Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn sie 10, 2020 12:40 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość

Low carder
Awatar użytkownika

Choć Polska nie zalicza się do krajów, w których wrestling jest czymś bardzo popularnym, faktem jest, że do tej pory odbyło się u nas ponad 70 profesjonalnych gal. Pierwsza z nich miała miejsce w 1993 roku, kiedy to warszawski Torwar na zaproszenie Andrzeja Suprona odwiedziły takie legendy jak Jim Duggan oraz Tito Santana. Kolejna… dopiero po 16 latach przerwy za sprawą pierwszej polskiej organizacji wrestlingu – Do or Die Wrestling, znanej wszem i wobec jako DDW.

Od tego czasu polski wrestling ruszył na dobre i z przyjemnością można powiedzieć, że rozwija się w poprawnym tempie. Chciałbym zaprosić Was do artykułu poświęconego poniekąd polskiemu wrestlingowi, ale skupiający się jedynie na nazwiskach zza granicy. I od razu prostując tytuł – pod uwagę brani są tylko ci wrestlerzy, którzy występowali na galach naszych rodzimych organizacji. Odpadają zatem nazwiska z gal WWE oraz tej z roku 1993.

[ Ciąg dalszy tekstu dostępny TUTAJ: http://mywrestling.com.pl/artykul-top-10-najpopularniejszych-wrestlerow-na-galach-w-polsce/ ]

Jest tu ktoś kto wiedział o wszystkich, dziesięciu występach, o których mowa w artykule? A, może kogoś totalnie zaskoczyłem? ;)

Low carder
Awatar użytkownika

Imo Haskins zdecydowanie za nisko w tym rankingu. Spokojnie powinien się znaleźć w pierwszej piątce, a już na pewno nad Dragunovem i Huntami

Moderatorek od 01.11.2019

***POSTĘP ROKU 2018***

***UM: WRZESIEŃ 2019***

***WBU 5 CHAMPION***

Star
Awatar użytkownika

Naprawdę przyjemny ranking :) props.

Też dałbym w sumie wyżej Haskinsa, który ma na koncie chociażby walkę w MSG, a jest niżej od takiego LaRuffy :/ trochę klops, chociaż to też Twój sposób myślenia i jeżeli tak uważasz :) pozamieniałbym po prostu kolejność w niektórych przypadkach.

Ale tak bardzo fajne opisy, które zwięźle przedstawiły losy każdego zapaśnika/tagu :D sam parę razy byłem zaskoczony, bo nie wiedziałem nic o Dunnie/bracie Macho Mana. Także tym bardziej miło się czytało Twoją pracę- coś się z niej wyniesie :D

UM:Grudzień 2018, Luty 2019, Marzec 2019, Sierpień 2019
Król Typerów NXT/IW za 2019 rok
Prawie Król Typera ROH za 2019 rok

User Roku 2019

Low carder
Awatar użytkownika

Spoko ranking, a Haskins rzeczywiście za nisko. Na pewno więcej osiągnął niż Ilja i The Hunt.

Superstar
Awatar użytkownika

Lokalizacja: Państwo Izrael bezprawnie okupuje tereny należące do Palestyny ale opinia publiczna ma to w dupie
Podbijam poprzedników - generalnie spoko, ale mimo wszystko Haskins jest większym nazwiskiem niż The Hunt, z Ilją powiedzmy że na równi, szczególnie po jego ostatnich miesiącach i zapewne za rok już Dragunov będzie zasłużenie wyżej, ale na ten moment chyba jednak mimo wszystko Mark.

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x3: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016, Styczeń 2019
Moderator WrestleFans - 27.04.16-06.01.17
Administrator WrestleFans - 06.01.17-

Low carder
Awatar użytkownika

Jeżeli chodzi o osiągnięcia na scenie niezależnej to Ilja ma mniejsze osiągnięcia niż Mark, zresztą ostatnio mu jobbnął w Progresie.
Jeżeli chodzi o WWE to na razie tylko jego walka z Finn Balorem na WWE Worlds Collide 2020 robi wrażenie w jego CV.
Dostanie się do WWE NXT uK w dzisiejszych czasach nic nie znaczy, bo WWE w UK podpisuje kontrakty z wszystkimi. Mark Haskins też by tam był gdyby chciał, bo jest większym nazwiskiem niż Ilja i The Hunt.

Low carder
Awatar użytkownika

Dzięki za komentarze. Co do pozycji Marka Haskinsa muszę stwierdzić, że może i faktycznie powinien być wyżej. Niestety nie śledzę jego kariery wystarczająco dobrze, a na przód w rankingu wysunąłem tych, którzy mają lub mieli podpisane kontrakty z WWE, jakby nie patrzeć największą federacją na świecie.

lygrys pisze:
Jeżeli chodzi o osiągnięcia na scenie niezależnej to Ilja ma mniejsze osiągnięcia niż Mark, zresztą ostatnio mu jobbnął w Progresie.

Szukałem na CageMatch tej walki z Progressu i nie znalazłem. Dotarłem natomiast do 2017 roku i tam Dragunov wygrał z Haskinsem na gali wXw.

Ponadto zapomniałem w tym rankingu wspomnieć, że Ilja to zwycięzca turnieju wXw 16 Carat Gold, a biorąc pod uwagę organizatora i gwiazdy jakie na ten turniej ściągają, można chyba śmiało stwierdzić, że na europejskie warunki jest to turniej bardzo prestiżowy.

Mając do dyspozycji 10 takich nazwisk nie łatwo było je rozmieścić na pozycjach, z którymi zgadzaliby się wszyscy czytelnicy. To zawsze będzie subiektywna ocena. Zresztą główną ideą artykułu nie było ułożenie TOP 10, a po prostu pokazanie, często nieświadomym polskim fanom, jakie nazwiska występowały w naszych rodzimych organizacjach ;)

Low carder
Awatar użytkownika

Marka Andrewsa pomyliłem z Markiem Haskinsem.
Dla mnie ILja niżej trochę niż Haskins, bo mniej walk stoczył w PWG i rzadziej walczył w USA i znaczących fedkach w UK.

Tak czy inaczej ranking spoko, Ci co powinni być są. Pierwsza trójka nie budzi kontrowersji.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ]