Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest śr cze 26, 2019 4:18 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 289 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20
Autor Wiadomość

Low carder
Awatar użytkownika

Na początku myślałem, że Jimmy Havoc, bo na Szlamfest przydałby się hardcore match, ale ktoś mi napisał na grupie, że jest AEW, więc to stało się mało prawdopodobne.
Potem, ktoś mi napisał, że Mark Haskins walczy kiedyś w TNA, więc już byłem na 99% pewny, że to on przyjedzie, ale zawsze był ten 1% na rozczarowanie, bo "Hej, to polski wrestling i wszystko (co najgorsze) może się zdarzyć".
Przypomniałem sobie, że David Starr z 2016 zaliczył TNA One Night Only, ale to też było mało prawdopodobne, bo raczej grafik ma napięty.

Dla mnie nie ważne czy walka Piękny Kawaler vs Mark Haskins będzie dobra, tylko to że wreszcie w miarę znane i gorące nazwisko na scenie niezależne przyjeżdża do Polski i będzie walczyć z Polakiem.

Bo jakby wykręcili 5* czy 6*, to co to tak naprawdę zmieni?
Nic, bo omijając, że oceny to mocno subiektywna sprawa, to wątpię większość publiki była stanie ocenić czy walka jest dobra czy nie, poza tym nikt po za publiką na gali tej walki nie zobaczy, a jakby zobaczył to wątpię by Kawalerowi to otworzyło drogę do występu w znanych brytyjskich fedkach.

Zresztą Marka Haskinsa pewnie bardziej interesuje to czy Kawaler jest bezpieczny ringu i czy nie złapie kontuzję, która spowolni albo spieprzy mu karierę, tym bardziej, że pewnie w UK na galach zarobi lepsze pieniądze niż w na jednym występie w KPW i praktycznie nie musi tu przyjeżdżać - pewnie też będzie nocował u wrestlera z KPW niż w Hotelu.
Przyjeżdżać będzie raczej z ciekawości, bo wrestlerzy przeważnie lubią podróżować w nowe miejsca i poznawać nowych ludzi, bo to po prostu część ich pracy, a prawdopodobnie dobre słowo o KPW jego kumpli (Pastora William Eavera i Wild Boara), którzy walczyli w naszym kraju, mogło go przekonać, że warto tu przyjechać.

Jeżeli chodzi o walkę, to będzie taka na ile Mark Haskins się zgodzi, bo to pewnie on będzie prowadził walkę, skoro jest bardziej doświadczonym wrestlerem.
Na pewno będzie bezpieczna, bo to Kawaler jest wstanie zagwarantować i raczej przyzwoita, bo On nie schodzi podczas pewnego poziomu.
Mark Haskins też pewnie będzie się chciał pokazać z dobrej strony, ale wątpię by pokazał tyle co w ROH Czy Progress, bo z Kawalerem walczy po raz pierwszy , więc powinno być raczej spoko, ale asekuracyjnie - zresztą on ma zobowiązania, wobec innych federacji, poza tym z tego żyje.

Najważniejsze, żeby publika KPW go dobrze przyjęła, a są na to szanse, bo będzie fejsem i walka raczej nie będzie main eventem - zresztą przeciętna osoba na gali nie będzie miała pojęcia, kto to jest Mark Haskins i raczej się będzie jarała tym, że widzi walkę wrestlera z UK, tak jak się jarali Ron Corvusem, że jest wrestlerem z poza Polski.

Czy Mark Haskins jest nazwiskiem by smarci ruszyli tłumami na gale KPW?
Nie? El Generico w DDW też nie był takim nazwiskiem, ale jeżeli Haskins będzie walczył na KPW Arena 14 x Szlamfest, to jest nadzieja, że na gali KPW Godzina Zero 2019 będą "ciekawsze" nazwiska - trochę słabo by było jakby na największej gali KPW w roku, były mniejsze nazwiska.

Mnie trochę zastanawia, kto wyłożył kasę na Haskinsa?
Z tego co wiem, Szlamfest nie chce wykładać kasy na zagranicznych wrestlerów, bo dla nich priorytetem są zagraniczni autorzy komiksów.
Wątpię też by Szlamfest odpalił KPW jakąś mega kasę za zrobienie pokazu, raczej wydaje mi się, że trafiła się okazja ściągnięcia Haskinsa na gale i KPW wyłożyła kasę, bo traktuje to jako dobrą promocje swojej marki na rynku europejskim.

Bardzo mnie też cieszy, że wszystko wskazuje na to, że Kawaler zawalczy z jakimś polskim wrestlerem z KPW w walce wieczoru na gali Godzina Zero 2019, bo jak się prowadzi storyliny, to wypadało by na największej gali w roku zakończyć ją walką, która jest główną historią federacji.

Main Eventy takie jak Kawaler vs Wild Boar czy Ron Corvus vs Tom La Ruffa nie interesują publikę KPW, bo za tymi walkami nie stały żadne emocje.
A Emocje na galach KPW Są najważniejsze.

Poza tym znane nazwiska z zagranicy spokojnie mogą walczyć o pasy KPW Oldtown i KPW Tag Team, tym bardziej że to będzie świetna rozgrzewka przed main eventem o pas KPW Championship.

Według mnie aktualny rok pod względem storylineowym zapowiada się chyba na najlepszy w KPW.
Mam nadzieje, że nie spieprzą tego Main Eventem na Godzinie Zero 2019.

Legenda
Awatar użytkownika

Za zabookowanie Marka Haskinsa uznanie dla KPW się należy. Jednocześnie pokazuje to krytykom, jaki rozwój osiągnęło KPW (choć pewnie w grupie wrestling polska znalazły by się osoby, które i tak by twierdziły że to nic nie znaczy). Jak widać, ściągnięcie w przeszłości Pastora William Eavera i Wild Boara zaprocentowało tym, że szepnęło się dobre słówko i teraz w efekcie tego przybywa Mark Haskins. Bo dla porównania wątpię żeby Mark zawalczył w MZW, no chyba że z Justinem Joy'em. Aczkolwiek czy w KPW poza Kawalerem ktoś byłby gotowy do walki z Haskinsem? Chyba tylko Kamil Aleksander przychodzi mi do głowy.

Mimo iż bardziej zaangażowany jestem w MZW, to jednak dostrzegam że w KPW progres idzie do przodu i historia toczy się, trzymając tym samym zainteresowanie fanów. Brawo :]

Low carder
Awatar użytkownika

KL pisze:
Bo dla porównania wątpię żeby Mark zawalczył w MZW, no chyba że z Justinem Joy'em. Aczkolwiek czy w KPW poza Kawalerem ktoś byłby gotowy do walki z Haskinsem? Chyba tylko Kamil Aleksander przychodzi mi do głowy.

Jakby sypnęli odpowiednią kasą to by pewnie zawalczył ;) Justin i Shadow, a nawet Rothschild w sam raz.

Co do rywala z KPW, myślę, że Peter Pannache dałby dobrą walkę z Haskinsem.

Low carder
Awatar użytkownika

Wątpię by Haskins dostał jakąś mega kasę, żeby mu się koniecznie opłacało przylecieś do Polski. On ma co robić w UK i ma większą gwarancje, że tam się nie połamie.
Wątpię też by taki Da Mack był jakiś mega drogi dla MZW.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 289 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20