Logowanie | Rejestracja


Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pt wrz 18, 2020 9:15 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość

Offline
Post: pt sty 14, 2011 6:01 pm 
Mid carder
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob maja 23, 2009 8:06 am
Posty: 618
Frekwencja pierwszej rundy naprawde dobra. Miejmy nadzieje, że to się będzie utrzymywać. osoby, które dały swoje walki oceny niech dają mi na PW. Przed walkami dam temat następnej rundy:

[center]WF Booking Masters 2
Nazwa: I'm Monster!!
Stypulacja walki: Dowolna
Dodatkowe warunki: Jednym z wrestlerów ma być wrestler z gimmickiem monstera (np. Kane, Abbys)
Interwencje: Zabronione
Termin oddania prac: 29 Stycznia godzina 18:00[/center]


To teraz prace z pierwszego Booking Masters:
1#
Michael Cole: Już za chwilę czeka nas z pewnością najbardziej elektryzująca walka wieczoru!
Jim Ross: To będzie niesamowite wydarzenie! Dwie największe gwiazdy federacji zmierzą się o pas World Championship, który pozostaje bez właściciela.
Michael Cole: Nie ma na co czekać. Zaczynamy!

Justin Roberts: Nadchodząca walka to Tables Match o World Championship! Pierwszy w stronę ringu kieruje się pochodzący z Orangeburg, South Carolina, ważący 112 kg i mierzący 191 cm wzrostu... Shelton Benjamin!

"Ain't No Stoppin Me"

Justin Roberts: A jego przeciwnikiem będzie pochodzący z Chicago, Illinois, ważący 101 kg i mierzący 185 cm wzrostu...The Straight Edge Warrior...C-M Punk!

"This Fire Bourns"

TABLES MATCH FOR WORLD CHAMPIONSHIP
[center]Obrazek
vs.
Obrazek [/center]
Słyszymy gong, walka się rozpoczyna! Po ringu porozrzucane są nierozłożone stoły pośród których stoją Shelton Benjamin i CM Punk. Zaczynają krążyć wokół ringu, próbując się nawzajem wyczuć. Mamy pierwszy klincz, boczny HeadLock od CM Punka, ale Shelton Benjamin oswobadza się wykonując potężny Back Suplex na matę. The Gold Standard szybko wstaje, podnosi CM Punka, wykonuje Irish Whip w narożnik po czym potężny Stinger Splash z rozbiegu. CM Punk upada na kolana, Shelton Benjamin wykonuje szybko Enzugiri. Straight Edge Warrior podnosi się, Benjamin próbuje zaatakować Big Bootem, ale Punk łapie go za nogę, Dragon Whip od Sheltona! Ale Punk unika akcji i wykonuje Neckbreaker! Odbija się jeszcze od lin i błyskawiczny Leg Drop. Punk wznosi ironicznie rękę od góry po czym podnosi Gold Standarda. Wymierza mu kilka punchy i Low Kicków. Serię zakończył mocnym High Kickiem, który powalił jego rywala. Punk podnosi przeciwnika, wykonuje Chop i Drop Kick, po którym Shelton wpada do narożnika, CM Punk bierze rozpęd ale kontra Big Bootem od Benjamina! Gold Standard szybko wchodzi na trzecią linę, przygotowuje się, Flying Crossbody!

Jim Ross: To było elektryzujące!
Michael Cole: Jeśli tak ma wyglądać cała walka, to będzie najlepszy match tego roku!

Shelton okłada w narożniku CM Punka, zakłada duszenie nogą wspierając się linami ale po chwili puszcza. Podnosi Punka i wykonuje Scoop Slam po czym The Catapult powodując, że CM Punk wbija się w narożnik. Shelton wychodzi szybko poza liny, wykonuje Springboard Bulldog! Co za wspaniała akcja! Ale CM Punk zatrzymał się i spowodował upadek Benjamina! CM Punk obolały podnosi przeciwnika, wykonuje mu Vertical Suplex za ring! Jego przeciwnik upada boleśnie na podłogę z grymasem ogromnego bólu, ale powoli próbuje wstać. CM Punk podchodzi do lin. Springboard Crossbody na Benjamina! Straight Edge Warrior nie chybił, ale uderzył ręką o stół komentatorski. Punk wstaje trzymając się za rękę, wykonuje prawie nieprzytomnemu Benjamin'owi Irish Whip w schodki! Ale Benjamin idealnie przeskakuje nad schodkami i wchodzi szybko do ringu. CM Punk wraca do niego i nadziewa się na Spinning Heel Kick. Gold Standard zapewnił sobie czas na odpoczynek, ale nie ma zamiaru przerwać ofensywy. CM Punk przeczołgał się do narożnika. Benjamin podszedł do niego, po czym wspomagając się linami wykonał mu potężny Xtreme Leg Drop. Benjamin rozstawił stół i położył na niego CM Punka. Nagle z trybun wybiega zamaskowana postać z krzesłem, która wbiega na ring i wykonuje potężnego Chair Shota w głowę Benjamina po czym ucieka na Backstage.

Michael Cole: Kto to mógł być?!
Jim Ross: Na nieszczęście Sheltona, walka ta jest bez dyskwalifikacji. Zakończy się dopiero gdy jeden z zawodników połamie stół.

CM Punk powoli się podnosi i uśmiecha się ironicznie. Podniósł Gold Standarda i przygotowuje się go Go To Sleep, ale Shelton ostatkiem sił powoduje, że Punk zrzuca go z barków, odbija się od lin i funduje Flying Lariat The Straight Edge Warrior'owi! Ale CM Punk zdołał uniknąć ciosu i wykonał Drop Kick wyrzucając przeciwnika z ringu. CM Punk szybko zszedł z ringu i wykonał serię Low Kicków Shelton'owi Benjamin'owi. Benjamin złapał jednak za nogę Punka, podciął go po czym wykonał Ground and Pound i wymierzył serię wściekłych punchy. Benjamin podnosi Punka i wykonuje mu Irish Whip w podstawę ringu. Shelton podchodzi do rywala i wykonuje mu serię Turnbuckle Thrust po czym dodaje European Uppercat. CM Punk ledwo trzyma sie na nogach, Shelton podcina go i zakłada mu Boston Crab ale Punk z łatwością się oswobodził. Shelton Benjamin nie daje za wygraną, podnosi Punka i wymierza mu serię kopnięć, Punk jedno zatrzymuje łapiąc rywala za nogę ale ten świetnie kontruje Dragon Whipem. Shelton wpycha przeciwnika do ringu po czym rostawia kilka stołów. Punk nieoczekiwanie próbuje zaatakować ale nadziewa się na potężny T-Bone Suplex. Ale Straight Edge Warrior kontruje wykonując Reverse DDT. Shelton szybko wstaje, panowie zaczynają mierzyć się wzrokiem. CM Punk wyciąga rękę w stronę Sheltona, ten wydaje się przewidywać podstęp, szybko łapie za rękę Punka po czym uderza go barkiem i wymierza serię ciosów i Drop Kick po czym dokłada Back Elbow i CM Punk "wita" się z matą. Shelton Benjamin szybko wskakuje na najwyższy stopień w narożniku i wykonuje... 450 SPLASH!

Michael Cole i Jim Ross: OH MY GOD!

Shelton Benjamin trzyma się za żebra, a jednocześnie jest zadowolony ze świetnie wykonanej akcji. Spogląda na stoły, jak by obmyślał taktykę. Wtem na ringu zjawia się ponownie zamaskowany napastnik! Tym razem Shelton nie daje za wygraną, unika Chair Shota i wykonuje Pay Dirt oponentowi. Odbija się od lin i Baseball Slidem wypycha go z ringu. CM Punk zdążył już wstać, Shelton zaskoczony odwraca się tylko po to by otrzymać potężny High Kick, po którym Punk wyniósł go na barki i wykonał Go To Sleep! Straight Edge Warrior całkowicie przejmuje inicjatywę. Shelton Benjamin próbuje wstać z pomocą lin, lecz zostaje ogłuszony po Enzugiri od CM Punka. Punk rozkłada stół przed narażnikiem po czym wynosi na barki Benjamina i szykuje Pepsi Plunge na stół! Shelton jednak odpycha się od lin i wykonuje tym samym Spear Punk'owi! Jednak Sheltonowi nie udało sie skierować Punka na stół. Obaj leżą na macie, CM trzyma się za żebra z grymasem bólu na twarzy, Shelton próbuje jednak wstać i wykonuje potężne kopnięcie w plecy CM Punka. Shelton Benjamin podnosi rywala i próbuje go wynieść do Vertical Suplexu ale zmęczenie i waga CM Punka daje o sobie znać, Punk z łatwością przechwyca głowę przeciwnika i wykonuje potężny Neckbreaker. Punk po raz kolejny rozkłada kolejny stół, obok nich jeszcze dwa i jeden na górę... Ustawia Sheltona w narożniku, szykuje się Superplex na kontrukcję ze stołów.

Jim Ross: Co on kombinuje...
Michael Cole: Patrz! Shelton kontruje! Medyk!

Shelton Benjamin w niesamowitym stylu wykonuje Drop Kick w narożniku jednocześnie wypadając z ringu, zaś CM Punk upada na stoły przeła.. Niesamowite! CM Punk zdołał przeskoczyć nad stołem nawet go nie ruszając! To był cud! Benjamin wchodzi resztkami sił do ringu. Ustawia Punka na jednym ze stołów i wchodzi na narożnik. OMG! 450 Splash! CM Punk zdołał jednak skontrować kolanem ale stół i tak się rozłamał! Shelton Benjamin to nowy World Champion!!!

Justin Roberts: A zwycięzcą i nowym World Championem zostaje...The Gold Standard...Shelton Benjamin!

Michael Cole: Jim! Jeśli nie potwierdzisz, że to był najlepszy pojedynek gali, to nie dam ci autografu!
Jim Ross: Muszę się z tobą zgodzić. Autograf zachowaj jednak dla siebie. To był idealny match, najlepszy od powstania WFBM!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
2#
Justin Roberts: Panie i panowie czas na walkę wieczoru dzisiejszej gali!

Na arenie rozbrzmiewa "The Time is Now" i pojawia się John Cena z pasem mistrzowskim WWE! Jedni fani szaleją z radości, inni go wygwizdują, ale on jest w samym środku rozrywki sportowej. John już w ringu i pozdrawia swoich fanów rzucając im swoją czapkę i koszulkę.


Za moment rozbrzmiewa "We Are One" i na rampie zjawia się lider grupy Nexus, CM Punk. Dumnym krokiem wchodzi na ring.


Justin Roberts: Panie i panowie czas na walkę o pas WWE Championship! Po lewej stronie stoi pretendent do tytułu, ważący 101 kg pochodzący z Chicago w Illinois, lider grupy Nexus!!! C!!!M!!! Punk!!!! Z prawej strony stoi obecny mistrz World Wrestling Entertainment, ważący 110 kg, pochodzący z West Newbury w Massachusetts! Jooooohn Ceeennaaa! Oboje zmierzą się w Tables matchu! Aby wygrać należy swoim rywalem zniszczyć stół!

Przenieśmy się na chwilę do komentatorów!

Jerry Lawler: To niesamowity wieczór i na sam koniec mamy tak świetny pojedynek. Nie zakończy się on ani summisionem ani pinem. Zapowiada się interesujący pojedynek, na szali pas mistrzowski. Michael typujesz tu zwycięzce?

Michael Cole: Tak, będzie nim CM Punk bo on moze czynic cuda, czysty mistrz zwycięży, to jest nieuniknione!

"King": Zobaczymy, przenieśmy się na ring, czas na Tables match o pas WWE między Johnem Ceną, a CM Punkiem. Czy zobaczymy grupe Nexus w tym starciu? Oby nie!
Tables match for the WWE Championship
John Cena(c) vs CM Punk


I mamy gong! Oboje panowie zataczają koło, spoglądają na siebie, nikt nie rzuca się do ataku! Po chwili przechodzą do klinczu i widać tu dominacje Johna Ceny, Punk na macie jednak szybko się podnosi, kolejny raz panowie wymieniają się spojrzeniami. Fani skandują „Cena, Cena”. Ponownie klincz jednak teraz Punk popisał się szybkością i zapiął bocznego headlocka…Jednak Cena szybko wydostaje się z zapięcia lidera czystego społeczeństwa, Irish whip dla Punka, minięty clothesline, Punk złapał się lin. Cena szybko podchodzi do niego i Punk zaczyna obijanie nóg Johna szybkimi hai kickami, Cena odczuwa każde kopnięcie, Irish whip dla Johna, ten ląduje w narożniku, jednocześnie odbija się od niego, to samo Punk odbija się od lin i potężny bulldog dla Ceny. John w świecie Punka, a lider SES nie czeka i już zaczyna osłabiać nogi Johna mocnymi uderzeniami, Punk podnosi rywala Irish whip John odbija się od lin i Snap scoop powerslam dla Johna. Punk dalej atakuje, odbicie od lin i elbow drop, i drugi. Cena w świecie Punka! Lider Nexus maltretuje teraz rywala kopnięciami w głowę. Po kilku kopnięciach opuszcza ring i wnosi stół na ring. Podnosi Cene, punk chciał wyprowadzić atak z pięści jednak kontruje to John i teraz to on przejmuje inicjatywę, jeden punch, drugi, trzeci, Irish whip i Punk znajduje się w narożniku, John rozkłada stół w przeciwległym narożniku i stawia go w pionie, podchodzi do Punka, próba Irish whipu, jednak kontra i to John uderza w stół który chwile temu rozłożył w narożniku. Punk ciągle w kontrofensywie, podnosi Johan szybkie 2 punche w głowę i Irish whip jednak znów kontra Johna Punk odbija się od lin podobnie jak John i bulldog tym razem od Johna. Cena dalej atakuje, podnosi Punka i suplex! Szkoda że nie na stół, John wyrzuca Punka z ringu, nie czeka i podąża za nim, Punk się podnosi, ale zaraz robi się nie ciekawie! Punk ma bliskie spotkanie z metalowymi schodami. Po przerwie reklamowej oboje w ringi, oboje na macie, po chwili podnoszą się, Cena odbija się od lin, shoulder takle, drugi shoulder takle, Cena wynosi Punka i wszyscy wiedza co się szykuje, You Can`t See ME Cena odbija się od lin i…Five Knuckle Shuffle! Cena szybko wybiega z ringu, bierze stół i rozkłada go w ringu, Punk powoli wstaje, Cean czeka by wykonać AA, jednak Cm Punk to widzi i zaraz opuszcza ring i ląduje przy stole komentatorskim. Cena podąża za nim kilka punchów dla Punka w głowę od Johna, i ten już rozbiera stół komentatorski, bierze krzesełko, podnosi punka pod Attitude Adjustment i tak! Lider Nexusa leży nieprzytomny, Cne nie czeka i już wrzuca Punka na ring, rozkłada 1 stół, i idzie po drugi który jest po ringiem, w tym samym czasie Punk rozmawia z sedzią na temat jego stanu zdrowia, a z pod ringu wychodzi Slater i Gabriel którzy atakują Cene, Cena obrywa metalowa rurką, i kilka razy dostaje mu się krzesłem, sedzia nic nie widzi, obaj wrzucają Johna na ring i uciekają, po chwili przerwy Punk wstaje i zaczyna kontofensywe, osłabia ręce Johan mocnymi uderzeniami, podnosi go i wykonuje belly to belly suplex, i drugi…Punk przejął inicjatywe, choć sam osłabiony atakuje Johna, i wchodzi na narożnik, i czeka aż John wstanie, i tak crossbody dla Johan, Punk szybko wstaje, ale i John szybko się podnosi, oboje odbijają się od lini i podwójny clothesline! Oboje na macie, po kilku chwilach Cena już na nogach, podnosi Punka i wsadza go na narożnik i rozkłada stól, chyba chce zakończyć walkę, zanim jednak Cena podszedł do Punka ten już znalazł się na macie ringu, Cena chciał go osłabić kilkoma punchami, jednak Punk skontrował odepchnął Johna i SUPERKICK! Cena powalony, a Punk uderza sędziego! Sedzia pada na mate nieprzytomny a Nexus wbiega na ring! Atakują Johna, i przerzucają go przez stół! Punk szybko pobudza sędziego, pokazuje mu Johna który leży wśród szczątków stołu i sedzia kończy walkę, Punk i Nexus które wbiegło na ring świętuje! Dzyń Dzyń! Czyżby GM miał cos do powiedzenia? Michael Cole cytuje i wychodzi na to że walka ma być kontynuowana, a jeżeli jeszcze raz Nexus zainterweniuje zostaje zwolnione. Ku uciesze fanów walka biegnie dalej, Punk zdenerwowany podnosi Johna i zapina headlocka, John slabnie i upada, sędzia sprawdza czy ten może kontynuować pojedynek, John nie odpowiada, sedzia podnosi jego reke, ta raz opada na mate, robi to 2 raz, również opada, 3 i decydujący…NIE!!! John może walczyć…przypływ adrenaliny, rozrywa headlock, Punk szybko chce mu wykonać Irish whip, jednak Cena to kontruje i Punk w narozniku. Cena biegnie na rywala ale nadziewa się na bigboota. Cena oszołomiony otrzymuje puncha, jednak odpowiada tym samym, wymienili tak kilkukrotnie ciosy jednak Punk uderza Johna w brzuch, i wynosi pod GTS i tak! Cena poszedł spać! Punk nie czeka, mimo bólu który odczuwa, odbija się od lin i elbow drop, nastepnie ustawia dwa stoły jeden na drugi i podchodzi Johnem do narożnika. Podnosi Johna i tez już obaj są na narożniku! Punk szykuje superplex jednak inkasuje kilka uderzeń w brzuch, jednak „czysty” Punk nie odpuszcza i już wyprowadza silne punche z głowę, John nieprzytomny, próba superplexu jednak Cena kontruje i wynosi Cm Punka pod AA z narożnika, jednak Punk się wyrywa i zrzuca Cene na stoły jednak ten pada obok Punk niedowierza, fani szaleją i Cena szybko wchodzi do Punka, wszystko zgrywa się na narozniku, Cena wyprowadza punche jednak Punk kontruje i odgrywa się tym samym. Obaj silnie zmęczeni, Punk przenosi Cene na jego misce i znów próba superplexu! Tak, udaje się!!! Punk już powoli przejmuje inicjatywe, dorzuca jeszcze kopnięcie, ledwo co spadł z narożnika jednak trzyma się nadal, i wykonuje SUPERPLEX! Tak to koniec, Cena przeleciał przez 2 stoły! CM Punk wygrywa ta walke! Sedzia podnosi jego ręke, na ring wbiega reszta grupy Nexus i wraz z ich liderem świętuję pokonanie Johna Ceny!! CM Punk nowym mistrzem WWE! Era Nexus własnie się rozpoczyna!

Zwycięzcą oraz nowym mistrzem WWE zostaje: CM Punk!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
3#
Tables match pomiędzy Kanem i Edgem o tytuł World Hevyweight Champion. Speaker zapowiada pretendenta do tytułu Kane. Arena zmienia kolor na czerwony i pojawia się Wielka Czerwona Maszyna Kane wraz z Paulem Bearerem, który trzyma w ręku złotą urnę. Kane wchodzi do ringu, Paul zostaje obok. Kane wykonuje gest rękoma i z metalowych słupków wokół ringu wystrzeliwują czerwone płomienie. Słychać „You think You know me” i na rampie pojawia się Edge, wchodzi do ringu i wita się z publicznością. Sędzia rozpoczyna walkę, rozbrzmiewa gong i zaczyna się wielka wojna. Kane od razu rzuca się na Edga pałając chęcią zemsty za porwanie Paula Bearera. Wyprowadza potężne ciosy podbródkowe, Edge słania się na nogach, Kane wbija go w narożnik, dobijając Edga ciosami barkiem, jest to mecz bez dyskwalifikacji więc sędzia nie może nic zrobić. Wreszcie Kane łapie Edga za szyję, szykuje się Chokeslam, Edge kontruje kopiąc Kane w żebra. Kane puszcza Edga i przyklęka na kolano, Edge ma szansę by wskoczyć na falę, tymczasem leży na macie i nie ma siły by zaatakować Czerwonego Potwora. Kane podnosi się i rusza w stronę Edga, Rated R Superstar tylko na to czekał i atakuję Kane kopiąc go w kolano, ten upada na liny. Edge wykorzystuje to i poddusza przeciwnika, zauważa stół ustawiony pod ringiem na wprost miejsca gdzie leży Kane, bierze rozbieg i chce wypchnąć Kane baseball slidem. Kane odsuwa się i Edge wpada we własną pułapkę łamiąc stół. Kane powoli wychodzi z kwadratowego pierścienia, ale nie idzie w kierunku Edga, lecz łapie stoły i wrzuca je do ringu, po wrzuceniu 4 stołów wraca po Edga i jego też wrzuca do kwadratowego pierścienia. Paul Bearer chodzi wokół ringu i uśmiecha się widząc co Kane wyprawia z Rated R Superstar. Edge leży nieprzytomny natomiast Kane rozkłada stoły w narożnikach. Przez ten czas Edge mógł odpocząć i rusza z atakiem na Czerwonego Potwora. Oportunista atakuje Kane Big bootem, zaczyna okładać go ciosami podbródkowymi. Edge wskakuje na falę, wchodzi na narożnik i atakuje Kane Missile dropkickiem. Kane wpada w jeden ze stołów i łamie go na pół. Paul Bearer jest zdruzgotany. Edge wyciąga Kane i zapina Camel clutch. Kane cierpi ale się nie poddaje, próbuje wstać, udaje mu się. Edge rozluźnia chwyt. Kane wyprowadza potężny cios i Oportunista zaczyna chwiać się na nogach. Kane bierze rozbieg, odbija się od lin i potężny Clothesline, Edge upada, jeszcze jeden Clothesline, Edge znowu upada. Kane dalej atakuje, tym razem Big boot i Edge pada nieprzytomny. Kane nie przestaje atakować. Kane chwyta Edga podnosi go do góry i wykonuje Powerslam na stół. Na ringu zostały już tylko dwa stoły. Edge leży nieprzytomny w narożniku, nagle gaśnie światło na hali, słychać dzwon, Światło zapala się ponownie. The Undertaker trzyma Kane za szyję, szykuję się Chokeslam. Zmarły podnosi Kane i rzuca nim w stół, następnie schodzi z areny, zabiera urnę Paulowi Bearerowi i wykonuje mu Tombstone Pilledriver. Kane podnosi się i chce powstrzymać Zmarłego, ten jednak wykonuje akcje i gaśnie światło, kiedy zapala się Undertakera i urny nie ma już na arenie. Kane jest w szoku, stoi naprzeciwko ostatniego stołu, odwraca się, nagle Oportunista wykonuje Spear i Kane wpada w stół łamiąc go. Sędzia sygnalizuje udzerzenie w gong i koniec walki. Mistrzem świata wagi ciężkiej nadal pozostaje Rated R Superstar Edge, co prawda dzięki interwencji Undertakera, ale Oportunista zawsze potrafi wykorzystać szansę i wychodzi z tego pojedynku z Pasem World Hevyweight Champion.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
4#
Extreme Rules 2011

Tables match

Special Conditon - Nexus banned from ringside (nie mogą pojawić się w okolicy ringu)

John Cena vs CM Punk

Pojedynek rozpoczyna się od zwarcia, które wygrywa CM Punk i spycha Johna do narożnika. Tam wymierza mu kilka ciosów, Irish Whip, kontra, Punk ląduje w przeciwnym narożniku i otrzymuje od Johna Corner Clothlesline. Cena nie zwalnia tempa - Irish Whip i Back Body Drop na rywala. John wychodzi z ringu, po chwili wyciąga spod niego stół i wrzuca na ring, ale gdy sam próbuje wejść, Punk powstrzymuje go Baseball Slidem, a po chwili dorzuca Springboard Clothlesline! Pojedynek przenosi się poza ring, gdzie Straight Edge Superstar dominuje, wymierzając Johnowi Irish Whip w stalowe schodki i nadziewając na bandę. Punk wrzuca Cenę z powrotem do ringu, gdzie dusi go przy linach, wymierza kilka prawych prostych i kilkakrotnie uderza głową o narożnik. Irish Whip w przeciwległy, szarża i kombinacja High Knee/One-Handed Bulldog. CM rozkłada w ringu stół, po chwili próbuje wykonać na niego rywalowi Suplex, ale Cena kontruje na Fisherman Suplex. John przechodzi do mocnego kontrataku - Elbow Drop, po chwili Irish Whip i Hip Toss oraz dwa Clothlesliny. Próba Attjude Adjustment na stół... Punk wyślizguje się i wychodzi z ringu. Cena goni rywala dookoła ringu, ale Punk okazuje się sprytniejszy i nadziewa rywala na stalowy słupek ringowy. CM wyciąga z pod ringu kolejny stół, którym czterokrotnie uderza Johna w plecy. Straight Edge Superstar uderza głową Johna o schodki i próbuje o stół komentatorski, ale Cena wybrania się i sam uderza głową rywala o ów stół, po czym wrzuca do ringu. Tam kilka prawych prostych dla Punka, Irish Whip, kontra, ale Cena wykonuje Dropkick, a po chwili Rocker Dropper z narożnika. John układa CM'a na stole i ponownie wchodzi na narożnik, ale Punk nagle staje na stole i Enzuigiri strąca Johna za ring! Gdy ten dochodzi do siebie poza ringiem, Punk ustawia obok ringu wcześniejszy stół, po czym wrzuca na ring dwa kolejne - jeden ustawia w narożniku, po czym rzuca drugi wprost na podnoszącego się Johna! Gdy ten po raz kolejny wstaje, Punk rozpędza się i powala go Suicide Divem! Punk wrzuca Cenę do ringu, tam wykonuje Irish Whip w narożnik ze stołem, ale John kontruje i to Punk uderza o stół. John przechodzi do ofensywy, wykonując swoje combo (2x Shoulder Block, Protobomb, Five Knuckle Shuffle). Kolejna próba Attjude Adjustment na stół, ale nagle na trybunach pojawiają się czterej członkowie Nexus - Otunga, Slater, Gabriel, McGillicuty, którzy próbują dostać się w okolice ringu, co odwraca uwagę sędziego na tyle skutecznie, że Punk będąc już na barkach rywala nokautuje go kopem w tył głowy, czego John nie zauważa. Nexus wycofują się w trybuny, a tymczasem Cena wykonuje Punkowi Attjude Adjustment z ringu na stojący obok niego stół!! John dopiero wtedy spostrzega, że sędzia jest nieprzytomny i próbuje go ocucić, a tymczasem Punk wrzuca resztki stołu pod ring, wyciąga z pod niego krzesło, wchodzi na ring i próbuje nim zaatakować Cenę, ale ten w porę odwraca się i wymierza Clothlesline, a po chwili dorzuca Powerslam. John widząc, że arbiter powoli dochodzi do siebie chce na dobre wykończyć Straight Edge Superstara - wyniesienie na prawy bark, czyżby Running Powerslam na stojący w narożniku stół? Jednak Punk w ostatnim momencie wybrania się, po czym wykonuje Cenie Low Blow, a po chwili Go To Sleep! CM bierze krzesło i kilkakrotnie uderza nim leżącego rywala, po czym wykonuje mu na nie DDT. Punk widząc, że sędzia już wstaje, wyrzuca z ringu krzesło, wynosi Johna i wykonuje mu Attjude Adjustment na stół!! Zwycięzcą zostaje CM Punk.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
5#
[center]Tables Match for the WWE Championship
Low Ki © vs Ricochet
[/center]

Gra theme Low-Kiego I ten zbliża się do ringu.
Justin Roberts: A na ring zmierza pochodzący z Brooklyn, New York ważący 79kg i mierzący 1.73m The World Warrior, WWE Champion Low Ki!!!
[center]Obrazek [/center]

Słyszymy muzykę Ricocheta I widzimy go już na rampie.
Justin Roberts: A jego przeciwnikiem będzie pochodzący z Paducah, Kentucky, ważący 74kg, mierzący 1.78m, The Future of Flight Ricochet!!
[img]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/c/cc/[center]Pro_wrestler_Helios_in_Chikara.jpg[/img] [/center]

Jim Ross: To będzie niesamowita walka!
Michael Cole: Tak Low-Ki to niesamowity wrestler, a Ricochet jest po prostu poza skalą.
Jim Ross: Czeka nas długi i piękny pojedynek, a więc zaczynajmy!

Gong! Zawodnicy nie ruszają od razu do ataku tylko spokojnie spoglądają na siebie. Zaczynają od próby sił i Low-Ki lekko przegrywa ale udaje mu się wycofać. Znów groźne spojrzenia i chyb znowu to samo ale nie World Warrior sprytnie przechodzi za zawodnika i ładne Belly to Belly. Mistrz tauntuje, a Rico zdenerwowany wstaje i od razu atakuje serią Back Chopów ale Low-Ki odwdzięcza się dwoma Mongolian Chopami i Headbuttem. Ricochet jest zamroczony, a World Warrior odbija się od lin i Double Axe Handle, Rico szybko wstaje ale znowu zostaje powalony tą samą akcją. Mistrz czeka na pretendenta i gdy ten wstaje odbija się od lin i Springboard Gameniri Kick ale nie trafia po czym Ricochet ładnie przechwytuje jego nogę i go podcina po czym zakłada Single Leg Boston Craba!! Ale Low-Ki szybko się przekręca i odpycha nogami Ricocheta i ten wypada z ringu. World Warrior wstaje i zaczyna tauntować po czym bierze rozbieg i Suicide Dive! Ale Ricocheta uchyla się i mistrz trafia w barierki. Rico wyjmuje stół i wrzuca go na ring po czym to samo robi z rywalem. I sam wchodzi na krawędź ringu po czym wykonuje na wstającym Low-Kim Tornado DDT!! Worlda Warrior leży, a Ricochet wchodzi na narożnik i szykuje się nam Phoenix Splash!! Ale nie mistrz w ostatniej chwili odsunął się jednak pretendent dalej stoi na nogach. Ale nie na długo, bo dostaje Rolling Koppu od Low-Kiego!! World Warrior rozstawia stół! Podnosi Rico i kładzie go na nim, po czym wchodzi na narożnik i szykuje się Phoenix Splash! Ale nie pretendent do tytułu zorientował się i zszedł ze stołu po czym poszedł do narożnika ale mistrz szybko do niego podchodzi. Jednak ten znowu wiedział co robi i zaskakuje Low-Kiego kopnięciem w brzuch. Ricochet od razu dodaje piękne Enzuigiri i World Warrior nieprzytomny pada na matę! The Future of Flight wchodzi na narożnik i wykonuje piękny Corsckrew 450 Splash!! To może być koniec, bo Rico błyskawicznie się zbiera i podnosi rywala po czym przechodzi do Suplexa na stół!! Ale nie Low-Ki blokuje tą akcje i po dwóch uderzeniach w brzuch dodaje jeszcze jedno kolanem. Rico na kolanach, a World Warrior w swoim stylu zaczyna tauntować i wymierza serie potężnych kopniaków w klatkę piersiową zakończonych mocarnym Shoot Kickiem! Mistrz powoli wstaje po czym podnosi rywala i wynosi go pod Ki Krusher!! Podchodzi jeszcze do stołu i ta walka może się skończyć! Ale nie Rico wyślizguje się z rąk mistrzowi i szybko zaczyna wymierzać Low-Kicki jeden po drugim. I na koniec tej serii High Kick, który powala mistrza. The Future of Flight podstawia stół pod narożnik i wrzuca na niego rywala. Jeszcze parę uderzeń dla pewności i Rico wchodzi na narożnik! Ale Low-Ki otrząsnął się i szybko dołączył do Rico. I po paru uderzeń mistrz szykuje się do Superplexu na stół! Jednak pretendent blokuje i wymierza parę uderzeń w brzuch przeciwnikowi po czym go odpycha. World Warrior miał szczęście i upadł za stół, a nie na stół. Ki wstaje ale Ricochet wykonuje Diving Crossbody!! Future of Flight wyjmuje spod ringu taśmę klejącą i chyba tym razem będzie chciał się upewnić czy jego rywal mu nie ucieknie. I podnosi Low-Kiego po czym kładzie go na stole i będzie próbował przykleić. Ale jednak mistrz się nie daje i paroma kopnięciami zyskuje trochę czasu. Schodzi ze stołu i wykonuje Rolling Koppu na zamroczonym Rico. Ki jednak podnosi się bardzo powoli i gdy jest na nogach, The Future of Flight próbuje wymierzyć cios ale zostaje zablokowany i potężny Chop w zamian. World Warrior wykonuje Irish Whip i rywal w narożniku,a mistrz szykuje coś większego. I mamy próba Tidal Crush! Ale Rico odsuwa się i Low-Ki trafia w narożnik. Rico wykorzystuje to, że przeciwnik jest zamroczony i wykonuje piękne Enzuigiri, które powala mistrza, a The Future of Flight wchodzi na narożnik! I mamy 630 Senton!! Pretendent powoli wstaje i gdy jest na nogach przysuwa stół bliżej siebie. World Warrior już wstał ale od razu dostaje kopniaka w brzuch i szykuje się Suplex na stół, a Ki blokuje po czym sam wynosi rywala na Ki Krusher! Ale ten ucieka i jest na stole, z którego szybko schodzi. Są teraz pod dwóch stronach stołu. Mistrz próbuje Baseball Slidu na stole ale Rico przechodzi pod stołem na drugą strone i wydaje mu się, że wykiwał Kiego więc nawet się nie odwraca tylko tauntuje, a gdy już się odwraca dostaje Baseball Slide ze stołu od kiego! I tym razem już nie uciekł tylko wpadł w narożnik. A World Warrior nie czeka tylko od razy do niego podchodzi i parę uderzeń po czym wsadza go na narożnik. Sam też wchodzi i wynosi go na Ki Krusher!! I szykuje się Ki Krusher z narożnika na stół!! Ale co to na arenę wbiega CM Punk!! I w ostatniej chwili odsuwa stół co nie zmienia faktu, że Low-Ki wykonał Ki Krusher z narożnika! Jednak nie wygrał walki, a Punk od razu do niego doskakuje i paroma kopnięciami sprawia, że jest zamroczony i teraz go wynosi po czym mamy Go to Sleep! Chicago Made próbuje ocucić Rico ale chwilę to trwa. Gdy już się udało wrzucają World Warriora na stół i przyklejają wcześniej wniesioną na ring taśmą!! The Future of Flight wchodzi na narożnik i to musi być koniec!! Ale co to John Morrison wbiega z widowni i zrzuca z narożnika Ricocheta, który wypada z ringu i uderza jeszcze w stół komentatorski przez co zaczyna krwawić! Tymxczasem na ringu bójka między Punkiem, a Morrisonem, którą na początko wygrywa Punk ale John szybko przejął kontrole i udało mu się wykonac Moonlight Drive!! Ale to nie wszystko dla Chicago Made’a, bo jest jeszcze Stairship Pain!! Monday Night Delight szybko wychodzi z ringu i wyjmuje spod niego wielkie nożyce, z którymi wraca i odcina Low-Kiego od stołu. Ale on tak po prostu nie odejdzie. Wyciąga spod ringu drugi stół i ustawia go opierając o krawędź ringu i barierki oddzielając kibiców. W międzyczasie Punk wyczołgał się z ringu ale nie był w stanie wstać i podnosi go już John, który kładzie go na stole!! Jeszcze parę uderzeń po czym wchodzi do ringu i narożnik! No i mamy piękny Moonsault za ring na stół!!

Jim Ross: OMG co za akcja!!
Jerry Lawrer: To jest niesamowite!!

Tymczasem w ringu już zakrwawiony Rico i Low-Ki, którzy powoli wstają. Zaczynają wymianą ciosów, które jednak już nie mają takiej siły co na początku. W końcu World Warrior wykonuje Irish Whip na liny, a jego rywal się od nich odbija. Ki kładzie się przed nim i ten uskakuje po czym odbija się o kolejną linę i wykonuje Spinning Wheel Kick ale mistrz odsunął się i Rico upada na matę. Low-Ki bierze rozbieg i próbuje kopnąć przeciwnika, który jest na kolanach ale nie trafia! Jednak to było zaplanowane, bo mamy Black Magic! World Warrior podnosi rywala po czym z całą swoją siła wykonuje Irish Whip, który był tak silny, że Ricochet znalazł się w narożniku w pozycji Tree Or Woe!! Ki rozgląda się jakby czegoś szukał i podnosi tasmę klejącą!! Podchodzi do narożniku i jeszcze z jedno kopnięcie dla Rico i przykleja go do narożnika!! Teraz może już tylko się z nim bawić. World Warrior bierze rozbieg i wykonuje Turnbuckle DropKick. Mistrz zaczyna z dziwną miną patrzeć na stół i po chwili tauntuje w swoim dzikim stylu. Low-Ki podnosi stół i montuje go w narożniku pod głową Ricocheta!! Teraz pozostało już tylko wejść na narożnik i to robi! Ghetto Stomp na stół!! Low-Ki wygrał!!

Justin Roberts: Ladies and Gentelmans here are you winner and still WWE Champion is The World Warrior Low-Ki!!!!

Jim Ross: Co za niesamowity pojedynek!!
Jerry Lawrer: I to zaskakujące zakończenie!
Jim Ross: Tak ta walka była bardzo emocjonująca ale czas się niestety pożegnać.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Głosujemy oceniając w skali 1-6 i uzasadniając swoją ocene. Glosowanie będzie trwać do 29 Stycznia godziny 18. Mam nadzieje, że na następne Booking Masters będzie większa frekwencja niż na pierwszym choć i tak jest zadowalająca :)

_________________
Obrazek Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
 Tytuł:
Post: pt sty 14, 2011 6:09 pm 
Low carder
Awatar użytkownika

Rejestracja: pt lut 12, 2010 3:05 pm
Posty: 302
Lokalizacja: Lubelskie
No więc, postaram się omówić jakoś te walki przed oceną.
Walka nr. 2 jest dosyć dobra, tylko ostatnio coś bardziej zwracam uwagę na czytelność, autor mógł dać jakieś komentarze. 4,5/6
Walka nr. 3 średnio wygląda, za krótka, zapowiedzi brak. 2/6
Walka nr. 4 - na długość jest dobra, ale nie wyróżnia się. 2,5/6
Walka nr. 5 - zdecydowanie faworyt. Bardzo dobra walka, zawodnicy dają radę, długość znakomita, ogólnie spoko loco, tylko, przyznam się bez bicia, z pierwszej części walki przeczytałem ledwo 5 linijek. Także przydałoby się więcej komentarzy. 6/6

Więc mój głos idzie na...
Low Ki vs. Ricocheta, walka nr. 5!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
 Tytuł:
Post: pt sty 14, 2011 6:45 pm 
Superstar
Awatar użytkownika

Rejestracja: pt gru 04, 2009 9:41 pm
Posty: 4805
Lokalizacja: Gdańsk
Noo dobra, ostatni raz pisze tak jak teraz: (next na PW)

1. Walka dobra, mi odpowiada, nie mam zastrzeżeń, dobrze wykonana, dobrze napisana. Jest ok.
2. -----------
3. Krótko, bez zapowiedzi(a pisałeś aby dać zapowiedz)...no ogólnie nie jest zle, ale krótko, a to jest najwiekszy błąd bo walki powinny być długie.
4. Walka także dobra, całkiem ok napisana, starannie.
5. Tu walka równiez dobra, pokazał ktosiek że umie pisać. Dobra, jak bym czytał writera PCW.

Głoś na 5!

_________________
Obrazek


Ostatnio zmieniony pt sty 14, 2011 7:41 pm przez Stochu, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
 Tytuł:
Post: pt sty 14, 2011 7:02 pm 
Mid carder
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob maja 23, 2009 8:06 am
Posty: 618
Dobra lekko się nie zrozumieliśmy i wiedziałem, że lepiej będzie dać schemat ale z lenistwa go nie zrobiłem, a więc daje teraz:

Kod:
Praca Nr.1 - Ocena - Uzasadnienie
Praca Nr.2 - Ocena - uzasadnienie
Praca nr.3 - Ocena - Uzasadnienie
Praca Nr.4 - Ocena - Uzasadnienie
Praca Nr.5 - Ocena - Uzasadnienie


O ile Kamiloo zrobił dobrze to Stocha prosze o poprawe :) A do tego panowie czytać początek, bo pisze iż ci, którzy napisali walki dają oceny na PW :P Ale to pierwszy raz więc może zostać.

_________________
Obrazek Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
 Tytuł:
Post: sob sty 15, 2011 6:43 pm 
Low carder
Awatar użytkownika

Rejestracja: pn maja 03, 2010 1:54 pm
Posty: 402
Lokalizacja: Bytom
Walka nr. 1 - Najlepsza walka z tych wszystkich tutaj napisanych. Przede wszystkim była czytelna i miała odpowiednią długość. Ocena 6/6
Walka nr. 2 - Średnia walka, choć długość była odpowiednia. Nie podobało mi się tu to, że jest pisana jednym ciągiem. 4/6
Walka nr. 3 - Trochę gorsza walka od drugiej, i dosyć krótka. Też minus za jeden ciąg, bo trudno się to czyta. 3/6
Walka nr. 4 - Dobra walka. Plus za pogrubienie najlepszych momentów. Zakończenie walki też dobre - 5/6
Walka nr. 5 - Zdecydowanie... źle napisana walka. Nie czytelna, mimo, że zawodnicy byli dobrze dobrani, choć mogli być w stypulacji ladder, ale tu chodzi o tables. Słabo. Tylko 4/6.

Jak pisałem u góry - pierwsza walka była najlepsza, bo ją przeczytałem całą, bo była czytelna, a reszta tylko urywkami bo się nie dało. W Następnym WF Booking Masters też będzie moja walka ;). Pozdro

_________________
[center]! Straight Edge !

[/center]


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
 Tytuł:
Post: ndz sty 16, 2011 11:16 am 
Mid carder
Awatar użytkownika

Rejestracja: pt sty 29, 2010 11:42 am
Posty: 597
Walka nr.1 - Fajna, ale nie przypadła mi do gustu 4/6
Walka nr.2 - Dobra walka, ale krótka i nie ma emocji 3/6
Walka nr.3 - Cienizna xD Nie ma emocji, walka krótka dałbym 0/6 ale nie można więc 1/6
Walka nr.4 - Dobra walka i dobrze napisana 5/6
Walka nr.5 - Faworyt, nic dodać nic ująć 6/6


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
 Tytuł:
Post: ndz sty 16, 2011 8:25 pm 
Superstar
Awatar użytkownika

Rejestracja: pn lis 08, 2010 9:20 pm
Posty: 2112
Lokalizacja: Syców
Czas oceniać Booking Masters, Boogey mnie o to poprosił, więc masz xD.
Pierwsza walka - było okej, dużo wypowiedzi komentatorów, zaskakujący zwycięzca. Daję: 5/6
Druga walka - również bardzo dobrze, trochę mniej wypowiedzi komentatorów, ale to co się działo na ringu, minus jest tylko taki, że zwycięzca był wiadomy. Moja ocena: 4,5/6
Trzecia walka - tutaj było znacznie krócej, ale i tak autor się postarał. Żeby go nie zniechęcić, dam mu na zachętę 3/6
Czwarta walka - Finish bardzo dobry, ale tak jak w drugiej walce wynik wiadomy. Ocena: 4/6
Piąta walka - długa, trzymająca w napięciu walka, nie wiedziałem kto wygra. W dodatku dość długa, szkoda tylko, że nie było komentatorów. Daję 5,5/6

Głos od WeAreOne (WAO) wędruje do.. kandydata numer 5 ;).

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
 Tytuł:
Post: ndz sty 30, 2011 11:27 am 
Mid carder
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob maja 23, 2009 8:06 am
Posty: 618
Walka Nr.1 - Ocena - 5
Walka nr.2 - Ocena - 3,75
Walka nr.3 - Ocena - 2
Walka nr.4 - Ocena - 4,10
Walka Nr.5 - Ocena - 5,15

Tabela po prezentuje się tak:
1. Boogey
2. Kamiloo9
3. Batista141
4. Stochu
5. Kamil_the_Polak

Czyli pierwsze BM wygrałem ja sam ale poziom przyznam był bardzo wyrównany i wygrałem bardzo nieznaczną przewagą. Dziękuje wszystkim, którzy oddali prace i tym, któzy głosowali i zapraszam na kolejne Booking Masters.

_________________
Obrazek Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  


Powered by phpBB © 2007 phpBB Group