Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest czw lis 15, 2018 1:40 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość

Mid carder
Awatar użytkownika

Tak jest, jesteśmy dopiero co po Backlash, a do MiTB jeszcze ponad miesiąc. Gala ta jednak jest na tyle ciekawa co roku, że taki miesiąc dyskusji raczej będzie pasował :D
Przy okazji lubię robić tematy PPV, bo na htrl.pl tak robiłem zawsze i ludzie chwalili w ogóle... TO BYŁO COŚ!

Obrazek

Data: 17 Czerwca
Miejsce: Chicago, Illinois
Stadion: Allstate Arena
Theme Song: Money In The Bank by Jim Johnston.

Bobby Lashley vs. Sami Zayn

Big Cass vs. Daniel Bryan

Roman Reigns vs. Jinder Mahal

WWE RAW Women's Championship Match
Nia Jax (c) vs. Ronda Rousey

WWE Smackdown Women's Championship Match
Carmella (c) vs. Asuka

WWE Smackdown Tag Team Championship Match
The Bludgeon Brothers (c) vs. Karl Anderson & Luke Gallows

WWE RAW Tag Team Championship Match
Bray Wyatt & Matt Hardy (c) vs. Curtis Axel & Bo Dallas

WWE Intercontinental Championship Match
Seth Rollins (c) vs. Elias

Last Man Standing Match o WWE Championship
AJ Styles (c) vs. Shinsuke Nakamura

Women's Money In The Bank Ladder Match
Ember Moon vs. Charlotte Flair vs. Alexa Bliss vs. Becky Lynch vs. Natalya vs. Lana vs. Naomi vs. Sasha Banks

Men's Money In The Bank Ladder Match
Braun Strowman vs. Finn Balor vs. Rusev vs. The Miz vs. Kevin Owens vs. Bobby Roode vs. Samoa Joe vs. Big E/Kofi Kingston/Xavier Woods

Zapraszam do dyskusji!

Ostatnio zmieniony śr cze 06, 2018 4:06 am przez JuiceRobinson69, łącznie zmieniany 12 razy

Superstar
Awatar użytkownika

U Mnie zawsze ta gala sprawia że serduszko MI bije szybciej, bo po pierwsze drabiny, a po drugi zawsze jest okazja zęby dzięki jednej walce wypromować kogoś ciekawego na mistrza, znaczy w sumie to prawie, ale wiadomo.

U Panów liczyłem na wygraną kogoś z dwójki Owens/Zayn, a jak na razie to nie ma co na Nich liczyć, po SD doszedł Miz który raczej nie wygra, Strowman też nie powinien wygrać, a Balor jakoś bardziej pasuje, ale jakoś średnio wierze że wygra. W ogóle to debiut Almasa mógłby się odbyć w tej walce :D

U kobiet na razie też ciężko wskazać, Ember raczej nie wygra, bo Ona powinna wygrać w czystym pojedynku, to samo Charlotte, osobiście liczyłbym na Ruby Riott, ale szanse na to są małe.

Liczę po prostu na to że jak i walki eliminacyjne, tak i same MitB Match będą stały na wysokim poziomi, a wygra ktoś ciekawy, a nie znowu jakieś Corbiny XD

Edit: Nie no dałem się złapać na to XDDD

Edit 2.0: Zapomniałem że jeszcze Rusev awansował co strasznie Mi się spodobało, bo po pierwsze zasłużył na taką szanse, a po drugie Brayan nie potrzebuje walizki do wygrania pasa i jego udział byłby zbędny, a taki Resev wręcz odwrotnie, choć szanse na wygranie przez Niego Imo są nikłe.

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
3x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Superstar
Awatar użytkownika

Podoba mi się niezmienność theme songu :D
Co do walki panów o walizkę to mam podobnie do Hubsona, jeżeli będzie w walce ktoś z dwójki Owens/sami to fajnie by było, gdyby któryś z nich wygrał i oboje koniec końców trzymali złoto po feudzie. Cieszy obecnośc Ruseva bo tak naprawdę gdyby Daniel teraz wygrał, zero zaskoczenia i podbudowy jego powrotu. Do Royal Rumble poczekamy. Ciekawi mnie także Big E. Pewniak dla mnie do tej walki po ostatnich newsach. No zobaczymy, czy też pewniak w sięgnięciu po walizkę.

Były moderator, administrator, zdobywca nagród...LEGENDA.
#WrestleFansOpelFanbase
Obrazek
Obrazek

Low carder

Moim zdaniem gala zapowiada się bardzo słabo. Poza walkami z drabinami nic praktycznie nie warte oglądania. 3 walki z potencjalnym poziomem 1*, kolejna odsłona najgorszego feudu roku pełnego przeciętnych walk (mowa o WWE Title). Prawdopodobnie dojdą jeszcze walki Zayna z Lashleyem, które w ringu będzie dobre, ale storyline jest beznadziejny, oraz Bryana z Cassem, które będzie średnie w ringu, bo z Cassem się wiele nie zrobi. I karta pełna, bo to będzie 8 walk. Ewentualnie dla publiki dodadzą Setha, jedynym jego rywalem wydaje się być Elias. Pytanie tylko czy zrobią im feud, czy będzie Open Challenge na który Elias odpowie. Lub nie on, a ktoś jeszcze mniej wiarygodny. Szykuje się najgorsze Money In The Bank od początku istnienia tej gali.
W ogóle dostajemy 3 walki kobiet, z czego walki o oba tytuły to wrestlingowe szambo, a nie ma w ogóle miejsca na tag teamy, które mają spory potencjał, a są zepchnięte. Oto efekt kobiecej rewolucji, czyli masa słabych walk i zabranie miejsca dużo lepszej dywizji.
No i wielce ciekawe co będzie main eventem gali. Teoretycznie powinien być Ladder Match facetów, ale nie ma tam największych nazwisk, więc możliwe że niekoniecznie. Czyżby znowu Reigns w walce wieczoru? I to jeszcze z Mahalem? Bez żadnej stawki znowu, ale to przecież Reigns? Możliwe niestety. Ale jest gorsza opcja. A konkretnie to walka Rousey z Jax w main evencie. Z uwagi na postać Rondy, jej pierwszej solowej walki w WWE, w dodatku o tytuł, niestety spore szanse na main eventowanie.

Mid carder
Awatar użytkownika

Pisałeś o dywizji Tag Team i BUM! Na MiTB odbędzie się "walka" Bludgeon Brothers z The Clubem.
Dość widoczna jest tu różnica między drużynami. Karl i Luke mimo pokonania Usos i tak przy Braciach Maczugach zasysają.
Jak dla mnie w ogóle ta walka jest po to, by zaraz po unicestwieniu The Club wbiło Sanity, które unicestwi Bludgeon Brothers i voila!

Do karty dojdzie jeszcze Open Challenge, albo też nie... Hardas przez kontuję Ortona nie ma rywala na ten moment, Hardas i Wyattas gówno też do roboty mają, Almas może kogoś pokona, ale tym razem jakiegoś Dillingera, a nie noname'a.

Zgadzam się z tym, że zanosi się najgorsze MiTB od czasu istnienia, ale mam wielką nadzieję, że będzie inaczej i uda się dać coś zjadliwego. Najgorsze jednak jest to, że po raz pierwszy od dawna walki o walizkę wcale nie jarają składem, a i możliwi zwycięzcy mnie jakoś nie zachwycają niestety (u kobiet tak, u mężczyzn nie). OBY BYŁO LEPIEJ!

Superstar
Awatar użytkownika

TO że są 3 walki to jeszcze spoko, ale to że w jednej jest Carmella która od zdobycia pasa wywołuje u Mnie zażenowanie i udowadnia że nie potrafi w wrestling i wątpię żeby Asuka coś z Niej wyciągnęła. Natomiast w drugiej mamy mistrzynię która też w ringu szału nie robi, kontra babka która jeszcze nie stoczyła singlowej walki. Także jak chociaż jedna z Tych walk przebije poziom ** i 1/2 * to będzie dobrze,a el w to wątpię. Na plus skład walki Pań z drabinami, gdzie może wyjść naprawdę dobre show i do tego trudno wskazać zwyciężczynie.

Karl Anderson & Luke Gallows raczej nie mają szans na wygranie pasów, choć Ich walka z The Bludgeon Brothers powinna być niezła.

No okazało się że Nakamura z AJem zmierzą się w Last Man Standing Matchu.... także nawet Ja już straciłem tu nadzieję na dobre starcie.

User Roku 2017

Low carder

OK, wrzucono walkę o pasy tag team SD, ale wiemy jak to się skończy. Kolejna 4-minutowa walka nas czeka, bo karta jest przepchana, dojdą jeszcze na pewno Zayn vs Lashley, Cass vs Bryan i coś dla Rollinsa, więc pasy tag team i tak pójdą w odstawkę. I jak nie potrwają góra 4 minuty to wylądują w Kick Offie. Teoretycznie jak mówi CJ Parker może być tu debiut Sanity, ale nie sądzę, że do tego dojdzie przy najmniej wypromowanej walce na gali. Jeff jak zawalczy to też pewnie w Kick Offie, bo nie ma rywala. Hubson, jeżeli któraś z dwóch mistrzowskich walk kobiet dobije chociaż do poziomu * i 1/2* to będę zdziwiony pozytywnie.

Superstar
Awatar użytkownika

Nie będę się wypowiadał o poziomie SmackDown, Raw i o tym jak wygląda karta ogólnie, bo mi nie wypada w tym momencie, ale naprawdę przykro mi się robi jak widzę drugą, a może nawet najlepszą na papierze dywizję tag team w historii tej federacji i wykorzystują w taki sposób, że dwóch ziomków co squashują ludzi pół roku walczy z gośćmi, którzy niedawno jeszcze jobbowali i z tego co widzę mieli jedno większe zwycięstwo w ostatnim czasie :(

Best Post 2015
Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x2: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016

Adept
Awatar użytkownika

Zgadzam się z przedmówcami. Niezbyt dobrze to wygląda..
*W Ladder Matchu Facetów brakuje lotników, przez co zabraknie trochę spotów, dynamiki i liczę, że chociaż brutalnością nadrobią. U Pań powinno być solidnie, ale raczej nie wykroczy poza pewien poziom, którego kobiety nigdy nie przekroczą.

*Tag Teamy słabiutko, w pierwszym Club zostanie rozwalony w parę minut przez mistrzów ala Brock Lesnar, bo już od jakiegoś miesiąca się nie pojawili na tygodniówce. Pewnie jak zwykle na walce teamów będą skracać, bo karta jest przepchana. Mam nadzieję, że wrzucą to do kick-offu. Po ostatnich Raw spodziewam się, że kreatywni wpadną na pomysł, by B-Team zawalczył sobie o pasy na PPV, tu też by pasował kick-off.

*Midcard.. Dla Jeffa nie widzę miejsca na tej gali, bo nie ma żadnego programu, pomysłu. Ostatnia szansa to Daniel Bryan, ale wątpię, by dawali mu shota na pas midcardowy, raczej poczekają i po SummerSlam pokręci się wokół głównego złota. Open Challenge Rollinsa chętnie bym zobaczył, ale z jakimś powrotem/debiutem. Rollins powinien obronić mimo wszystko, bo mistrzem jest świetnym. Jedyna szansa na stratę pasa to powrót Deana i odebranie pasa byłemu partnerowi. I wtedy mamy gotowy program na SummerSlam, który po prostu odciągnął by się tylko w czasie.

*Poza pasami to na pewno Romek vs Jinder, które ringowo będzie ssało i trzymam tylko kciuki, że to nie będzie ME. Jedyny plus to, że nie kręcą się wokół pasów. No i Cass vs Bryan też możliwe, że będzie, liczę na kolejne rozwalenie tej dużej pizdy i Bryan leci na Miza, bo SS się zbliża.

*Kobiety - Nia vs Ronda, ringowo chujnia, bo nie będzie miał kto tego pociągnąć, liczę na heel turn Nii, bo jest żałosna jako face zmagający się z szykanowaniem, tandeta... Jeszcze nie widzi mi się dawanie pasa Rondzie, raczej jeszcze trochę poczeka, a na razie będzie jakiś przekręt, możliwe, że ze strony Steph, która może zawalczyć 1v1 z Rousey na SS. Carmella zostanie zgnieciona przez Asukę i zakończymy te irytujące piski. Reasumując u kobiet nic ciekawego nie ujrzymy, poza ciekawą końcówką walki o pas z Raw.

*Walka o pas WWE - Stypulacja mocno ograniczająca, spodziewam się dobrego starcia, ale to nadal nie będzie to co chciałbym ujrzeć w wykonaniu tej dwójki, pewnie się nie doczekam, a szkoda.

Mam dylemat czy oglądać live, ale chyba to zrobię dla samych ladderków.

Star
Awatar użytkownika

3 walki kobiet na PPV. Jak to ma być dobre jak 1/3 show zajmą babki ? I jeszcze to były dobre starcia. Kobiecy MitB wygląda na papierze dobrze i nie zdziwię się nawet jak zrobią show stealer, ale walki o pasy kobiet to porażka na całej linii. Skoro już mamy dwa mistrzostwa Pań i muszę One koniecznie odbyć się na PPV i zająć te 40 minut to chociaż jedna z mistrzyń powinna być dobra w ringu, a tak mamy pewność że duża część gali to będzie gówno bo Jax i Carmelli się w ringu nie da oglądać na trzeźwo.
Roman vs. Mahal.... To się po prostu nie może udać. Nie chodzi mi o Maharaję bo jak pisał RS na Raw i tak wypada lepiej niż na SD, ale o Romana. Federacja tak kompletnie zniszczyła tego typa w rywalizacji z Lesnarem że ciężko by ktokolwiek jeszcze chciał go brać poważnie. Przecież nawet w Main Evencie PPV z takim Józefem mieli na to totalnie wyjebane więc co dopiero z Mahalem. W ringu też pewnie będzie to zbotchowane, ale dam im tę szansę na jakieś **. A jak dla mnie to wszystko i tak zmierza do kolejnego Roman/Lesnar.
WWE Title.... Ta rywalizacja jest tak długa i miała tyle starć że powinna zamknąć show, ale nie zamknie. Generalnie śmieszne jest trochę że większość tutaj na nich narzeka że robią słabe starcia i jednocześnie pisze że nie ma po nich żadnych oczekiwań. No tak, nikt tutaj nie dał im poniżej ***, czyli generalnie zawsze solidny poziom, ale i tak jest słabo więc gdzie ten brak oczekiwań ? Tutaj już nie wiem. Minimum solidnie będzie, ale czy więcej nie wiem. Na pewno nie zrobią tak dobrej walki by to uratowali całe show. A jak ktoś nie lubi Nakamury to walka mu się nie spodoba nawet jakby zrobili tu Taker vs. HBK z WM25. Generalnie szkoda mi Japończyka. Lepiej żeby wrócił do Japonii gdzie lepiej się czuje.
Bludgeon Brothers vs. Good Brothers..... O chuj. Bądźcie jobberami i nagle dostańcie walkę o pasy z niszczycielami pokonując najlepszą ekipę w WWE po 3 minutach. Mahal Style. A tak serio to nie, będzie 5 minutowy pogrom.
Sami Zayn vs. Bobby Lashley.... Szkoda mi Samiego, Lashleya w sumie też. Nie będzie dobrej walki bo potrwa to góra 8 minut.
Money in the Bank Panów.... Drabiny wszystko ratują więc źle nie będzie, ale poza Mizem, Balorem i Owensem nikt mi tutaj nie pasuje. Jak za tydzień na SD Józef dołączy do starcia to niech je wygra, ale podejrzewam że może to być ten Big E. Cudów nie oczekuję.
Gdzie Seth Rollins ??? Obecnie najciekawsza postać w głównym rosterze, a nie ma ani żadnego programu, ani miejsca w karcie. Może i będzie ten Open Challenge, ale kto na nie ma odpowiedzieć ? Chad Gable ?

No jakby to powiedzieć. Słabo.

Obrazek

4 miejsce w typerze WWE 2017
-
6 miejsce w typerze ROH, NJPW 2017

Progres roku 2017
2x User Miesiąca: Marzec 2017, Październik 2017

Mid carder
Awatar użytkownika

Sądząc po aktywności w tym temacie łatwo zauważyć, że nie tylko było błędem tak długie Road To, ale też promocja tej gali, która po prostu została zepsuta.
Jeśli chodzi o promocję, to mam na myśli walki o walizkę, bo na RAW po walkach eliminacyjnych otrzymaliśmy tylko spięcia na linii Balor - Strowman. Roode wszystko przegrywa, Owens to samo i tyle. Na Smackdown już lepiej i za to chwała im jednak. New Day, które jeśli da od siebie Big Ego, to może nawet zaskoczyć i wygrać.
Samoa Joe świetnie budowany, The Miz też w sumie jest okej, bo dostaje po dupie, ale nie jak Roode na RAW.
RuRu to tam RuRu.

U kobiet na RAW zero w sumie wielkie. Na Smackdown za to mamy jednak ostatnio walkę Becky z Charlotte, co pokazuje, że wszystko toczyć się będzie między nimi i Ember Moon, która jest niesamowicie nudna na RAW od kiedy zadebiutowała.

Jedynym tytułem, który nie będzie najprawdopodobniej na szali, to WWE United States. Druga gala z rzędu, więc nieźle. Tag Teamowe tytuły mają beznadziejnych mistrzów, a pretendenci, mimo że ciekawi, to jednak szans większych nie mają. Big Cass vs. D. Bryan bezsensu kontynuowane, Mahal vs. Reigns to po prostu będzie pewnie taka napierdalanka.
Last Man Standing za wielu emocji nie dostarczy, bo odliczanie do dziesięciu jest po prostu długie. Cieszy fakt, że to jednak koniec feudu Stylesa z Nakamurą. O walizkach się wypowiedziałem, o kobietach nie mam zamiaru za wiele pisać na razie, a WWE Universal Championship nie istnieje aż do Lipca gdzieś.

Więcej się napisze po ostatnich Smackach i Raw, ale nie zmiano faktu, że to było gówniane jednak Road To, ale to dzięki RAW.

Superstar
Awatar użytkownika

Jak coś to typerek wszedł.

No i właśnie myślałem że od czasu gdy ostatnio pisałem dojdą z 2, może 3 walki, a tu patrze w karcie jest 10 starć, z czego 2, a może nawet 3 to co najmniej 20 minut. Czyli co 4 godziny? Ostatnio nawet NJPW zrozumiało że skoro Ich 2 ostatnie walki na gal będą mega długie, to reszta karty była luźniejsza i pełna krótszych i bardziej dynamicznych starć których było po prostu Mniej, żeby w ME wejść nie zmęczonym już galą tylko wciąż zainteresowany.

Są 3 walki kompletnie o nic, co gorsza nie bronią się niczym, przeciętne feudu, w ringu zapowiadają się najwyżej solidnie i pytanie po co? NO chyba tylko zęby zaliczyli jakiś występ, także:
Daniel Bryan vs. Big Cass - DB ma wygrać jak najszybciej i pójść na kogoś ciekawszego.
Bobby Lashley vs. Sami Zayn - Skończcie to, walkę też szybko.
Roman Reigns vs. Jinder Mahal - Boję się że to będzie długie, do tego nie zdziwię się jak nie skończy się czysto tylko na siłę przedłużą ten feud.

Poza Tym doszła walka o pas IC i w sumie wolałbym tu open challenge, nawet jakby Elias, co w sumie nie zmieniłoby faktu zę Rolins se obroni pas, a ringowo to będzie solidne.

No i mam nadzieje że walizkę wygra Owens, jak nie to chociaż Rusev, jak nie Oni no to może Joe, a na końcu listy których wygrana będzie przeze Mnie dobrze odebrana Niech będzie ten Balor.

User Roku 2017

Superstar
Awatar użytkownika

Taka fajna gala i tak zapchana niepotrzebnymi starciami...

Men's Money in the Bank Ladder Match
Ciekawy skład, każdy zawodnik na pewno doda coś od siebie, liczę na kilka mocnych spotów. Strowman raczej nie wygra, nie potrzebuje latać z walizką żeby zostać mistrzem, poza tym to dla niego typowe że na ostatniej prostej traci szansę na złoto. Pozostali zawodnicy mogą spokojnie zwyciężyć i w zasadzie każdy wybór bookerów będzie swego rodzaju niespodzianką. Stawiam na kogoś z New Day, a konkretnie Big E, od paru tygodni po cichu jest solidnie promowany, walizka byłaby dla niego idealnym rozpoczęciem solowej kariery. Nie skreślam jednak pozostałych, w tym roku MitB Match jest bardzo wyrównany i wszyscy pasują do zostania Mr. Money in the Bank.

Women's Money in the Bank Ladder Match
Nie spodziewam się fajerwerków, wolałbym zobaczyć zamiast nich tag teamy albo drugą walkę mężczyzn, ale jak już dodali ich do karty, to oczywiście mam nadzieję na coś dobrego. Obstawiłbym Lanę gdyby nie to, że dopiero co Carmella wygrała ten pojedynek, druga z rzędu podobna postać z walizką przy okazji drugiego takiego starcia w historii to chyba słaby pomysł. Walizka przyda się chyba najbardziej Ember Moon, odnoszę wrażenie że pomimo dobrych wyników cały czas jest gdzieś w cieniu. Jeśli nie ona, to Natalya, ale przy założeniu że Ronda pokona Jax, w co wątpię - wtedy mogliby wymyślić jakieś story przyjaciółek, które mają problem :lol:

AJ Styles vs Shinsuke Nakamura
Na nic się nie nastawiam, może być świetnie, może być przeciętnie i panowie przeleżą pół walki. Wygra moim zdaniem Styles, może założy ochraniacze i tym niezwykle wyrafinowanym sposobem zachowa tytuł :P Szkoda że tak przeciągają ten feud, wolałbym zobaczyć starcie AJ'a z Joe, Bryanem albo Almasem, a nie kolejny rozdział trylogii...

Nia Jax vs Ronda Rousey
Nie wierzę w zwycięstwo Rondy, jestem przekonany że dojdzie do przekrętu i Stephanie odwali Chicago Screwjob. Nie obchodzi mnie wynik tego starcia, oby tylko nie trwało to zbyt długo.

Carmella vs Asuka
Wszystko wskazuje na to, że Japonka dopnie swego i zostanie mistrzynią. Łudzę się jeszcze, że Carmella jakimś cudem wygra, ale jest to bardzo mało prawdopodobne, nawet nie ma kto interweniować. Chociaż chętnie zobaczyłbym coś takiego, że świeżo upieczona Ms. Money in the Bank wbija na arenę, niby chce dołączyć do walki jak kiedyś Rollins na WrestleManii, ale tak naprawdę dekoncentruje Asukę i Carmella zgarnia pin. To by było cholernie mądre zagranie, w końcu lepiej dla divy posiadającej walizkę żeby mistrzyni była słabsza, zwycięstwo destroyerki to mniej korzystne rozwiązanie. Kurde, chyba wymyśliłem spoko scenariusz, szkoda że kreatywni w życiu na to nie wpadną...

Seth Rollins vs Elias
Powinni wrzucić tu jeszcze Romka i Jindera, wtedy byłyby jakieś emocje. Seth musi wygrać, nie ma o czym pisać.

W tym miejscu powinna się skończyć główna karta, do Kickoffu daliby Bludgeon Brothers i The Club (tak jak jest w rzeczywistości) i mamy spokój. Pozostałe walki:

Deleters of Worlds vs The B Team - po co to robią na PPV? Niech ogarną Deletion na którymś Raw i ekstra.
Lashley vs Zayn - zapychacz, którego finał pasuje na tygodniówkę.
Bryan vs Cass - przecież już walczyli, jest tyle świetnych przeciwników dla Daniela...
Reigns vs Mahal - wyjebka, a mają miejsce w starciu o IC'ka.

Cztery walki z dupy. Brawo WWE, znając życie ledwo się wyrobicie z czasem.

Jedyne czego oczekuję to wysokiego poziomu od starcia panów w Ladder Matchu. Tyle.

Superstar
Awatar użytkownika

Jak lata wczesniej dywagowałem nad MitB godzinami, tak tu nie widze potrzeby. Nie widze oglądania tego live, bo zapychacze pokroju Ronda z jax czy resztą tej szmiry w ogóle nie powinna być akredytowana na PPV. Walkę o pas WWE i walkę o walizkę obejrzę. Jedyne czego chce, żeby nie zjebali bookingu, ale to wiadomo, zawsze mozliwe.

Były moderator, administrator, zdobywca nagród...LEGENDA.
#WrestleFansOpelFanbase
Obrazek
Obrazek

Legenda
Awatar użytkownika

Backlash sobie odpuściłem ale MitB obejrzę, pewniaki z tej gali to walka o walizkę w wykonaniu panów i WWE Championship Match. Walka pań też pewnie będzie obejrzana bo ciekaw jestem jak sobie poradzą z drabinami w tym roku.

Ktoś mi powie dlaczego Lashley ma walkę z Zaynem? Normalnie bym się cieszył bo duży kontra mały (a takie walki potrafią bardzo pozytywnie zaskoczyć) ale znając życie WWE to spierdoli.

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna