Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest czw kwie 15, 2021 6:28 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

Data gali: 7-8 kwietnia 2021 r.

Miejsce gali: Capitol Wrestling Center/Orlando, Floryda

Obrazek

KARTA GALI

7 KWIETNIA

1. Singles match for the NXT Women's Championship
Io Shirai (c) vs. Raquel González (with Dakota Kai)

2. Singles match for the NXT United Kingdom Championship
Walter (c) vs. Tommaso Ciampa

3. Triple threat tag team match for the vacant NXT Tag Team Championship
MSK vs. Grizzled Young Veterans vs. Legado Del Fantasma (Raul Mendoza and Joaquin Wilde)

4. Singles match
Pete Dunne vs. Kushida

5. Six-man Gauntlet Eliminator match to determine the #1 contender for the NXT North American Championship on Night 2
Leon Ruff vs. Isaiah "Swerve" Scott vs. Bronson Reed vs. Cameron Grimes vs. Dexter Lumis vs. LA Knight

8 KWIETNIA

1. Singles match for the NXT Championship
Finn Bálor (c) vs. Karrion Kross (with Scarlett)

2. Unsanctioned match
Adam Cole vs. Kyle O'Reilly

3. Ladder match to determine the undisputed NXT Cruiserweight Champion
Jordan Devlin vs. Santos Escobar (with Raul Mendoza and Joaquin Wilde)

4. Singles match for the NXT North American Championship
Johnny Gargano (c) vs. Gauntlet Eliminator winner

5. Tag team match for the NXT Women's Tag Team Championship
Ember Moon and Shotzi Blackheart (c) vs. The Way (Candice LeRae and Indi Hartwell)

UM:Grudzień 2018, Luty 2019, Marzec 2019, Sierpień 2019
Król Typerów NXT/IW za 2019 rok + WWE za 2020 rok
Prawie Król Typera ROH za 2019 i 2020 rok

User Roku 2019
Najprzyjaźniejszy User Roku 2020
Chatowicz Roku 2020
FRAJER ROKU 2020

Superstar
Awatar użytkownika

Ogólnie to jebać całe WF za takie zlanie tematu o (potencjalnie) jednym z najlepszych TakeOverów EVER KURWA CHUJE. Te dwa dni są tak spakowane, że głowa mała- dla mnie to tu właśnie mamy do czynienia z Największą Galą Roku, gdzie WM lekko mówiąc ssie parówe NXT.

Dzień pierwszy tak naprawdę, oprócz eliminatora o pas NA, to spokojnie walki na 4* i wyżej. Mocno postawili na zamykanie gali przez panie i osobiście wolałbym dać tu clash ziomów z UE, ale też rozumiem taki zabieg i widać chcą dać solidnego kopa Raquel (nie wierzę w retain Io, ewentualnie tylko Dakota z turnem może ją obronić). NXT UK, tagi i technika Dunne-KUSHIDA to już mocne must see na papierze, a szczególnie czekam na tego singla "nie o pas"- mogą panowie rozjebać i to spokojnie :) naprawdę dzień pierwszy ma zadatki na super galę....

....a drugi jeszcze może go wciągnąć z palcem w dupie XD co oni odjebali to brak pytań. Ladder powinien być po prostu zajebisty, tagi pań solidny, obrona (raczej nieudana) NA też nie powinna zassać, a dwa główne dania dać super kontrast co do siebie. Osobiście najbardziej z całego TO czekam na Unsanctioned Match i tu wyczuwam 5*, bo i story daje dużo, a Kyle z Adamem też się znają i nie raz dawali pokaz na najwyższym poziomie. W ME po cichu liczę też na wysoki poziom, gdzie Balor może pociągnąć Krossa do jego najlepszej walki być może nawet w karierze, a na pewno od czasu przybycia do WWE. Może być ciekawie i to bardzo ;)

Co jeszcze godne pochwały to to, że zbudowali w większości pojedynki z niepewnymi rezultatami. To wszystko może pójść w każdą ze stron, wszędzie mogą namieszać i dać jakiś "wielki" moment na koniec, co daje to jeszcze większy fun przed oglądaniem- naprawdę mega props. Ogólnie nie mogę się doczekać na te dwa dni TakeOver i oby wszystko wyszło planowo :D

User Roku 2019
Chatowicz Roku 2020
FRAJER ROKU 2020

Superstar
Awatar użytkownika

SpangeBoy pisze:
Ogólnie to jebać całe WF za takie zlanie tematu o (potencjalnie) jednym z najlepszych TakeOverów EVER KURWA CHUJE. Te dwa dni są tak spakowane, że głowa mała- dla mnie to tu właśnie mamy do czynienia z Największą Galą Roku, gdzie WM lekko mówiąc ssie parówe NXT.

Dzień pierwszy tak naprawdę, oprócz eliminatora o pas NA, to spokojnie walki na 4* i wyżej. Mocno postawili na zamykanie gali przez panie i osobiście wolałbym dać tu clash ziomów z UE, ale też rozumiem taki zabieg i widać chcą dać solidnego kopa Raquel (nie wierzę w retain Io, ewentualnie tylko Dakota z turnem może ją obronić). NXT UK, tagi i technika Dunne-KUSHIDA to już mocne must see na papierze, a szczególnie czekam na tego singla "nie o pas"- mogą panowie rozjebać i to spokojnie :) naprawdę dzień pierwszy ma zadatki na super galę....

....a drugi jeszcze może go wciągnąć z palcem w dupie XD co oni odjebali to brak pytań. Ladder powinien być po prostu zajebisty, tagi pań solidny, obrona (raczej nieudana) NA też nie powinna zassać, a dwa główne dania dać super kontrast co do siebie. Osobiście najbardziej z całego TO czekam na Unsanctioned Match i tu wyczuwam 5*, bo i story daje dużo, a Kyle z Adamem też się znają i nie raz dawali pokaz na najwyższym poziomie. W ME po cichu liczę też na wysoki poziom, gdzie Balor może pociągnąć Krossa do jego najlepszej walki być może nawet w karierze, a na pewno od czasu przybycia do WWE. Może być ciekawie i to bardzo ;)

Co jeszcze godne pochwały to to, że zbudowali w większości pojedynki z niepewnymi rezultatami. To wszystko może pójść w każdą ze stron, wszędzie mogą namieszać i dać jakiś "wielki" moment na koniec, co daje to jeszcze większy fun przed oglądaniem- naprawdę mega props. Ogólnie nie mogę się doczekać na te dwa dni TakeOver i oby wszystko wyszło planowo :D

ciebie jebać

Low carder

SpangeBoy, nie dziwmy się, że temat został olany, skoro głównym adminem forum jest beznadziejny Siwy, najgorszy admin z jakim kiedykolwiek miałem do czynienia. Ale wracając do tematu, jaram się nieziemsko tym Takeoverem i jak sama WM powinna wyjść nieźle, tak TO po prostu musi być co najmniej bardzo dobre.

Dzień 1

NXT UK - nie jestem fanem Waltera, nie przepadam za jego stylem old school, ale najgorsze, że w UK nie ma nikogo, kto by mógł z niego ściągnąć ten pas. Ciampa też nie ściągnie, bo nie wierzę, żeby chciało mu się latać na nagrania do UK. Mam tylko nadzieję, że pociągnie Waltera do trochę żywszego pojedynku. Interwencje Imperium z jednej, oraz Thatchera, Daina i Mavericka z drugiej strony mile widziane jak dla mnie. Walter wygra, a potencjał ** i 1/2*-*** i 1/2*, z nadzieją, że się wysilą.

Dunne/Kushida - fanem Kushidy też nie jestem, ale jest przynajmniej zwinny i szybki, co w połączeniu ze znakomitym Dunnem może dać naprawdę dobry, techniczny pojedynek. Wygrać powinien Dunne, potencjał *** i 1/2*-****

Gauntlet - oczywistym faworytem do zwycięstwa jest Lumis i liczę, że właśnie on wygra, choć nie obraziłbym się o Grimesa, ale małe szanse, zwłaszcza, że mistrz NA też jest heelem. Całościowo przy dobrym bookingu gauntlet może wyjść w okolicach ***-*** i 1/2*

NXT Tag Team Title - trzy świetne drużyny powinny zmiażdżyć system i skraść pierwszy dzień. Stawiam na MSK, bo zwyczajnie należy się za wygranie turnieju Dusty'ego. Potencjał *** i 1/2*-**** i 1/2*

Dzień 2

NXT Title - wynik tego pojedynku poznamy już na wejściu. Jeśli Balor wyjdzie jako Demon, to pokona Krossa i obroni. Karrion nie straci na tym nic i będzie mógł śmiało iść do głównego rosteru (były pogłoski, że po WM ma tam trafić, więc pas dla niego byłby bez sensu). Jeśli jednak Balor wyjdzie bez malunków to Kross zgarnia tytuł i jeszcze w NXT posiedzi. Obawiam się o poziom walki, bo to jednak Kross, ale oby Finn wyciągnął z niego maksimum. No i ta walka nie powinna jednak main eventować. Potencjał ***-*** i 1/2*

Unsanctioned - bo to ta walka powinna być main eventem. Duży hype mam na ten pojedynek, ma być brutalnie, mają być emocje, mają być zwroty akcji. Ma być Roddy, bo nie ma go w karcie, więc powinien się tu pojawić i po którejś stronie się opowiedzieć, może i Fish też. Stawiam na Kyle'a. Potencjał ****-*****

NA Title - Lumis wygrywający Gauntlet powinien też zdobyć pas i tak obstawiam. Genialny ringowo Gargano i świetny gimmickowo Lumis powinni zapewnić bardzo dobrą rozrywkę w tym starciu. Potencjał ***-****

Cruiserweight - i druga walka, którą się jaram najbardziej, w parę tygodni świetnie podgrzali emocje i zrobili ten feud. Zapowiada się kozak starcie. Ciekawi mnie czy pojawi się ktoś z UK w kontrze do LDF. Z chęcią zobaczyłbym Bate'a, Andrewsa i Williamsa w amerykańskim NXT, bo w UK to się tylko marnują. Nie mam pojęcia kto wygra. Po cichu liczę na Devlina i na to, że zostanie na stałe w głównym NXT. Potencjał ****-**** i 1/2*

Na kilka walk czekam z dużą niecierpliwością, a i całościowo powinno to wyglądać bardzo dobrze.

Superstar
Awatar użytkownika

NXT TakeOver: Stand & Deliver Night 1

Toni Storm vs. Zoey Stark - ***
Sama walka dość przyjemna, można powiedzieć ze w stylu Toni, jednak to zakończenie totalnie z dupy i rozumiem że Toni na takiej porażce nie traci, a Zoey zyskuje, ale no jakoś nie siadło to mi.

Pete Dunne vs. Kushida - **** i 1/4 *
Ależ to było piękne połączenie technicznego wrestlingu z brytyjskim strong style, a to wszystko w niemal sprinterskim tempie, no idealny wybór na opener, pyszności.

Six-man Gauntlet Eliminator match to determine the #1 contender for the NXT North American Championship - *** i 1/2 *
Początek totalnie mehh, ale im dalej tym lepiej, szczególnie od finałowej trójki było najciekawiej i ostatnie minuty naprawdę sztos.

Walter vs. Tommaso Ciampa - **** i 1/4 *
No i to jest wrestling, mimo wszystko oczekiwania były wyższe i mimo że dostaliśmy tu potężny pokaz brutalnego wrestlingu to czegoś mi tu zabrakło, chociażby porównując z walką Waltera z Dragunovem która była imo sztosem to tu właśnie może tej magii zabrakło.

MSK vs. Grizzled Young Veterans vs. Legado Del Fantasma - ****
Z jednej strony dobra walka, z drugiej trochę niedosyt w porównaniu do finału gdzie było MSK z GYV to tu totalnie nie wkręciłem się emocjonalnie. No ale mimo wszystko wygrana MSK z szacunkiem.

Io Shirai vs. Raquel González - *** i 3/4 *
Jeżeli chodzi o samą walkę to pozytywne zaskoczenie, było dobrze, momentami bardzo, spot Io piękny. Minus za wynik, po tak mocarnym runie Io liczyłem na lepszą mistrzynię niż González, czyli no Strom najbardziej.

No i taka była ta gala, niby dobra, ale bez jakiegoś WOW.

6x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018, Lipiec 2019, Styczeń 2020, Październik 2020

Low carder

Dunne/Kushida - *** i 1/4* - bardzo dobrze, ale za krótko. Od początku wysokie tempo i dobry techniczny pokaz, zdziwiony byłem tylko szybkim zakończeniem. Zwycięzca właściwy.

Gauntlet - *** i 3/4* - dobrze, że to nie był klasyczny Gauntlet, to dało emocje w walce, a tych było sporo. Spory shocker przy eliminacji Lumisa, bo był tu dla mnie pewniakiem. Potem liczyłem na Grimesa i Scotta, obaj świetnie wypadli w tej walce. Fajny motyw z kupieniem współpracy. Kamerzysta się zagapił przy eliminacji Ruffa, bo nie wiadomo było po czym padł. LA Knight trochę mi nie pasuje do NXT, on by się od razu odnalazł w głównym rosterze, a w NXT dopiero się pojawił i już albo przegrywa solo, albo szybko odpada, jak tutaj. Odjąłem trochę ocenę za zwycięzcę. Nie mam nic do Reeda, gościu jest ok, stara się, ale w NXT jest wielu innych, dużo lepszych od niego, którzy powinni dostać taką szansę jak on. Obawiam się trochę o poziom walki z Gargano, ale Johnny to Johnny, na pewno wyciągnie z niego maksimum.

NXT UK - *** i 1/2* - jestem pozytywnie zaskoczony tą walką, tempo stało na dobrym poziomie, pociągnął tutaj Ciampa rywala. Zaliczyli fajny spot z rzutem z narożnika. Duże propsy dla Waltera za sprzedaż urazu dłoni. W ogóle ciekawy manewr, bo rzadko atakuje się samą dłoń (chyba że jest się Dunnem), częściej całe ramię. Mimo wszystko styl walki Waltera bardzo mi nie leży, jest taki prosty, by nie rzec prostacki, jak zwykła bijatyka. Wynik przewidywalny, a i niesmak mam po samym zakończeniu. Poważnie, odliczyć rywala po Chopie? Kogoś tu poniosła fantazja w bookingu.

NXT Tag Team - **** i 1/2* - miała być rozpierducha i była. Dużo świetnego wrestlingu, dużo zwrotów akcji i kombinacji drużynowych, każdy dał od siebie wiele w tej walce i widać było, że są bardzo zmotywowani. Legado genialni, znakomicie się ich ogląda, gdy walczą dla siebie, a nie są tylko przydupasami Santosa. Co do MSK, to parafrazując klasyka, te tytuły im się po prostu należały. Niedocenieni właściwie w Impact'cie teraz sięgają po złoto w NXT, podczas gdy pasy Impactu dzierżą jobberzy z New Japan. To było jak splunięcie w twarz Rascalz, ale teraz zostają nagrodzeni i słusznie.

Dobrze mi się oglądało tę galę. Dużo emocji przy oby wieloosobówkach, walki dobre, choć niektóre zakończenia dziwaczne. Drugi dzień powinien być jeszcze lepszy.

Superstar
Awatar użytkownika

NXT TakeOver: Stand & Deliver Night 2

Tagi z pre show spoko, ale bez oceny, bo może z pół walki ogarnąłem.

Początek gali o 2 w nocy to jednak słaba rzecz, zanim to się zacznie to mi się odechciewa oglądać XD

Jordan Devlin vs. Santos Escobar - ****
Zaczęli pięknie, potem poszli bardziej w przedmioty, końcówka też zacna, choć mimo wszystko innego wyniku się spodziewałem to wyszło to naprawdę spoko.

Ember Moon & Shotzi Blackheart vs. The Way - ***
Można obejrzeć, ale można też nie oglądać.

Johnny Gargano vs. Bronson Reed - *** i 3/4 *
Z jednej strony szansę dla Reeda szanuje z drugiej strony totalnie nie było tu historii i jakiś większych emocji. Czysto wrestlingowo spoko.

Finn Bálor vs. Karrion Kross - *** i 3/4 *
A tu w drugą stronę spodziewałem się totalnego gunwa, a tu naprawdę spoko to wyszło w końcu udało im się zabookować Krossa w jakiś ludzki sposób w przeciwieństwie do jego starć z przed kontuzji. Jego wygrana do przewidzenia, ale przez to że ta walka była o niebo lepsza niż poprzedniej to jakoś jego wygrana mnie tak nie boli.

Adam Cole vs. Kyle O'Reilly - ****
Na start szacun za nawiązania do ich ostatniego starcia w ROH, szczególnie łańcuch z szacunkiem, na minus samo przeciągnięcie walki, rozumiem że pasuje do historii, ale były fragmenty strasznie przeciągnięte, jak i takie bez sensu. Końcówka git, choć w sumie nie wiem czemu, ale byłem tak pewny wygranej Kyle po przebiegu tej walki że jakoś emocje ze mnie zeszły.

No i taki to był takeover, znowu dobry, ale było jakieś ale

6x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018, Lipiec 2019, Styczeń 2020, Październik 2020

Low carder

Cruiserweight Ladder - **** i 1/2* - znakomite starcie, obaj spisali się bardzo dobrze, sporo bardzo ładnych spotów. Nie przeszkadza mi triumf Escobara, ale mam nadzieję, że Devlin zostanie w amerykańskim NXT. Tu czekają na niego większe wyzwania niż w UK, gdzie tak naprawdę będzie się już tylko marnował.

North American - *** i 3/4* - Reed się starał dać z siebie jak najwięcej, a Gargano potrafił to z niego wyciągnąć i wyszło naprawdę dobre starcie. Były nawet momenty, że myślałem, że będzie title change, ale jednak nie i w sumie dobrze.

NXT Title - *** i 1/2* - podobnie jak wyżej, ale tamta walka bardziej mi siadła. Mimo wszystko Balor też pociągnął Krossa do dobrej walki i najważniejsze, że nie wyglądał przy nim na słabiaka. Zmiana mistrza przewidywalna.

Unsanctioned - **** i 1/4* - było to dobre, było brutalne, ale miało też swoje wady. Przede wszystkim za mocno przeciągnięte. Walka nie powinna być krótka, ale za długa to też niedobrze. Zawalenie rampy i finałowa akcja bardzo mocne. Na minus też brak Stronga w walce, skoro nie znalazł się w Gauntlet Matchu, to powinien się jakoś pojawić gdzieś indziej na TO.

Całościowo dobre TO, oba dni były naprawdę dobrze, może niekiedy były inne oczekiwania, ale i tak ciężko się dopatrzyć jakichś naprawdę słabych punktów.

Superstar
Awatar użytkownika

DZIEŃ PIERWSZY

Kushida vs. Pete Dunne ***3/4

Bardzo dobry opener, choć osobiście liczyłem na ciut więcej. Ale mimo wszystko ładne połączenie stylów panów, ogólnie na plus i jedynie z lekka boli rezultat. W sensie nie mam nic do wygranej Pete'a, lecz KUSHIDA nadal bez jakiegoś większego skalpu w NXT (oprócz pokonania Dreama) i szkoda, że nie postawili tutaj na niego.

WWE NXT North American Title #1 Contendership Gauntlet Eliminator Match
LA Knight vs. Dexter Lumis vs. Bronson Reed vs. Isaiah Scott vs. Cameron Grimes vs. Leon Ruff ***3/4

Mega zaskoczenie in plus, bo panowie dali naprawdę ładną walkę i cały coś się działo ringu- brawo. Props za mocny booking będącego w cieniu Scotta, ładnie też pokazał się Bronson i swoje zrobiła reszta. Rezultat dość zaskakujący, ale widać będą pewnie budować jeszcze program Lumisa z LA, który nomen omen trochę potraktowany jak zwykły łak :/ Jak na walkę która miała "odstawać" wyciśnięto 110%, naprawdę brawo.

WWE NXT United Kingdom Title Match
WALTER (c) vs. Tommaso Ciampa ****1/2

Pierwszy z kozaków na papierze nie zawiódł i jak się okazało potem- walka dwudniowego TakeOvera :) piękna wojna i pokaz siły WALTERa, a także przypomnienie o zajebistości Ciampy. Idealnie trafili z czasem dla panów i nie zanudzali tym samym fragmentami, do tego zbudowali realnie możliwy win Tomka- duży plus za Air Raid Crash z narożnika, efekt WOW. Walka w starym stylu na najwyższym poziomie i teraz naprawdę nie wiadomo, kto może odebrać tytuł Austriakowi (który rozpierdala w tym reiginie system).

WWE NXT Tag Team Title Triple Threat Match (vakant)
MSK vs. Grizzled Young Veterans vs. Legado del Fantasma (Joaquin Wilde & Raul Mendoza) ****1/4

Liczyłem na fajerwerki i się nie zawiodłem- ba, nawet panowie dorzucili coś ekstra. Bardzo ładny Three Way i to mimo tego, że zbudowany na standardowym schemacie "dwóch się bije, jeden leży". Każda ekipa miała swoje 5 minut i moment realnego winu, końcóweczka bardzo klimatyczna i ładnie nawiązująca do finału Dusty Rhodes Classic. Bardzo dobra walka i MSK dopinają swego, gdzie naprawdę dobrze widzieć chłopaków z pasami :) zasłużyli.

WWE NXT Women's Title Match
Io Shirai (c) vs. Raquel Gonzalez NIE WIEM

Tu tylko tyle, że oby nie zjebali Io w MR i oby pas Raquel zabrała Dakota :D

DZIEŃ DRUGI

Ogólnie chyba zawyżyłem oceny za drugi dzień, ale naprawdę podobała mi się ta gala :) teraz do meritum.

WWE NXT Cruiserweight Title Unification Ladder Match
Jordan Devlin (c) vs. Santos Escobar (c) ****1/4

Bardzo dobry Ladder Match, choć nie był jakoś wybitnie spektakularny lub też innowacyjny. Mimo tego podobało mi się, Moonsault czy finalny spot palce lizać- nic nie zostało zepsute, panowie potwierdzili tylko swą klasę.

WWE NXT Women's Tag Team Title Match
Ember Moon & Shotzi Blackheart (c) vs. The Way NIE WIEM

Ciekawe, z kim teraz mistrzynie będą sobie feudować...

WWE NXT North American Title Match
Johnny Gargano (w/Austin Theory) (c) vs. Bronson Reed ***3/4

Nad wyraz dobra walka i muszę przyznać, że Reed mnie kupił swoim występem- naprawdę dobrze pokazał się od strony seelingu, wzbudził chęć do kibicowania mu i serio w pewnym momencie chciałem jego zwycięstwa. Tu brawa dla Gargano który mimo pewnego "zmęczenia materiału", nadal ringowo jest topem topów i z każdym zrobi dobry mecz :) plus za mocny koniec, ładna walka.

WWE NXT Title Match
Finn Balor (c) vs. Karrion Kross (w/Scarlett) ****1/4

Jak Kross z reguły ringowo wygląda trochę nudnawo i mało energetycznie, tak tu strasznie mi się podobał i ogólnie z Balorem przeszli moje najśmielsze oczekiwania- bardzo podobała mi się ta potyczka. Agresja Krossa robiła swoje, z drugiej strony Balor z zimną krwią próbował ów agresję Karriona wykorzystać po swoje stronie, choć finalnie jednak siła pretendenta zrobiła swoje i dała mu tytuł. Rozumiem oceny na poziomie ***1/2 za ów walkę, ale mi naprawdę podeszło to ładnie i będę obstawał przy tym, że to najlepszy mecz w karierze Krossa i godne zwieńczenie title reignu Finna. Zaskoczenie in plus.

Unsanctioned Match
Kyle O'Reilly vs. Adam Cole ****1/4

A tu znowu mam mieszane uczucia i jak finalnie walka godna zakończenia tego story oraz PPV, tak NXT moooocno przeholowało z czasem i tym samym po części uniemożliwiło panom zrobienie czegoś spektakularnego. Bo na 10 minut potyczki, 7 minut było naprawdę dobre, ale przez 3 nie działo się nic/bardzo niewiele i to jednak obniżyło ocenę na koniec. Do tego jednak liczyłem na mocniejszy rozpierdol, a wpadło parę spotów i w sumie przedmiotów też panowie nie użyli wiele- choć uderzenie monitorem i Brainbuster na stół mega mi siadły. Końcówka ok i win Kyle'a na plus, gdzie zobaczyłbym jego walkę z Krossem kiedyś tam :) finalnie było dobrze, lecz na 40 minut trochę rozczarowanie (lecz jak pisałem wyżej to ogólnie wina właśnie zbyt długiego czasu przeznaczonego na tą walkę). I w ogóle to themy panów po rozpadzie UE mega średnie, gdzie Adam dostał naprawdę gówno na wejście XD

Dla mnie oba dni piękne, TakeOvery są super :D czekamy na kolejny.

User Roku 2019
Chatowicz Roku 2020
FRAJER ROKU 2020

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ]