Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pt lis 16, 2018 11:26 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

TripleCena3:16 pisze:
Tylko, że jak mieli by Miza teraz wywalić? Gdyby zrobili w walce Miza z Ceną, że przegrany całkowicie odpada z matchu to by się zaraz wszyscy rzucili na Cene że ten znowu zakopuje talenty

1. Uczestnictwo Miza w tej walce jest tak potrzebne jak aids.
2. Gdyby Cena wywalił z walki Balora to ok, można o tym mówic, ale Miz jest ekhem Interkontynentalnym mistrzem.
3. Zrobic to mogli szybciej...pomyślec i nie dawac Miza do walki. Bo chyba mają przemyślane pewne rzeczy, postac Rollinsa może ma powód aby byc w komorze i coś sie z tego rozwinie, a może nie.

Były moderator, administrator, zdobywca nagród...LEGENDA.
#WrestleFansOpelFanbase
Obrazek
Obrazek

Low carder
Awatar użytkownika

Mi się wydaje, że oni nie planowali tam Rollinsa po prostu i to wyszło niedawno, bo jakim cudem Rollinsa by tam nie było ani nawet nie dostał na to szansy gdy dostał ją taki Apollo Crews, to nie ma sensu. Planowali match Rollinsa i Jordana z The Bar ale kontuzja im namieszała, ja tak to widze.

Superstar
Awatar użytkownika

W sumie to nadal można było poprowadzić w fajne story. Rollins domaga się miejsca w EC od Kurta, bo chce walczyć z Lesnarem teraz jak nie ma szans na tag teamy. Kurt pozwala mu wziął udział w ME Raw. Tam czyściutko przypina go Balor. Setha omija EC, jest poirytowany i interweniuje w walce, Balor przez niego wylatuje. Rollins może niekoniecznie heel turn, ale bardziej staje się tweenerem. Tylko gdzieś tam wplątać pas IC, o co w sumie łatwo i boom, mamy fajny storyline i potencjalnie świetną walkę na WM.

Best Post 2015
Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x2: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016

Low carder
Awatar użytkownika

Zgadza się, jednak WWE ostatnio robi troche źle to, że na siłe chce dodawać duże nazwiska do gal PPV żeby podnieść oglądalność, chociaż co do tego feudu to mogą go rozpocząć równieżw EC matchu, wystarczy że jeden w jakiś nie do końca czysty sposób wyeliminuje drugiego i jakoś to się do WM rozkręci

Superstar
Awatar użytkownika

Zgadzam się z TripleCeną3:16, przecież gdyby Rollins miał być od początku w komorze, to nie wrzucaliby tam Eliasa albo Miza (obecność tego drugiego wbrew pozorom ma jeszcze sens, rywala dla niego nie widać i pewnie na WrestleManii zmierzy się z którymś z uczestników EC Matchu). Scenariusz, że już wcześniej planowano dodać Setha do klatki i zrobić z tego 7-osobową walkę, miałby sens tylko wtedy, jakby się okazało, że kontuzja Jordana to work - w przeciwnym razie kto mógł przewidzieć, że Architect zostanie na lodzie? Poza tym gdyby Vince planował powiększyć skład Elimination Chamber, to zrobiłby to uroczyście, z pompą, a szczerze wątpię, żeby w ogóle taki manewr wchodził w grę jeszcze dwa tygodnie temu - coś takiego mogłoby przyćmić historyczny pojedynek pań :lol:

A samo starcie zapowiada się dobrze, co prawda zwycięzca jest znany, ale skład fajnie się prezentuje, powinno być to świetne zakończenie show.

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Na EC Ronda podpisuje kontrakt, więc daję 50% szans, że to panie zakończą galę.

Superstar
Awatar użytkownika

Shimeon pisze:

No i zajebiście, bedzie można wcześniej isc spac :)

#WrestleFansOpelFanbase
Obrazek
Obrazek

Low carder
Awatar użytkownika

Na stronie wrestlefans z newsami podają, że te całe zamieszanie z EC matchem jest dlatego, że WWE nie jest zdecydowane co do Rollinsa bo ciągle mieszają im się plany, czyli jednak moja koncepcja była trafna

Superstar
Awatar użytkownika

CO do 7 osobowego starcia w klatce mam mieszane uczucia, bo z jednej strony Balor i Rollins tam bardzo fajnie pasują i mogą dać dużo dobrego dla tego starcia i dzięki Nim zapowiada się Ono naprawdę wybornie, ale z drugiej Miz jest tam Imo strasznie niepotrzebny, znaczny rozumiem to w takiej opcji że np. Rollins go eliminuje i na RAW po EC przegrywa z Nim pas i to by tam miało jakiś sens, ale te dodawanie dodatkowej osoby jest według Mnie trochę na siłę, no chyba że serio to prawda że nie mieli do końca pewności i musieli coś takiego zrobić.

Stochu pisze:
Shimeon pisze:

No i zajebiście, bedzie można wcześniej isc spac :)

[2]

Nie no spoko że Ronda będzie na gali, bo przynajmniej wiele się wyjaśni w sprawie jej walki na WMce.

TripleCena3:16 pisze:
Na stronie wrestlefans z newsami podają

Utarło się że piszemy "Na głównej" ;)

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
3x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Star
Awatar użytkownika

Wątpię w to, że kobiety znowu zakończą galę. Na ich starcie każdy daje jebanie (no dobra, ja nie) i jakoś wyjątkowego story tutaj nie ma, bo dobrze wiemy, że szanse ma tylko Bliss z Banks. To, że zjawi się Ronda jest spoko - pewnie podpisze kontrakt, najpewniej przerwie jej Stefa i tyle. Na koniec jej nie wrzucą, bo i po co. W main evencie będą walczyć panowie, bo to nie będzie byle jakie gówno, żeby mieli rozpoczynać EC.

Siedmiu zawodników mi nie przeszkadza - na pewno aż trzech wystąpi na samym starcie. Innych opcji nie ma, bo przecież nie będą robić piątej komory, a dwóch gości nie będzie siedzieć w jednej. Ciekawe jak WWE wypełni dalszą część karty, bo do gali już właściwie ledwo ponad tydzień, a tylko trzy starcia są jako tako wypromowane. Asuka z Nią pewnie dadzą znośne widowisko, ale rezultat jest z góry wiadomy. Powinni pomyśleć nad jakąś walką o pasy drużynowe, ale przecież ktoś zapomniał o podpromowaniu innych drużyn niż The Bar i Rollins & kolejny ziomek z rosteru. Niby mamy Revival oraz Andersona z Gallowsem, ale ci drudzy ostatnio przegrali, a heelowie vs heelowie to na pewno nie jest coś, co WWE lubi najbardziej.

Superstar
Awatar użytkownika

RS pisze:
przecież nie będą robić piątej komory, a dwóch gości nie będzie siedzieć w jednej.

O kurde, ale to by było genialne jakby Strowman i Elias siedzieli w jednej komorze z gitarą i kontrabasem XD

Co do karty, nie spodziewam się fajerwerków. Elimination Chamber kobiet raczej nie będzie spektakularny, nie liczę na ciekawe spoty, ale kto wie, może panie zaskoczą. Zwyciężyć powinna Banks, której zalążki feudu z Asuką już widzieliśmy, poza tym na WrestleManii japońskiej zawodniczce przydałaby się choć trochę wiarygodna rywalka, a Bliss taką niestety nie jest. Segment Rondy średnio mnie interesuje, pewnie pod koniec wbije Stefcia i zacznie się storyline, którego finał zobaczymy na WrestleManii. Może dodatkowo pojawi się Tryplak, a za Rousey wstawi się Rock? Niewykluczone, aczkolwiek z ogłoszeniem mixa wolałbym poczekać (swoją drogą jeśli do Rondy dołączyłby Strowman i wygraliby oni z "władzą", to byłoby nawet spoko, inną równie dobrą opcją dla Brauna byłoby samodzielne poskładanie Huntera w Singles Matchu). Tag Teamy raczej ogarną 3-Way, a reszta walk pewnie będzie do przewinięcia.

Low carder

Dorzucą pewnie Wyatta z Hardym i walkę o pasy tag team, ale tu bym widział bardziej starcie 4 a nie 3 drużyn. Bo po dobrych występach Crewsa wypadałoby, żeby on i Titus też dostali walkę o pay tag team.

Superstar
Awatar użytkownika

Doszły 2 nowe starcia, także idźcie do typera se aktualizować XD A same starcia to takie sztosy

Luke Gallows & Karl Anderson vs. The Miztourage ..... i Cesaro & Sheamus (c) vs. Titus Worldwide. Pierwsze może przemilczę, bo to chyba tylko po to żeby Luke i Karl se wygrali i tyle i niczego się tam nie spodziewam więcej, to w drugim tak naprawdę mamy to samo, tylko że z pasami na szali i konfrontacją Cesaro-Apollo, czyli dwóch świetnych wrestlerów, szkoda że do tego jest Titus i Shemaus, choć ten drugi się ostatnio nieźle wyrobił w ringu.

Do tego jeszcze Bray Wyatt vs. "Woken" Matt Hardy które po Mnie totalnie spływa, bo po pamiętnej porażce na rocznicowej gali WWE pogrzebało Matta na amen i nie wiem czy nawet wygrana tu Mu coś da.

Swoją drogą chyba obejrzę live XD Trochę masochizm, ale i tak będę siedział w pracy więc co Mi szkodzi XD

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
3x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Superstar
Awatar użytkownika

To PPV jak i Fastlane są bez sensu w tym roku. Jedyna walka godna uwagi to walka o pretendenta a i tak wielce prawdopodobne jest, że wygra Romek żeby klepać sie na WM z Lesnarem. Zero w ogóle elementu zaskoczenia, jakiejkolwiek dla mnie ciekawej podbudowy PPVs. Jest to jest. Poza tym, cholera, brakuje mi walk EC o pas WWE czy Universal teraz. Mam nadzieję, że za rok to zmienią. A no i najważniejsze...w chuju z walką o pretendenta w sumie, bo czym tu sie emocjonować, skoro mistrz jest chujowy, pojawia się raz na rok itp.

#WrestleFansOpelFanbase
Obrazek
Obrazek

Mid carder
Awatar użytkownika

Do gali jeszcze trochę, ale wiem, że później nie będzie mi się tykać tego gówna, więc tera opisze swe przewidywania.

The Miztourage vs. The Club
Przynajmniej nie The Club vs The Revival. Bo i Curtis są tak bardzo wiarygodni, że nawet nie wiem na co ta walka...
A NO TA! Finn odbierze przecież tytuł Mizaninowi, a te dwa teamy są z nimi powiązani.
Kurde genialne jednak to jest.

WOKEN Matt Hardy vs. Bray Wyatt
Ahh... No to tyle ode mnie.

WWE RAW Tag Team Championship Match
The Bar (c) vs. Apollo i Titus

Jeśli ograniczą tatę O'Neila, to może wypaść naprawdę dobry tag team match. Nie spodziewam się jednak zbyt długiego starcia, ale za to spodziewam się wygranej Titus Worldwide.
Nie wiem do końca czemu, ale niech będzie, że Black Month, a WWE nie ma żadnego mistrza o tej karnacji.
Przy okazji Cesaro i Sheamus się z tymi tytułami tak przejedli, że niech trochę odpoczną (na WMkę i tak wbiją w walce o tytuły tagowe).

Asuka vs. Nia Jax
Ehh... No to tyle ode mnie.

Podpisanie kontraktu przez Rondę powinno wyjść okej, ale nie chcę nawet zgadywać co się wydarzy :p Czekam nawet bardziej na to w sumie niż na EC Kobiet, a co do niego to...

WWE Raw Women's Championship
Elimination Chamber Match
Alexa Bliss (c) vs. Bayley vs. Mandy Rose vs. Mickie James vs. Sasha Banks vs. Sonya Deville

Obecnie klatka jest tak delikatna (dalej jest spoko, ale naprawdę - chuja se tam zrobisz praktycznie), że panie mogą się nie oszczędzać (elo Sasha) w tym pojedynku.
Liczę jednak, że przez to też nie ujrzymy botchamanii.
Panie z pewnością pochodziły sobie już po tej klateczce w hali i coś tam wymyśliły pewnie, więc min. 2 spoty będą. Alexa przy rywalkach wygląda zabawnie i to nie z powodu bookingu nawet, a jest po prostu tak mała, że powinna zejść w 5 minut.
Oooooooooooooooooooooo właśnie! Niech ona se wypadnie przedostatnia i na koniec Bayley vs. Sashka, gdzie ta druga oczywiście wygra. Mickie, Mandy i Sonia tam jako tło raczej okej będą, a sama walka w pograniczu **1/2* - ***1/2* raczej wyjdzie
Po opisaniu wszystkiego stwierdzam, że jednak trochę czekam i na pewno bardziej niż na podpisanie kontraktu przez Rondę.

Zwycięzca spotka się z Borkiem na WMce
Elimination Chamber Match
Braun Strowman vs. Elias vs. Finn Bálor vs. John Cena vs. Roman Reigns vs. Seth Rollins vs. The Miz

Skład jak marzenie, od razu trzech ludzików rozpocznie, co mnie niezmiernie cieszy. Nie wiem do końca jak wyglądać będzie booking Brauna i Ceny, bo reszta wiadomo - Finn wyeliminuje Miza, a ten go pobije po walce, co wykorzysta Elias, który przypnie Irlandczyka (dalej czekam na ten film). Podobna sytuacja co rok temu w sumie... Ale lepszego scenariusza nie widzę. Roman, Seth oraz Braun to osoby, które widzę w ostatniej trójce.
Nie wiem jednak serio, gdzie tutaj Cena ma być XD Niech będzie, że wypadnie, jak w 2008 roku (tylko inne finishery) i no dalej nie wiem.
Braun odpada po jakichś tam akcjach 2/3 Tarczy (jakieś speary, curp stompy), a na koniec oczywiście bitwa zjednoczonych braci. Tam już po prostu niech się dzieję co ma się dziać. Po RAW jakoś ciężko mi stwierdzić, czy WWE nie jebnie tutaj szokera i to Seth Rogen zawalczy z Lesnarem, a Reigns no nie wiem - Też jakoś zawalczy.
Walka poniżej ***1/2* nie ma prawa zejść. Daję te 90% na Romana, a 9% na Rollinsa. 1% zawsze trzymam dla potrzebujących, a taką osobą z pewnością nie jest np. The Miz, więc leci to do... Rollinsa. 90% na Reignsa, 10% na Rollinsa.

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna