Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn kwie 06, 2020 12:39 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Tylko, że zawodnicy KPW też nie walczą z nie wiadomo kim. Fynn niczym się nie różni od zawodników z którymi walczą zieloni. Tak samo jak inni wrestlerzy, którzy przyjeżdżali/ają na gale KPW (Taylor, Steinbolt, Zamora, Rogers itp.). Reinbakh jest za to fajnym, dość cennym nabytkiem. Widać, że w ringu jest już wyrobiony, i uważam, że roster KPW może się od niego wiele nauczyć.
Chyba można powiedzieć, że tylko Kawaler walczył z kimś większym (Haskins, Eaver, Wild Boar). Ew. jeszcze Greg z Archerem, ale to nie jest tak, że po tej jednej walce nagle stał się jakimś mega-wyjebistym wrestlerem. To nie chodzi o to, żeby dwa razy w roku zawalczyć z jakimś "większym nazwiskiem". Po tym rozwoju nie będzie. Wrestlerzy rozwijają się poprzez jak najczęstsze walki z jak największą ilością różnych zawodników w różnych miejscach. To też nie wygląda tak, że po jednej walce z większym nazwiskiem zdobywasz tyle samo, czy więcej doświadczenia, niż po walkach z 5-cioma mniej znanymi nazwiskami.

I weź w ogóle przenieśmy tą dyskusję gdzie indziej, żeby nie zaśmiecać postu o gali. Dziękuję.

Low carder
Awatar użytkownika

Oni nie mają być mega wrestlerami, tylko gotowi na walki z coraz bardziej znanymi nazwiskami. Gdyby KPW mi zafundowało taki produkt jaki ma MZW, to bym po prostu nie chodził na ich gale, bo po prostu szkoda by mi było czasu i pieniędzy. Turnieju jestem ciekaw, ale samych walk polsko-polski, gal bez znanych nazwisk i storylinów już nie . Będzie nowy mistrz i co dalej? Znowu losowanie pretendenta z rosteru? Dla mnie pas MZW już mniej znaczy niż pas KPW Tag Team, bo żadne znaczące nazwisko z zagranicy nie chce o niego walczyć.

Low carder
Awatar użytkownika

A wracająć do turnieju, to chciałbym by Justin Joy wygrał pas, bo wtedy jest jakaś mała szansa, że po broni go w Polsce z jakimiś ciekawymi nazwiskami z Niemiec. To też by podbudowało trochę prestiż tytułu.

Justin Joy (c) vs Julian Pace MZW Championship Match na gali MZW dla mnie brzmi nieźle
https://www.cagematch.net/?id=2&nr=18920&page=4

Legenda
Awatar użytkownika

Obrazek

Obrazek

Ostatnia walka turnieju zapowiedziana i tym samym mamy już pełny skład turniejowy.
Jak dla mnie, ciężko o inną możliwość niż końcowy triumf Jacoba Crane'a. Ostatnio wygrał z Justinem, wcześniej przegrał z Shadowem ale wyszedł z podniesioną głową. Radzi sobie w ringu dobrze, na mikrofonie też jest ok.
Moim zdaniem w finale Crane spotka się z Axel Foxem i Shadowem. Liczyłem na to, że ten turniej da nam coś jeszcze poza nowym mistrzem, okazję na wykreowanie momentu. Mam tu na myśli to, iż faworyt w swojej walce, Shadow, przegrałby z Rafael Kidem, który miałby dzięki takiemu zwycięstwu swoją chwilę. Myślę jednak, że MZW będzie chciało wsadzić do finału jednego z "faworytów" i "dużych" nazwisk, zatem Shadow by w takim przypadku musiał być.

Ciekawe że Stanisław Van Dobroniak nie dostał miejsca w turnieju. Być może będzie miał segment/walkę z jednym z nowych zawodników, który brał udział ostatnio w battle royal.

Legenda
Awatar użytkownika

Obrazek

Rick Baxxter vs Alex Arthur vs Lady Killer

Cytuj:
Rzutem na taśmę ciekawie zapowiadający się pojedynek, który okazuje się nie być częścią turnieju.
Rick Baxxter i Lady Killer to zawodnicy, którzy mają między sobą do wyjaśnienia kilka spraw, a powracający z Ukrainy do MZW, Alex Arthur, dołoży swoje trzy grosze, co w rezultacie....
No właśnie. Jaki przebieg będzie miała ta walka i czym się zakończy?
To i wiele więcej już za niespełna ponad tydzień podczas MZW Project 7: Golden Road !

Ni to ziębi, ni to grzeje. Taki 'oddech' od turniejowych zmagań. Nie mam dużych oczekiwań, ale może przy odrobinie szczęścia pozytywnie zaskoczą.

Legenda
Awatar użytkownika

Drodzy państwo, rezultaty z gali prezentują się w sposób następujący:

Aron Wake vs Madman Charlie - 1 runda turnieju
Charlie po Running big boocie awansował dalej. Walka spoko, choć bywały usterki.

Matt Buckna vs Alex Arthur - 1 runda turnieju
Pierwotnie Buckna miał walczyć z Damienem Rothschildem, lecz kontuzja pokrzyżowała plany. Mimo różnic gabarytowych, Alex niemało przeważał. Buckna, który występował tu jako face, wygrał po Spearze.

Rick Baxxter vs Lady Killer
Jedyna nieturniejowa walka. Rick wygrał nieczysto, używając kastetu. Sam cios jednak wyglądał słabo :P Walka też raczej do zapomnienia.

Shadow vs Rafael Kid - 1 runda turnieju
Po dobrym pojedynku Rafael wygrał po Double Stomp z górnego narożnika. Shadow pogratulował Kidowi wygranej po walce.

Na ring przybył nowy zawodnik MZW, wygłaszając heelowe promo. Później pojawiało się oddzielnie dwóch kolejnych, każdy eliminował z ringu poprzednika. Finalnie mieliśmy powrót Hexii, która jednemu z zawodników wykonała chokeslam.

Justin Joy vs Zeritus - 1 runda turnieju
Justin wyszedł przy theme songu Asmunda i miał jego malunek na twarzy. Taki tribute ;) Walka oczywiście nie zawiodła. Podczas akcji poza ringiem Zeritus pchnął Justina na krzesła i wygrał przez count out. Jeszcze po walce wykonał mu Double Hand Chokeslam.
Po walce zjawił się Jacob Crane wraz z Madman Charliem, tłumacząc Justinowi że walcząc by się przypodobać widzom ciągle ostatnio przegrywa. Dodał też że wciąż aktualna jest oferta aby do nich dołączył. Jacob położył przed Justinem opaskę na głowę, tak jak on i Charlie noszą takową. Justin zastanawiał się, ale odrzucił ofertę.

Nathan Cross vs Axel Fox - 1 runda turnieju
Wygrał Axel. Było solidnie, choć bez szaleństw. Takie szkolne 3+.

Jacob Crane vs Fast Time Moodoo - 1 runda turnieju
Jacob przy nowym theme songu - Franek Kimono, King Bruce Lee Karate Mistrz. Jacob długo na początku unikał starcia i chodził wokół ringu, w ramach interakcji z publiką. Moodoo miałby pinfall po Superkicku, ale Madman Charlie wyciągnął sedziego z ringu. Potem arbiter trafiony Superkickiem i leży na podłodze. 1 vs 2 w ringu, pojawia się Justin Joy..... który wcale nie ratuje Moodoo, tylko pomaga go dobić. Justin zakłada opaskę, oficjalnie dołączając do Crane'a i Madmana. Oczywiście finalnie Crane wygrywa pojedynek.

W mojej opinii takie solidne show. Nie najlepsze z ich dotychczasowych Projectów, ale wciąż spoko.

Liczba widzów, na moje oko tak ze 120 osób.

Legenda
Awatar użytkownika

Coś tam się pokręciło, coś tam się stworzyło.
Oglądajta.

Superstar
Awatar użytkownika

Lokalizacja: Państwo Izrael bezprawnie okupuje tereny należące do Palestyny ale opinia publiczna ma to w dupie
Obejrzane, główne pytanie - czemu najebany Rexie robi striptiz pod koniec?

No i prawdę mówiąc, to faktycznie gale w Bakarze wyglądają strasznie biednie i tandetnie, oby szybko się skończył remont tam gdzie były gale wcześniej, a jak nie to żeby znaleźli coś ciekawszego na finały tego ich turnieju

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x3: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016, Styczeń 2019
Moderator WrestleFans - 27.04.16-06.01.17
Administrator WrestleFans - 06.01.17-

Low carder
Awatar użytkownika

Mi akurat gale w Bakarze bardzo odpowiadają. Polubiłem te miejsce, a przy odpowiedniej organizacji tworzy się fajny klimat. Nie zanosi się na to, aby frekwencja na galach MZW nagle diametralnie podskoczyła, więc miejsc dla wszystkich fanów tam starczy, a jak jest pełna sala, to przynajmniej dobrze to wygląda. Wiele indysowych fedek organizuje swoje gale w dużo gorszych warunkach.

Co prawda nigdy nie byłem na gali MZW w Czasoprzestrzeni, ale wydaje mi się, że wcale nie jest to takie extra miejsce. Zamiast krzeseł są ławki (oprócz chyba jedynie pierwszych rzędów), niegdyś były narzekania, że zimno... Nie wiem, ale dla mnie Bakara wizualnie prezentuje się lepiej. Choć jednoznacznie tego nie stwierdzę, bo tak jak pisałem - nigdy w Czasoprzestrzeni nie byłem. Sugeruję się jedynie filmikami, zdjęciami i opiniami innych.

Osobiście wolałbym, aby finały odbyły się w Bakarze i z tego co słyszałem, chyba faktycznie tak będzie.

Low carder
Awatar użytkownika

Patryk_MW pisze:
Wiele indysowych fedek organizuje swoje gale w dużo gorszych warunkach.

Ile fedek jest w takim UK czy Niemczech?

Jeżeli MZW chce robić galę dla grupki smartów to ok, ale dla mnie to nie ma sensu organizować kółko wzajemnej adoracji.
Tym bardziej, że te zagraniczne indysowe fedki są w stanie zapewnić gwiazdy, nawet światowego formatu, a MZW nie.

Low carder
Awatar użytkownika

lygrys pisze:
Patryk_MW pisze:
Wiele indysowych fedek organizuje swoje gale w dużo gorszych warunkach.

Ile fedek jest w takim UK czy Niemczech?

Indy Wrestling to nie tylko UK i Niemcy. I nie wszystkich stać na gwiazdy światowego formatu.

Low carder
Awatar użytkownika

Polski wrestling mamy porównywać do najgorszych scen czy do najlepszych?
jeżeli Cię zadowala frekwencja i poziom organizacyjny gal MZW, to ok.
Mnie się trudno będzie przekonać do produktu jaki aktualnie prezentuje MZW, nawet jakbym miał do niego blisko.
Ja już na takich galach byłem i cieszę się, że w KPW się już skończyły.

Low carder
Awatar użytkownika

A, czy musimy wszystkich i ze wszystkim ciągle porównywać? KPW żyje swoim życiem, MZW swoim.
Takich organizacji jak KPW na świecie jest mnóstwo, takich jak MZW również. Są też lepsze i gorsze.
Skończcie patrzeć na MZW przez pryzmat osiągnięć KPW.

Low carder
Awatar użytkownika

Patryk_MW pisze:
A, czy musimy wszystkich i ze wszystkim ciągle porównywać? KPW żyje swoim życiem, MZW swoim.
Takich organizacji jak KPW na świecie jest mnóstwo, takich jak MZW również. Są też lepsze i gorsze.

Tylko po co powstało MZW?
Po to by promować w Polsce wrestling lepiej niż DDW, a robi gale na gorszym poziomie niż DDW, bo ostatnia ich gala w Rzeszowie było robiona w Pubie, a nie w domu kultury.

Porównuje MZW, do KPW, bo to w głównie KPW promuje wrestling w Polsce, a MZW robi gale głównie dla smartów i znajomych.

Jeżeli ich celem jest robić gale tylko po to by promować swoją szkółkę i nie mają żadnych większych ambicji, to cały czas będę stać w miejscu pod względem frekwencji.

Dla Ciebie to plus, dla mnie to jest minus.

Low carder
Awatar użytkownika

lygrys pisze:
Patryk_MW pisze:

Tylko po co powstało MZW?
Po to by promować w Polsce wrestling lepiej niż DDW, a robi gale na gorszym poziomie niż DDW, bo ostatnia ich gala w Rzeszowie było robiona w Pubie, a nie w domu kultury.

Porównuje MZW, do KPW, bo to w głównie KPW promuje wrestling w Polsce, a MZW robi gale głównie dla smartów i znajomych.

Jeżeli ich celem jest robić gale tylko po to by promować swoją szkółkę i nie mają żadnych większych ambicji, to cały czas będę stać w miejscu pod względem frekwencji.

Dla Ciebie to plus, dla mnie to jest minus.

Zaraz, zaraz. Gdzie niby powiedziałem, że dla mnie to plus? Przecież nawet z tego co piszę nie wynika takie stwierdzenie XD

Dla mnie takie porównywanie jest bezsensu.

Tak, KPW mocno się rozwija i pod względem organizacyjnym jest na wysokim poziomie. Tak, MZW stoi w miejscu. Czy zależy im na tym, aby w przyszłości dorównać na wielu płaszczyznach KPW? Nie wiem. Cieszę się natomiast z tego, że przynajmniej wrestlerzy z ich rosteru są chętnie bookowani zagranicą: Justin Joy, Shadow, a nawet niedoświadczony Jacob Crane, co tylko dobrze świadczy o ich szkółce. Ciebie to pewnie nie obchodzi, ale przez to również wrestling w Polsce jest dostrzegany.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3