Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn sie 10, 2020 12:54 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

Drugi wywiad autorstwa Ramzesa i drugi, który odbił się sporym echem zapewne przyczyniając się do późniejszego oddania moda przez Radosława. Więcej pisałem o tym ze swojej perspektywy przy uzasadnieniu nominacji Rainmakera tutaj. Było to jak widzicie całkiem niedawno, więc nie ma sensu się powtarzać. Jak panowie będę chcieli z perspektywy czasu na chłodno coś dodać jak choćby bohaterowie #1 klasyku, to byłoby sympatycznie :D

Zarejestrowałeś się na forum 10 lipca 2015, ale przez pierwszy rok pobytu napisałeś ledwie 8 postów. Co było tego powodem?

Szczerze to nie pamiętam nawet co było powodem tej rejestracji i do niedawna nie miałem pojęcia że zrobiłem to jeszcze w 2015 roku XD Z początku wydaje mi się, że napisałem może raz coś w temacie MOTYC czy jakimś plebiscycie, ale do tego raczej się moja działalność ograniczała. Dopiero kiedy bodajże RS założył na jesieni poprzedniego roku pamiętny temat dzięki któremu jak wiadomo wielu userów zaczęło przygodę z forum, to ja też się odezwałem, no i od tego czasu udzielam się regularnie.

Mniej więcej w tym samym czasie zacząłeś również pisać na forum Atti, jednak masz tam zdecydowanie mniej postów niż u nas. Co sprawia, że wolisz WF od tamtego forum?

To prawda, myślę nawet że nieco wcześniej zacząłem się jako tako udzielać tam, niż tu. Wygrałem tam nawet debiutanta roku, pisząc może łącznie jakieś 50 postów (z czego 90% kopiowałem stąd) XD Jaki jest powód tego że tam wolę WF i tu udzielam się regularnie a tam nie? Myślę że głównie lepsza atmosfera na sb, a co za tym idzie to, że złapałem tu lepszy kontakt z ludźmi niż na Atti. Tamtejsze sb – nie wiem jak jest teraz, ale kiedy ja tam zaglądałem to była katastrofa, Arkao wyzywający każdego od pizd, jakieś marne trolle typu młodyzgred czy coś w tym stylu, trochę to było odrzucające, no i jakby to powiedział Tomasz Hajto, to są te detale. Myślę że atti ma nieco większy ruch jeśli chodzi o dyskusje o wrestlingu (chociaż myślę że co do tego można się kłócić), ale nie ma „atrakcji” typu WBU, WFHF,WFQ, UM i takie tam, a takie sprawy u mnie przeważają, poza tym myślę że mam na wiele tematów podobne poglądy do większości tutejszych userów, czego nie mogę powiedzieć o Atti, bo tam po prostu z wieloma kwestiami/opiniami się zazwyczaj nie zgadzam.

Dobrze, ale o nich już wystarczy. Wspomniałeś o atmosferze w sb. Jak każdy nowy user pewnie miałeś jakieś problemy z przywyknięciem do naszego specyficznego chatu?

Pamiętam akcje ze Stormem i Gudką (jeszcze z awatarem El Ligre, czego nie wiem dlaczego nie zauważyłem i myślałem że to Gudka), kiedy dałem się zbaitować na ich zaczepki i śmiechowe teksty z których wszyscy się śmiali, a ja nie wiedziałem za chuja o co chodzi XD Wiadomo, mowa o tekstach typu „czy twoi rodzice wiedzą” itp. czy „oglądaj co chcesz, byleby światło nie waliło”. Do dziś mam chyba na telefonie screeny zaczepek Pawła, które wysłałem potem jako skargę Fighterowi XD Także można powiedzieć że w pewnym sensie miałem z początku problem, niektórych rzeczy nie wiedziałem, ale z czasem to minęło i z czasem też ten specyficzny styl o którym mówisz bardzo polubiłem i myślę, że teraz z wieloma userami mam bardzo dobry kontakt.

A jak oceniłbyś swoją działalność od czasu, gdy zacząłeś aktywnie pisać?

Ogólnie jestem z niej dość zadowolony, bo tak nieskromnie mówiąc z miejsca stałem się jedną z ważniejszych postaci na forum. Ważniejszych pod tym względem że pisałem dużo, w wielu różnych działach i myślę też że niegłupio. Trochę różnych artykułów, newsów, raportów czy innych pierdół w tym czasie porobiłem i przyszło mi to z pewnego rodzaju łatwością. Zazwyczaj jest jakaś mała satysfakcja przy okazji inicjatywy typu porządny artykuł czy Power Ranking czy jakieś inne gówno, niby to tylko forum o wrestlingu, ale jednak czasem coś ciekawego można zrobić. Teraz w sumie zauważam już że mimo wszystko mam na to nieco mniej czasu, no i też nieco mniej chęci, także mimo iż na forum udzielać się nadal zamierzam, to pisać po 250 postów na miesiąc już raczej nie będę, z raportów też niestety z kilku powodów już rezygnuje. Aczkolwiek zobaczymy, jak mówi klasyk – daj czasowi czas, a czas pokaże.

Bez fałszywej skromności... W 2017 roku Rainmaker jest najbardziej wartościowym userem na forum?

Ciężko na to obiektywnie odpowiedzieć. Myślę że jakby tak spojrzeć na to co kto zrobił dla forum w tym roku, jakby tak popatrzeć na ankiety UM’a, które w jakimś stopniu to odzwierciedlają, to można dojść do wniosku że ja i Hubson byliśmy osobami, które w tym roku najwięcej forum dały. Aczkolwiek jest jeszcze przecież Chris, jest Triple X, jest też RS czy Fighter, każdy oferuje na WF co innego, więc mimo iż ja myślę, że wraz z Hubertem byliśmy w tym roku póki co najbardziej wartościowi, to ta czwórka też swoje zrobiła i jakby ktoś któregoś z nich wybrał, to nie byłbym zdziwiony. Zobaczymy jak na forum będzie wyglądać końcówka roku, myślę że jak zadasz mi to pytanie w grudniu to udzielę Ci jasnej odpowiedzi.

Ciekawe, że stawiasz siebie wyżej od RS'a. Czyli uważasz, że po rezygnacji Fightera to ty powinieneś przejąć niebieski kolorek?

Nie stawiam siebie wyżej, myślę po prostu że w tym roku zrobiłem dla forum nieco więcej niż on A kwestia tego kto powinien przejąć posadę po Fighterze już w ogóle bardzo subiektywna sprawa. Nie ma nawet sensu na to pytanie odpowiadać, to może pójdę w inny temat – czy spodziewałem się że to ja zostanę wybrany? Tak. Pamiętam że Maćko niedawno przed rezygnacją Fajta powiedział mi że będzie wybierany nowy mod, i że mentalność jest taka, że trzeba odmłodzić panel. Fighter który ponoć „mianował” mnie na swojego zastępcę, jako wytłumaczenie oddania kolorka napisał, że czas ustąpić miejsce młodszym. Więc naturalnie, wybrano 21 letniego RS’a XD Jeśli chodzi o Radka to jest wiele rzeczy które mnie w tym co ostatnimi czasy (czytaj: kilka ostatnich miesięcy) robił zdenerwowały, ale nie będę raczej o tym pisał, bo sam już z nim tę sprawę grzecznie wyjaśniłem. To co mogę powiedzieć to to co widać – są ludzie którzy go lubią, są też tacy którzy go nie lubią, są też tacy którym w pewien sposób niedawno ‘’podpadł” niektórymi akcjami, czasem jest po prostu osobą która mam wrażenie że napisze/zrobi coś zanim się nad tym zastanowi, ale to tylko moja opinia, Zresztą on chyba o tym wie, bo sam się po części do tego przyznał. Aczkolwiek jednego mu odmówić nie można, wciąż dla forum robi dużo, a już ta rzecz sprawia, że jest jednym z mocniejszych punktów obecnego panelu i zarazem jednym z najmniejszych problemów jeśli chodzi o panel.

Do twoich relacji z Panem Radosławem jeszcze wrócimy, ale na razie pozostając przy temacie tamtego wyboru... Jak bardzo byłeś rozczarowany? Zniknąłeś kompletnie na kilka dni i twoja aktywność wyraźnie się zmniejszyła.

To że zniknąłem nie było w ogóle związane z wyborem RS’a na moderatora – miałem po prostu wtedy wiele spraw na głowie, półmetek, ćwierćmetek, jakieś urodziny, takie tam sprawy, więc o ile dobrze pamiętam po prostu nie logowałem się na forum, dziwi mnie szczerze mówiąc że ktoś to w ogóle pamięta, bo nawet ja o tym nie wiedziałem XD Byłem trochę rozczarowany z początku, to prawda, ale na dobrą sprawę przecież to jest tylko jakaś ranga na forum internetowym, nie umarł mi ktoś z rodziny, nie zerwała ze mną dziewczyna, nie obrabowali mi domu, więc parę dni po akcji już nawet o tym trochę zapomniałem, dopiero jak zobaczyłem jego nick na niebiesko to mi się przypominało. Oczywiście, nieraz w rozmowach z różnymi ludźmi ten temat się przewijał, a ja nadal mam o tym swoje zdanie, nie będę przecież Ci tu mówił czegoś w stylu że i tak modem być nie chciałem czy jebać forum wrestlefans zawsze i tak wolałem atti lub BGZ, bo to byłoby nieprawdą. Byłem trochę zawiedziony, ale nie przeżywałem tego specjalnie i nie przeżywam na pewno teraz, myślę że modem jeszcze kiedyś zostanę, no i jak możesz się domyślić nie jest to raczej sprawa o której myślę codziennie przed pójściem do spania.

To się nazywa dobry research Mimo wszystko nie da się ukryć, że właśnie od kiedy RS jest modem wasze relacje uległy pogorszeniu. Potrafiłeś się nawet delikatnie oburzyć, gdy RS w dyskusji o Smackdown napisał przy okazji wymiany zdań o finisherze Mahala, że twój nick pochodzi od finishera Okady. Z czasem zdawało się być coraz gorzej i wreszcie wybuchło. O co tak naprawdę wam poszło?

Nie pamiętam już o co w dyskusji o Mahalu poszło, a jestem też zbyt leniwy żeby sprawdzić Aczkolwiek jakbym dziś zobaczył post RS’a chwalący jego title run, zapewne zabrałbym się za esej na 2137 słów w którym bym stwierdził że Jinder Mahal jako WWE Champion niemiłosiernie ssie XD A tak na serio, to nie mam odpowiedzi na Twoje pytanie. Nie wiem o co poszło, nie wiem kiedy te relacje się pogorszyły, nic kompletnie na ten temat nie przychodzi mi do głowy. Ale w sumie nie przesadzajmy że wdałem się z RS’em w jakiś „feud” (brzmi dziecinnie i chujowo ale tak to nazwijmy), po prostu trochę się w wielu kwestiach nie zgadzaliśmy. Jedyne co teraz pamiętam to akcja w dniu Wrestlemanii, kiedy sędziowałem mecz w WFQ między bodajże Hubsonem i Kilgorem, napisałem wyraźnie na początku – jestem dostępny do tej godziny, bo potem wychodzę z domu, po czym przyszła ta godzina, ja powiedziałem że muszę spadać i spytałem RS’a czy może sędziować ten mecz. Powiedział że tak, po czym parę godzin później patrzę a on wypisuje na mnie w jakichś postać w dziale WFQ jaki to jestem nieprofesjonalny, aha ¯\_(ツ)_/¯. Chociaż w sumie może dobrze że doszło do tej akcji z warnem (kto ma wiedzieć ten wie), bo przy okazji wiele rzeczy sobie wyjaśniliśmy. Trochę w tym mojej winy, trochę jego, ale jakichś głębszych przemyśleń na temat tej akcji nie mam, no i tbh to naprawdę niewiele pamiętam. Czasem jakieś mniejsze spiny się zdarzały, mamy po prostu różne poglądy nt. wielu spraw, ale suma sumarum z tego co pamiętam sam przysłowiowo wyciągnąłem rękę, bo ostatnia rzecz której chce po całym dniu to jakieś spiny na forum internetowym XD

Po waszym ostatnim konflikcie, w forumowym pamiętniku napisałeś coś takiego ''W sumie myślę że problem rozwiązany, żadnego beefu między mną a RS'em nie ma, przynajmniej nie jest to nic osobistego. Problem jest inny, bardziej chodzi o forum jako całość, ale myślę że przyjdzie taki czas jeszcze że będą ludzie o tym dyskutować, stay tuned''. Co miałeś na myśli? Na co ''stay tuned''?

Ehh i tu mnie masz, bo w sumie myślałem że coś konkretnego na ten temat będę planował, ale nie planuję XD Myślałem chwilowo nad takim postem w stylu trochę zeszłorocznego artykułu Maćka „10 powodów przez które WF umiera”, ale nie wiedziałem jak się za to zabrać, więc nawet nie próbowałem. Nie pamiętam już co wtedy dokładnie pisałem, ale mówiąc że mam problem z forum miałem na myśli obecny skład panelu i takie tam. Wiem że wcześniej mówiłem, że w ogóle nie przeżywam tego że nie wybrano mnie w kwietniu na moda bo tak jest, chodzi mi bardziej o trochę frustrującą sytuację na forum. Umówmy się, 4 z 5 najbardziej aktywnych obecnie userów i tych którzy dają forum najwięcej to szaraki. Spójrzmy na przykład na Kilgora, którego osobiście lubię i szanuję, ale mimo wszystko warto spytać – co daje temu forum? Wbije raz na tydzień czy dwa, napisze na sb „CZY BYLIŚCIE GRZECZNI POD MOJĄ NIEBECNOŚĆ/OHO, WIDZĘ ŻE DUŻO MNIE OMINĘŁO” (niepotrzebne skreślić), a poza tym to napisze jakiegoś posta w dziale WWE raz na miesiąc czy zrobi raz na pół roku nowy epizod diary i na tym jego działalność na WF się kończy. A dobrze wiem, że są ludzie którzy mają na ten temat podobne zdanie do mnie i też ich takie rzeczy frustrują. I wiem też, że są ludzie obecni w panelu, którzy na owy panel i na „beton” tam panujący narzekają. I to nie jest jakiś atak osobisty na Kilgora, Tupaka czy KL’a, bo to spoko mordki. Kilgor na zlocie ponoć latał jak Małysz i, do tego robi diary którego głównym punktem jest feud Lygrysa z Domiszumem, KL to rekordzista polski w endomondo, a z Tupsem mogę sobie popisać o polskim fristajlu i o Bajorsonie i pewnie właśnie teraz zwiedził ostatni zamek w Polsce który mu został, więc pdw dla nich. Ale czy jak na forum nie zamierzasz nic robić/nie masz czasu/nie masz chęci, to nie lepiej po prostu zrobić to co zrobił Fighter i oddać kolor innym? Jeszcze rozumiem jakby nie było komu, ale nie oszukujmy się, to z tymi 4 z 5, ewentualnie 6 najbardziej aktywnych userów to nie opinia, to fakt. I wiesz co jest w tym wszystkim najbardziej ironiczne? Że Fighter po oddaniu moderatora z powodu bodajże m.in. chęci dania szansy nowym i braku czasu, tak czy siak robi na forum więcej niż większość panelu XD

Mówisz, że są osoby, które mają podobne zdanie do Ciebie. Kogo masz na myśli?

Hubson myślę że jest osobą która w 100% się ze mną zgadza, do tego on ma jeszcze tak że ponoć swego czasu „obiecano” mu moda, z czego jak wiadomo póki co nic nie wyszło. A tak poza nim? Ciężko wprost odpowiedzieć, wiem że Maćko chciałby wiele w panelu zmian wprowadzić i to określenie „beton” właśnie od niego pochodzi XD Kurr no nie będę tu strzelał nickami ani nazwiskami, Storm myślę że również podziela w wielu kwestiach moje zdanie. Głównie ich miałem w sumie na myśli mówiąc że podobnie do mnie myślą o WF.

Załóżmy, że od jutra ty i Hubson dostajecie funkcję moderatora, a swoje kolorki tracą Tupak i Kilgor, którzy według Ciebie nie są wystarczająco dobrzy w swojej roli. Co w takiej sytuacji zyskuje forum

Myślę, że jest to pytanie na które w pełni mógłbym pewnie odpowiedzieć gdybym miał dostęp do panelu. Bez tego na temat wielu rzeczy nie mam pojęcia, nie wiem jakie sprawy były dyskutowane, co można zmienić a co nie, więc raczej głębiej w ten temat brnął bez takiej wiedzy nie będę. Słyszałem za to opinie, że wielu z kolorowych nie jest otwartych na jakiekolwiek zmiany na forum i są na wiele rzeczy nastawieni na nie. Wydaje mi się za to, że lepsza promocja forum, a co za tym idzie nowi wartościowi userzy, to rzecz którą jeszcze można na pewno poprawić. No i to co mógłbym w dużym stopniu obiecać to to, że wchodziłbym na forum więcej niż raz na tydzień XD A z reguły myślę, że jeśli kolorowi są bardziej aktywni, to skutkuje to większym ruchem na forum, z tego co obserwuję takie odniosłem wrażenie.

Co to znaczy, że są nastawieni do wielu spraw na nie? Możesz podać jakieś konkrety? Może z własnego doświadczenia?

No niestety tu za wiele nie powiem, musiałbym jeszcze dopytać bo już chyba pozapominałem. Jedną z niewielu rzeczy które pamiętam to że padła propozycja podwójnego wyboru moderatora w kwietniu, co jeśli zna się kontekst brzmi dla mnie jak coś, na co nie zgodzić się jest aż głupio. Ale tak poza tym to niewiele pamiętam i chyba niewiele wiem, po prostu nieraz obiła mi się o uszy taka opinia.

A kto taką opinie niesie?

Nie będę zdradzał swoich źródeł

Nie ma faktów, więc uznaje, że to nic poważnego. Na koniec najważniejsze. Ile Ci zostało dni Climaxa?

XD Został jeden, dziś nadrobiłem ostatnie dwie gale, jutro rano finał, ale pewnie obejrzę dopiero w poniedziałek, bo jutro nie ma mnie w domu. Chociaż w sumie mam LTE w telefonie, stać mnie, mogę sobie pozwolić na oglądanie Climaxa kiedy chce A i nie chce w jakiś głupi sposób wpaść na spoilery jak zawsze XD Myślę że tegoroczny G1 już wciągnął dupą ten zeszłoroczny i z 2k15, wcześniej to ciężko porównywać bo to był jeszcze stary format. Jest z 8-10 walk, które nazwałbym murowanymi MOTYC.

I tą najnowszą dramą aż na taką skalę najpewniej zakończymy tę serię. No chyba, że ktoś posiada jakiś zacny content to wiecie, gdzie mnie szukać :D Może być też sam zarys, a temat można obrobić jak czyniłem to chociażby z Nessem. Pozdro!

Obrazek

Star
Awatar użytkownika

Ogólnie trochę brakuje mi Twojej narracji w tym całym zdarzeniu, bo jak mam być szczery to przeczytałem wywiad...i nadal w sumie niewiele wiem :) znaczy ogarnąłem swego czasu ten feud panów, ale bez tego nie znałbym wielu szczegółów i to tu powinno się znaleźć IMO. Wklejenie całego wywiadu mogłeś zamienić na wrzucenie poszczególnych fragmentów i wzbogacić to swoimi komentarzami, przemyśleniami. Lecz to moje zdanie, ciągle jest wszyściutko cacy :D

Patrząc na całą serię to tylko ten beef mogłem kojarzyć jako user, chociaż chyba spóźniłem się o kilka miesięcy z byciem aktywnym SpangeBoy'em. Mimo wszystko sprawę w miarę znam i kojarzę, parę składników się złożyło na takie a nie inne pociągnięcie sprawy przez obu jegomości. Najbardziej rozwala mnie tutaj przemiana RS'a z postaci biorącej sporo do siebie, do jego obecnej formy i gościa mającego na wiele rzeczy totalnie wyjebane XD props Rado. A tak to szkoda Raina, ale no co zrobić :)

Dzięki za całą seryjkę- świetna była :D z chęcią bym jeszcze poczytał o dramach na WF. I ogólnie wielkie pochwały za ostatnią aktywność, która może załatwić Ci Wojowniku wysokie notowania w rozdawaniu nagród forumowych na koniec roku :) oby tak dalej.

UM:Grudzień 2018, Luty 2019, Marzec 2019, Sierpień 2019
Król Typerów NXT/IW za 2019 rok
Prawie Król Typera ROH za 2019 rok

User Roku 2019

Superstar
Awatar użytkownika

Można to nazwać ostatnim dużym beffem i z jednej strony szkoda, bo był to jednocześnie koniec mocnego okresu na WF zapoczątkowanego debiutem obu, z drugiej strony kosztował dużo nerwów szczególnie jedną ze stron dużo nerwów.
Z perspektywy czasu w sumie łatwo ocenić że nie było o co i wystarczyło trochę odpuścić i tyle. Choć też pokazuje jak od tamtego czasu zmieniła się ważność kolorków i zdania nie zmieniam że ówczesny panel trochę zjebał, nie że obecny jest święty, po prostu nie ma czego zjebać XD

Z mojej perspektywy można powiedzieć że trochę przypadkowo tu wygrałem, bo przejąłem moda po RSie, ale znowu z perspektywy czasu, jeden z Panów na R wrócił do fajnej formu pisania, a z drugim mam kontakt bardziej prywatnie, także no win-win.

No tak jak Spange napisał trochę tu brakuje w porównaniu do poprzednich epizodów, z drugiej strony sprawa na tyle świeża że raczej nie potrzeba wprowadzenia.

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Superstar
Awatar użytkownika

Dobra, udało się zgromadzić trochę contentu tylko panowie na "R" nie bijcie za odkopywanie :D

Gdy wydawało się, że panowie wyjaśnili sobie pierwsze niesnaski po tym jak modem został RS:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

to za około miesiąc nastąpiła kontynuacja, a po włączeniu się "Gimbopiątki" z akcją 'Jebać RS' i chwilę potem dopisek, że chodzi oczywiście o Renault Sport doszło do eskalacji konfliktu niedługo po tym jak ukazał się ten wywiad, a koniec końców oddaniem moda przez Radka. Szczegóły :arrow:

@ RS - sob sie 19, 2017 4:06 pm
@ KlawyKabrall, powodzenia, obyś jak storm nie skończył
@ Storm - sob sie 19, 2017 5:24 pm
Btw - nie wiem czy zauważyliście ale ostatnio za każdym razem to RS prowokuje i pisze gdy mnie nie ma na forum XDDDDDDDDDD
Awatar użytkownika
@ KlawyKabrall - sob sie 19, 2017 5:29 pm
Zgadzam sie.

@ STOG - wt wrz 05, 2017 7:24 pm
RS to chuj
RS to chuj
Awatar użytkownika
mowa o Renault Sport oczywiście
@ STOG - wt wrz 05, 2017 7:26 pm
RS popiera Carolsa Sainza. Skurwysyństwo.
@ STOG - wt wrz 05, 2017 7:34 pm
Co za jebane gówno RS.
Awatar użytkownika
@ Storm - wt wrz 05, 2017 7:34 pm
@ Blondyn, ty kurwo
Awatar użytkownika
@ STOG - wt wrz 05, 2017 7:34 pm
na miejscu RS zmieniłbym nick na Williams albo Force India

<w między czasie ban dla Rainmakera>
Na tej witrynie masz zabroniony dostęp do śr wrz 06, 2017 1:33 am.
Aby uzyskać więcej informacji, proszę skontaktować się z administratorem witryny.
Powód zablokowania: Szkalowanie moderatora forum
Twoja nazwa użytkownika została zablokowana.

@ RS - wt wrz 05, 2017 7:48 pm
Ktoś jeszcze ma coś do napisania?
Awatar użytkownika
@ STOG - wt wrz 05, 2017 7:49 pm
Ja, ze RS zachował się wobec Kubicy wprost obrzydliwe.

<ban dla Storma> dowodów zbrodni brak, żeby nie było XD
Na tej witrynie masz zabroniony dostęp do wt wrz 12, 2017 7:48 pm.
Aby uzyskać więcej informacji, proszę skontaktować się z administratorem witryny.
Powód zablokowania: szkalowanie moderatora
Twoja nazwa użytkownika została zablokowana.

@ Maati - wt wrz 05, 2017 9:32 pm
kurwa co to za jebane no namy maja teraz kolor. jakis rs. niedlugo bedzie wam przwodzil typ z nikciem WC xd
@ RS - wt wrz 05, 2017 9:33 pm
Ty chyba Texas jesteś co nie?
@ RS - wt wrz 05, 2017 9:36 pm
No dobra, to Maati jest jeszcze większym no namem ode mnie i nie wiem na chuj się burzy
Awatar użytkownika
@ KlawyRamzes - wt wrz 05, 2017 9:36 pm
@ RS, nie kurwa Boston maseczjuset Mariusz max kolonko
Maati - wt wrz 05, 2017 9:37 pm
dla ciebie Pan, czlowiek instytucja i zywa legenda tego kurwidola
Awatar użytkownika
@ KlawyRamzes - wt wrz 05, 2017 9:38 pm
@ RS, ciekawe co o tym myśli Klawy Kabrall
Awatar użytkownika
@ STOG - wt wrz 05, 2017 9:38 pm
@ RS, ?
RS - wt wrz 05, 2017 9:40 pm
Dla mnie to Ty jesteś nikim interesującym
@ DeanMoxley - wt wrz 05, 2017 10:20 pm
Zajebista piosenka, Wokalista Toto to syn Johna Williamsa(ten kompozytor od Star Wars, Park Jurajski, Indiana Jones) więc ogólnie szacunek dwa lub nawet trzy razy większy!
@ STOG - wt wrz 05, 2017 10:22 pm
@ DeanMoxley, szkoda że nie Franka, miejmy nadzieje przyszłego szefa Roberta Józefa Kubicy.
@ DeanMoxley - wt wrz 05, 2017 10:27 pm
Dalej się śmieję z tego zjeba rudzkiego co gadał, że Robercik nie wróci do F1
Awatar użytkownika
@ DeanMoxley - wt wrz 05, 2017 10:27 pm
Wróci i to silniejszy, a przemysław rudzki to ciota i chuj
Awatar użytkownika
@ STOG - wt wrz 05, 2017 10:28 pm
@ DeanMoxley, już Cię lubię. Oby ale RS odpierdala.
@ RS - wt wrz 05, 2017 10:32 pm
@ STOG, naprawdę nie chciałbym ciebie banować, wiesz?
Awatar użytkownika
@ STOG - wt wrz 05, 2017 10:33 pm
@ RS, ale to moja wina ze Renault Sport w skrócie to twój nick?
@ RS - wt wrz 05, 2017 10:33 pm
No nie, ale dobrze wiemy po tym co działo się wcześniej, że ta sprawa ma drugie dno
Awatar użytkownika
@ STOG - wt wrz 05, 2017 10:34 pm
@ RS, nie wiem synu, ja za Robertem tęsknie od samego początku to trochę to wszystko przeżywam.

@ Kilgor - śr wrz 06, 2017 12:21 am
Kiedy ktoś używa dwuznacznych zagrywek by komuś dopiec, to wiedz, że mamy to czynienia z metalnym gimbusem...
@ Rainmaker - śr wrz 06, 2017 8:05 am
Nom Kilgor a mi na przykład grozono usunięciem konta za żartobliwy wpis na koniec życzeń o Gollobie "temat można zamknąć"", a potem dostałem też BEKOWEGO (heh nie ma to jak Siwy banter hihi) bana na pół dnia. Sorki tak sobie tylko napisałem, nie chciałem przeszkadzać w robieniu ofiary z typa który co drugi tydzień zaczyna jakieś dramy spinajac się o byle gówno, i zarazem którego chyba z jakimś powodem wieksza cześć forum nie cierpi
Awatar użytkownika
@ Rainmaker - śr wrz 06, 2017 8:15 am
Z resztą już nie chodzi tu o jednostki, alw bardziej o to że z fajnego forum gdzie oprócz pogadania o wrestlingu można też było pogadać i pośmiać si na sb zrobiliście jakieś kurwa wojsko, gdzie typo spina się o byle żart jak wpis w temacie Golloba czy banuje jak kiedyś za 3 linijki na sb
@ Rainmaker - śr wrz 06, 2017 8:17 am
Nie zdziwcie się jak za 3 miesiące zostanie tu Bing Bot, Siwy i R*, bo reszta albo będzie miała wyjebane albo zostanie przecież zwarnowana do śmierci
@ Rainmaker - śr wrz 06, 2017 8:18 am
A póki co pozdrawiam dobrych chłopaków z WF bo tacy jeszcze istnieją, mam nadzieję że czasem będzie można tu wbić pogadać z kimś normalnym na sb lub popisać na forum
@ STOG - śr wrz 06, 2017 10:12 am
Ja nikomu nie chciałem dopiec, po prostu gardzę Renault Sport w skrócie RS.
@ STOG - śr wrz 06, 2017 10:14 am
To tak w skrócie wyjaśniłem jakby ktoś jeszcze nie wiedział czemu wczoraj cała noc wyzywałem na SB RS
@ RS - śr wrz 06, 2017 10:32 am
Tylko, że ja już trzeci raz widzę ten żart i już kiedyś prosiłem żeby czegoś takiego nie robić, bo to ani nie jest śmieszne ani fajne. Druga kwestia - jak coś napisałem to praktycznie zawsze ktoś się czepiał o mój post, że nie mogę mieć własnego zdania to się nie dziw, że się mi to nie podoba
@ RS - śr wrz 06, 2017 10:34 am
A pośmiać się to z czego? Z Kabralla, któremu to się nie podobało? Ze mnie od paru miesięcy? Przecież od dawna jest tak, że jak jeden z Was coś odwali, dostanie potem warna czy coś to leci do reszty żeby ta dowaliła jeszcze bardziej
@ STOG - śr wrz 06, 2017 10:36 am
Co to za Eryko? XDDDDDDDDDDDDDDD
@ RS - śr wrz 06, 2017 10:37 am
Więc ja tu widzę, że to jednak Wy robicie z siebie ofiary, bo ktoś postanowił się postawić bałaganowi występującemu od jakiegoś czasu i taka sytuacja Wam nie pasuje
@ RS - śr wrz 06, 2017 10:38 am
Bo przecież napisanie "RS ty kurwo zajebana" to jest zajebista beka, patrz jaki śmieszny jestem
@ STOG - śr wrz 06, 2017 10:40 am
Ramzes pisał " RS Ty skurwsynu " a potem dodał że chodzi oczywiście o Renault Sport
@ RS - śr wrz 06, 2017 10:41 am
No tak, bo rzeczywiście tylko o to mi chodziło
@ RS - śr wrz 06, 2017 10:41 am
*mu
@ STOG - śr wrz 06, 2017 10:42 am
No Grzesiek ostatnio wkurwiony ze te szmaty z Renault Sport nie chcą Roberta tylko Sainza.
@ Kilgor - śr wrz 06, 2017 11:01 am
Dość tego pierdolenia. Stog, lubie Cię chłopie, ale Twój trolling jest tak słaby że aż mała głowa. Może chwila przerwy da Ci trochę ochłody :D
@ Maati - śr wrz 06, 2017 11:56 am
Chodź odległości dzielą nas wielkie, braci nigdy się nie traci. Tęsknie za Tobą mi amigo. PDW przyjacielu @ STOG. Błgosoławie deszcze Afryki.
@ Maati - śr wrz 06, 2017 11:59 am
Dlaczego szanowany i lubiany HOF dostał bana ? zachowanie RS wobec Roberta oczywiście obrzydliwe. Każdy normalny człowiek w tym feudzie za Robertem.
@ Maati - śr wrz 06, 2017 12:03 pm
@ Renault Sport, wy kurwy
Eric Boulier - czw wrz 07, 2017 1:50 pm
Witam pracowałem przez długi okres czasu dla RS i mogę potwierdzić, że to kurwa jebana bez sumienia
@ Eric Boulier - czw wrz 07, 2017 1:50 pm
no ale McLaren Honda nie lepsze

Obrazek
dymy w panelu :arrow:
Spoiler:

@ RS - wt wrz 19, 2017 10:32 pm
Czas rozpocząć wyścig o nowego moda, według mnie będzie to osoba, której nick zaczyna się na H, a kończy na ubson, bo tego użytkownika wypromowałem - bajo ziomy, a niektórym chuj do dupy, bo zdania swojego nie zmienię w pewnych sprawach. Bajo Kabrall, byłeś spoko, wpadnij na atti kiedyś to pogadamy (żartowałem). Już niedługo tu wrócę żeby nakopać komuś słownie do dupy, nie wiem czy będę na zlocie, może mi czas pozwoli, może nie. OGLĄDAJCIE IMPACT WRESTLING
@ STOG - wt wrz 19, 2017 11:04 pm
@ Rainmaker, ciekawe czy wraz z Felipe odejdzie jego wieloletni inżynier Rob Smedley, w skrócie RS.

@ RS - pt wrz 22, 2017 7:42 pm
@ Hubson, twój nick wygląda pięknie z tym kolorem
Awatar użytkownika
@ RS - pt wrz 22, 2017 7:49 pm
prawie tak pięknie jak storm z rocznym banem

@ RS - ndz wrz 24, 2017 10:24 pm
Siema kurwa gdzie jest mój panel moderacji do chuja, którego użytkownicy tacy jak Jacob Spinner czy Storm nigdy nie zobaczą? Uprzejmie zawiadamiam, że złamałem regulamin tym wpisem, pozdro
@ STOG - ndz wrz 24, 2017 10:25 pm
XD
@ Gudson - ndz wrz 24, 2017 9:26 pm
RS ma załamanie psychiczne po tym jak stracili Kubicę na rzecz Williamsa
@ Gudson - ndz wrz 24, 2017 9:27 pm
chodzi mi oczywiście o Renault Sport
@ RS - ndz wrz 24, 2017 9:29 pm
@ Gudson, to prawie tak śmieszne jak ostatnie wyniki Cracovii

Siema

Poproszę o zmianę nicku z RS na DeeJayMaharadża

Pozdro

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
@ DeeJayMaharadża - pn wrz 25, 2017 11:29 pm
Podejrzewam użytkownika THC o zakładanie multikont i szkalowanie użytkownika Jakub Kręciołek co absolutnie mnie nie bawi - DeeJayMaharadża™ brzydzi się przemocą i mówi stanowcze nie takim zabiegom, buźka

@ DeeJayMaharadża - wt wrz 26, 2017 10:49 pm
Nikogo nie wzywałem do robienia słabego trollingu, Kabrall coś tam mi pierdolił po tym co zrobił, ale mam w dupie to co on uczynił, bo było to słabe i ban dla niego był słuszny więc nwm ocb. Z Adamem się nie kontaktowałem, gdy on tu wariował to ja byłem w pracy zamiast zajmować się głupotami i dopiero w pamiętniki wyczytałem co się stało więc każdy argument mówiący, że to ja ich wzywałem to inwalida. Naprawdę myślicie, że nie mam co robić tylko nasyłać jednego nieogara i drugiego gościa, który i tak się nie wypowiadał aby przyszli żeby walnąć jakieś głupie teksty? X kurwa D

@ DeeJayMaharadża - wt wrz 26, 2017 10:53 pm
Piszesz Maciek, że nie walczę o swoje. Walczyłem o to i zostałem zjechany równo, bo parę osób straszyło odejściem na atti (bardzo kurwa przejmujące). Po co mam być modem skoro na forum nic się nie zmieniło - w sumie to się zmieniło, poprosiłem o inny nick, bo chuj, mogę, DeeJayMaharadża to bardzo złe, trolling, że ja pierdolę, ale kurwa Jacob Spinner to już spoko? Kolejne x kurwa d

@ DeeJayMaharadża - wt wrz 26, 2017 10:54 pm
Walnąłem sobie kilka żartów, inne osoby robią to od pół roku o wiele ostrzej i Kilgor nazywa mnie trollem xD Nie mam pytań

@ DeeJayMaharadża - wt wrz 26, 2017 10:55 pm
Ale przecież bycie fanem pieprzonego Jindera to trolling, oj ludzie ludzie

:J

Obrazek

Legenda
Awatar użytkownika

Nooo. I to jest ładnie wyczerpany temat, który swoją drogą pokazuje też jak to czasami bywało z Gimbopiątką na forum. Ciekawe czy i ich temat osobno Fighter przewidział.

Z tego całego tekstu najfajnie wyglądają słowa Kilgora "dość tego pierdolenia". Wyobrażam sobie jak Kilgor wchodzi na mównicę i stanowczo wykrzykuje te słowa :D

Superstar
Awatar użytkownika

Obiecalem fajtowi komentarz wiec w koncu jest i on..

nie no, przede wszystkim to props za cala serię, bo włożyłeś/wkładasz w to bardzo dużo i ciągle robi na mnie wrażenie skąd ty kurwa bierzesz/odkopujesz niektóre rzeczy XDDD fajny post, przeczytalem calosc i az troche sie przypomnialo jak to bylo

w sumie to wiele razy powtarzalem, ze nawet gdyby cala ta sytuacja nie nastąpila, w ogóle nawet jakbym i został wtedy po Pawle właśnie modem, to i tak predzej czy pozniej potoczyloby sie tak jak sie potoczylo, czyli moja milosc do reslingu by zmalała i ja jako mod raczej nie zmieniłoby tez tego, że forum wrestlingowe w 2018, 2019 i 2020 niestety to jest coś, co traci z czasem popularność na rzecz grupek facebookowych, co jest stety lub niestety naturalną rzeczą, np atti tez mi sie wydaje ze jako forum juz za bardzo nie robi furory, a z grupka jest wlasnie na odwrot. Co do samego "beefu" to też swoje juz wiele razy mowilem na ten temat, nie widzę sensu się powtarzać, z perspektywy czasu wydaje mi się to totalnie takie idk, po prostu no dziecinne i zarazem totalnie krindzowe ze poswiecilem tyle czasu na napierdalanie sie z randomem na forum o wrestlingu, ale w sumie wiem też, że mialem podstawy zeby faktycznie na wkurwie do tej sytuacji wtedy podchodzic XD

POzdro

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ]