Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn lip 22, 2019 8:18 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

2 gale TNT jako tako poszły ale tutaj niestety tylko 3 wyniki i widocznie jednak WFQ w takiej formie nie ma już przyszłości. Ja np. nawet nie dostałem zapytania o to kiedy robimy mój triple threat :P (a specjalnie sam się nie odzywałem bo chciałem wyczuć sytuacje). Na otwartych quizach jest masa osób ale jednak co innego jest narzucić jeden termin i kto przyjdzie to będzie a kto nie to trudno a jednak kiedy trzeba się umawiać na konkretny termin i wiele osób musi sędziować to jest problem. Do tego niektórzy którzy powrócili do WFQ i tak praktycznie mało co zaglądają na WF więc niektórzy sędziowie nie mają jak się z nimi skontaktować jeżeli już starają się rozegrać to co sędziują. No i wyszło tak że na ostatnim otwartym quizie była zarąbista frekwencja a TNT leży (a jeszcze turniej 90s miał być rozgrywany w międzyczasie i wstrzymałem to). Widocznie WrestleFans jak i całe PSW już nie ma takiego potencjału jak kiedyś i takie rzeczy na dłuższą metę nie mogą już wypalić. Otwarte quizy są zajebiste, jest dużo osób, dobra atmosfera itd. ale nie będę oszukiwał, nie satysfakcjonuje mnie to i nie o to chodzi, i wszystko było stopniowo robione żeby przywrócić WFQ na pełen etat i choć dałoby radę chociaż wrócić do starej formy to nie sądzę że to zrobię, albo biorę wszystko albo nic. Jeszcze zrobię następne TNT żeby można było wykorzystać shoty za ostatni otwarty quiz, tam gdzie nie rozegrano tych triple threatów to po prostu będzie walka wieloosobowa ale po następnym TNT nie wiem czy WFQ będzie dalej kontynuowane w jakiejkolwiek formie (no chyba że ktoś inny się podejmie ale ja już raczej odpuszczam, chyba że tylko jako uczestnik) bo nie chce mi się w nieskończoność reanimować trupa (a nawet miałem plan że jak dojdzie do takiej sytuacji jak teraz to przeniosę WFQ na osobną stronę i zrobię federacje dla całego PSW i wszędzie rozreklamuje ale pewnie byłoby to samo, brak kontaktu między uczestnikami z innych for i upadek byłby z jeszcze większego konia).

WFQ Champion vs Grand Champion vs US Main Stream Champion
Rock Bottom vs Carrik vs Storm 7-6-8, po dogrywce

No #1 Contender for WFQ Championship Match (Jeżeli KTU wygra będzie mógł wybrać kategorię walki o pas WFQ)
KTU vs Nessu vs Gunjack1

No #1 Contender for WFQ Grand Championship
Forlan vs Kenta vs Fiskus

No #1 Contender for WFQ US Main Stream Championship
Ramzes vs Gudson vs Randa 9-6-5

Triple Threat Match
Gi4lu vs Texas vs nWo1

WFQ Hardcore Championship
ChampIS (c) vs Merlas vs Darth Camillus 3-13-4, Merlas został nowym mistrzem WFQ Hardcore

Triple Threat Match
Danielson vs Marcin97 vs Proo

Triple Threat WWE Match
Tupak vs Carloss vs Judas

Superstar
Awatar użytkownika

Kenty ostatnio nie widzę na forum w ogóle, Fiskusa tak samo więc nie wiem jak to zagramy. Jakby co to DQ na moją korzyść :)) Z tego co wiem, to chyba Storm już ma pytania więc tylko czekać...

Mid carder
Awatar użytkownika

No proszę was kurwa, 2 tygodnie czekam na jebane PW, i chyba wiadomo, że nie odwiedzam forum, bo nie mam po co, codziennie wchodzę po 3-4 razy patrzę w skrzynkę i już lol.

Superstar
Awatar użytkownika

No to zaglądaj lepiej na sb i patrz czy jestem online albo Fiskus. Pisz na chacie bo chyba tak sie szybciej zgadamy niż na PW gdzie mogę Ci napisać o 15:00 a ty odczytasz o 17:00...

Mid carder
Awatar użytkownika

Ja zgadzam się w pełni z Kentą. Ja też wchodzę na forum kilka razy dziennie, ale nie mam czasu przesiadywać na SB. Wystarczy napisać PW "Quiz o ..." i to wystarczy. Tym bardziej, że na początku bardzo trułem dupsko o ten match, więc mogliśmy go zagrać już dawno temu. Jaki w problem by zaplanować starcie na kilka dni naprzód?

Mid carder
Awatar użytkownika

Nie chce mi się zaglądać na SB bo nie sprawia mi to przyjemności, wystarczy do mnie napisać PW który dzień która godzina albo na GG gdzie jestem kurwa cały czas, więc nie pierdolcie, ze mnie nie widzicie bo przez 2 tyg nie dostałem żadnego PW z prośbą o datę czy czymkolwiek.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ]