Logowanie | Rejestracja


Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest czw kwie 15, 2021 6:36 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość

Offline
Post: wt kwie 06, 2021 5:38 pm 
Superstar
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr cze 21, 2017 3:48 pm
Posty: 2199
Lokalizacja: Sosnowiec
DZIEŃ PIERWSZY


Typujemy do jutra, punkt 22:00.

POWODZENIA :D


1. Singles match for the NXT Women's Championship
Io Shirai (c) vs. Raquel González (with Dakota Kai)

2. Singles match for the NXT United Kingdom Championship
Walter (c) vs. Tommaso Ciampa

3. Triple threat tag team match for the vacant NXT Tag Team Championship
MSK vs. Grizzled Young Veterans vs. Legado Del Fantasma (Raul Mendoza and Joaquin Wilde)

4. Singles match
Pete Dunne vs. Kushida

5. Six-man Gauntlet Eliminator match to determine the #1 contender for the NXT North American Championship
Leon Ruff vs. Isaiah "Swerve" Scott vs. Bronson Reed vs. Cameron Grimes vs. Dexter Lumis vs. LA Knight

6. Singles match
Toni Storm vs. Zoey Stark




DZIEŃ DRUGI


Typujemy do czwartku, punkt 22:00.

POWODZENIA :D


1. Singles match for the NXT Championship
Finn Bálor (c) vs. Karrion Kross (with Scarlett)

2. Unsanctioned match
Adam Cole vs. Kyle O'Reilly

3. Singles match for the NXT North American Championship
Johnny Gargano (c) vs. Gauntlet Eliminator winner

4. Ladder match to determine the undisputed NXT Cruiserweight Champion
Jordan Devlin vs. Santos Escobar (with Raul Mendoza and Joaquin Wilde)

5. Tag team match for the NXT Women's Tag Team Championship
Ember Moon and Shotzi Blackheart (c) vs. The Way







1. Io Shirai (c) vs. Raquel González
TYP: PIN

2. Walter (c) vs. Tommaso Ciampa
TYP: PIN

3. MSK vs. Grizzled Young Veterans vs. Legado Del Fantasma
TYP: PIN

4. Pete Dunne vs. Kushida
TYP: SUB

5. Leon Ruff vs. Isaiah "Swerve" Scott vs. Bronson Reed vs. Cameron Grimes vs. Dexter Lumis vs. LA Knight
TYP: SUB (OSTATNIA ELIMINACJA RYWALA)

6. Finn Bálor (c) vs. Karrion Kross (with Scarlett)
TYP: PIN

7. Adam Cole vs. Kyle O'Reilly
TYP: SUB

8. Johnny Gargano (c) vs. Bronson Reed
TYP: PIN

9. Jordan Devlin vs. Santos Escobar

10. Ember Moon and Shotzi Blackheart (c) vs. The Way
TYP: PIN

11. Toni Storm vs. Zoey Stark
TYP: PIN

_________________
Obrazek

UM:Grudzień 2018, Luty 2019, Marzec 2019, Sierpień 2019
Król Typerów NXT/IW za 2019 rok + WWE za 2020 rok
Prawie Król Typera ROH za 2019 i 2020 rok


User Roku 2019
Najprzyjaźniejszy User Roku 2020
Chatowicz Roku 2020
FRAJER ROKU 2020


Ostatnio zmieniony czw kwie 08, 2021 7:24 pm przez SpangeBoy, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
Post: wt kwie 06, 2021 6:20 pm 
Superstar
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob gru 22, 2012 10:20 am
Posty: 4996
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
1. Io Shirai (c) vs. Raquel González
TYP: PIN

2. Walter (c) vs. Tommaso Ciampa
TYP: PIN

3. MSK vs. Grizzled Young Veterans vs. Legado Del Fantasma
TYP: PIN

4. Pete Dunne vs. Kushida
TYP: PIN

5. Leon Ruff vs. Isaiah "Swerve" Scott vs. Bronson Reed vs. Cameron Grimes vs. Dexter Lumis vs. LA Knight
TYP: SUB (OSTATNIA ELIMINACJA RYWALA)

6. Finn Bálor (c) vs. Karrion Kross (with Scarlett)
TYP: PIN

7. Adam Cole vs. Kyle O'Reilly
TYP: SUB

8. Johnny Gargano (c) vs. Dexter Lumis
TYP: PIN

9. Jordan Devlin vs. Santos Escobar

10. Ember Moon and Shotzi Blackheart (c) vs. The Way
TYP: PIN

_________________
2 x User Roku 2017 & 2020
Kolorowy Roku 2020
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017 & 2019
6x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018, Lipiec 2019, Styczeń 2020, Październik 2020


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
Post: wt kwie 06, 2021 7:04 pm 
Low carder
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr sie 07, 2013 10:14 am
Posty: 264
Lokalizacja: Radomsko
1. Io Shirai (c) vs. Raquel González
TYP: Io Shirai - pin

2. Walter (c) vs. Tommaso Ciampa
TYP: Walter - pin

3. MSK vs. Grizzled Young Veterans vs. Legado Del Fantasma
TYP: MSK - pin

4. Pete Dunne vs. Kushida
TYP: Kushida - sub

5. Leon Ruff vs. Isaiah "Swerve" Scott vs. Bronson Reed vs. Cameron Grimes vs. Dexter Lumis vs. LA Knight
TYP: Dexter Lumis - ostatnia eliminacja rywala

6. Finn Balor (c) vs. Karrion Kross (with Scarlett)
TYP: Finn Balor - pin

7. Adam Cole vs. Kyle O'Reilly
TYP: Kyle O'Reilly - pin

8. Johnny Gargano (c) vs. Dexter Lumis
TYP: Dexter Lumis - pin

9. Jordan Devlin vs. Santos Escobar
TYP: Santos Escobar - pin

10. Ember Moon and Shotzi Blackheart (c) vs. The Way
TYP: Ember Moon and Shotzi Blackheart - pin


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
Post: śr kwie 07, 2021 10:28 am 
Superstar
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt lis 02, 2010 10:54 pm
Posty: 3245
Lokalizacja: Warszawa
1. Io Shirai (c) vs. Raquel González
TYP: Raquel González (pin)

2. Walter (c) vs. Tommaso Ciampa
TYP: Walter (pin)

3. MSK vs. Grizzled Young Veterans vs. Legado Del Fantasma
TYP: MSK (pin)

4. Pete Dunne vs. Kushida
TYP: Kushida (sub)

5. Leon Ruff vs. Isaiah "Swerve" Scott vs. Bronson Reed vs. Cameron Grimes vs. Dexter Lumis vs. LA Knight
TYP: Dexter Lumis (sub, ostatnia eliminacja rywala)

6. Finn Balor (c) vs. Karrion Kross (with Scarlett)
TYP: Finn Balor Ipin)

7. Adam Cole vs. Kyle O'Reilly
TYP: Kyle O'Reilly (sub)

8. Johnny Gargano (c) vs. Dexter Lumis
TYP: Johnny Gargano (pin)

9. Jordan Devlin vs. Santos Escobar
TYP: Jordan Devlin (zdejmie pas)

10. Ember Moon and Shotzi Blackheart (c) vs. The Way
TYP: Ember Moon and Shotzi Blackheart (pin)

11. Toni Storm vs. Zoey Stark
TYP: Toni Storm (pin)

_________________
prawdziwy mężczyzna nie ogląda wrestlingu


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
Post: śr kwie 07, 2021 6:35 pm 
Low carder
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr sie 26, 2009 12:42 pm
Posty: 307
1. Io Shirai (c) vs. Raquel González
TYP: Raquel Gonzalez (PIN)

2. Walter (c) vs. Tommaso Ciampa
TYP: Tommaso Ciampa (PIN)

3. MSK vs. Grizzled Young Veterans vs. Legado Del Fantasma
TYP: MSK (PIN)

4. Pete Dunne vs. Kushida
TYP: Pete Dunne (SUB)

5. Leon Ruff vs. Isaiah "Swerve" Scott vs. Bronson Reed vs. Cameron Grimes vs. Dexter Lumis vs. LA Knight
TYP: Dexter Lumis (pin) (OSTATNIA ELIMINACJA RYWALA)

6. Finn Bálor (c) vs. Karrion Kross (with Scarlett)
TYP: Karrion Kross (PIN)

7. Adam Cole vs. Kyle O'Reilly
TYP: Kyle O'Reilly (SUB)

8. Johnny Gargano (c) vs. Dexter Lumis
TYP: Dexter Lumis (PIN)

9. Jordan Devlin vs. Santos Escobar
Typ: Jordan Devlin (pin)

10. Ember Moon and Shotzi Blackheart (c) vs. The Way
TYP: Ember Moon and Shotzi Blackheart (PIN)

11. Toni Storm vs. Zoey Stark
TYP: Toni Storm (PIN)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
Post: śr kwie 07, 2021 9:47 pm 
Rozwojówka

Rejestracja: ndz cze 19, 2011 8:54 pm
Posty: 144
Dzień pierwszy

1. Io Shirai (c) vs. Raquel González
TYP: Raquel Gonzalez (pin)

2. Walter (c) vs. Tommaso Ciampa
TYP: Walter (pin)

3. MSK vs. Grizzled Young Veterans vs. Legado Del Fantasma
TYP: MSK (pin)

4. Pete Dunne vs. Kushida
TYP: Pete Dunne (sub)

5. Leon Ruff vs. Isaiah "Swerve" Scott vs. Bronson Reed vs. Cameron Grimes vs. Dexter Lumis vs. LA Knight
TYP: Dexter Lumis (pin) (OSTATNIA ELIMINACJA RYWALA)

6. Toni Storm vs. Zoey Stark
TYP: Toni Storm (pin)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
Post: śr kwie 07, 2021 9:49 pm 
Rozwojówka

Rejestracja: sob maja 07, 2011 10:19 am
Posty: 161
Lokalizacja: Bruksela
Dzień pierwszy

1. Io Shirai (c) vs. Raquel González
TYP: Raquel Gonzalez (pin)

2. Walter (c) vs. Tommaso Ciampa
TYP: Walter (pin)

3. MSK vs. Grizzled Young Veterans vs. Legado Del Fantasma
TYP: MSK (pin)

4. Pete Dunne vs. Kushida
TYP: Pete Dunne (pin)

5. Leon Ruff vs. Isaiah "Swerve" Scott vs. Bronson Reed vs. Cameron Grimes vs. Dexter Lumis vs. LA Knight
TYP: Dexter Lumis (pin) (OSTATNIA ELIMINACJA RYWALA)

6. Toni Storm vs. Zoey Stark
TYP: Toni Storm (pin)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
Post: śr kwie 07, 2021 9:50 pm 
Rozwojówka

Rejestracja: ndz lip 15, 2012 9:33 am
Posty: 117
Dzień pierwszy

1. Io Shirai (c) vs. Raquel González
TYP: Raquel Gonzalez (pin)

2. Walter (c) vs. Tommaso Ciampa
TYP: Walter (pin)

3. MSK vs. Grizzled Young Veterans vs. Legado Del Fantasma
TYP: MSK (pin)

4. Pete Dunne vs. Kushida
TYP: Pete Dunne (sub)

5. Leon Ruff vs. Isaiah "Swerve" Scott vs. Bronson Reed vs. Cameron Grimes vs. Dexter Lumis vs. LA Knight
TYP: Dexter Lumis (pin) (OSTATNIA ELIMINACJA RYWALA)

6. Toni Storm vs. Zoey Stark
TYP: Toni Storm (pin)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
Post: czw kwie 08, 2021 5:41 pm 
Rozwojówka

Rejestracja: sob maja 07, 2011 10:19 am
Posty: 161
Lokalizacja: Bruksela
1. Singles match for the NXT Championship
Finn Bálor (c) vs. Karrion Kross (with Scarlett)
Typ : Karrion Kross (pin)

2. Unsanctioned match
Adam Cole vs. Kyle O'Reilly
Typ : Kyle O'Reilly (sub)

3. Singles match for the NXT North American Championship
Johnny Gargano (c) vs. Bronson Reed
Typ : Johnny Gargano (pin)

4. Ladder match to determine the undisputed NXT Cruiserweight Champion
Jordan Devlin vs. Santos Escobar (with Raul Mendoza and Joaquin Wilde)
Typ : Jordan Devlin (ściągnięcie pasa)

5. Tag team match for the NXT Women's Tag Team Championship
Ember Moon and Shotzi Blackheart (c) vs. The Way
Typ : Ember Moon and Shotzi Blackheart (pin)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
Post: czw kwie 08, 2021 7:29 pm 
Rozwojówka

Rejestracja: ndz cze 19, 2011 8:54 pm
Posty: 144
Dzień drugi

1. Singles match for the NXT Championship
Finn Bálor (c) vs. Karrion Kross (with Scarlett)
Typ : Karrion Kross (pin)

2. Unsanctioned match
Adam Cole vs. Kyle O'Reilly
Typ : Adam Cole (pin)

3. Singles match for the NXT North American Championship
Johnny Gargano (c) vs. Bronson Reed
Typ : Johnny Gargano (pin)

4. Ladder match to determine the undisputed NXT Cruiserweight Champion
Jordan Devlin vs. Santos Escobar (with Raul Mendoza and Joaquin Wilde)
Typ : Jordan Devlin (ściągnięcie pasa)

5. Tag team match for the NXT Women's Tag Team Championship
Ember Moon and Shotzi Blackheart (c) vs. The Way
Typ : Ember Moon and Shotzi Blackheart (pin)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
Post: czw kwie 08, 2021 9:13 pm 
Rozwojówka

Rejestracja: ndz lip 15, 2012 9:33 am
Posty: 117
Dzień drugi

1. Singles match for the NXT Championship
Finn Bálor (c) vs. Karrion Kross (with Scarlett)
Typ : Karrion Kross (pin)

2. Unsanctioned match
Adam Cole vs. Kyle O'Reilly
Typ : Adam Cole (pin)

3. Singles match for the NXT North American Championship
Johnny Gargano (c) vs. Bronson Reed
Typ : Johnny Gargano (pin)

4. Ladder match to determine the undisputed NXT Cruiserweight Champion
Jordan Devlin vs. Santos Escobar (with Raul Mendoza and Joaquin Wilde)
Typ : Jordan Devlin (ściągnięcie pasa)

5. Tag team match for the NXT Women's Tag Team Championship
Ember Moon and Shotzi Blackheart (c) vs. The Way
Typ : Ember Moon and Shotzi Blackheart (pin)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  


cron Powered by phpBB © 2007 phpBB Group