Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn lip 23, 2018 12:06 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość

Low carder
Awatar użytkownika

Jak w temacie, co ona tam robi obok takich legend jak Cena, Orton oraz świetnych wrestlerów jak Reigns czy Rollins? Nie że mnie to jakoś bardzo drażni chociaż troche tak, co o tym sądzicie?

Superstar
Awatar użytkownika

Głód na świecie, globalne ocieplenie, terroryzm, a my się zajmujemy tym co robi Eva Marie na banerze na głównej

Best Post 2015
Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x2: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016

Mid carder
Awatar użytkownika

Może zamiast edytowania wpisów na sb i wstawiania śmiesznych buziek ktoś się zajmie tym, by takich tematów nie było? Tak tylko sugeruję

Obrazek

Ostatnio zmieniony czw mar 22, 2018 10:53 pm przez Jessy Volan, łącznie zmieniany 1 raz

Superstar
Awatar użytkownika

Witaj użytkowniku TripleCena3:16. Już spieszę Ci z pomocą.

Otóż, jak można zauważyć, w górnej części strony internetowej http://www.WrestleFans.pl znajduje się banner informujący o nazwie i dacie powstania serwisu, zbliżającej się WrestleManii oraz wsparciu jednego z norweskich wrestlefanów.

Obrazek

Poniżej widzimy siedem portretów. Od lewej: John Cena (wrestler), Nikki Bella (wrestlerka), Roman Reigns (wrestler), Paige (aktorka), Seth Rollins (wrestler), Eve Marie (wrestlerka), Randy Orton (wrestler). Zakładając, że X oznacza płeć żeńską, a Y męską, otrzymujemy następujący szyk:

Y-X-Y-X-Y-X-Y

Jest to fragment równania kwadratowego. Po zsumowaniu wychodzi wzór skróconego mnożenia, należy wyliczyć deltę i jeśli nie jest ona ujemna, powinniśmy otrzymać poprawny wynik.

Wiemy już zatem skąd na stronie wzięły się, obok zdjęć mężczyzn, fotografie kobiet. Ich mniejsza ilość (3-trzy) wynika z poglądów administracji portalu na temat praw kobiet, o których nie chciałbym pisać.

Nikki Bella musiała znaleźć się na stronie WrestleFans. Najdłużej panująca mistrzyni Divas, narzeczona Johna Ceny, ma siostrę bliźniaczkę. O zasługach Paige dla światowej kinematografii oraz kobiecego wrestlingu także nie ma sensu dywagować. A Eva Marie?

1 listopada 2010 roku na gali WWE RAW Vladimir Kozlov mierzył się z Sheamusem. Transmisję z tego wydarzenia w Polsce można było oglądać na kanale Extreme Sports Channel. Jednym z komentatorów był Profesor Zapasów Andrzej Supron. Wypowiedział on wówczas słynne słowa:

"Trafił jak dzik w sosnę!"

Sformułowanie to można cytować w odniesieniu do zadanego przez Ciebie pytania.

Mam nadzieję, że pomogłem. Pozdrawiam i liczę na naj.

Low carder
Awatar użytkownika

Nie spodziewałem się tak profesjonalnej odpowiedzi haha xD zaimponiłeś mi xD

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ]