Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest sob wrz 19, 2020 7:44 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

Od "Zgadzam się z Mańkiem i Lordem" do "Jebać Mańka", od usera, który cieszył się renomą jak teraźniejszy KL w połączeniu z Hubsonem do niemalże persona non grata dla pewnej części forum. Co było przyczyną przemiany Mańka w M*ńka? O tym właśnie w dzisiejszej odsłonie "klasyków".

Maniekklord na różnych forach o tematyce wrestlingu krążył już od 2006 roku, a więc praktycznie od samego początku tworzenia się takich for jak tamtejsze wrestlefans, attitude, czy bgz. Na Wrestlefans pod tymże nickiem wrócił w lipcu 2008 roku, ledwie dwa miesiące przed rejestracją KL'a tak dla skali porównawczej. Trafił na okres, w którym tworzyła się słynna "Elita" w skład w której wchodzili między innymi Sin Maker, Kebab, JPP, czy znani pewnie przez większość obecnych Rot i Staz. Jednak to właśnie Maniek bez żadnych większych przerw najdłużej wytrwał na forum. Już ze swojej perspektywy, gdy wchodziłem na forum w 2k11 mogę napisać, że cechowało go niezwykle sympatyczne usposobienie do praktycznie każdego z userów, niezależnie czy ten był wyjadaczem i jego zipem od lat, czy dopiero raczkował na forum. Sam zagadywał, szukał wspólnych zainteresowań i jestem pewien, że gdyby w tamtym okresie była wręczana we WrestleOskarach statuetka dla najprzyjaźniejszego usera, to zgarniałby ją rokrocznie. Po prostu największy fejs w rosterze jakby to napisał Staz :D W związku z tym pewnie nie będzie dla nikogo niczym dziwnym, gdy napiszę, że z kilkoma userami nawiązywał bliższy kontakt na gruncie prywatnym. Od starych zlotów, przez wbijanie czasami na #Team_Skype w 2013 roku, aż do zawierania stricte przyjacielskich nawet relacji jak ze Stogiem, który był jednym z moich rozmówców przygotowując się do tego tematu. Jak piszę - bardzo szybko wkręcił się w forum, spodobała mu się luźna atmosfera na forum, na co wydatny wpływ miał Maniek. Praktycznie od razu złapali dobry kontakt zgadzając się niemal we wszystkim, stąd niegdyś ktoś podchwycił motyw, że Stog regularnie tak czyni - i potem specjalnie pisał "Zgadzam się z Mańkiem/Mańkiem i Lordem" przy każdej nadarzającej się okazji na SB. Przez ten czas rozmowy na gg i jakieś śmieszkowanie stało się dla nich niemal czymś naturalnym. Taki stan rzecz trwał mniej więcej do wakacji 2k14, gdy powstawała pewna konfa na facebooku, w której z założenia mieli znaleźć się tam użytkownicy Wrestlefans prezentujący podobne poczucie humoru. A jako, że Maniek nadal nadawał na takich samych falach jak STOG, to ten postanowił go dodać. Między czasie, co mogło być istotne w dalszym obrocie wypadków jak zauważa Nessu - Maniek z Carrikiem zdążyli się pospinać, gdy ten pierwszy nie dał się "zdominować" toksycznej osobowości Carrika i wyzwał go od debili. Wobec tego Carrik zaczął powszechnie hejtować Mańka pisząc gdzieniegdzie, że go zaprosi i mu wpierdoli XD Ogólnie był to dla niego wróg numer #1 w tamtym czasie. Sam Maniek wówczas zniknął na jakiś czas z aktywnego udzielania się na forum nie wspominając już o jakiś kontaktach z Carrikiem.

Wracamy do momentu wbicia na konfę. Panowała tam specyficzna beczka, ale gdyby przyjrzeć się bliżej, to nie było to nic poważnego. Gdy Stog i spółka pozwolili sobie na kilka niepotrzebnych żartów w stronę Moniki, to ten zamiast zareagować w stylu - "Hej to przesada lekka, dajcie spokój", postanowił udać się z tym do Carrika. Tak właśnie tego Carrika, z którym niewiele wcześniej się powyzywali i nie odzywali XD Carrik oczywiście z okazji skorzystał już widząc oczyma wyobraźni jak doniesie Monice na białym koniu - patrz jacy oni są źli, obrażają Ciebie i wszystkich innych. I tutaj się właśnie stworzył ten motyw z taśmami prawdy, czy jak kto woli aferą ze skryptami. Zaczęły pojawiać się wpisy na SB, że jest w posiadaniu takich skryptów, że nie jedna forumowa kariera dobiegnie końca, Ramzes może się już żegnać z modem itd itp. Okazała się to burza w szklance wody i jakież musiało być rozczarowanie Carrika, Mańka, PeDra, którzy głównie stali za tą akcją, gdy ona się tym w ogóle nie przejęła czając jakby konwencję z miejsca bardziej niż Maniek, który tam był w środku, że panował tam po prostu taki specyficzny humor, a nie chodziło o strictę obrazę kogoś. Oczywiście dostała przeprosiny od Stoga, czy Storma, ale jak sam ten pierwszy zaznacza - od tamtej pory zarówno u niego jak i reszty Maniek stracił wszelkie zaufanie i recpect zdobyty przez lata na forum. Nie ukrywa, że odebrał to trochę personalnie, bo Maniekklord był w tamtym okresie ostatnią osobą, po której spodziewałby się takiej akcji. Jak dodają wraz z Nessem, była to dodatkowo wielka hipokryzja z jego strony, bo sam wcześniej czy na gg, czy podczas innych okazji nieraz między nimi pisał podobnie o kilku userach. Tak właśnie Maniek przeistoczył się w M*ńka.

Abstrahując już, że jak przyszło co do czego to Carrik odciął się od tego umywając ręce i zwalając całą winę na Mańka. Jakby tego był mało - to jeszcze zaczął się przylizywać do gimbopiątki XD Przy próbach jakiegoś wyjaśnienia tematu Maniek nigdy nie podjął rękawicy. O obydwu panach poniżej :arrow:

Spoiler:

Ledwie kilka dni po tej inbie Maniek zapisał się na wyjazd na MZW ze zlotem w tle, po czym na kilka dni przed nim
Spoiler:
co do tej pory nie nastąpiło, bo Maniek od tamtej pory na forum się nie pojawił ^^

Ze Stogiem wznowił jeszcze kontakt na fb na początku 2015, ale była to mało produktywna dyskusja. Gdy odezwał się po raz drugi bynajmniej nie żeby przeprosić Stoga za całą tę sytuację, a wypytać go o Monikę, to ten już nie odpowiedział mając gdzieś w tyle głowy całe to zachowanie bohatera tego epizodu. Więcej Mańka nie widziano i nie słyszano.

Obrazek

Star
Awatar użytkownika

El Mariuszo... Jak ja zaczynałem pobyt na tym forumie na przełomie 2011 i 2012 roku, to miałem bardzo podobne odczucia co Fighter. Z Mańkiem można było o wszystkim pogadać, był taką dobrą duszą tego foruma. Ponadto obaj byliśmy krajanami - mieszkaliśmy w tym samym mieście, czyli w Łodzi. Pamiętam, że jak byłem na swoim pierwszym zlocie WF z okazji gali WWE w Łodzi właśnie, to wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Ot spoko chłop, tyle że jakby nieco oderwany od rzeczywistości. Trochę taki... mało dojrzały, jak na swój wiek? Był wszakże od nas tych parę lat starszy, a kompletnie tego nie było widać. Aż do 2014 roku roku nie miałem z nim żadnej swady, a później zniknął jak gdyby nigdy. Nie jestem pewien, lecz komuś mówił te parę lat wstecz, że w taki sposób postępuje - że po prostu znika. I zniknął. W sumie szkoda, że tak to się potoczyło, lecz cóż zrobić, wybrał jak wybrał. A że na koniec skłócił się z połową forum? Chyba w pewnym momencie po prostu się pogubił, lecz mogę się tylko domyślać :)

Obrazek

Star
Awatar użytkownika

Kolejna piękna inba na WF mnie ominęła :) nie no serio bawiliście się nie gorzej niż bohaterzy "Mody na sukces" XD

Kolejny już raz wychodzi swego rodzaju niedorośnięcie i robienie w internecie jakiś dram z byle powodu- ale każdy przez to przechodził, nie będę rzucał kamieniem. Na pewno jednak smutne są takie historie, gdy ktoś lubiany i szanowany zostaje swoim typowym przeciwieństwem, a potem przepada jak cegła w wodę...strata dla Forum, może i strata dla niektórych userów. Ale tak to bywa w internetach :)

Jak zwykle miło się czytało, lubimy poznawać takie historie. A przynajmniej ja lubię :D elo.

UM:Grudzień 2018, Luty 2019, Marzec 2019, Sierpień 2019
Król Typerów NXT/IW za 2019 rok
Prawie Król Typera ROH za 2019 rok

User Roku 2019

Superstar
Awatar użytkownika

Pamiętam jak Carrik i Pedro pisali do mnie, że mają skrypty, że nie jedna kariera na forum się skończy, że Ramzes straci moda przez to itp. Zapytałem Ramzesa na PW o co chodzi, napisał i byłem zdziwiony... Później Carrik wysłał mi tajemne skrypty na Ramzesa i byłem znów zdziwiony, bo chuja tam było xD Ramzi nadal modem, a Carrik znów się wydurnił xD Ja tam Mańka lubiłem, na snookerze spędziliśmy naprawde sporo godzin grając i robiąc sobie beke cały czas.
Propos Mańka prawilnie przypominam:
To ssij i wypierdalaj pisać posty na forum przecież i tak nie grasz już, to śmigaj chuju posty w dyskusjach wrestlingowych, jebany sezonowcu.

Moderator roku 2012 !
Administrator od 1.08.2013
Fan wrestlingu od 25.02.2005 !
http://total-nonstop-action.blogspot.com/

Superstar
Awatar użytkownika

Można tu w sumie podejśc podobnie jak do sytuacji Nessa z Carrickiem, przynajmniej z perspektywy czasu, ale tu jednak bardziej szkoda, wiele razy przewijało się jak Maniek bł wartościowym userem no i szkoda jak skończył.

Propsy za kolejny epizod, fajny maraton miałem z tym nadrabianiem :D

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Mid carder

MANIEK BYŁEŚ SUPER ZIOMEG DAWAJ ZAGRAMY W SNOOKERA TYLKO WYPIERDOL TEGO STIGA Z AVKA.

PS. Bob cheju wiem ze to czytasz nagramy cos wierze
PS2. Siema Mateusz Kaput

Obrazek

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ]