Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pt lis 22, 2019 2:50 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość

Mid carder
Awatar użytkownika

Obrazek

Slammy Awards to nagrodzenie ciężkiej pracy zawodników WFSF. Co pół roku przyznawane są statuetki w kilku kategoriach, a zwycięzcy mogą szczycić się tytułami "najlepszych". Ostatnia edycja SA wyjątkowo nie skończyła się suchym podaniem wyników, a niezapomnianą galą. W tym roku będzie jeszcze inaczej - wręczenie statuetek odbędzie się w BobTV! A więc zaczynajmy!

AWESOME...

Obrazek

Bob: Witam wszystkich w drugim w historii odcinku BobTV! Dzisiejszy odcinek będzie niezwykły, ponieważ jak wszyscy wiecie - rozdane zostaną nagrody w aż ośmiu kategoriach. Więc może nie przedłużajmy, tylko rozpocznijmy zabawę! Pierwsza nagroda zostanie przyznana w następującej kategorii:

Największy postęp
Nominacje: brak (wolna kategoria)

Bob: Według was, w ostatnim półroczu, największy postęp w grze był dziełem...Erniego!

FEED ME MORE...

Obrazek

Erni: Wow, nie spodziewałem się tego, na prawdę jestem bardzo zdziwiony, że wygrałem w tej kategorii. Dziękuje wszystkim, którzy na mnie głosowali i docenili to. Przez ten krótki okres jaki jestem w WFSF udalo mi się już tyle osiągnąć, co niektórym przez dwa razy dłuższy okres.I w tym momencie chciałbym podziękować Merlasowi za to, że zachęcił mnie do zapisu do WFSF. Jeszcze raz wielkie dzięki za wszystkie głosy na mnie. Pis jou.

Bob: Tak, tak, oczywiście jest to fantastyczny sukces, chętnie porozmawiałbym z Tobą dłużej, ale niestety mamy czas tylko na króciutkie wywiady, więc dwa pytania - jakie są Twoje plany na przyszłość w WFSF i jak przekonasz osobę, która uważa Cię za członka Skull Jokers, że jest w błędzie?

Erni: W najbliższej przyszłości oczywiście chciałbym zdobyć pasy TT, na które mam szanse już na Judgment Day oraz może niedługo pas WHC? Kto wie, chociaż teraz skupiam się na obronie pasa TV. Tak na prawdę to nawet nie czytam tego co Skull Jokers piszą. Ale nie bawi mnie ukrywanie i manipulowanie ludźmi. Wolałbym założyć stajnie i walczyć z najlepszymi niż wyzywać na pojedynek tych którzy są bez formy.

Bob: Dziękuję Ci bardzo Erni, życzę Ci samych sukcesów. Kolejna kategoria...

Najlepsze PPV
Nominacje:
- Royal Rumble
- Elimination Chamber
- SnookerMania II
- The Choice is Yours
- No Surrender
- Judgment Day
- Bound For Glory

Bob: A najlepszym PPV WrestleFans Snooker Federation była według was...SnokerMania II! Statuetkę odbierze nie kto inny jak prezes WFSF - Tupak!

THEME

Obrazek

Tupak: Miło jest widzieć kolejne rozdanie Slammy Awards w hali wypełnionej po brzegi. Może nie jest to statuetka, która pokazuje kto był lepszy, kto zdobył najwięcej pasów, ale jest równie ważna jak pozostałe. Odebrać ją mógł praktycznie każdy, ale wiadomo, że inni byli zajęci odbieraniem wyróżnień za swoją dobrą grę. SnookerMania jest jednym z najważniejszych gal w naszej federacji i jedną z najwspanialszych. Chyba wszyscy pamiętają ten niesamowity pojedynek o pas WHC, w którym Bob po raz kolejny udowodnił, że jest najlepszym snookerzystą na WrestleFans pokonując mnie i Lidkona. Mimo tego, że prawie wszystkie pasy zmieniły swoich posiadaczy ta gala kojarzyć się będzie z dwoma rzeczami. Pierwszą z nich jest oczywiście Maniekklord, który pokonał Punkholica przez co przegrany musiał opuścić WFSF raz na zawsze. Drugą sprawą i według mnie ważniejszą było Hall of Fame ! To właśnie na tej gali poznaliśmy trzech pierwszych Hall of Famerów i na przyszłej SnookerManii jestem pewny, że zobaczymy kolejnych zawodników, którzy zostaną nagrodzeni tym wyróżnieniem dla najbardziej zasłużonych dla federacji. Bez zbędnego przedłużania, dziękuje wam wszystkim za to, że nadal jesteś chętni do gry i liczę sukcesów w dalszej karierze każdemu z was !

Bob: Chwilka, chwila, chwilka...Tupak, zostań jeszcze z nami i popatrz na to...

Największe wydarzenie
Nominacje:
- SnookerMania II
- Karta 50
- The Choice is Yours
- gala rozdania statuetek Slammy Awards II
- Bound For Glory Series
- powołanie dwóch nowych Vice-Prezesów
- Maniekklord wyrzuca Punkholica z federacji
- wprowadzenie do WFSF Hall of Fame

All Star H.O.R.S.E. Contest!
Trzech uczestników będzie pojedynkowało się w powtarzaniu najróżniejszych zagrań.
Zapisy oficjalnie się rozpoczynają (wszelka forma kontaktów z Bobem możliwa) a nagrodą będzie...satysfakcja, bo jest to debiut tego konkursu, liczymy że ludzie zgłoszą się dla czystej zabawy!

Bob: A największym wydarzeniem w WrestleFans ostatnich 6 miesięcy było...wprowadzenie do WFSF Hall of Fame! Przypomnę, że pierwszymi trzema Hall of Famerami zostali Maniekklord, Tupak i ja. Dlatego Tupak, zostań z nami, i powiedz kilka słów na temat tej ceremonii.

Tupak: Pamiętam tą ceremonię, którą bardzo dobrze poprowadził Gi4lu. Od samego początku czuć było te emocje, bo w końcu Hall of Fame jest największym wyróżnieniem jakie można zdobyć w tym biznesie. Nie byłem zaskoczony osobami, które zostały jako pierwsze wprowadzone do tego zacnego grona. Pamiętam, że jako pierwszy Fiskus wprowadził właśnie Ciebie. Przemek Kruk miał zaszczyt wprowadzić swojego kolegę, którego znał już naprawdę długo, kogoś kto potrafił rozbawić całe WFSF i napisał najlepsze promo jednolinijkowe ! Chodzi oczywiście o Mańka. I jako ostatni do tego grona zostałem wprowadzony przez osobę, na którą zrzuciłem część obowiązków jak miałem dość :d Jedno jest pewne, to była najpiękniejsza ceremonia z udziałem największych, ale już w okolicach lipca będziemy mogli wybierać kolejnych HoF. Dodam też, że WFSF będzie obchodziło swoje 2 urodziny już za 2 miesiące. Kto by pomyślał, że taka federacja ma szanse przetrwać tak długi okres czasu.

Bob: Chyba nie muszę nic dodawać. Ceremonia Hall of Fame była wspaniałym wydarzeniem i już teraz głowię się, kogo wprowadzimy w wakacje. Tymczasem ruszamy dalej i kolejna kategoria!

Najlepszy feud
Nominacje:
- Bob vs Tupak o pas WHC
- Maniekklord vs Przemek Kruk
- Saviors vs ciągle ktoś inny
- Tupak & Fiskus vs Bob & Storm o pasy Tag Teamowe

All Star Trick Contest
Czterech zawodników pokazywać będzie niesamowite tricki na stole snookerowym, a najlepszy otrzyma title shota na wybrany przez siebie pas! Od teraz oficjalnie można się zapisywać!

Bob: A w tej kategorii najlepsi okazali się być...Maniekklord i Przemek Kruk!

Bez żadnego theme, przy samych oklaskach widowni, pojawia się Hall of Fame Maniekklord!

Obrazek

Maniekklord: Dziękuje wszystkim za oddane glosy, oraz tym śledzącym mój Feud z Gegolem. Szczerze to zależało mi na tej nagrodzie za najlepszy feud, dlatego że bardzo się przyłożyłem ja oraz Przemek Kruk aby z comedy feudu zrobić coś poważniejszego. Patrząc dzisiaj na obecne feudy i gimmicki na WFSF można stwierdzić że większość bawi się w twardzieli którzy w promach piszą non stop o swoich osiągnięciach i wymyślają bilans meczów z rywalem którego jadą w promie. Ja i Gegol odeszliśmy od tego, już wcześniej denerwując np Tupaka tematami o kolarstwie. Dlatego, chciałbym przede wszystkim podziękować Gegolowi za współprace, dzięki temu że jest to tak wyluzowany gość można było zrobić z naszego feudu dosłownie wszystko. Przez jakiś czas wydawało się nawet że serio się nie lubimy. No i oczywiście podziękowania dla Boba. On też przyczynił się do tego że ten feud stał się wyjątkowy, organizując nam kontrakt. I w ogóle podejście naszego vice prezesa co do tego kontraktu było profesjonalne. To był historyczny moment w tej federacji i myślę ze dzięki temu wspaniałemu zakończeniu feudu wygraliśmy rywalizacje z Tupakiem i Bobem w tej kategorii. Przemku, teraz kiedy będziesz grał na WFSF jako legenda mogę Ci obiecać, jak zechcesz stoczyć z kimś mecz do 18 wygranych frejmów to mogę być znowu Twoim przeciwnikiem.

Bob: I jedziemy dalej!

Najlepszy pojedynek:
Nominacje:
- No Surrender: Five Rounds World Heavyweight Championship Bob vs Tupak Last Ever Match
- Royal Rumble Match 2012
- SnookerMania II: Two out of Three Falls Triple Threat Match for World Heavywieght Championship
- No Surrender: Contract Match
- SnookerMania II: Fatal Four Way Elimination Match for Television Championship Money In The Bank
- The Choice is Yours: First Ever Tag Team Championship Elimination Chamber Match

Bob: A najlepszym pojedynkiem według was było starcie...Maniekklorda i Przemka Kruka! Contract Match z No Surrender!

Obrazek

Maniekklord: I jest druga nagroda dla mnie i Gegola ! Tym razem mniej spodziewana. Praktycznie powiedziałem już wszystko i podziękowałem już osobom dzięki ktorym ten feud był taki udany.
Co do tej nagrody za najlepszy pojedynek...w niektórych moich promach pisałem że Bob z Tupakiem mieli słaby feud, nudny i zaczęli wydziwiać w stypulacjach pod koniec. Prawdą jest jednak że udało im się zdominować kilka gal PPV z rzędu Main Eventami bo nie było innych lepszych rozwijających się pomysłów. Ostatnio zdaje się Tupak w temacie Judgement Day napisał ważne słowa, że bookerzy dają wolną rekę do feudów i tak to jest prawda. Jeżeli nie podejmuje się decyzji o odważnej stypulacji zbyt pochopnie to zarówno Tupak jak i Bob na pewno pomogą aby walka doszła do skutku. A z fajnie zapowiadającej się walki można zrobić emocjonujący mecz jeżeli tylko szanuje się swojego rywala. I tak było w przypadku mojej walki z Gegolem na gali No Surrender. W przeszłości graliśmy ze sobą mnóstwo wyrównanych frejmów, często też bywało tak że ktoś był w lepszej formie, a drugi tylko patrzył jak przeciwnik wbija kolejne wysokie brejki. To normalne w snookerze
Ten nasz mecz o kontrakt był naprawdę czymś wyjątkowym. Obydwaj mieliśmy dużo do stracenia dlatego graliśmy w skupieniu i aby się nie zamęczyć - każda sesja miała 4 frejmy. Przez cały mecz aby raz Gegol wyszedł na 2 frejmowe prowadzenie jak pamiętam. Ale tak to tylko były prowadzenia jednofrejmowe i wyrównania. Setek w tym meczu akurat za dużo nie wpadło, ale były bardzo solidne brejki, były też frejmy taktyczne a przed 35 frejmem aż żałowałem że nie odbywa się to na żywo bo chętnie bym podał Przemkowi rękę. Zabrakło nam tylko publiczności. Ze wszystkich swoich rozegranych meczów w WFSF mogę powiedzieć że ten był moim ulubionym i zapamiętam ten mecz na długo. I możecie się spinać nie wiadomo jak w swoich promach, ale żeby zagrać z kimś wspaniały mecz trzeba doceniać klasę rywala.

Bob: Dziękuję Ci bardzo Maniek, możesz w końcu iść odpocząć, tymczasem przechodzimy do kolejnych nominacji!

Największy szoker
Nominacje:
- Saviors zdobywają pasy Tag Teamowe
- Marshall ucieka przed ostatecznym starciem z Maniekklordem
- wybór Moniss na tymczasowego Vice Prezesa
- powrót Speara Dla Tego Pana
- LidKon powraca jednorazowo i kończy karierę Vamosa
- KTU okazuje się być Mystery Strangerem

All Star Quiz
Quiz z wiedzy o historii WFSF! Kto tak naprawdę interesuje się federacją i wie o niej wszystko? Zobaczymy! A zwycięzca Quizu...otrzyma nagrodę specjalną!

Bob: Najbardziej szokującym momentem w ostatnim półroczu, według rodziny WFSF, była...ucieczka Marshalla przed decydującą walką z Maniekklordem! Eee...Maniek, pozwól ponownie...

Obrazek

Maniekklord: Patrząc na inne nominacje, to myślę że tutaj wszystko się mogło zdarzyć. Może poza wygraną Saviors, nic pozytywnego nie wnieśli ze sobą. Mój feud z Marszalem to klasyka tej federacji. To jeden z najstarszych feudów który początki ma jeszcze w pierwotnej wersji WFSF, z federacji którą założył najpierw KIng Of Kings wspólnie z Tupakiem. Już wtedy Marszal pokazał swoje ch***we oblicze.
Później doszło do akcji którą każdy zawodnik WFSF powinien już znać na pamięć, pamietnę proma oraz przypadkowe spotkanie na moskwie które dzięki naszemu Vice (ach ten Bob) nie mogło się zakończyć na wspólnym olewaniu się. Została ogłoszona walka która mogła zakończyć raz na zawsze ten osobisty feud, tą wojnę dwóch samców alfa. Czy ucieczka marszala to szoker ? Według mnie to fail. Z niewiadomych przyczyn mój przeciwnik nie przystąpił do walki, przypomnę...stypulacja była taka że przegrany miał przeprosić za swoje wcześniejsze zachowania wygranego. Nie znoszę tego gościa i nigdy bym mu nie podał ręki, ale serio chciałbym wiedzieć czemu olał ten mecz. Nie w taki sposób chciałem wygrać ten feud. Stawka meczu była dla nas olbrzymia, emocje i napięcie, chciałem tego doświadczyć w finałowym meczu z Marszalem. Cóż, skoro się nie pojawił to wygrałem, ale przeprosin tych prawdziwych nie widziałem, a byłem ciekawy czy Marszal miałby jaja żeby się przyznać do swoich błędów. Nie mam już zamiaru go obrażać, było minęło. Teraz zamierzam już nie wchodzić w żadne osobiste konflikty bo tak naprawdę nikomu nie było to potrzebne, a chciałem tylko pokazać .że w tej federacji nie ma miejsca dla ludzi którzy nie umieją przegrywać i zapominają że liczy się tylko zabawa.

Bob: Dziękuję Maniek. To była trzecia statuetka dzisiaj dla Mańka, pierwsza zdobywa indywidualnie, bez pomocy Gegola. Warto wrócić kilka razy do trzeciego speechu Mańka, ponieważ zawiera on w sobie dużo prawdy. A teraz czas na nominacje w następującej kategorii...

Najlepszy Tag Team
Nominacje:
- Tupak & Fiskus
- Bob & Storm
- Saviors (Gi4lu, Moniss, Ramzes)
- Merlas & Erni

Bob: A statuetkę otrzymują...Tupak i Fiskus!

Right about now...

Obrazek

Fiskus: Well, well, well.. Tupak i Fiskus, najbardziej elektryzujący, najbardziej dominujący i najlepszy tag team w historii WrestleFans Snooker Federation. Czy ktokolwiek sądził, że jakaś inna "drużyna" zwycięży w tej kategorii? Szczerze wątpię. Statuetka ta jest tylko kolejnym potwierdzeniem tego, że jestem najlepszy w tej organizacji, a zazdrośni ignoranci tylko czyhają na moje kolejne potknięcia, jednak nic z tego. Kolejnych potknięć nie będzie. Ja i moje World Heavyweight Title zagościmy w Main Eventach WFSF na dłużej i tego możecie być pewni. Aaa zapomniałbym o Tupaku. No cóż, na początku nie byliśmy jakoś blisko. Za czasów VoT byliśmy wręcz wrogami, ale pokazaliśmy, że zakopując topór wojenny można dokonać wielkich rzeczy. Tak... wielkich...rzeczy...

Bob: Oczywiście można spekulować co do stwierdzenia, że jesteście najlepszym tag teamem w historii WFSF, ale tym razem wyjątkowo puszczę to w niepamięć, najwyżej poruszymy ten temat w późniejszym czasie. Jakie to uczucie zakończyć najwspanialszy title run w historii WFSF i zdobyć najważniejszy pas federacji? I, jeśli jesteśmy przy pasach Tag Teamowych, co myślisz o tej dywizji? Widzisz sens w jej istnieniu?

Fiskus: Najwspanialszy title run w historii WFSF? "Oczywiście można spekulować co do tego stwierdzenia". Spotykałeś się na kartach ze słabymi przeciwnikami, którzy nie dorównywali twoim umiejętnościom. Czy to coś wspaniałego? No cóż, właśnie dlatego jestem obecnym WHC. Nie czuję nic wyjątkowego. Od początku wiedziałem, że prędzej czy później potwierdzi się pozycja w WFSF do której jestem przeznaczony. Best in the World. Jednocześnie mógłbym spytać się Ciebie - jak to jest stracić coś (co trzymałeś na ramieniu tak długo, że prawdopodobnie nadal masz tam odciski) na rzecz najwspanialszej postaci, którą nieskromnie mówiąc jestem ja? Nie musisz na to odpowiadać. Co do dywizji Tag Team to odkąd ja i Tupak ją odpuściliśmy, ona praktycznie nie istnieje. Nie owijajmy w bawełnę, Saviors to była jakaś kpina. Trójka graczy trzymająca dwa pasy? Serio?! Czy to kiedykolwiek miało szanse bytu? Nie, zdecydowanie nie. Odkąd przejęli oni te tytuły, nie znaczą ona praktycznie nic. Teraz są w posiadaniu Jogurta, który przegrywa z Merlasem po czym obaj rzucają się na siebie niczym najwięksi egomaniacy w historii tej federacji (rzecz jasna bez ksywek, nie chciałbym rozpętać burzy) no i Gi4la, który lada chwila dostanie solidną lekcję szacunku i nigdy już nie powącha title shota na WHC. Czy są i będą dobrymi mistrzami? Czas pokaże. Ja sądzę, że dopóki ani ja, ani Tupak nie działamy w tej dywizji, nie ma ona szans na jakąkolwiek renomę. Sad but true.

Bob: Cóż, muszę podziękować za komplement. Twierdzisz, że moi przeciwnicy nie dorównywali moim umiejętnością. A mojego tytułu broniłem z Jogusiando, LidKonem, Tupakiem, Merlasem, Krukiem, Gi4lu. Miło mi, że największe gwiazdy tej federacji w Twoich oczach "nie dorównują mi umiejętnościami". Ale po raz kolejny odpuszczę sobie ostrzejszą ripostę, to tylko gala wręczenia statuetek, inne pytania zostawię sobie na BobTV, w którym będziesz moim gościem. Obiecuję Ci, że gospodarz tego show, będzie wtedy dzierżył tytuł, który aktualnie posiadasz. Chcesz coś jeszcze dodać? Tylko proszę, w miarę pokojowo, bo inaczej będę musiał Ci odpowiedzieć i całe Slammy Awards szlag trafi.

Fiskus: Dodać? Z chęcią, czas Best in the World nadszedł. Jeżeli ktoś ma jakieś wątpliwości to zapraszam na stół. Pozdrawiam Skull Jokers.

Stało się! Oto zawodnicy, którzy zostali wybrani by reprezentować swój region w najbardziej prestiżowym meczu WFSF - All Star Game!

WFSF All Star South Team
Maniekklord
Bob
Tupak
Fiskus
MvC

WFSF All Star North Team
Erni
Merlas
Gi4lu
Przemek Kruk
Henryg

Bob: Tak, kolejna gala Slammy Awards już prawie za nami! Jest mi bardzo miło, że mogłem poprowadzić ją właśnie w BobTV, mam nadzieję że wszystkim będzie się podobała. Tymczasem została ostatnia kategoria...ale chwilkę...
Do Boba podchodzi jakaś osoba z backstage'u i szepce mu coś na ucho...
Bob: Właśnie się dowiedziałem, że wygrany ostatniej, najważniejszej nagrody, zwyciężył w głosowaniu największą przewagą głosów! A oto nominacje!!! Ja się już z wami żegnam, zostawiam was ze zwycięzcą sam na sam! Do zobaczenia w następnym BobTV!

Najlepszy zawodnik
Nominacje:
- Bob
- Fiskus
- RockBottom
- Tupak
- Merlas
- Gi4lu

.
.
.
.
.
.
.

AWESOME...

Obrazek

Bob: Trzeci raz w historii jesteśmy świadkami rozdania statuetek Slammy Awards. Już trzykrotnie przyznawaliście nagrodę dla najlepszego zawodnika. Trzykrotnie zostałem wybrany nim ja. Cóż mogę powiedzieć...jest to naprawdę świetna rzecz. Niby to tylko forum wrestlingowe, niby to tylko głupia gra w snookera, ale myślę że wszyscy mamy z niej naprawdę kupę radości. Fakt, że potraficie docenić to ile serca wkładam WFSF jest naprawdę bardzo miły i za to wam dziękuję.
Ale poczekajcie...chyba wolicie mimo wszystko usłyszeć Bob'a, którego wszyscy znacie. Ogłaszam wszem i wobec - wracam po to, co moje. Do końca tygodnia powracam na stałe do WFSF i ruszamy od razu z kopyta. W federacji coś zaczęło się dziać, ale dla mnie to wciąż za mało. Zbliża się LockDown, a ja zadbam by było to niesamowite PPV, dlatego w tym momencie ustalam trzy walki wieczoru!
Skull Jokers potrafili zrobić w okół siebie szum. Bardzo dobrze, ale wszystko zakończy się na LockDown!

4 vs 4 Snooker Lord Series Match:
Skull Jokers vs Team WFSF

Moniss i RockBottom nie wyskakują już z własnymi inicjatywami. Mam nadzieję, że zmotywuje ich posada stałego Vice-Prezesa. Ale kto nim zostanie? Zbierzcie swoje teamy i dowiedzcie się na PPV! Od razu zaznaczam, dwie walki na PPV to max, więc ostrożnie z wyborem członków ekip.

4 vs 4 Snooker Lord Series Match (wygrany zostaje Vice Prezesem na stałe):
Team Moniss vs Team RockBottom

Od zawsze mówiłem, że Fiskus i Gi4lu to dla mnie największe gwiazdy WFSF. Więc co powiecie na Dream Match...? Fiskus, potrzeba tylko Twojej zgody, ale znam Cię dobrze, nie ma szans żebyś to sobie odpuścił!

World Heavywieght Championship Match:
World Champion Gi4lu vs Fiskus vs Bob

Bob: Mógłbym dalej pisać jak bardzo jestem wdzięczny, ale chyba dobrze to wiecie. Wolałem przekazać wiadomości, które naprawdę wzbudzą zainteresowanie. Na dniach All Star Weekend, na dniach LockDown, niedługo druga rocznica WFSF, wielki debiut Skull Jokers...WFSF, dzieje się! Dziękuję wam jeszcze raz! BobTV, do następnego!

Na podium pojawiają się wszyscy zdobywcy statuetek i w morzu oklasków żegnają się z fanami!

8x WFSF World Heavyweight Champion
3x WFSF Tag Team Champion (w/Spear/Crusher/Storm)
2x WFSF Television Champion
2x WFSF Intercontinental Champion
User Miesiąca Marzec 2015

Star
Awatar użytkownika

Wow, karta na Lockdown prezentuje się imponująco. Trzy Main Eventy, które mogłyby na luzie odbyć się na SnookerManii. Bardzo fajnie Ci to wszystko wyszło. To chyba najlepsze Slammy Award jakie dotąd się pojawiło.

3x WFSF Television Champion

Rozwojówka

Jak zwykle świetna robota :) Te 3 walki, megaaaaaa.

Star
Awatar użytkownika

Niesamowity jest ten nasz Bob :D kolejna świetna gala

To ja jeszcze raz podziękuje wszystkim głosującym na mnie, 2 nagrody wspólnie zdobyte z Gegolem, szkoda że nie mogł się pojawić na gali bo dalby jakies śmieszne przemówienie, a tak to musiałem wyskoczyć z 3 nudnymi spiczami xD za co przepraszam wszystkich czytających :D
Mam nadzieje że Przemek zobaczy ten temat i znajdzie jedną minetke aby napisać coś krotkiego.

Po tej gali wiecie że warto ze mną feudować :D

Gratuluje wszystkim zwycięzcom. Bardzo się ciesze z wygranej Erniego, ten gość potwierdza że nie trzeba się bawić w proma i gimmick ten sam co ma większość. Wystarczy wejść na moskwe, potrańczyć z kijami, wygrać, znowu potańczyć i napisać wynik na WFSF.
Akurat w WFSF Brodus Clay snookera wygrywa ze słabymi kopiami Krzysia Jericho i CM Punka :P
c'mon Erni, przed Tobą mam nadzieje jeszcze lepsze pólrocze w tej fedce. Zostałeś już liderem drużyny północy na all star game :D już teraz jesteś gwiazdą !

Fajne też proma Tupaka :D na prezesowym poziomie.

A Fiskus wypadł zajebiście korzystnie xD przechwałki, lekcje szacunku dla Giela i obietnica że nie powącha nigdy pasa WHC :D Pewnie Gielu jak będzie czytał twoje proma to zaciągnie się zapachem paska WHC. Przy okazji przechwalania się nie przeleciałeś rywali Boba z kart w ktorych bronił pasa i tak oto ładnie mu polizaleś dupe nie wychodząc na takiego heela jakiego chcialeś wyjść xD
Wyszło wesoło Fiskus :D radze zmiane gimmicku żeby nie bylo przypału następnym razem.

Moge coś dla Ciebie zrobić przy okazji Meczu Gwiazd i patrząć na sklady chyba wiesz o co chodzi. Jeżeli tylko przejdziemy dobrze pierwszą runde a Gielee Felinho przetrwa to moge dać Ci szanse się wykazać :P ale zobaczymy jak się potoczy ta pierwsza runda.

JEEEEEEEEEEE 2 walki na PPV w stypulacji Snooker Lord Series :D i mecz gwiazed w tej stypulacji !!
Dziękuje kochani bookerzy :*
w ogole lubie te sytuacje kiedy jest zbieranie drużyn na tak wazne walki, a teraz będzie podwojne zbieranie !! no i dream ME :D triple fred

Bob, gratulacje za wygranie po raz 3 statuetki dla najlepszego zawodnika. Nie dziwie sie że największą przewagą głosów wygrałeś :D
no to teraz bawimy się dalej !

Superstar
Awatar użytkownika

Wyniki jak dla mnie do przewidzenia, ale przede wszystkim słuszne. Każdy kto wystąpił w tym show pokazał się z dobrej strony, a Bob świetnie to ogarnął. Trzeci raz Bob najlepszym zawodnikiem WFSF? Kogoś to dziwi? :D
Jeżeli chodzi o LockDown to zapowiada się grubo i mam nadzieje, że tak też wyjdzie. Dwie walki Snooker Lord Series i w dodatku świetna walka o WHC ! Dołożyć tylko pozostałe walki o pasy i mamy kandydata na wygranie w kategorii " Najlepsze PPV " przy następnym Slammy Awards !
Good Job !

Moderator roku 2012 !
Administrator od 1.08.2013
Fan wrestlingu od 25.02.2005 !
http://total-nonstop-action.blogspot.com/

Star
Awatar użytkownika

Ale śmieszne są te przechwałki Fiskusa. Teraz to ja trzymam główny pas i to on może obejść się smakiem. Miał być dominatorem i Main Eventerem, a wyszło jak zawsze... Mówiłem, Gi4lu > Fiskus, a on odrzucał od siebie tę myśl. Teraz nie ma czego odrzucać. Jeżeli ma jaja to zgodzi się na 3 way na Lockdown, a jeżeli jest tchórzem to będzie chciał dostać kolejne baty od Giela. Fantastycznie wygląda ta walka i to będzie data ważna dla WFSF. Radzę ją zapamiętać, bo to tam Gielee pokaże swoją wartość i zniszczy najlepszego zawodnika fedki (Slammy Awards to potwierdzają) oraz najlepszego lizodupa fedki. Po moim Judgment Day szykuje się kolejne show, które zapisze się na moim koncie. Pora się przyzwyczajać, bo to ja stoję na szczycie i patrzę z góry na swoich rywali. Fiskus nazywał siebie the best in the world? Ok, ale to ja jestem Bogiem.

OFF:

Jak zwykle fajne Slammy i Bob dobrze je poprowadził, ale wyniki strasznie przewidywalne :D Liczyłem na jakiegoś szokera, ale zwycięzcy danych kategorii są odpowiedni i może nawet lepiej, że nie ma żadnej sensacji. Szczególne gratulacje dla Mańka i Boba, bo to oni dostali najwięcej głosów i udowodnili, że to był dla nich dobry okres. A karta na LockDown wygląda świetnie i teraz zobaczymy jakie będą składy 4 vs 4 matchy, bo walka o WHC może być najlepszą w historii.

Mid carder

Bardzo fajnie wszystko rozpisane, kurde Bob napisałeś do mnie na fejsie minute po tym jak z niego wyszedłem i jak mniemam chciałeś żebym napisał spicz po odebraniu statuetki a owy spicz chodził mi juz po głowie od dawien dawna :D ale nie ma tego złego, maniek dość poważnie jak na niego podszedł od sprawy i wyszło bardzo dobrze, reasumując zaskoczeń z nagrodami nie było, dobrze by było gdyby ktoś znalazł chwile czasu i podliczył kto ile ma statuetek za jakiegoś szota na pasek telewizji :D

Gilu vs Fiskus no w końcu panowie śledzę wasze poczynania od samego początku w wfsf i że tak metaforycznie ujmę fajnie było przez tyle czasu wylewać asfalt w wfsf żebyście mogli jeździć teraz po nim swoimi furami! ( poetycko jak zawsze <3) aż chce sie skomentować waszą walkę live on Lock Down!!!11

4 vs 4 Snooker Lord Series Match:
Skull Jokers vs Team WFSF

odchodzimy od klasyki 5 vs 5 co jest spowodowane albo tym, że monis z rockiem tez mają taki mecz lub tym że jokerów jest 4 ale chyba to drugie :D tak czy siak poczuwam sie do obowiązku zagrania w tym meczu i jeszcze raz wyrażam gotowość do tego meczu.
Pis Jou

na koniec polecam Czosnek - zbyt zajebisty (parodia)

Obrazek

Star
Awatar użytkownika

Gegol, ten nowy kontrakt i przerwa od WFSF Cie odmieniła xD chwalisz chłopaków, nie zdarzało Ci się to wcześniej :D
Jak będziesz szukał partnera do komentowania meczu o WHC na lockdown, to służe pomocą :P

Stary jak miałeś gotowego spicza w glowie to trzeba bylo go walnąć tutaj w komentarzu :D serio pewnie byś wypadł lepiej ode mnie

Low carder

Slammy oczywiście świetnie przeprowadzone, nagrody raczej sprawiedliwe (no w końcu dużo ludzi głosowało, więc to głos ludu).
Gratulacje dla wszystkich zdobywców statuetek, szczególnie dla Boba, który zgarnął nagrodę dla najlepszego zawodnika w federacji po raz trzeci i przy okazji tylko on ją zdobył xD. Wygrał zdecydowaną większością głosów (chyba zdobył wszystkie, oprócz jednego :P) i przy okazji przeprowadził świetnie galę rozdania. Świetna robota!

Co do Lockdown to gala zapowiada się świetnie, Ja tak jak Przemek liczę na udział w walce WFSF vs. Skull Jokers. Jeśli nie zostanę wybrany, to przeżyję i będę grał dalej, świat się na tym nie kończy.

3 miejsce w Typerze WWE 2011

No i najważniejsze:
Vamos Barca! BARCA!!!

Star
Awatar użytkownika

Świetna gala Slammy, Bob się do tego super nadaje i wszystko pięknie wychodzi.

Chciałbym się odnieść do LockDown. Dopiero co zakończyło się Judgment Day, nie było po nim żadnej karty, a tu piszesz, że LockDown na dniach? Fajnie, że 3 Main Eventy są ogłoszone z pewnym wyprzedzeniem i teraz jest szansa żeby to ładnie poprowadzić. Nie trzeba się spieszyć z PPV, dajmy tym feudom się rozkręcić, a kapitanom teamów na spokojnie zebrać drużyny. Ta gala ma rzeczywiście potencjał na jedną z najlepszych w historii fedki, trzeba jednak moim zdaniem dać Jej czas na wypromowanie się

Mid carder
Awatar użytkownika

MvC pisze:
Świetna gala Slammy, Bob się do tego super nadaje i wszystko pięknie wychodzi.

Chciałbym się odnieść do LockDown. Dopiero co zakończyło się Judgment Day, nie było po nim żadnej karty, a tu piszesz, że LockDown na dniach? Fajnie, że 3 Main Eventy są ogłoszone z pewnym wyprzedzeniem i teraz jest szansa żeby to ładnie poprowadzić. Nie trzeba się spieszyć z PPV, dajmy tym feudom się rozkręcić, a kapitanom teamów na spokojnie zebrać drużyny. Ta gala ma rzeczywiście potencjał na jedną z najlepszych w historii fedki, trzeba jednak moim zdaniem dać Jej czas na wypromowanie się

Bardzo dziękuję, takie słowa naprawdę sprawiają, że chce się robić następną.

No i tutaj jest wielki problem. Bo na początku kwietnia wypada druga rocznica WFSF, co wiadomo też należy do wielkiej czwórki PPV WFSF. Dawanie LockDown po 2-3 kwartach oznacza kilkudniową przerwę pomiędzy dwoma ogromnymi PPV. A jeśli dać LD po Slammy to wypadałoby jakoś...za 3-4 miesiące.

8x WFSF World Heavyweight Champion
3x WFSF Tag Team Champion (w/Spear/Crusher/Storm)
2x WFSF Television Champion
User Miesiąca Marzec 2015

Star
Awatar użytkownika

Bob pisze:
No i tutaj jest wielki problem. Bo na początku kwietnia wypada druga rocznica WFSF, co wiadomo też należy do wielkiej czwórki PPV WFSF. Dawanie LockDown po 2-3 kwartach oznacza kilkudniową przerwę pomiędzy dwoma ogromnymi PPV. A jeśli dać LD po Slammy to wypadałoby jakoś...za 3-4 miesiące.

W sumie, Slammiversary wypada na 21 kwietnia, czyli mamy jeszcze 2 miesiące, więc myślę, że 2 karty można rozegrać przed LockDown

Mid carder

Slammy w Kwietniu a potem maj czerwiec i w lipcu snookermania III :P

Obrazek

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]