Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest sob lis 17, 2018 4:21 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość

Tytuł: Powrót do WWE
Nowy

Witam serdecznie. Jakoś w kwietniu 2016 roku przestałem oglądać WWE. Teraz postanowiłem wrócić i stąd moja prośba. Czy byłby w stanie ktoś streścić, co działo się w tym czasie?

Superstar
Awatar użytkownika

O kurwa stary xD

Były moderator, administrator, zdobywca nagród...LEGENDA.
#WrestleFansOpelFanbase
Obrazek
Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Jinder Mahal został mistrzem WWE na pół roku. Poza tym nic ciekawego. Poważnie.

Best Post 2015
Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x2: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016

Mid carder
Awatar użytkownika

Lesnar jest dalej mistrzem Universal. Pokonał takich gostków, jak Joe, Strowman i jeszcze Reigns (w Fatal 4-Wayu na Summerslam, w którym brali udział wszyscy wymienieni). Z paskiem WWE było tak, że Mahal otrzymał gigantyczny push i pokonał Ortona na Backlash stając się mistrzem federacji aż do jebanego października, gdzie to w Anglii AJ Styles go pokonał. Jinder kinder pokonał podczas swego reignu trzykrotnie Ortona, dwukrotnie Nakamurę i jeszcze coś tam wygrał z kimś. Baron Corbin użył na nim walizki, ale przegrał poprzez roll-up xD

Teraz z Universal jest tak, że Reigns wygrał EC Match i tym sposobem stał się pretendentem (przy okazji w grudniu wygrał ICka i stał się grand slam championem, ale The Miz mu ten tytuł odebrał, bo miał rewanż po tamtej utracie). US to nuda i nawet nie warto o tym pisać poza zjebaniu potencjału w feudzie Styles - Owens. Zamieniali się tym, a walki nie porwały zbyt bardzo. Matt Hardy wrócił do gimmicku Broken, ale w WWE jest WOKEN i pokonał ostatnio Wyatta, który teraz pewnie zmieni swą postać.

U Tagów mieliśmy kozacki feud The New Day z The Usos, a na RAW zadebiutowali The Revival, którzy podczas tego wszystkiego doznali chyba trzech kontuzji i jedynym highlightem poza debiutem był wpierdol od DX i The Club (Balor się połączył z Andersonem i Gallowsem).

Ooo co do powrotów, to The Shield wróciło, ale gdy mieli walczyć na TLC, to Reigns złapał wirusa i jego miejsce zajął... Kurt Angle! GM RAW zawalczył i w 3-on-5 handicap matchu wygrał razem z Rollinsem i Ambrose'em, który po raz pierwszy doznał na tyle poważnej kontuzji, że wrócić ma dopiero gdzieś w lato.

Na Royal Rumble otrzymaliśmy pierwszy w historii Women's Royal Rumble Match, wygrała go Asuka po kopnięciu Nikki w kolano XD Męski, który był zajebisty (moje TOP 3) wygrał Nakamura, a radzę obejrzeć, bo fajne powroty były.

O WMce lepiej poczytaj już w dziale o tej gali i tyle.

Nie mam zbyt dobrej pamięci co działo się niestety u kobiet, a o NXT to bym jeszcze dłużej pisał i mi się nie chcę (pewnie nie oglądasz).

No chuj, Siwy podsumował w sumie cały rok xD

O kurde, dopiero ogarnąłem, że 2016 był dwa lata temu, a nie rok temu XDDD Napisałem Tobie zeszły rok, a w 2016 mieliśmy w sumie fajne walki i powrót do brandów, ale obecnie jest to już kupa, a nie fajny pomysł. Przy okazji Triple Threat The Shield na Battleground i zajebisty feud DIY z Revival.

Nowy

Aż musiałem sprawdzić od razu z tym Mahalem, bo nie wierzyłem :D
Dzięki za podsumowanie, bo przynajmniej trochę się obeznałem w świecie WWE. Zastanawiało mnie głowie, czy jeśli obejrzę dzisiaj WM, to nie będę ogarniał, ale szczerze, to chyba aż tyle się nie zmieniło. No nic, pozostaje mi tylko przysiąść i nadrobić zaległości ;)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ]