Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest czw lis 15, 2018 2:29 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość

Mid carder
Awatar użytkownika

Tak, to znowu ja zakładam temat o gali :)

Obrazek

Data: 15 Lipca
Miejsce: Pittsburgh, Pennsylvania
Stadion: PPG PAINTS ARENA
Theme Song: Heaven’s Got A Back Door by Dead Sara

Kick-Off

Andrade "Cien" Almas vs. Sin Cara

Tables Match
The New Day vs. The SAnitY

Główna gala

WWE RAW Tag Team Championship Match
"WOKEN" Matt Hardy & Bray Wyatt (c) vs. The B-Team (Bo Dallas & Curtis Axel)

WWE Smackdown Tag Team Championship Match
The Bludgeon Brothers (c) vs. Team Hell No (Kane & Daniel Bryan)

WWE Smackdown Women's Championship Match
Carmella (c) vs. Asuka

Extreme Rules Match o WWE RAW Women's Championship
Alexa Bliss (c) vs. Nia Jax

WWE United States Championship Match
Jeff Hardy (c) vs. Shinsuke Nakamura

Steel Cage Match
Braun Strowman vs. Kevin Owens

30-Minute Iron Man Match o WWE Intercontinental Championship
Dolph Ziggler (c) vs. Seth Rollins

Finn Balor vs. Baron Corbin

Bobby Lashley vs. Roman Reigns

WWE Championship Match
AJ Styles (c) vs. Rusev

Zapraszam gorąco do dyskusji

Ostatnio zmieniony ndz lip 15, 2018 5:48 am przez JuiceRobinson69, łącznie zmieniany 8 razy

Legenda
Awatar użytkownika

LarsSullivan63 pisze:
Zapraszam gorąco do dyskusji, choć na razie można się wstrzymać, bo co można napisać? :D

Że na 90% walka o pas IC będzie walką z drabinami :P

Karta póki co całkiem niezła, zaskakujący title shot dla Ruseva, myślę że WWE wreszcie doceniło Rusev Day i to dla Bułgara nagorda. Styles tytułu i tak nie straci ale walka powinna być przyjemna.

Do walk pań bardzo pasuje No DQ Match, wiadomo w jakich okolicznościach Alexa zrealizowała kontrakt MitB i wcale się nie zdziwię jak WWE pójdzie po takiej lini. Zawieszenie Rondy kończy się po PPV i coś czuję że na Summerslam Alexa dostanie wpierdol od byłej zawodniczki UFC.

No i walka o title shota na pas Universal, składu jeszcze całego nie ogłoszono ale stawiam że wygra Roman i że do walki wejdą jeszcze Kevin Owens i Finn Balor. Jest potencjał na fajną ringowo walkę ale jeśli newsy mówią prawdę i Roman znowu zawalczy z Brockiem to już niech wygra bo szkoda jak ludzie kupują bilet a tytuł Universal widzą na internecie :D

O pasy mid cardu dojdą pewnie o ICka (Ziggler/Rollins bo wątpię żeby ten rewanż w poniedziałek został wykonany na czysto) i o US (Hardy/Nakamura?). No i może jakiś Ladder Match o pas Cruiserweight gdzie Cedric Alexander zmierzy się z Hideo Itamim? Dać im 15 minut samej walki i może być z tego walka gali.

Superstar
Awatar użytkownika

Chris pisze:
LarsSullivan63 pisze:
Zapraszam gorąco do dyskusji, choć na razie można się wstrzymać, bo co można napisać? :D

Że na 90% walka o pas IC będzie walką z drabinami :P
W co Ty wierzysz?

Ogólnie to na gali Extreme Rules nie powinno być "zwykłych" walk, mamy tyle różnych Gimmick Matchy że wystarczy tylko dobrać dobrą walkę do historii i wrestlerów i dostalibyśmy spoko galę, ale znając WWE to zrobią jeden Extreme Rules Match i jedno NO DQ i na tym się skończy XD
Ojj taki stretcher match to bym se chętnie obejrzał.

Choć przyznam ze na razie wygląda to spoko, poza walką kobiet, ale tu po prostu liczę na obronę pasa i tyle, można Ronda się do czegoś przyda XD
Walka o pas WWE to mega pozytywne zaskoczenie, wiadomo Rusev ma nikłe szanse, ale samo to że dostał walkę jest świetne. Ringowo powinno być spoko, szczególnie jak dadzą jakiś ciekawy gimmick match, jak dadzą XD

O tej 6 osobowej walce w sumie nie można na razie wiele powiedzieć, skład jak na razie fatalny, ale wierzę że dorzucą tu jakiegoś Owensa, Zayna, czy Balora i będzie spoko, no i dorzuciłbym Im jakieś przedmioty i byłoby spoko. Znaczy nie będzie, bo wygra Roman i odbierze Nam smak życia, ale chociaż w ringu będzie to przyjemne.

No i z takich domysłów to tak jak piszę Chris, Nakamura/Jeff o UC i rewanż z RAW o IC. Kurde to serio może być dobra gala XD

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
3x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Superstar
Awatar użytkownika

Obrazek
Obrazek

WWE - ostatnie miejsce, w którym możliwe jest zobaczenie lenistwa bookerów :)

Best Post 2015
Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x2: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016

Star
Awatar użytkownika

O Bliss/Jax nie chcę pisać bo wiadomo że będzie przeciętnie. Czekam na walkę z Rondą.

Six-Pack Challenge to powtórka z rozrywki, ale walka powinna być przynajmniej dobra. Tzn. Chyba bo na razie skład nie powala, a jak dadzą łysego Korwina to już WTF, Jak dorzucą tam Balora, Owens to będzie w ringu ok, ale pewnie trafią tam też przypadkowi frajerzy jak Elias Corbin. Wygra Roman i to będzie Main Event.

Styles/Rusev to jak dla mnie strzał w dziesiątkę bo:
+ Styles vs. Joe/Bryan to coś tak dużego że pierwszą walkę zostawią na jakąś dużą galę.
+ Rusev w końcu dostaje szansę się wykazać.
+ Z uwagi na typ PPV będzie to gimmick match, czego walki Stylesa z Joe i Bryanem nie potrzebują, a walka z Rusevem może dużo zyskać.
+ Po zbyt długim feudzie z Nakamurą dobrze dostać krótką rywalizację na jedno PPV.

Oczywiście walka o pas WWE znów nie zamknie gali bo Rusev to jednak zbyt małe nazwisko przy Romanie. Walka będzie bardzo dobra. Oby to był jakiś No Holds Barred lub Street Fight.

Z reszty pewnie dostaniemy Rollins/Ziggler o ICka co będzie z pewnością dobre (chyba że zakończą to za tydzień na Raw i Rollins pójdzie do Six-Pack Challenge by wygrać, dobra koniec fantasy bookingu). Hardy/Nakamura o pas USA. Tu fajerwerków nie oczekuję, ale może być nieźle jak się postarają, a Japończyk pewnie idzie po swój pierwszy tytuł w głównym rosterze. Carmella/Asuka - tu będzie chujowo, ale tym razem Asuka zgarnie tytuł by można zrobić Charlotte Flair/Asuka II na SummerSlam. A tytułu z Carmelli jeszcze nie zdjęli bo trzymała walizkę tak długo nie po to by stracić tytuł po paru tygodniach.

Do tego możliwe że dostaniemy Bryan/Miz co z pewnością budzi emocje bo nie wiem jak Daniel miałby feudować z Bludgeon Brothers. Ewentualnie Bryan/Miz/Joe o miano pretendenta do pasa WWE co też powinno być świetne.

No i jeszcze jakieś gówna.

Generalnie nie wygląda to źle. Jak się postarają może być nieźle.

Obrazek

4 miejsce w typerze WWE 2017
-
6 miejsce w typerze ROH, NJPW 2017

Progres roku 2017
2x User Miesiąca: Marzec 2017, Październik 2017

Superstar
Awatar użytkownika

Walka AJa z Rusevem może byc naprawdę fajna, jednak nie spodziewam się jakiegoś mocnego pierdolnięcia. W sumie mało teraz zestawień w głównym rosterze po których można spodziewać się baardzo dobrej walki nawet na PPV. Tak czy inaczej trzymam kciuki, że tu będzie nieco inaczej z fajnym gimmick matchem. Cała otoczka przy pasie Universal to jakiś śmiech na sali, a co do powrótki Nia vs. Bliss...kurwa, w tej walce powinna być Ronda, a rewanż pań z tej walki na Raw bo gdzie jak nie na Extreme Rules przy jakimś gimmick matchu ma dobrze wypaść Ronda, której atutem w WWE jest jedynie nazwisko?

Były moderator, administrator, zdobywca nagród...LEGENDA.
#WrestleFansOpelFanbase
Obrazek
Obrazek

Mid carder
Awatar użytkownika

Hmm... Chyba po raz pierwszy walka o jakikolwiek tytuł tag teamowy w głównym rosterze mnie interesuje :D

Naprawdę cieszy mnie walka Bludgeonsów z Teamem Hell No, bo nic, że uzyskamy na 95% nowych mistrzów, to przy okazji kolejny raz The Miz - Daniel Bryan zostaje przesunięte, co daje trochę wiary, że panowie zawalczą dopiero na Summerslam, albo i później :)

Słabo za to wypadają tutaj kobiety, bo nic, że Asuka vs. Carmella było niedawno w sumie, a Jax vs. Bliss to w ogóle na Wrestlemanii było, to jeszcze żadna z tych walk nie ma szans wyjść nawet okej.

Rusev vs. AJ Styles ciekawi mnie głównie dlatego, bo nie wiem jak im wyjdzie całościowo ta walka, ale po dzisiejszym SD jestem w stanie uwierzyć, że Bułgar tutaj jednak będzie bardziej tym Bułgarem sprzed 3-4 lat, bo całe RUSEV DAY nie będzie miało tu sensu zbytnio.

Całe MiTB już teraz zapowiada się ciekawiej w mojej ocenie i oby tak pozostało.

Legenda
Awatar użytkownika

Z walką o pasy SmackDown Tag Team to dowalili :D cholernie się cieszę z powrotu Team Hell No, tylko czy to będzie ten sam tag team z 2012, gdzie obaj się sprzeczali na galach będąc przy tym - i to często - najlepszą rzeczą na gali? Myślę że Kane i Bryan te pasy zgarną a Daniel z Mizem równie dobrze może się spotkać na Survivor Series, jak weźmiemy pod uwagę ich wspólną historię to taka walka eliminacyjna ułoży się sama a 1 na 1 to materiał na kolejną WrestleManię. Nie no, pewnie WWE zrobi tak że Kane zdradzi Daniela i obaj zawalczą na SummerSlam.

Póki co z tych pięciu walk interesująco zapowiadają się o pasy SD i Styles/Rusev.

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Styles-Rusev to bd pewno rozpoczęcie tych planów na rozdzielenie Ruseva i Aidena, co już widzieliśmy na SD. Walka o pas powinna wyjść całkiem nieźle, ale to raczej tylko pretendent na przeczekanie.

Tagi z Raw przemilczę i tylko nadmienię,że szkoda Revival.

Babki olać, same powtórki. I jeszcze ten jebany Ellsworth............................

BB vs Hell NO: Hell NOOOOOOOOO........jak nie mamy pomysłu na inne tagi, to dajemy jakiś łzawy powrót. Nigdy nie byłem fanem tego teamu, nie powiem-dawali fajną rozrywkę podczas ich terapii, ale to już minęło. Kane wbija teraz nagle i już shot na pasy??? BB też tak se zaatakowali DB i już mamy feud? I jeszcze pewnie dostaniemy title change, bo reszta tagów już została rozłożona. A wystarczyło tylko dać tutaj na SD Autorów Bólu....

Jeszcze coś skrobnę przed galą, gdy karta się wykrystalizuje w 100%.

Star
Awatar użytkownika

Wystarczy wyciąć z karty jedno starcie i już ciekawie zapowiadająca się gala przestaje taka być.

Na razie oprócz walki o pas WWE jest totalna bieda, ale wypowiem się trochę o powrocie Team Hell No. Lubiłem tę ekipę i to nawet bardzo, szczególnie na początku, ale teraz ich powrót to jednak głupota. Wtedy kiedy ich połączono Daniel był po runie z pasem World Heavyweight Title, fenomen "Yes" się rozrastał i całość tylko budowała Bryana na przyszłą gwiazdę. Teraz już po wszystkich sukcesach powraca po latach mając status gwiazdy podobnej do HBK powracającego w 2002 i co robimy ? Dajemy go do dywizji Tag Team. Nie no fajnie ich razem ujrzeć, ale nie powinno to dłużej potrwać niż do Extreme Rules gdzie zgarną te tytuły i stracą zaraz na SmackDown w jakimś wielodrużynowym starciu najlepiej na rzecz The Usos czy The Bar.

Do karty dojdzie Roman vs. Lashley i tu trzeba będzie poznać gimmick ich walki bo singlowo to nie wróżę fajerwerków. Rollins/Ziggler i WWE Title możliwe że będą musieli ratować show.

Obrazek

4 miejsce w typerze WWE 2017
-
6 miejsce w typerze ROH, NJPW 2017

Progres roku 2017
2x User Miesiąca: Marzec 2017, Październik 2017

Rookie
Awatar użytkownika

Danie TND vs. Sanity do Kick-offu to totalna głupota imo. Już do kick-offu mogli wjebać walkę o pas TT Raw.

Superstar
Awatar użytkownika

Zaraz typerek wjeżdża jak coś :D

Martwi Mnie to że jakieś mniej istotne walki dostają stypulacje, a te w teorii najważniejsze to typowe Singles matche.... Do tego 11 starć, więc znowu gala będzie przepakowana, a patrząc że mamy jedną walką 30 minutową to gala serio minimum potrwa 4 godzinki.

Starcie 5 osobowe niby było powtórką z przed rok, ale zapowiadało się przyjemnie, a teraz karta jest po prostu strasznie nijaka:
Braun Strowman vs. Kevin Owens mogłoby być spoko, ale pewnie Owens przegra w mniej niż 10 minut, a do tego jest to Steel cage match który daje wrestlerom masę wolności i możliwości. Niby jest szansa że Owens jakoś przypadkowo wygra, bo wypadnie z tej klatki, ale dawałbym max 10% szans na coś takiego.
W walkach o pasy WWE i US mamy problem od którego zacząłem, czyli brak jakiejkolwiek stypulacji, nie powiem te walki same w Sobie będą dobre, ale liczyłem że Extreme Rules do czegoś zobowiązuje.
Roman Reigns vs. Bobby Lashley i Finn Bálor vs. Baron Corbin są nie dość że o nic to ringowo będą co najwyżej solidne i są tylko dlatego żeby wrestlerzy którym się walko o pretendenctwo rozpadła mieli co robić.
The New Day vs. Sanity w Tables Matchu ma duży potencjał to zostało zepchnięte do kick offu...
Walki kobiet to po prostu odgrzewane kotlety.
No i pasy tag team na raw istnieją !!!!! Fajnie wiedzieć XD

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
3x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Superstar
Awatar użytkownika

Bookerzy są głupi.

Styles vs Rusev ma szansę wypalić tylko jeśli byłby to TLC Match czy coś w tym stylu. Singles Match? Rozumiem gdyby rywalem AJ'a był Bryan czy Almas, ale jeśli chodzi o Bułgara to aż się prosiło żeby dać mu się wykazać w ciekawej walce, zwłaszcza na Extreme Rules.

Hardy vs Nakamura to idealny kandydat do Ladder Matchu. A jeśli Jeff ma problemy zdrowotne, to wrzucić tutaj np. Iron Man a Rollinsowi z Zigglerem Ladder i wszyscy byliby szczęśliwi. Obstawiam zwycięstwa Shinsuke i Dolpha. Ten pierwszy odciąży Hardasa, a drugi zostanie zatrzymany przez McMahona w WWE właśnie przez posiadanie pasa. Poza tym aż się prosi żeby tytuł odebrał mu McIntyre.

Sanity i New Day w Kickoffie, Strowman i Owens w Steel Cage, walka o pasy Raw TT na PPV i nie jest to Deletion - XD XD XD

Reigns i Lashley mnie nie grzeje, podobnie divy, Corbin oraz pasy drużyn SD. Czy to już cała karta? O, jak pięknie. Jeśli nie dojdzie w ostatniej chwili do zmian, to szykuje się jedno z najgorszych Extreme Rules w historii.

Star
Awatar użytkownika

No to tak, mamy Extreme Rules, które wygląda jak jakieś Capitol Punishment, bo żadnych fajnych gimmick matchów tutaj nie ma, a flagowy gimmick - Extreme Rules został przydzielony Alexie Bliss i Nii Jax, które nie mają szczęścia do ekstremalnych pojedynków. Pozdro od WWE, 22 lipca zapraszam na Slammiversary. Mimo tego pewnie spojrzę na ER, bo dlaczego nie, w końcu ludzie uwielbiają tortury, a jako raportman Raw po prostu wypada znać produkt.

Sanity vs The New Day - walka, która może wgnieść w fotel ląduje w Kick-offie. Pozdrawiam. WWE raczej nie jara się projektem złożonym z gwiazdy TNA, gwiazdy federacji w UK i jakiegoś losowego Niemca. Wydaje mi się jednak, że muszą oni wygrać, żeby chociaż coś znaczyć. Feud z Usosami nie poszedł po ich myśli, trzeba się odkuć i panowie zrobią to dzięki pokonaniu New Day. Oby.

Carmella vs Asuka - feud to żart, Carmella to żart, jej pachoł to żart, wszystko to żart, co się stało z dywizją kobiet? Jak ktoś napisze, że ona chociaż umie wywołać heat, to niech lepiej się już powiesi, bo tak słabej mistrzyni to od dawna nie było. Przecież ruchanie dawno pochowanych zwłok jest nielegalne. W ogóle jest to nielegalne, nawet jakby to było świeże ciało. Niech Japonka to wygra w trzy minuty i tyle, bo już i tak ją upokorzyli na MitB. Zajebista seria, jak przegrała z Charlotte to już nie może wygrać z Carmellą? A stypulacja o Jamesie w klatce nad ringiem to doskonały gwóźdź do trumny, elo.

Bliss vs Nia Jax - EXTREME RULES MATCH DZIWKO. Jak tu będą *** to chyba zmienię nick na AlexaJaxTwójStaryFan69. Wszyscy wierzyli w to, że trylogii nie zobaczymy, ale pierdol się, jasne, że zobaczymy. Teraz to już chcę, żeby wygrała Alexa, bo ona może mieć fajny feud z Rousey w okolicach Summerslam. Lubię Jax, ale liczę, że tym razem przegra. Może jakiś stół pójdzie w ruch, pewnie kij, mogliby o koszach pomyśleć. Pewnie tak nie będzie i samo to, że to jedyny Extreme Rules Match bardzo mnie boli.

Wyatt & Hardy vs B-Team - pisałem już w raportach. Feud słaby, przez tydzień był śmieszny i nie wydaje mi się, że tyle budowania Dallasa i Curtisa pójdzie na marne. Według mnie wygrają oni jakimś kantem... Chociaż już zaraz Summerslam. Czy WWE chciałoby budować tę galę na Bo i Axelu, którzy nigdy nie byli doskonałymi atletami? Chyba nie. No to zmieniam typ.

Bludgeon Brothers vs Team Hell No - pewne rzeczy się nie zmieniają i na pewno jedną z nich jest brak jakiegokolwiek kupowania Harpera i Rowana jako destroyerów. Walka z Danielem i Kane'm aż prosi się o gimmick, ale nie, po co, Normal Tag Team, tego ludzie oczekują na EXTREME RULES. Mimo narzekań - starcie na pewno będzie dobre i na pewno wygrają Luke oraz Erick. A nie, oni już się tak nie nazywają. Kane zostanie przypięty, Bryan nie straci i Team Hell No pójdzie w odstawkę.

Owens vs Strowman - jedno wielkie xD. Feud był tandetny i tak sobie myślę, czy motyw kibla z niebieskim gównem to na pewno to, o czym w WWE marzył Kevin. Braun zmienił się teraz w komediowego kmiota i w sumie aktualnie to bardziej skłaniałbym się ku temu, że przepierdoli walizkę z Lesnarem. A co jest najlepsze? Na pewno to, że Kevin ma tutaj ogromne szanse na zwycięstwo. Mamy Steel Cage Match w końcu. To kolejny gimmick, którego nienawidzę, bo nie ma tu emocji, wrażeń, niczego. Owens będzie pół walki spierdalał, kolejne pół będzie dostawał wpierdol. Albo wiem, Strowman rozwali go Powerslamem na klatce i KO przez to przypadkowo wygra. Szkoda słów na to, EXTREME RULES, przypominam.

Ziggler vs Rollins - no, w końcu jest się czym szczycić. Panowie muszą dać wspaniałe widowisko, ale aż szkoda, że nie rzucono tutaj dodatkowego No DQ. Chemia między nimi jest, obaj potrafią wiele i już na Raw dawali popisy swoich umiejętności w walkach między sobą. Dolph ma dodatkowo swojego ziomeczka u boku i jestem pewien, że McIntyre mu pomoże zwyciężyć. Trochę liczyłem na to, że Seth potrzyma tytuł dłużej i ogólnie to ciekawi mnie co szykowane jest dla osoby, która toczy w WWE najlepsze starcia. Może Lesnar na Summerslam, bo Roman to ogólnie szkoda słów? Pewne będzie tak, że skończy się to wynikiem 3-2, coś w tym stylu. Najważniejsze jest jednak to, że czekam niecierpliwie.

Balor vs Corbin - to żart, tak? Big Cass i Daniel Bryan przeszli na Raw i po prostu wyglądają inaczej, tak? Nie. Mogli tu dać No DQ, ale nie, po co, w końcu Singles Match na Extreme Rules to to, czego ludzie naprawdę chcą. Baron nie jest zły jako Konstabl, ale szanujmy się, co to kurwa za feud? Niech Finn go zgasi w siedem minut i elo.

Reigns vs Lashley - tu mam zagwozdkę. Feud solidny, ale bez fajerwerków. Bobby w końcu pokazuje namiastkę bycia destroyerem, bo się nie pulta jak w rywalizacji z Zaynem. Z drugiej strony nie sądzę, że pokona on tę twarz WWE, której prawie nikt nie lubi. Roman z nim wygra i co? Znowu Lesnar? Kto chce to oglądać? Rzygam zarówno Reignsem jak i Brockiem. I nie chodzi mi o to, że nie lubię Romka, bo go lubię, ale po prostu projekt w nim w roli głównej zawiódł. Mogli dać mu ten tytuł, ale pierdol się, BROCK LESNAR musiał zwyciężyć, najgorszy mistrz jebanego świata. Niech sobie Bork spierdala do UFC po Summerslam, bo nie chcę już tej japy oglądać. Pojedynek Romana z Bobby'm może być spoko, ale musi to być sprint, bo nudne Headlocki przez siedem minut nikomu nie pomogą. Pewnie jeden z nich odkopie po Spearze i na pewno to będzie Reigns. Widziałbym jednak zwycięstwo Lashleya i jego walkę z Lesnarem, nawet przegraną. Dlaczego? A no dlatego, że potem wbija Strowman i żegna z kwitkiem pana czerwonego.

Nakamura vs Hardy - feud jakby go nie było, bo Jeff na chłopski rozum zjebał. Shinsuke w końcu wygra jakiś tytuł w głównym rosterze i nie wierzę, że nie. Hardy coś ostatnio nie porywa, zaliczył sobie panowanie i tyle. Pojedynek może wypaść ok, ale przydałby się jakiś gimmick match. A nie, przecież to Extreme Rules, nie potrzebują tego.

Styles vs Rusev - no i mam problem. Wiem, że to będzie dobre starcie, ale nie ma szans, że RuRu wygra. Jest za słabo wypromowany. Oczywiście znamy przypadki ludzi, którzy wygrali nie będąc na fali (hmmmmmmmmmmm), ale WWE chyba dało szansę Bułgarowi tylko po to, żeby się odjebał na pół roku i wrócił do przegrywania z Kofim Kingstonem. No i szkoda, że to ich pierwszy akt, bo z gimmickiem byłoby tylko lepiej. AJ wygrywa i potem kto, może Samoa Joe? To to ja chcę zobaczyć na Summerslam.

Low carder

Raw:

Reigns vs Lashley - w sumie nie taki zły ten feud, walka może jednak tylko przyzwoicie. U nich aż się prosi o stypulację Extreme Rules. Najgorsze jest to, że pewnie i tak będzie to walka wieczoru, a po tym Roman i tak pójdzie na Lesnara. Potencjał na **-***.

Iron Man Match - na pewno show stealer gali. Z uwagi na obecność Drew, stawiam na Dolpha, jakieś 3:2. Teoretycznie mogli dać jakieś No DQ, ale jednak byłoby to zbyt oczywiste na walkę 2 na 1, choć i tak myślę, że poświęcą jeden punkt na początek na rzecz DQ i zniszczenia Setha, po to, żeby Dolph miał łatwiej. Potencjał na ****-*****.

Strowman vs Owens - Braun to oczywisty faworyt i zniszczy Owensa, choć nie wykluczam opcji, że Kevin oficjalnie wygra, po tym jak wypadnie przez ścianę klatki, jak Braun ją nim rozwali. Niestety feud jest gówniany (nomen omen), a walka też raczej dupy nie urwie. Potencjał **-** i 1/2*.

Extreme Rules Match - wielka szkoda, że tę stypulację marnują na babki. Alexa na pewno wygra z czyjąś pomocą, może samej Rondy. Potencjał na * i 1/2*-** i 1/2*.

Balor vs Corbin - zapychacz, walka na tygodniówkę na PPV. I do tego kolejny Singles Match. Jako że Finn obrywał na tygodniówkach to pewnie tu wygra. Poziom **-** i 1/2*

Raw Tag Team - z początku oglądało się to dobrze, ale co tydzień było w tym feudzie dokładnie to samo, co przestało być zabawne. Stawiam na mistrzów, bo pretendenci wygrywali pojedynki solowe. Potencjał na * i 1/2* - ** i 1/2*

SmackDown:

WWE Title - feud przeciętny, choć i tak lepszy od tego z Nakamurą, wiadomo, że AJ wygra, nawet się nie starali pokazać, że może być inaczej. Ringowo może być jednak nieźle, choć znów bez stypulacji. Walka na poziomie ***-*** i 1/2*

US Title - tu feud jeszcze gorszy, ringowo też będzie dużo gorzej, bo Hardy nie jest w dobrej formie, a Nakamura pokazał, że nie jest w stanie robić dobrych walk. Niestety raczej zmiana mistrza. Potencjał na * i 1/2* - **.

SD Women's - kolejny gniot się szykuje od dwóch beznadziejnych zawodniczek i gościa z rozjechanym przez walec pyskiem. Niech ta Carmella jakoś wygra i straci pas na rzecz kogoś normalnego. Potencjał na *.

SD Tag Team - najlepiej zapowiadająca się walka od niebieskich. Przede wszystkim najlepiej wypromowana, dzięki niej dało się ostatnio SmackDown oglądać. Można nie lubić Team Hell No, ale przynajmniej dzięki nim poświęcono tag teamom tyle czasu na ile zasługują. Stawiam na obronę mistrzostwa przez BB. Walka na poziomie ***-****

Tables Match - walka takich stajni w kick off. Szkoda, że to nie eliminacyjna walka, a do pierwszego połamanego stołu, ale i tak powinno być nieźle. W sumie Sanity niekoniecznie musi wygrać, skoro to kick off. Równie dobrze może wygrać New Day, a na SD będzie rewanż już z wygraną Sanity. Potencjał na ***-*** i 1/2*

Sin Cara vs Almas - mam nadzieję, że dostaną chociaż z 8 minut, czyli dwa razy tyle ile na ostatnim SD i jeśli je tak wykorzystają jak tam to będzie walka na poziomie ***-*** i 1/2*. Wygra Almas.

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna