Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest czw lip 02, 2020 9:02 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość

Tytuł: Szkoła
Star
Awatar użytkownika

Akt pierwszy (być może ostatni)

Scena I

21 stycznia 2020 roku- godzina 5:10. Wnętrze klasy w Szkole Imienia Andrzeja Suprona we wielkiej Warszawie.

SPANGEBOY (ściera tablicę mokrą gąbką i cicho podśpiewuje): Jestem najlepszym Userem na świecie, jestem najlepszym Userem na świecie....

(Do klasy wchodzi RS, cały ubrany)

RS: Siema, co tam?

SPANGEBOY (zaczyna drzeć się na całą szkołę): JESTEM NAJLEPSZYM USEREM WF NA ŚWIECIE, JESTEM NAJLEPSZYM USEREM WF NA ŚWIECIE!!!!.....

RS: Ja pierdolę, przestań do cholery! Ile można o tym gadać?!?!

SPANGEBOY: Ale o czym? Że jestem NAJLEPSZYM USEREM WF NA ŚWIECIE I USEREM ROKU 2019?!?!?

RS: Jezuuu.....dobrze, że tego moda chociaż nie dostałeś, bo by Ci totalnie odpierdoliło.

RS (zajmuje miejsce w ławce, wyciąga zeszyty i książki. Po chwili przegląda coraz bardziej nerwowo zeszyty i resztę papierów, widocznie czegoś szukając): Kurwa, no nie...

SPANGEBOY: Co się stało?

RS: Zapomniałem raportu z RAW. Ludzie na głównej mnie zajebią i zaczną się rzuc....a nie, przecież zablokowali komentarze na głównej XD chuj z tym gównem. W końcu zacznę pisać rozprawki.

SPANGEBOY: Naprawdę zaczniesz pisać te ważne rzeczy na Twoje studia?

RS: Pojebało XD

Obrazek

Scena II

(Ten sam dzień, godzina 7:44. Do klasy schodzi się coraz większa liczba uczniów)

ADAŚ (trzyma w jednej ręce książkę, w drugiej hantle): Co tam? Macie zrobioną pracę domową na dzisiaj?

WSZYSCY: Nieeeeee.

ADAŚ: Ja też.

REXIE (obładowany książkami i ciągle powtarzający jakiś materiał): Pierwszym mistrzem KPW został 10 stycznia 2016 roku Justin Joy, pokonując Shadowa na gali w Głuchołazach...."Drilla" to przezwisko brytyjskiego wrestlera Dana Moloney'a, zaś Sandy to imię ciotecznej ciotki od strony matki Davida Starra, która jest też stara...

RS: Ale z tego Rexiego jest kujon, co nie Gąbka?

SPANGEBOY: ..."Drilla" to przezwisko brytyjskiego wrestlera Dana Moloney'a, zaś Sandy to imię....

RS: Ja pierdolę....

SLOTH (słucha muzyki na słuchawkach, czytając przy okazji najnowsze wydanie "Super Weszło"): Staję się potworem to wtedy czuję że...

SIWY (wchodzi do klasy, ledwo mieszcząc się w futrynie. Każdy wstaje na jego widok, on zaś spokojnym krokiem idzie do swojej ławki): W-

TRIPLECENA3:16 (wchodzi do klasy ubrany w koszulkę "Nakamura Sucks")

SIWY: P-

Do klasy chodzą też CM MAĆKO, HUBSON, RAINMAKER- on jednak szybko wychodzi.

TRIPLECENA3:16 (cicho kaszlnął)

SIWY: I-E-R

Godzina 8:00. Do klasy wchodzi Profesor KL.

KL: Witajcie kochani, przygotowani na lekcję historii?

WSZYSCY: NIEEEE.....

KL: To wspaniale, bo ja też nie. To może na dobry początek kogoś spytamy, co? Ktoś chętny?

SLOTH: Kwas i dreszcze już na samą myśl....

RS: Oby nie mnie, bo ja tylko z Impactu jestem przygotowany...

KL: Naprawdę nikt nie chce odpowiadać? Dzisiaj może łatwe rzeczy- coś z najważniejszych wydarzeń w historii wrestlingu. Nikt nie chce dostać 5?

REXIE (lekko niepewnie, ale podnosi rękę): To może ja bym spróbował.

KL: Wspaniale! Zapraszam do tablicy.

KL: Obiecałem łatwe pytania, więc na początek podstawa podstawy- kto Main Eventował pierwsze PPV od ROH.

REXIE (lekko zdezorientowany, widać grymas wytężonego myślenia na jego twarzy): CM Punk i Samoa Joe?

KL: Błąd. Takeshi Morishima, Bryan Danielson, Nigel McGuinness, Kenta. Poczytaj o tym jeszcze w wolnej chwili- kolejne pytanko. W jakiej hali odbyła się gala ROH Man Up 2007?

REXIE (totalnie zaskoczony i zszokowany): yyyyy... nie wiem.

SLOTH: Nie, to nie ta odpowiedź....

KL: Frontier Fieldhouse. Coś dzisiaj Ci nie idzie Rexie, a przecież pytania naprawdę łatwe. Ale może się wyratujesz ostatnim. Podaj rozmiar buta Silasa Younga.

(Po klasie słychać szepty zdziwienia i wyzwiska pod adresem nauczyciela)

SLOTH: Bo mam przeczucie, że to koniec...

REXIE (prawie łkając i cicho szlochając): To mój ulubiony wrestler...ale niestety nie wiem. Przepraszam.

KL: Przykro mi Rexie, al..ulubiony? Siadaj, 4+.

(Wszyscy są mega zaskoczeni, szczególnie TripleCena3:16)

TRIPLECENA3:16: Serio?!?!? Jak można mieć za ulubionego wrestlera kogoś innego, niż John Cena albo Baron Corbin?!?!? Ale chociaż nie Shinsuke, więc zawsze coś.

SIWY (zaciska nerwowo pięści i cedzi przez zęby): D-....

KL: A Ty, Sloth? Jesteś przygotowany na dziś?

SLOTH: Pozostaje odejść.

Godzina 8:45. Wszyscy wychodzą powoli z klasy.

KL: Na dzisiaj to tyle, widzimy się jutro. Co się mówi na koniec lekcji?

WSZYSCY: DO-WI-DZE-NIA.

KL: OGLĄDAJCIE RING OF HONOR!!!! Zapamiętajcie to, bo wiecznie adminem nie będę. Teraz możecie iść.

TRIPLECENA3:16: Kogo obstawiacie na zwycięzce Royal Rumble w tym roku? Oby wygrał Baron, bo to jedyny prawdziwy wrestler w WWE.

SIWY (czerwony na twarzy, widać wściekłość w jego postawie): OOOOOOOO-

Obrazek

Scena III

(Łazienka szkolna. W jednej z kabin SIWY trzyma TRIPLECENE3:16 za gardło i patrzy się na niego wzrokiem mordercy)

TRIPLECENA3:16 (bardzo spokojny): O co Ci chodzi, grubasie?

SIWY: JESZCZE PIŚNIJ CHOĆBY SŁOWO, A CIĘ.....

TRIPLECENA3:16: No co mi zrobisz?!?! Zbanujesz mnie? XD Będę codziennie się logował, więc luja mi zrobisz.

SIWY (jego postawa drastycznie się zmienia- uśmiech gości na jego twarzy, zaczyna się śmiać): L.

TRIPLECENA3:16: Co??

SIWY (krzyczy): WPIERDOL!!!!

(SIWY zaczyna okładać TRIPLECENE3:16, śmiejąc się w obłąkany sposób)

(Powrót do klasy, gdzie jedynie został CM MAĆKO).

CM MAĆKO (wyrywając kartki ze wszystkich zeszytów i dziennika WF): JEBAĆ WILLIAMSA I TĘ KURWĘ CLAIRE!!! ROBERT NAJPIĘKNIEJSZYM POLAKIEM!!!!

Obrazek

Scena IV

(Boisko szkolne- grupka chłopaków rozmawia między sobą, paląc papierosy i pijąc różne trunki).

SIWY: Hubson, idziesz z nami po lekcjach na galę KPW? Będzie Piękny Kawaler rozdawał autografy i VOD, może Bianca ubierze legginsy i będzie robić przysiady. Idziesz?

HUBSON (sączy elegancko "Sarmackie", wylewając trochę na dłoń i układając na to włosy): Sorka, ale dzisiaj nie mogę. Mama kazała mi wracać od razu po szkole do hotelu- muszę pościelić łóżka, wymeldować gości, może Pan Drozda przyjedzie. Następnym razem, obiecuję...

Obrazek

UM:Grudzień 2018, Luty 2019, Marzec 2019, Sierpień 2019
Król Typerów NXT/IW za 2019 rok
Prawie Król Typera ROH za 2019 rok

User Roku 2019

Tytuł: Re: Szkoła
Legenda
Awatar użytkownika

A już był taki moment w którym myślałem że będzie moja postać nie nawiązująca do Ring of Honor; no ale wiadomo że to mój 'znak rozpoznawczy' ;)
Bardzo fajne, każdy coś sobą prezentuje co jest mocnym pinktem tego przedstawienia. Chylę czoła i liczę na akt II.

Superstar
Awatar użytkownika

Lokalizacja: Państwo Izrael bezprawnie okupuje tereny należące do Palestyny ale opinia publiczna ma to w dupie
Agent osoby przedstawionej w historii jako "Siwy" zaprzecza jakoby jego klient kiedykolwiek miał stosować agresję wobec osoby przedstawionej jako "TripleCena3:16" bądź miał jakąkolwiek chęć wyrządzenia jakiejkolwiek krzywdy fizycznej ww. osobie.

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x3: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016, Styczeń 2019
Moderator WrestleFans - 27.04.16-06.01.17
Administrator WrestleFans - 06.01.17-

Low carder
Awatar użytkownika

Ogólnie dobre, tylko chce poinformować że moim ulubionym wrestlerem jest John Cena a zaraz po nim The Rattlesnake Stone Cold Steve Austin 3:16 oraz The Cerebral Assassin The Game The King of Kings Hunter Hearst Helmsley Triple HHH inaczej mówiąc Creator - Destroyer, a Baron Corbin jest pewnie w top10 może top15

Star
Awatar użytkownika

Siwy pisze:
Agent osoby przedstawionej w historii jako "Siwy" zaprzecza jakoby jego klient kiedykolwiek miał stosować agresję wobec osoby przedstawionej jako "TripleCena3:16" bądź miał jakąkolwiek chęć wyrządzenia jakiejkolwiek krzywdy fizycznej ww. osobie.

Oświadczenie prawnika autora powyższego tekstu (to jest King SpangeBoy I):

"Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób, zdarzeń, nicków jest przypadkowe. Utwór został stworzony do celów rozrywkowych i nie miał na celu obrazę podmiotów prawnych, czy też uczuć religijnych. Każda osoba z urzędu powinna dostać odpowiednią pomoc prawną oraz wsparcie odpowiednich organów ścigania. W tym przypadku jednak mój klient (to jest ww. King SpangeBoy I) jest niewinny, co możemy udowodnić w jakiejkolwiek placówce prawnej."

UM:Grudzień 2018, Luty 2019, Marzec 2019, Sierpień 2019
Król Typerów NXT/IW za 2019 rok
Prawie Król Typera ROH za 2019 rok

User Roku 2019

Superstar
Awatar użytkownika

Trzeba przyznać że wybitny żart STARA DAWIDA STARA był strasznie niewykorzystany, a ma duży potencjał memiczny.

Fajne takie, inne, ciekawe, nie raz śmiechnięte, a niektóre sceny widziałem niemal oczami wyobraźni XD

"JEBAĆ WILLIAMSA I TĘ KURWĘ CLAIRE!!! ROBERT NAJPIĘKNIEJSZYM POLAKIEM!!!!" <3

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Superstar
Awatar użytkownika

Zabawne

Low carder
Awatar użytkownika

Fajnie weszło. Ten motyw Siwego przewijający się przez historię niby to w tle, a jednak tak na pierwszym planie przez wyraźnie zaznaczony czerwonym kolorem tekst, pełna profeska. Dialogi nawiązujące mocno do wrestlefankultury przeplatane klasycznymi gagami, jak ROH-owość KL'a, czy żartami jak TripleCena. To wszystko złożyło się na ten krótki, ale jakże pełny miodu odcinek Szkoły. Dziękujemy, panie SpangeBoy.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ]