Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest wt wrz 02, 2014 2:47 am

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 590 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 40  Następna
Autor Wiadomość

Low carder
Awatar użytkownika

Obrazek

WWE® RAW® NA ŻYWO - PO RAZ PIERWSZY W POLSCE !

*Czwartek, 12 kwietnia 2012*
ERGO ARENA, Gdańsk/Sopot

*Bilety w sprzedaży od 14 listopada od 10.00 na LiveNation.pl*
Przedsprzedaż: 11 listopada godz. 23.00 - 13 listopada godz. 23.59

Co: Z uwagi na olbrzymie zainteresowanie WWE SmackDown® World Tour WWE powróci do Polski 12 kwietnia 2012 roku - tym razem z the RAW WrestleMania Revenge Tour.

Kto: WWE - wyjątkowa, pełna akcji rozrywka powraca do Gdańska/Sopotu z WWE RAW. Fani będą mogli zobaczyć swoje wszystkie ulubione gwiazdy WWE - John Cena®, CM Punk®, Alberto Del Rio®, The Miz®, R-Truth®, Kelly Kelly ® i wiele więcej*.

Kiedy: 12 kwietnia (czwartek) o 20.00.

Gdzie: Ergo Arena, Gdańsk/Sopot.

Bilety w sprzedaży od 14 listopada od 10.00 na http://www.livenation.pl

Przedsprzedaż: 11 listopada 23.00 - 13 listopada 23.59.

Ceny biletów: 535 pln, 385 pln, 220 pln, 110 pln, 55 pln.

* Lista gwiazd może ulec zmianie.

Ilość biletów można sprawdzić na Eventim.pl

Ostatnio zmieniony czw kwie 12, 2012 2:12 pm przez Phil, łącznie zmieniany 12 razy

Tytuł:
Rozwojówka
Awatar użytkownika

Więc tak osobiście cieszę się, że Gala odbędzie się znowu w Gdańsku, ponieważ w nim mieszkam, ale nie dziwię się także, że te miejsce wybrali. Powód prosty wystarczy popatrzeć na sprzedane bilety. Oczywiście cieszę się, że zobaczymy teraz gwiazdy RAW, bo jednak mamy tu więcej ciekawych osób np. Cena czy Punk i na pewno teraz Raw, bo WWE wie jaki był bum u nas z CM Punkiem, a także ile jest dzieci 619. Mam nadzieje, że załapie się na bilety w pierwszych rzędach i co jeszcze. Życzę miłej zabawy ;)

Tytuł:
Rozwojówka
Awatar użytkownika

Bardzo mnie to cieszy :) Na SmackDown! nie pojechałem ale na RAW 12 kwietnia postaram się. Cóż trzeba po namawiać rodziców. Nawet jeśli miałoby to zależeć od moich ocen to od razu się uczę po kolei co idzie. A przecież mogę pojechać z bratem bądź kolegą. A hotel ? Po co mi hotel. Zwiedzę sobie piękny Gdańsk ^^

12 kwietnia - Czwartek Czy aby na pewno dobry dzień ? Nie lepiej tak jak w przypadku SD Piątek ?

Polska 1:1 Grecja
Polska 1:1 Rosja
Polska 0:1 Czechy

Przegrali ;(

Ostatnio zmieniony pt lis 11, 2011 10:43 pm przez MrDarex, łącznie zmieniany 1 raz

Tytuł:
Low carder
Awatar użytkownika

No to jest wiadomość!! Strasznie się cieszę bo niestety nie mogłem być na dzisiejszym show. W kwietniu muszę jechać. Już zbieram kasę żeby zakupić bilet w dobrym miejscu. Jeszcze przyjeżdża RAW. No to będzie fajnie. Więcej ciekawych gwiazd, chociaż za niektórymi zbytnio nie przepadam ;')

Tytuł:
Rookie
Awatar użytkownika

Poniżej dla ciekawskich którzy nie zobaczyli tematu w pytaniach daje linka

WWE Raw W Polsce 2012 - Kwiecien

Ciesze sie że ta gala sie odbędzie szkoda jednak że np nie we wrocławiu gdzie niedawno odbyły sie zawody monstertrackow ( według mnie dobre miejsce na house show ).
Ciekawi mnie czy zainteresowanie będzie takie samo.Wiadomo jest Cena jest kasa $ ale to jednak nie ma tego samego uroku co wwe smackdown poraz pierwszy w polsce

Tytuł:
Low carder
Awatar użytkownika

Ja bym chętnie pojechał, bo chciałbym zobaczyć Punk'a na żywo, ale nie wiem jak to będzie. Mieszkam w Warszawie, a w Gdańsku nie mam nikogo u kogo mógłbym przenocować, a na hotel trzeba bulić.

Tytuł:
Rozwojówka
Awatar użytkownika

olejkoks, To nie Wrestlemania nie odbędzie się na stadionie xD

http://www.livenation.pl/artist/wwe-the ... ts?omq=wwe - Bilety. Ceny nie uległy zmian sprzedaż od 14.

Tytuł:
Rookie
Awatar użytkownika

KubuŚ, oj tam oj tam :crazy: napewno jest dużo innych dużych hal gdzie mogło by sie odbyć to wydarzenie .

Tytuł:
Star

Ale jazda.WWE ponownie w Polsce.Widac ze Vince zauważył że z Polski to on ma kasę ;') i będzie przyjeżdżał tu dwa razy do roku.Można śmiało stwierdzic że Polska jest już na mapie Vinca ;') Myślę że na tym House Showe będę bo dzisiaj niestety mnie w Gdańsku nie było.No właśnie nie podoba mi się ze znowu w Gdańsku gala się odbędzie,ale jest to największa hala w Polsce wiec nie ma co się dziwic ;')

Tytuł:
Rookie
Awatar użytkownika

Ja mam takie pytanie odnośnie własnie tego Wrestlemania Revange znaczy, że to będzie w jakimś stopniu promowanie Wrestlemani? Czy bedzie możliwość czegos podobnego na wrestlemania axxes ( czy jak to sie tam pisze ) dostać autografy itp?

Tytuł:
Rozwojówka
Awatar użytkownika

olejkoks, Po prostu to jest nazwa, a taka ponieważ zawsze po WM rusza trasa po Europie, a nazywa się tak, aby pokazać fanom z Europy pojedynki z WM lub po prostu normalne z tygodniówek na żywo.

100 post ;)

Tytuł:
Rozwojówka
Awatar użytkownika

Hehe. Czyli co ? Czyżby możliwe starcie The Rocka z Ceną bądź z kimś innym ? ^^ Pytanie czy w ogóle będzie no ale skoro sama nazwa mówi, że to będzie związane z WM to nie powinno zabraknąć przedstawicieli ME największej gali roku w WWE.

Polska 1:1 Grecja
Polska 1:1 Rosja
Polska 0:1 Czechy

Przegrali ;(

Tytuł:
Low carder
Awatar użytkownika

Matexxs pisze:
No właśnie nie podoba mi się ze znowu w Gdańsku gala się odbędzie,ale jest to największa hala w Polsce wiec nie ma co się dziwic

Raczej liczy się to , że w Gdańsku się sprzedało dobrze to po co to zmieniać. Atlas Arena w Łodzi jest większa a Spodek taka sama pojemność jak Ergo, albo o kilka miejsc większy. Mowa o miejscach siedzących.

Tytuł:
Low carder
Awatar użytkownika

Ja osobiście preferowałbym na RAW WrestleMania Revenge Tour tym razem centralną Polskę np. Łodź czy Warszawę. Dlaczego? Przede wszystkim bardziej dogodny dojazd (na pewno przyjechałoby wiele więcej ludzi niż do Gdańska), wiele hal widowiskowo-sportowych do wyboru (wzorcowy przykład - Atlas Arena) i przede wszystkim osoba Johna Ceny, który na pewno przyciągnie widownię - tyle, że na pewno WWE zyskałoby na tym w wiele bardziej, bo większa widownia przekłada się na większe pieniądze...

FWFQ Tag Team Trophy (1 time)
FWFQ European Trophy (1 time, current)
WFQ Grand Champion (1 time)

Tytuł:
Low carder
Awatar użytkownika

Batista141 pisze:
Ja osobiście preferowałbym na RAW WrestleMania Revenge Tour tym razem centralną Polskę np. Łodź czy Warszawę. Dlaczego? Przede wszystkim bardziej dogodny dojazd (na pewno przyjechałoby wiele więcej ludzi niż do Gdańska), wiele hal widowiskowo-sportowych do wyboru (wzorcowy przykład - Atlas Arena) i przede wszystkim osoba Johna Ceny, który na pewno przyciągnie widownię - tyle, że na pewno WWE zyskałoby na tym w wiele bardziej, bo większa widownia przekłada się na większe pieniądze...

Dla mnie to akurat idealnym miejscem jest Warszawa, bo tam mieszkam, ale cóż poradzić.
Chciałbym zobaczyć Punk'a na żywo, ale to marzenie chyba się jak na razie nie spełni ; /.

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 590 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 40  Następna