił jej miejsca w przedziale.

Lacey Evans wyeliminowana

Czyli właśnie zobaczyliśmy jak wszystkie panie z RAW i SmackDown się eliminują. Banks i Nattie miały bardzo trudne zadanie. Storm została rzucona na ziemię i jedyne co mogła zrobić to odklepać, gdyż Sasha i Natalya załatwiły ją kombinacją Sharpshooter/Bank Statement. Potem dostało się Biance, gdyż zawodniczka otrzymała Hart Attack.

Toni Storm i Bianca Belair wyeliminowane

Sasha zaproponowała Natalyi sojusz, jednak ostatecznie się od niej odwróciła. Nattie dostała solidnie po twarzy. Tak solidnie, że aż nie była w stanie się podnieść.

Natalya wyeliminowana

A więc została już tylko dwójka. Rhea wiedziała co teraz musi zrobić. Australijka wykonała Back Suplex Facebuster, który poprawiła trafiając rywalkę Dropkickiem. 1...2...Kick-out. The Boss przeszła potem do duszenia, co zaskoczyło zwyciężczynię walki na War Games. Rhea wylądowała w narożniku i spotkała się w nim z Running Meteorą. Banks dorzuciła do tego serię ciosów kolanem, a potem wspięła się na samą górę. Ripley otrzymała jeszcze Diving Meteorę. 1...2...Kick-out. Rhea zwijała się z bólu, ale to tylko zachęciło Sashę do wyprowadzania kolejnych ataków. Szkoda tylko, że skok Banks z narożnika się nie udał, gdyż zawodniczka trafiła na Big Boot. Australijka przeszła następnie do ciekawego Cloverleafa, jednak The Boss odwróciła sytuację i zapięła Bank Statement. W okolicach ringu pojawiły się Io Shirai i Candice LeRae. Panie uratowały Rheę, choć zostały za to ukarane. Banks nie poradziła sobie z aż trzema rywalkami. Dwie co prawda załatwiła, jednak Ripley to nie ta liga. Sasha co chwilę musiała walczyć z interweniującymi oponentkami. Shirai wykorzystała szansę i jej Springboard Dropkick pozbawił Banks równowagi. Ripley mogła teraz wykonać Riptide i to właśnie ona podniosła rękę w geście zwycięstwa.

Sasha Banks wyeliminowana

Zwyciężczynie: Team NXT (Rhea Ripley, Candice LeRae, Io Shirai, Bianca Belair & Toni Storm) – 27.50 via Pinfall
Ocena: ***1/2 (Uważam, że walka spełniła swoje zdanie. Była ona naprawdę niezła, raczej nie nudziła i ciężko się przyczepić do bookingu. Na pewno podobało mi się to, że najpierw eliminowano zawodniczki o słabszej pozycji, a te mocniejsze musiały przyjąć solidniejszą akcję niż przykładowo DDT. Minusik za powtórkę z War Games, czyli Ripley znowu musiała mierzyć się z rywalkami mając w swojej drużynie braki. Ale zadanie zostało spełnione, Rhea znowu wychodzi zwycięsko, a to dobrze, bo jest to zawodniczka na lata.)


Seth Rollins i Kevin Owens pokłócili się na temat tego, który z nich jest bardziej lojalny swojej drużynie.


Walka Nr.2: AJ Styles vs Roderick Strong vs Shinsuke Nakamura

Kiedy ostatnio widziałeś walkę, w której wystąpiło aż trzech heelów? Zaczynamy i wygląda na to, że przeważać będzie Nakamura. Mistrz interkontynentalny kopał swoich oponentów aż miło, jednak w końcu musiał zostać zatrzymany. AJ sprowadził do go narożnika. Mistrz Stanów Zjednoczonych przy okazji zaatakował Stronga. Roderick wziął się w garść częstując przeciwników Backbreakerami. Styles jakoś dziwnie zawisnął na linach, ale wygląda na to, że tak miało być. AJ kopnął mistrza North American w twarz, a potem zajął się Japończykiem. Shinsuke skontrował atak i wymierzył serię ciosów kolanem. Roddy otrzymał Suplex, a Styles nie mógł się podnieść, ponieważ na niego czekał Knee Drop. Nakamura ustawił sobie AJ'a w narożniku i tam trafił go kolanem w brzuch. Sytuację wykorzystał Strong, który wykonał Japończykowi Gut Check. Mistrz IC otrzymał serię uderzeń, a potem musiał uwolnić się z bardzo interesującej dźwigni. Do ringu wraca Styles, który przeszedł do duszenia. AJ zapobiegał interwencjom trzeciego rywala, cały czas trzymając Rodericka w uścisku. Członek UE miał powoli dość i pokazał, że nie bez powodu jest mistrzem. Zawodnik uwolnił się, a potem trafił rywali paroma ciosami. Styles oberwał kolanem, a Nakamura przyjął Backbreaker. Na lidera grupy The O.C czekała kombinacja uderzeń łokciem. Roddy chciał jeszcze wykonać jakiś rzut, lecz tym razem AJ na to nie pozwolił. Mistrz US zaczął uderzać obu oponentów. Strong zablokował próbę wykonania Asai DDT, lecz z jego Monkey Flipem było podobnie. Styles co prawda stanął na nogach, ale odsłonił się prosto na kopniaka od Shinsuke. Strong i Nakamura wymienili ataki. Lepiej poszło Japończykowi, którego próbę pinu przerwał AJ. The Phenomenal One złapał Shinsuke i wymierzył Inverted DDT. Potem wylądował w narożniku, lecz udało mu się wykonać Fireman's Carry Neckbreaker. 1...2...Kick-out. Shinsuke miał przyjąć Styles Clash, lecz uratował go przed tym Strong, który trafił AJ'a Sick Kickiem w tył głowy. Styles załapał się potem na kombinację Olympic Slam/Tiger Bomb. 1...2...Kick-out. Mistrz NXT North American obijał oponenta w narożniku, a potem wszedł z nim na górę. Nakamura zaczął coś szykować, jednak jego plany spełzły na niczym. Strong został nagle ustawiony do pozycji na Electric Chair Drop. Shinsuke skorzystał z prezentu i kopnął go w locie. Z ringiem pożegnał się AJ, który zdecydował, że zatrzyma Nakamurę. Sami Zayn zaatakował Stylesa i prawie doprowadził do porażki swego ziomka, gdyż Japończyk został trafiony kolanem w twarz. 1...2...Kick-out. Mistrz IC zablokował próbę wykonania jakiegoś rzutu. Roderick otrzymał Go To Sleep, co zachęciło publikę do chantowania „CM Punk”. Shinsuke chciał zakończyć walkę, jednak nie dopuścił do tego Styles. Japończyk otrzymał chyba Phenomenal Forearm, lecz wygląda na to, że ten finisher nie zrobił na nim żadnego wrażenia. Wszyscy zawodnicy zaczęli ze sobą walczyć i ciężko było za nimi nadążyć. Ostatecznie to Nakamura wykonał Inverted Exploder Suplex i Kinshasę. AJ przerwał pin w ostatniej chwili. Styles i Shinsuke zaczęli się potem okładać przypominając nam czasy ich rywalizacji. Japończyk trafił oponenta Diving Kinshasą, a potem wykonał Landslide. 1...2...Kick-out. The Phenomenal One uniknął przyjęcia finishera i to on był teraz na wygranej pozycji. Nakamura przyjął Phenomenal Forearm, jednak w tym momencie do ringu wskoczył Strong. Mistrz NXT North American zaatakował AJ'a i przypiął znokautowanego Shinsuke.

Zwycięzca: Roderick Strong – 17.00 via Pinfall
Ocena: ***1/4 (Dobre starcie, aczkolwiek czegoś tu na pewno brakowało. Na War Games zobaczyliśmy cholernie dynamiczny Triple Threat i podobnej walki spodziewałem się na Survivor Series, jednak to nie było to samo. NXT znowu wygrywa i jakoś mnie to nie dziwi, ponieważ spodziewałem się takiej wygranej Rodericka.)


Walka Nr.3: NXT Championship Match – Adam Cole vs Pete Dunne


Adam trzyma się całkiem nieźle mimo otrzymania jednego z brutalniejszych spotów w ostatnich dziesięciu latach. Miejmy nadzieję, że panowie stoczą zacięty bój. Obaj mają owinięte ciała bandażami. Cole ma bandaż na plecach/brzuchu, a Pete na kolanie. Brytyjczyk wykręcił rękę rywala, który odpłacił się tym samym. Mistrz otrzymał potem Clothesline, a jego ramię zostało nienaturalnie wykręcone. Pete skoczył na osłabioną rękę i zmusił Adama do ucieczki. Mistrz miał szansę na wytoczenie jakiegoś uderzenia, jednak sobie z tym nie poradził. Pete znowu skoczył na jego ramię, ale tym razem ręka ustawiona była na schodach. Wracamy do ringu, a w nim przewagę obejmuje Cole. Mistrz NXT trafił rywala Superkickiem w brzuch. Potem wymierzył serię Stompów i poprawił ją za pomocą Neckbreakera. Dunne nie był zadowolony z postawy oponenta i uznał, że mu się przeciwstawi. Niestety, Low Dropkick w nogę pozbawił go równowagi. Cole chciał też wykonać jakiś rzut, ale otrzymał X-Plex. Pete mógł teraz się trochę poznęcać nad przeciwnikiem. Adam przyjął kombinację ataków, German Suplex, Roundhouse Kick i Powerbomb. 1...2...Kick-out. Brytyjczyk wspiął się na trzecią linę i zgniótł rywala Diving Moonsaultem. Po raz kolejny powracamy do kwadratowego pierścienia. Pete ląduje na nogach, lecz blokuje German Suplex stając na nogach. Cole uniknął Diving Moonsaulta i poczęstował rywala Last Shotem. 1...2...Kick-out. Pete miał teraz przyjąć Panama Sunrise, jednak tak się nie stało. Adam został trafiony solidną bułą i Clothesline'm. Potem jednak znikąd wykonał Last Shot V2. 1...2...Kick-out. Dunne robi unik przez co kolano nie trafia w jego głowę. Pretendent przeszedł do dźwigni, żeby potem wymierzyć Bitter End! 1...2...Kick-out! Pete i Adam stanęli na nogach, żeby ze sobą powalczyć w stójce. Obaj postawili na desperackie Enzuigiri, z tym że Dunne odbił się następnie od lin i trafił prosto na Superkick! 1...2...Kick-out. Cole znowu zaczął myśleć o wygraniu walki, lecz i tym razem oberwał w głowę. Dunne wykonał następnie Vertical Suplex Powerbomb. 1...2...Kick-out! Pojedynek przenosi się w okolice krawędzi ringu. Pete miał problemy z nogą i doszło do tego, że otrzymał Panama Sunrise na apronie! Nie ma szans na to, że on jeszcze wstanie. Obaj zawodnicy wylądowali na podłodze i wrócili do ringu w ostatniej chwili. Dunne jednak miał ten problem, że Adam na niego czekał. I czekał z nie byle czym, bo z Superkickiem. 1...2...Kick-out! Pete pokazał, że wszystko gra i ruszył w stronę swojego ochraniacza na zęby. Cole nie dopuścił do tego, żeby zawodnik go złapał. Brytyjczyk złamał palce oponenta, a potem próbował wykonać Bitter End. Adam na to nie pozwolił, gdyż w locie zmienił akcję na Panama Sunrise ze swojej strony. Potem zrobił rozbieg i Last Shot wyeliminowało Pete'a.

Zwycięzca: Adam Cole – 14.20 via Pinfall
Ocena: **** (Bardzo dobre widowisko. Doceniam fakt, że zawodnicy próbowali sprzedawać swoje kontuzje, bo dzięki temu pojedynek oglądało się lepiej. Tylko Cole mógłby już nie wykonywać tyle tych Canadian Destroyerów, bo zaczyna to męczyć.)Walka Nr.4: Universal Championship Match – „The Fiend” Bray Wyatt vs Daniel Bryan

Możemy już zacząć przyzwyczajać się do czerwonego światła. Moim pomysłem było zmienić kolor tekstu na czerwony, ale ktoś już zdążył to zrobić przede mną i w życiu nie udowodnię, że wpadłem na to pierwszy. Nie chcę też być nazwany kserobojem.

Daniel od razu wymierzył Corner Dropkick i serię kopniaków. Bray przyjął kolejny Dropkick, jednak tym razem odbił się od narożnika i znokautował rywala za pomocą Clothesline'a. Pretendent przyjął także cios głową i wylądował poza ringiem. The Fiend zaczął znęcać się nad oponentem i posłał go w stronę LEDowego narożnika. Potem zgniótł Daniela Running Sentonem. Zawodnicy powrócili do kwadratowego pierścienia, w którym Wyatt dał się trafić paroma ciosami. No cóż, nie były one spektakularne, gdyż Wyatt ot tak wykonał przeciwnikowi Uranage. DB wylądował na kolanach, lecz to nie uratowało go przed otrzymaniem akcji znanej nam jako Suplex Toss. Bray wykręcił głowę rywala, a potem udawał, że łamie kark Daniela. Pretendent zwijał się z bólu, lecz w pewnym momencie zrobił świetny unik. Mistrz przeleciał nad schodkami i miał przyjąć Suicide Dive. Miał, ale zatrzymał Bryana w locie. Nie udało mu się wykonać Sister Abigail, ponieważ DB wysłał go prosto w narożnik. Daniel uderzył czempiona kolanem w głowę, a potem skoczył na niego z narożnika. Wracamy do ringu. Pretendent trafia Wyatta Missile Dropkickiem, a potem jeszcze jednym i jeszcze jednym. The Fiend uklęknął i oberwał trzema kopnięciami. Daniel zauważył, że Bray jest gotowy na więcej i zdecydował, że będzie kopał rywala aż ten zdechnie. Wyatt załapał się potem na serię wściekłych Stompów i stracił równowagę po przyjęciu Running Knee! 1...2...Kick-out! Bryan zaczął słuchać publiki, jednak nie widział jak rywal staje sobie na nogi. The Fiend odepchnął pretendenta, a potem złapał go za szyję w narożniku. Daniel znikąd przeszedł do dźwigni na rękę, jednak sędzia musiał mu przeszkodzić, gdyż Bray trzymał się lin. Bryan skoczył z narożnika prosto na cios od Wyatta. Sister Abigail zostaje zablokowane, lecz z Mandible Claw nie poszło tak dobrze. Daniel odpłynął i sędzia mógł go odliczyć.

Zwycięzca: „The Fiend” Bray Wyatt – 10.00 via Pinfall
Ocena: *** (Brawo, jak na walkę bez jakiejkolwiek podbudowy i na walkę, w której wystąpił The Fiend było naprawdę ok. Nie musiałem oglądać orgii finisherów, bo ta nie była po prostu potrzebna. Daniel miał swoje momenty, a Wyatt nawet bez otrzymania trzynastu kolan w głowę wyglądał jak potwór, którego oglądać powinniśmy już od jakiegoś czasu.)


Walka Nr.5: Team SmackDown (Roman Reigns, Baron Corbin, Shorty G, Mustafa Ali & Braun Strowman)
vs Team RAW (Drew McIntyre, Kevin Owens, Seth Rollins, Randy Orton & Ricochet) vs Team NXT (Tommaso Ciampa, WALTER, Keith Lee, Matt Riddle & Damian Priest)

Walkę rozpoczną Strowman, Ciampa i Rollins. Braun odepchnął swoich oponentów pokazując, że sojusz im w niczym nie pomoże. Tommaso i Seth otrzymali podwójny Dropkick. W drużynach NXT i RAW dochodzi do zmian. WALTER i McIntyre zaczęli obijać Brauna. Poszło im naprawdę dobrze. Szkot zaatakował Austriaka, który się zaczął denerwować. Panowie wymienili się Chopami, a potem Ring General ogłuszył oponenta trafiając go Big Bootem i Seated Sentonem. Strowman ruszył z szarżą, lecz przyjął potem cios od Drew. Mistrz UK wrócił do ataku. McIntyre załapał się na German Suplex. Strowman do tego nie dopuścił, więc on przyjął Shotgun Dropkick. WALTER odwrócił się prosto na Claymore Kick i niepokonany mistrz Wielkiej Brytanii został wyeliminowany w trzy minuty. Gratuluję.

WALTER wyeliminowany

Publice bardzo nie spodobał się ten obrót zdarzeń. Priest wskoczył do ringu i to on zaczął rozdawać karty. McIntyre przyjął kombinację ataków oraz Cyclone Kick. Braun wylądował w narożniku, jednak doszło do zmiany. Gable zgniótł Damiana Diving Moonsaltem, a potem zmierzył się z Ricochetem. Była to ciekawa wymiana ataków zakończona German Suplexem dla Rico. Do ringu wchodzi Riddle, który rozpętał interesującą wojnę w parterze z rywalem. Panowie postraszyli się Ankle Lockami, a potem kopniakami. Chad nie widział jak Ciampa zmienia się ze swoim partnerem. Tommaso otrzymał kombinację uderzeń, a potem zarówno on jak i Shorty G zostali trafieni Handspring Pele Kickiem. Legalnym zawodnikiem zostaje Owens, który zgniata Chada Frog Splashem. 1...2...3.

Shorty G wyeliminowany

Baron i Roman zaczęli się kłócić na temat tego, który z nich powinien teraz walczyć. Owens kopnął Reignsa w twarz, a potem to samo zrobił z Corbinem. Big Dog przyjął jeszcze Cannonball, a Lone Wolf został załatwiony po przyjęciu Stunnera. KO wraca do ringu, a tam czekał już na niego Ciampa. Tommaso wykonał Spike DDT i Kevin pożegnał się z walką.

Kevin Owens wyeliminowany

Walczyć będzie teraz Randy Orton. Ciampa postraszył go atakiem, lecz Legend Killer był bardzo świeży i wiedział co się szykuje. Orton wykonał Apron Back Suplex, a potem zajął się osłabianiem kończyn rywala. Tommaso wpuścił do ringu Priesta, lecz w nagrodę przyjął RKO. RKO otrzymał również Damian, który został po przyjęciu tego ataku odliczony. Riddle nie dał się zaskoczyć i The Original Bro odliczył Randy'ego. Orton nie mógł się z tym pogodzić i wykonał Mattowi RKO. Najlepiej w tej sytuacji odnalazł się Corbin, który przypiął Riddle'a.

Damian Priest, Randy Orton & Matt Riddle wyeliminowani

Do ringu wszedł Keith Lee, jednak zawodnika zaatakował McIntyre. Braun nie wiedział jak się zachować i postanowił rzucić się na wszystkich członków drużyny RAW. Co więcej, zawodnicy z czerwonej tygodniówki zostali trafieni serią Shoulder Blocków z rozbiegu. Doszło do małej kolizji na linii Keith/Braun. Strowman wylądował na podłodze, a gdy już wstał to otrzymał Claymore Kick i sędzia musiał go wyliczyć. Ej, a to w ogóle jest możliwe, żeby w walce, w której mierzy się ze sobą jednocześnie trzech gości, jeden z nich mógł zostać wyliczony leżąc poza ringiem?

Braun Strowman wyeliminowany

Ricochet zajął się Corbinem i sprowadził go do narożnika. Kopniaka otrzymał też Mustafa, jednak to Baron był celem byłego mistrza US. Ricochet skoczył potem na Romana i próbował odliczyć Keitha. Ten uniknął 630 Sentona i wystawił Rico Baronowi, który wykonał End of Days.

Ricochet wyeliminowany

Do ringu wskoczyli Seth, Mustafa i Tommaso. Ali wygrał wymianę ciosów, lecz został podrzucony do góry przez Architecta. Ali wylądował na Ciampie, a potem wykonał Tornado DDT Rollinsowi. Kilku zawodników przyjęło Suicide Dive i między innymi atak otrzymał Corbin, który wyburzył do Mustafy. Seth wykorzystał sytuację i załatwił rywala częstując go Blackoutem.

Mustafa Ali wyeliminowany

Baron wyburzył teraz do Romana, lecz panowie nie mieli sobie za wiele do powiedzenia, gdyż Seth, Keith i Drew chcieli się bić. Ciampa otrzymał od Szkota Inverted Alabama Slam, a przed przyjęciem Claymore Kicka uratował go Roman ze Spearem dla McIntyre'a.

Drew McIntyre wyeliminowany

Rollins chciał odliczyć Big Doga, jednak nie poszło mu tak śpiewająco jak myślał, że pójdzie. Seth otrzymał Drive-By Dropkick, lecz Reigns nie zauważył Ciampy, który osłabił go swoim Spike DDT. Tommaso nie wykonał finishera, ponieważ Roman trafił go Superman Punchem. Corbin miał dość czekania na zmianę i postanowił zaatakować Keitha. Potem zmusił Reignsa do zmiany i zaczął do niego krzyczeć. Ciampa uniknął Chokeslama i po raz kolejny uratował go Roman. Corbin otrzymał od niego Superman Punch i Spear. Tommaso oczywiście skorzystał z prezentu.

Baron Corbin wyeliminowany

Drużyna z NXT miała przewagę. Tommaso wiedział o tym i zdecydował, że rzuci się na przeciwników. Pomóc mu w tym chciał Lee, jednak Roman i Seth załatwili czarnoskórego zawodnika. Tommaso został wyrzucony z ringu i prawdopodobnie czeka na niego jakaś potężna akcja. Seth przygotował stół komentatorski, a to zwiastuje nam The Shield Powerbomb dla Tomka. Na szczęście nie dopuścił do tego Lee, który pozbawił oponentów równowagi. Reigns zajął się rywalem, w międzyczasie w ringu ze sobą walczyli Rollins i Tommaso. Ten drugi wykonał nawet Project Ciampa, jednak walka trwa dalej, Seth nie dał się odliczyć. The Architect nie pozwolił przeciwnikowi na wykonanie drugiego finishera. Szkoda tylko, że w późniejszej części tego starcia przyjął potężny cios kolanem. Roman tym razem odwrócił się przeciwko Ciampie, którego załatwił za pomocą Superman Puncha. Seth poprawił atak przy pomocy Blackouta i to byłoby na tyle.

Tommaso Ciampa wyeliminowany

Zaraz, zaraz, to jeszcze nie koniec. Publika miała już swojego faworyta i widziała w nim Keitha, który wrócił do ringu. Seth został rzucony na drugą stronę i po chwili obaj członkowie The Shield zostali trafieni Vaulting Planchą. Rollins wylądował później na nogach i ogłuszył przeciwnika dwoma Superkickami. Lee przyjął też Frog Splash, jednak zawodnik chciał się bić dalej i zdążył podnieść bark. Publika przestała kibicować Architectowi, który przyjął Ground Zero! 1...2...3!

Seth Rollins wyeliminowany

No cóż, Keith będzie teraz musiał pokonać Romana. Zawodnik otrzymał dwa Superman Punche, jednak to za mało na gościa jego pokroju. Big Dog zaczął myśleć o zakończeniu starcia, lecz jego Spear został skontrowany na Spirit Bomb! 1...2...Kick-out! Roman podniósł bark w ostatniej chwili! Lee wspiął się w takim razie na narożnik, ale nie trafił na przeciwnika i było już pozamiatane, gdyż Reigns wykończył go przy pomocy Speara!

Keith Lee wyeliminowany

Zwycięzcy: Team SmackDown (Roman Reigns, Baron Corbin, Shorty G, Mustafa Ali & Braun Strowman) – 29.30 via Pinfall
Ocena: **** (Cholernie przyjemne widowisko. Obejrzeliśmy właśnie trzydzieści minut dobrego wrestlingu prowadzonego w szybkim tempie. Przyczepić można się jedynie do sposobu, w jaki wyeliminowano WALTERA. Na serio tak trzeba było potraktować niepokonanego mistrza UK? Ale za to solidną promocję dostał Keith Lee, który został w ringu do samego końca. Myślę, że właśnie zobaczyłem jedną z lepszych walk drużynowych typowych dla gali Survivor Series. Zwycięstwo zawodników ze SmackDown mnie zaskoczyło, ale z drugiej strony... Nie widzę w tym niczego złego.)Walka Nr.6: WWE Championship No Holds Barred Match – Brock Lesnar vs Rey Mysterio

Jak to jest, że pieprzony Rey Mysterio jest jednym z najjaśniejszych punktów Raw? Mysterio zdecydował, że najpierw wyciągnie spod ringu metalową pałkę. Lesnar nie tego się spodziewał, jednak mistrzowi nie było w smak mierzyć się z rywalem trzymającym w rękach groźną broń. Lesnar zatrzymał Reya i trafił go ciosem w twarz. Potem robił wszystko, żeby Mysterio puścił pałkę. Pretendent po przyjęciu kilku Clothesline'ów został wyrzucony z ringu. Potem przeleciał nad stołem komentatorskim i otrzymał Overhead Belly to Belly Suplex. Brock znalazł chwilę na zawiązanie sznurowadeł i zdecydował, że pośle rywala w LEDowy narożnik. Raz mu się udało, ale za drugim razem już nie. Mysterio ruszył po rurę, lecz do tego nie dopuścił Brock. Bestia wykonała trzy German Suplexy. Do ringu wślizgnął się Dominic, syn Reya, który trzymał w rękach ręcznik. Prawdopodobnie chciał, żeby Lesnar okazał litość, ale potem okazało się, że jest to plan rodziny Mysterio. Pretendent uderzył Brocka poniżej pasa i to samo zrobił Dominic. Lesnar otrzymał cios rurą, cios krzesłem, Double 619, Diving Splash i Frog Splash od przeciwników! 1...2...Kick-out! Dominic chciał skoczyć z narożnika, jednak Lesnar zdążył go złapać i wykonać German Suplex. Rey poleciał na mistrza, lecz też został przechwycony i otrzymał F5. Koniec.

Zwycięzca: Brock Lesnar – 6.50 via Pinfall
Ocena: **3/4 (Wrestlingu to tu może za wiele nie było, a gimmick match został wykorzystany maksymalnie w dziesięciu procentach, lecz pojedynek spełnił swoje zadanie. Sam pomysł włączenia do tego Dominica był bardzo udany. Rodzina Mysterio udowodniła, iż Lesnara da się zastraszyć, jednak wynik zaskakujący nie był.)Walka Nr.7: Bayley vs Shayna Baszler vs Becky Lynch

Bayley niczym Kleopatra? Daję trzy kciuki w górę. Wszystko leży w jej rękach, gdyż NXT ma na koncie trzy punkty, a SmackDown ma tych punktów dwa. RAW już się właściwie nie liczy i Lynch walczy o złote gacie.

Bayley nie chciała czekać, jednak rywalki zatrzymywały jej ataki. Becky została trafiona Clothesline'm, żeby potem wstać i skoczyć na przeciwniczki walczące poza ringiem. Wracamy do kwadratowego pierścienia, w którym mistrzyni kobiet SmackDown otrzymała Jumping Clothesline. Bayley zrobiła potem unik i pozwoliła Irlandce zaatakować Baszler. Lynch wspięła się na trzecią linę, z której zleciała na matę. Bayley chciała chyba wykonać Sunset Flip Powerbomb w narożnik, ale ten rzut nie jest najłatwiejszy i to głównie wykonawczyni ataku wylądowała w narożniku. Shayna przerwała pin, lecz to byłoby na tyle z jej strony. Mistrzyni kobiet SmackDown sprowadziła Baszler do parteru. Queen of Spades jakoś sobie z tym poradziła, a potem wykręciła rękę przeciwniczki. Do ringu wraca Becky z kopniakiem dla Baszler. Shayna dała się też sprowadzić do narożnika, w którym oparta była Bayley. Mistrzyni kobiet NXT uniknęła kopniaka i posłała Irlandkę na ziemię, narażając się na cios ze strony drugiej rywalki. Przez cały czas oglądaliśmy walkę dwóch zawodniczek, każda ingerencja ze strony trzeciej była w porę blokowana. Bayley znęcała się nad rywalką i przygotowała dla niej Rope Hung Cutter. Baszler przerwała pin i w nagrodę otrzymała taki sam atak. Do powiedzenia coraz więcej miała Lynch, która wykonała dwa Exploder Suplexy. Mistrzyni kobiet RAW załatwiła też oponentki kombinacją Inverted DDT/Facebuster. Becky zgniotła Bayley Diving Leg Dropem, lecz po raz kolejny z opresji jedną z zawodniczek ratuje Shayna. Lynch wyrzuciła Queen of Spades z ringu i zapięła Dis-Arm-Her. Baszler zdecydowała, że wróci i wykona Irlandce Inverted Gutwrench Suplex. Bayley zablokowała próbę wykonania jakiegoś ataku. Zawodniczka ogłuszyła Shaynę ciosem kolanem, a potem przygotowała dla niej Bayley to Belly. 1...2...Kick-out. Baszler miała już dość tych ataków ze strony mistrzyni kobiet SmackDown. Udało jej się sprowadzić rywalkę do parteru i ją kilkanaście razy uderzyć w twarz. Shayna wykonała potem Suplex i dominowała do momentu, w którym do ringu powróciła Lynch. Irlandka trafiła oponentki Missile Dropkickiem. Doszło teraz do bitwy pomiędzy mistrzyniami kobiet RAW i NXT. Wojna została przerwana przez atak Bayley. Ale się zmęczyłem tym starciem. W narożniku zrobiło się niebezpiecznie, ale tylko na chwilę, ponieważ zawodniczki co chwilę sobie przerywały. Baszler złapała Bayley w duszenie, lecz w ofensywie przeszkodziła jej Becky wykonująca Powerbomb. Shayna postraszyła dźwignią Irlandkę i po chwili sama miała problem, ponieważ Lynch przeszła do Dis-Arm-Hera. Baszler zakręciła oponentką, jednak do kwadratowego pierścienia powróciła trzecia wrestlerka. Zawodniczki postanowiły, że powalczą przez jakiś czas poza ringiem. Shayna zamiatała przeciwniczkami, a potem rzuciła Lynch na stół za pomocą Gutwrench Powerbomba. Bayley skupiła się na Baszler, która już w ringu przeszła do duszenia. Mistrzyni kobiet SmackDown uwolniła się oraz wykonała Saito Suplex. Bayley wspięła się na trzecią linę i skoczyła prosto w objęcia Shayny. Koniec. Nareszcie.

Baszler świętowała swój sukces na stole komentatorskim. To zdenerwowało Becky, która zaatakowała zwyciężczynię walki. Lynch ustawiła sobie Shaynę na stole i zgniotła ją Leg Dropem. Brawo, widzę, że ktoś tu nie umie przegrywać.

Zwyciężczyni: Shayna Baszler – 18.05 via Submission
Ocena: **1/2 (Ogromny zawód. Ostrzyłem sobie zęby na fajne, brutalne starcie z trzema kopiącymi tyłki kobietami, a otrzymałem walkę, w której motyw „dwie walczą, jedna leży” był aż nadto widoczny. Walka była strasznie leniwa i tylko końcówkę można pochwalić, ale wydaje mi się, że doszukuję się plusów w czymś, co na te plusy raczej nie zasługuje. No i ten atak po walce uważam za głupkowaty.)Ocena PPV: ***1/2 (Mimo przeciętnej walki wieczoru, Survivor Series było jedną z lepszych gal głównego rosteru. Wrzucenie do rywalizacji brandów NXT było strzałem w dziesiątkę. PPV trzymało dobry poziom, mieliśmy nawet możliwość zobaczenia dwóch walk na cztery gwiazdki. Ok, nie wszystko mi się podobało, ale zaczynam czuć, że w obecnych czasach przywalić można się do wszystkiego. A ja chcę po prostu pochwalić federację za to, że pierwszy raz od dawna mogłem zobaczyć galę wolną od beznadziejnych decyzji. No i ogromny szacunek za odwagę, bo to NXT wygrało rywalizację brandów.)

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  


Powered by phpBB © 2007 phpBB Group