Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pt wrz 18, 2020 10:53 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Czy Bob powinien dostać rewanż na pas Jozina?
Czas głosowania minął pn maja 25, 2015 3:21 pm
Tak, zostaje Bob vs Jozin, Merlas gra z MvC. 69%  69%  [ 11 ]
Nie, Merlas wskakuje w miejsce Boba i gra z Jozinem. 31%  31%  [ 5 ]
Liczba głosów : 16
Autor Wiadomość

Mid carder

Ssijcie wszyscy najpierw Forlan, potem Merlas, potem Tupak.

Ciśnij Bob tych łaków, po reaktywacji WFSF i meczu o MiTB nie było napisane nic o tym, że przegrany nie ma rewanżu, a to ze takie cos miało miejsce w 2012 wsadźcie sobie w dupe merlasa, znajdzie sie tam miejsce obok forlana.

Obrazek

Mid carder
Awatar użytkownika

Merlas pisze:
I to niby ja jestem pazerny na pas ;) Tak jakby ktoś jeszcze miał wątpliwości.

Bob pisze:
KTU, gratulacje.
Salas, teraz kilka słów do Ciebie. Niestety, za stratę pasa po przez wykorzystanie walizki MITB nie ma rewanżu..

Ta ankieta i tak nie ma sensu bo wiadomo, że Bob wygra bo to Bob ;)

Przyznałem się do tego, że ZAPOMNIAŁEM o tym, że w 2012 roku w temacie Final Resolution Tupak napisał zasadę, która zabiera rewanż osobie, na której wykorzystana została walizka Money in the Bank. W związku z tym zrobiłem ankietę, w której zawodnicy mogą wybrać czy mój rewanż ma mieć miejsce czy nie. Taka pomyłka zdarzyła mi się pierwszy raz w ciągu jakiś trzech lat prowadzenia federacji. W między czasie przygotowałem kartę na PPV i zrobiłem piękne głosowania na The Choice is Yours. No i inne Karty. No i inne PPV. I wiele innych kurwa rzeczy, więc naprawdę przepraszam, że raz się pomyliłem.

Z drugiej strony mamy Merlasa, który chce walki o pas. Ankieta nie ma sensu bo jestem w niej ja. Mimo, że nie wiadomo jaki będzie wynik, w chwili gdy to piszę jest 3:2, więc bardzo wyrównanie. Merlas, to nie moja wina, że ludzie mnie lubią a Ciebie nie. Merlas, to nie moja wina, że zapierdalam dla WFSF tyle lat a Ty nie. Wygarniasz mi, że olałem federację gdy upadła? Jesteś zwykłą szmatą jeśli pozwalasz sobie na takie teksty patrząc na to ile zrobiłem dla WFSF. Chcesz żebym ja przypomniał wszystkim Erniego?

To Tupak nie wpisał tej zasady do regulaminu. Przepraszam wszystkich, że raz nie udało mi się naprawić jego błędu. A Ty Erni nie pozwalaj sobie, bo możesz udawać, że masz wyjebane na grę, na pasy, na WFSF, ale jesteś tutaj TYLKO I WYŁĄCZNIE dlatego, że ja Ci na to pozwalam.

Właśnie przez takich ludzi WFSF upada. Przed nic nie robiących idiotów, którzy potrafią tylko narzekać, gdy nie otrzymają title shota. Z pełną świadomością sensu moich słów oznajmiam wam, że jeśli WFSF kiedykolwiek ponownie upadnie, wszystkie pretensje możecie kierować do Merlasa. Bo to on jest uosobieniem tego, czego w tej federacji wszyscy nienawidzimy.

Ps. Gegol :*

8x WFSF World Heavyweight Champion
3x WFSF Tag Team Champion (w/Spear/Crusher/Storm)
2x WFSF Television Champion
2x WFSF Intercontinental Champion
User Miesiąca Marzec 2015

Mid carder

Może zrób Bob jeszcze jeden pas ale taki specjalny imienia Erniego, posiadaczem będzie Merlas i jak go straci tylko on będzie mógł grać z mistrzem dopóki go nie odzyska tak do usranej śmierci jeśli gra o pasy jest najważniejsza.

Obrazek

Low carder
Awatar użytkownika

Gegol na ciebie to mi szkoda czasu bo ciebie to nosem wciągam, ale przydałby się pas dla ludzi ze zbyt wysokim ego byłbyś tam jedynym kandydatem.

Mid carder

Ale jesteś lepszy jako Merlas czy Erni? czy może po połączeniu sił? Przed państwem Cesarz snookera 2015 gratulacje możesz umierać

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Czytam sobie ostatnie proma, które pojawiły się w tym dziale, bo lubię to robić i cieszę się, że ktoś je pisze, poza tymi Gegola bo są tak żałosne jak Jakub Kosecki po meczu Legii z Jagą. Popijam kawę i odczytuję snapa od Storma, pozdro Paweł, też jutro idę do fryzjera. Wracam wzrokiem na forum, odświeżam i widzę nowego posta w dziale, autorstwa Przemka. Wchodzę, czego potem żałuję. Czytam i nie wiem czy jest jeszcze sens coś odpisywać, czy jest sens feudować, bo mój rywal z wpisu na wpis sam się ośmiesza. Pan Kruk jest tak słabym zawodnikiem w każdym aspekcie, że ogranicza się jedynie do pisania żałosnych, jednolinijkowych "prom" w których zazwyczaj używa słów kurwa/chuj/ssij/gówno/gej (niepotrzebne skreślić) Jako, że reprezentuje znacznie wyższy poziom intelektualny, choć czasem lubię napisać dobre, słowiańskie - "ty kurwo", to nie będę już na ciebie najeżdżał bezsensownie.

Single Match: Przemek Kruk vs Forlan
Stawka pojedynku:
a) wygrany dostaje title shota na pas TV
b) przegrany zostaje pracownikiem wygranego (wygrany sam ustali o co w tym chodzi xD)
c) przegrany musi oficjalnie, bez żadnych żartów czy wymówek, przyznać, że jest gorszy od wygranego

-----------------------------------------------------------------------------

a) wydaje się być dla mnie najlepszą opcją, bo jednak chciałbym zawalczyć potem z kimś z dwójki Storm/Tupak o pas TV bo doskonale zdaje sobię sprawę, że mógłbym go wygrać po raz pierwszy w mojej karierze w WFSF. Dlatego też chyba na to zagłosowałem o ile się nie mylę.

b) słaba opcja, gram na własną rękę, jestem indywidualistą, zwłaszcza tutaj w WFSF i takie łaki jak Kruk do szczęscia mi nie potrzebne.

c) też jest ciekawe, ale co mi z tego, że Gegol oficjalnie przyzna coś, do czego większość się już przekonuje.

-----------------------------------------------------------------------------

STS daje takie kursy :

1. Forlan [1.01] | 2. Przemek Kruk [22.00]

Ubolewam nad tym, że TT Tournament 4 został wycofany, ale rozumiem też dlaczego. Szkoda, bo szliśmy z Tupakiem po pewny triumf, jednak co się odwlecze to nie uciecze... #wierzę.

I na koniec pytanie do graczy WFSF. Zagadka. Dlaczego Przemek Kruk nie ma szans na walkę o pas WHC? Odpowiedź w klasyku poniżej :

Spoiler:

Star
Awatar użytkownika

Gegol xD

Jeśli mogę mieć prawo do swojej opinii to się nią podzielę
[I jest to gimmick OFF, zapominam całkowicie o tym, że poniekąd chodzi tu też o mnie i moją szanse na shota]

Nie wiedziałem o takim warunku, że mistrz na którym jest wykorzystana walizka, traci prawo rewanżu.
Sorki Tupak, ale uważam to za idiotyczny warunek. Nie dość że musi on bronić pasa w meczu nie do wygrania, to jeszcze za karę (!?) nie może dostać rewanżu? To absolutnie nielogiczne.
Gdybym np. ja miał bookować pierwszą walkę o pas WHC po Slammiversary, to również ustaliłbym Jozin vs Bob, ponieważ Bob w przeciwieństwie do Merlasa nie przegrał swojego pasa "czysto", tak więc bardziej zasługuje na rewanż na równych zasadach 1 vs 1.

[A teraz Gimmick ON, aczkolwiek niekoniecznie]
Mogę posiadać gimmick najbardziej znienawidzonej osoby w WFSF, ale choćbym nie wiadomo jak próbował, w opinii wielu użytkowników nigdy nie dorównam Tobie - Merlassie, który perfidnie oszukiwałeś przez długi czas całe WFSF.
Wiesz co łączy ciebie Merlassie i Vamosa? Obaj oszukiwaliście z multikontem. A co was różni? Vamos wykazał skruchę i postanowił odkupić winy, służąc dla dobra federacji. Ty jesteś tego przeciwieństwem.
Powinieneś się cieszyć, że możesz grać dalej w WFSF, a Ty Merlassie uważasz się jeszcze za nie wiadomo kogo - myślisz, że wszystko Ci się należy i najlepiej by było, jakbyś na każdej karcie grał o pas WFSF.
Tacy ludzie jak Ty Merlassie potrzebują sprowadzenia na ziemię i mam nadzieję, że WFSF Universe da mi szanse odebrania Tobie możliwości rewanżu na pas, bo to będzie najlepsze dla biznesu, najlepsze dla WFSF i najsprawiedliwsze.
Jeśli nasz mecz otrzyma stypulację, że w razie wygranej przejmuję Twojego shota Merlassie, do naszego meczu podejdę bardziej skoncentrowany niż nawet do mojego starcia z Henrykiem "o wszystko" na Slammiversary.
W naszym starciu nie będę grał tylko w swoim interesie, ale w interesie wszystkich, których oszukałeś i którzy zostali okradzeni przez Ciebie z ciężko wypracowanych tytułów.
The Choice is Yours! To może być moment, w którym WFSF Universe pokaże Merlasowi żółtą kartkę, postawi warunek, że albo Merlas się zmieni, albo WFSF zmieni Merlasa.
Na jedną galę przechodzę fejs turn! Payback is a bitch!

Superstar
Awatar użytkownika

Ta zasada zostala wprowadzona wykacznie po to, aby zwyciezca walizki nie stracil pasa juz na nastepnej karcie. Bo do MitB nigdy nie dawalismy ludzi, ktorzy akurat krecili sie przy pasie WHC, wiec na czysta wygrana nie mieli szans w rewanzu.

Moderator roku 2012 !
Administrator od 1.08.2013
Fan wrestlingu od 25.02.2005 !
http://total-nonstop-action.blogspot.com/

Mid carder
Awatar użytkownika

Tupak pisze:
Ta zasada zostala wprowadzona wykacznie po to, aby zwyciezca walizki nie stracil pasa juz na nastepnej karcie. Bo do MitB nigdy nie dawalismy ludzi, ktorzy akurat krecili sie przy pasie WHC, wiec na czysta wygrana nie mieli szans w rewanzu.

Czyli po prostu ustaliłeś, że zwycięzca walizki Money In The Bank będzie przypadkowym, miesięcznym mistrzem, którzy później już nigdy nie wygra pasa a posłuży jedynie do tego, żeby odebrać rewanż prawdziwemu mistrzowi. Jeszcze większa beka z Merlasa, że się zajarał tak tą zasadą gdy Tupak o niej wspomniał, props Merlas za jaja, honor, dumę i inne rzeczy, których nie miałeś, nie masz i mieć nie będziesz!

Mid carder
Awatar użytkownika

GŁOSUJEMY DO KOŃCA 25 MAJA

Low carder
Awatar użytkownika

Ja nie mam jaj? To ty nie masz jaj zrobić 3 waya, ale czego oczekiwać od człowieka, który unika gry ze mną. Masz szansę nacieszyć się pasem, 1 karta i wraca do mnie ;) Możesz tu wypisywać różne pierdoły, możesz być niewiadomo jaki dobry za "mikrofonem" ale przy stole wyjdzie kto jest lepszy i wtedy będzie już za późno, nawet twoje proma nie pomogą.

Mid carder
Awatar użytkownika

Merlas pisze:
Ja nie mam jaj? To ty nie masz jaj zrobić 3 waya, ale czego oczekiwać od człowieka, który unika gry ze mną. Masz szansę nacieszyć się pasem, 1 karta i wraca do mnie ;) Możesz tu wypisywać różne pierdoły, możesz być niewiadomo jaki dobry za "mikrofonem" ale przy stole wyjdzie kto jest lepszy i wtedy będzie już za późno, nawet twoje proma nie pomogą.

Merlasiku, zrobiłem ankietę, w której inni zawodnicy decydują o losach main eventu na TCIY. Od Ciebie nie dostałem żadnej propozycji zrobienia 3 Wayu a jest to tylko w Twoim marnym interesie, więc nie narzekaj. To nie moja wina, że jesteś zbyt ograniczony by wpaść na taki pomysł i musi zrobić to za Ciebie Tupak (który zrobił to PO dodaniu ankiety, więc również za późno). Twój argument, że jesteś lepszy przy stole może i by miał sens, gdyby nie Twoja ostatnia porażka ze mną. Jedna karta i pas wraca do Ciebie? Nie, ponieważ:
1) MvC zabierze Ci title shota,
2) Ewentualnie rewanż dostaniesz dopiero na PPV,
3) Nie wiem czy dam Ci rewanż, bo Cię nie lubię,
4) W sumie to chcę z Tobą zagrać, więc jeśli przegram z Jozinem to zamiast walki o pas, dostaniesz walkę ze mną na PPV a o tytuł zagra Henio ;)
Pis jou.

Low carder
Awatar użytkownika

Pierwsza sprawa polecam przeczytać mój pierwszy post w tym temacie to zobaczysz, że to ja pierwszy napisałem o 3 wayu, a nie Tupak. Druga sprawa to ty się sam zastanów co ty gadasz raz piszesz, że mam title shota, a teraz że rewanż z Tobą, polecam zobaczyć warunki mojego meczu z MvC. Trzecia sprawa tak jak mówiłem, nie wyszedłem z inicjatywą 3 waya, ponieważ miałem zamiar wygrać TT Tournament tak jak już pisałem to w 1 poście, polecam najpierw przeczytać to co ja napisałem, a później swoje dyrdymały. Co do argumentu z tym, że jesteś lepszy to ok, wygrałeś, ale to ja trzymałem pas przez 5 miesięcy, potrzymasz pas 5 miesięcy wtedy pogadamy co to tego czy jesteś lepszy.

Rookie

Ja mam wyjebane, niech stypulację wybiera losowy zawodnik w naszej walce. I tak ją wygram :)

Star
Awatar użytkownika

Rozumowanie Merlassa:

1. Mam se shota na WHC, ale jebac go na razie, wygram se najpierw pasy TT, potem dopiero WHC i bede pro bo 2 pasy XDXDXD, nikt mi nie podskoczy

2. Turniej TT odwołany? To czemu nie gram o WHC? Gdzie mój shot do cheja wafla? Co to ma być? Chce walki o WHC teraz i już! Złodzieje, oszuści, cieniasy, bojo się !!!!!111

Skończy się tym, że nie będziesz miał nic xD. Believe That xD

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna