Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest czw cze 21, 2018 2:13 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

Primavera na propsie, choć ostatnio tylko wysoko mineralizowane pije żeby dodatkowo magnezu nie musieć suplementować XD

A z tego zestawienie Imo Polaris największy syf, nie wiem czy to autosugestia przez niską cenę, czy serio, ale jak ją pije to mam dziwne uczucie jakby ktoś tam czegoś w rodzaju maki dodał która poem się osadza na języku, ale jakieś źródła do dupy po prostu mają XD I tak w sumie to Ona Mi się kojarzy jako taka typowa woda z biedry.
A i przy cisowiance tez mam często te uczucie jak z mąką XD

Były wody koncernowe, teraz czas na ranking wód rzemieślniczych i regionalnych ;)

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
3x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Mid carder
Awatar użytkownika

No to tutaj Powrót Króla od Jana Olbrachta wygrywa, bo jak na APĘ, to woda w sumie hehe

Polecam Burna Kiwi/Apple. Wspaniała i zaskakująca, bo niebieska barwa. Pianka szybko opada, ale to częste zjawisko w tym typie napoju. Aromat to taka wojna między Kiwi, a Jabłkiem i przeważa tu jednak Jabłko. W smaku czuć coś mega przyjemnego, a jak się to wypije schłodzone to może nawet konkurować z najlepszym energetykiem - Tiger Wall Street :)
5/5

Superstar
Awatar użytkownika

Giro 2016 - SPIRIFER - Double American Wheat to dość specyficzne piwo, ogólnie American Wheat to miało być piwo dość lekki, orzeźwiające, coś jak NE IPA, a tu zrobili wersje podwójną i jakoś nie powala Mnie to. W aromacie czuć pół na pół słodowość z cytrusami, w smaku jest nie za wiele, goryczka średnio-niska. Na plus etykieta i ogólne odczucie w ustach, bo przyznam że struktura piwa jest bardzo przyjemna. - 5/10

American IPA - DOCTOR BREW - O takie AIPA nic nie robiłem :P W aromacie cytrusy, goryczka fest, serio jedna z największych jakie piłem. Dziwi trochę mega duży osad, ale w sumie sprawia to że piwo jest jeszcze ciekawsze. Gdyby aromat był trochę mocniejszy to byłoby świetnie - 8/10

Bawarka - PINTA - Wzorcowy Hefe Weizen, w aromacie banany z goździkami, w smaku tak samo, jak przystało na piwo pszeniczne jest nieprzejrzyste i bardzo gładkie przez co pije się mega przyjemnie. - 8/10

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
3x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5